PDA

View Full Version : 7 дни до края на света



swords1010
10-01-2007, 18:32
Ако знаете, че до края на света остават 7 дни, как бихте ги прекарали. :wink: Вие сте! :arrow:

ramaiana
10-01-2007, 18:37
аз ще получа удар още същия ден в който ми кажат,че ми остават 7 дни :lol: :lol: :lol:

glezan4e
10-01-2007, 18:38
ami nz... bih napravila vsi4ko koeto iskam... bih sko4ila s byndji.. s para6ut .. vsi4ko koeto se setq.... a ti?

glezan4e
10-01-2007, 18:39
аз ще получа удар още същия ден в който ми кажат,че ми остават 7 дни :lol: :lol: :lol:
hehehhe :D :D :D :D :D

SuNsEt
10-01-2007, 18:40
аз ще получа удар още същия ден в който ми кажат,че ми остават 7 дни :lol: :lol: :lol: и аз така...оба4е после бързо ще се свестя и ще направя вси4ко,което трябва да направя през целия си оставащ живот...да не давам примери,4еее.... :twisted: :lol:

Obsession
10-01-2007, 18:40
аз ще получа удар още същия ден в който ми кажат,че ми остават 7 дни :lol: :lol: :lol:

И аз на там ще се ориентирам на бързо :-D

koteto_5
10-01-2007, 18:46
Бих направила неща , който не съм правила.
Ще си изживея живота за 7дни.
Бих ги прекарала също с любимия човек и семейството!!!

swords1010
10-01-2007, 18:49
Аз бих прекарал времето, което ми остава със любимите си хора. Ще им покажа и ще им повтарям, колко много ги обичм, че бих направил всичко за тях! Бих казал на хората, всичко което съм им спестил, по една или друга причина. Ще похарча всички пари, до които имам достъп, за неща и удоволствия, за които винаги съм мечтал. Бих направил толкова добро, колкото мога да направя. Бих помогнал на всички нуждаещи се от помощ с каквото мога, няма да спра да обичам нито за миг! Бих простил, на всички, които са ми сторили нещо лошо.
На края, ще благодаря на бог за живота, с който ме е дарил, за всички щастливи и тъжни моменти, за всичките пъти когато е ставало чудо, точно когато съм губил всякаква надежда и бих се помолил за спасението на душите на всички ни! :wink:

UnaBletoLoVeU
10-01-2007, 19:12
Бих се изсмяла на този, който ми го казва и бих му казала иронично: " А ти какво би направил, ако знаеш, че току-що си излъгал някого и той се готви да си забие юмрука в лицето ти? :smt019"
:-D Имаме не 7 дни, имаме си цяяяяяяял живот :smt016

swords1010
10-01-2007, 19:19
Бих се изсмяла на този, който ми го казва и бих му казала иронично: " А ти какво би направил, ако знаеш, че току-що си излъгал някого и той се готви да си забие юмрука в лицето ти? :smt019"
:-D Имаме не 7 дни, имаме си цяяяяяяял живот :smt016
Я стига! Нямах това предвид! Ства въпрос, какво би сторил/а, ако е наистина сигурно, не да ти го каже някой съученик! :wink:

ЕPu
10-01-2007, 19:31
ще кажа някои неща на някои хора...да си се разбереме, за да знам, че ще умра с чиста съвест...

бих си подстригала косата...ама тва на 6тия ден вечерта...примерно :lol:

ще напсувам мазно-мазно една-две от мойте ''любимки''

дааа, също цигари и алкохол колкото мога...пък другото ще го мисля после :wink:

ЕPu
10-01-2007, 19:31
ще кажа някои неща на някои хора...да си се разбереме, за да знам, че ще умра с чиста съвест...

бих си подстригала косата...ама тва на 6тия ден вечерта...примерно :lol:

ще напсувам мазно-мазно една-две от мойте ''любимки''

дааа, също цигари и алкохол колкото мога...пък другото ще го мисля после :wink:

demons_of_my_soul
10-01-2007, 19:31
През първия ден ще ще кажа нещата които не съм могъл да ги изрека
През втория ден ще седна на някой хълм и ще псувам цял ден
През третия, четвъртия и петия ден ще бъда близо до семейството ми
През шестия ден ще се разходя из любимите ми кътчета в града
През седмия ден ще се заключа в театъра с няколко бутилки хубаво уиски и све, три кутии цигари и ще седна на средата на сценат чакайки КРАЯТ!

ЕPu
10-01-2007, 19:32
ще кажа някои неща на някои хора...да си се разбереме, за да знам, че ще умра с чиста съвест...

бих си подстригала косата...ама тва на 6тия ден вечерта...примерно :lol:

ще напсувам мазно-мазно една-две от мойте ''любимки''

дааа, също цигари и алкохол колкото мога...пък другото ще го мисля после :wink:

Blab
10-02-2007, 00:17
Ще:
*плувам с делфини
*пея на сцена/било то и караоке/
*кажа на всички обичани от мен хора какво чувствам към тях
*полетя с балон
*отида на театър и в най-напрегнатия момент ще изкрещя "обичам тееееее"
*напиша нещо хубаво...нещо, за себе си...
*се изкъпя във фонтан в парка
*разгледам Лондон, Париж, Милано, Рим, Флоренция.../ако изнамеря пари, естествено/
*скоча с парашут
*се кача на кораб
*се усмихвам нон-стоп:))

Blab
10-02-2007, 00:28
Ще:
*плувам с делфини
*пея на сцена/било то и караоке/
*кажа на всички обичани от мен хора какво чувствам към тях
*полетя с балон
*отида на театър и в най-напрегнатия момент ще изкрещя "обичам тееееее"
*напиша нещо хубаво...нещо, за себе си...
*се изкъпя във фонтан в парка
*разгледам Лондон, Париж, Милано, Рим, Флоренция.../ако изнамеря пари, естествено/
*скоча с парашут
*се кача на кораб
*се усмихвам нон-стоп:))И това ще свършиш за 7 дни!? УСПЕХ!!!
:lol: хубаво де, няма да разгледам Париж, Милано, Рим и Флоренция :D
Но, другите неща, да:))

find_m3
10-02-2007, 07:54
емии ще си разпродам имуществото за да събера пари и заминавам за Африка ....сайонара :lol:.там ще си откачам,ше се изчукам с цяла африка.ще съм на градус нон стоп.после разни казкади.отивам на сафари,бънджи,сърф(ше се изчукам и със сърф учителя :lol: ) ааа кво другооо... ми през ще се помотая гола малко и последния ден ще се върна в бг да се видя с приятелите ми и да се сбогувам,ще пречукам една овца ииии заминавам за родния ми град :-) :smt006


ПРЕЗ ТВА ВРЕМЕ НЕ МИ СЕ ПРЕЧКАЙТЕ!!

hackers
10-02-2007, 08:21
toзи саратник май е дръсал :shock:

Decu
10-02-2007, 08:27
^^И на мен негрите много ми харесват :P

Аз нямаше да се спра...ще пия някакви хапчета да не заспивам :lol: :-D :-D щях да отида с майка ми...е и с баща ми де :lol: до Австралия..после...на колкото с еможе повече неща..нямам врагове, с които да си изясняваме отношенията...ще се видя с роднините си. Абеее, супер много работи :lol:

find_m3
10-02-2007, 08:44
емии ще си разпродам имуществото за да събера пари и заминавам за Африка ....сайонара :lol:.там ще си откачам,ше се изчукам с цяла африка.ще съм на градус нон стоп.после разни казкади.отивам на сафари,бънджи,сърф(ше се изчукам и със сърф учителя :lol: ) ааа кво другооо... ми през ще се помотая гола малко и последния ден ще се върна в бг да се видя с приятелите ми и да се сбогувам,ще пречукам една овца ииии заминавам за родния ми град :-) :smt006


ПРЕЗ ТВА ВРЕМЕ НЕ МИ СЕ ПРЕЧКАЙТЕ!!Ще се ебеш с негри :shock: Българите не ти ли стигат?!


абе я ме остави намира да си поживея :lol: кво ми пука негри ли са и без тва ше си гледам моя кеф ....е може и с торби на главите пък ако намеря някой бял още по-добре :lol:

Decu
10-02-2007, 08:51
^^И на мен негрите много ми харесват :P

Аз нямаше да се спра...ще пия някакви хапчета да не заспивам :lol: :-D :-D щях да отида с майка ми...е и с баща ми де :lol: до Австралия..после...на колкото с еможе повече неща..нямам врагове, с които да си изясняваме отношенията...ще се видя с роднините си. Абеее, супер много работи :lol: :smt117
:-s :D

didkata
10-02-2007, 10:21
Znachi az shte ograbq edna banka shte se radvam shte kuponqsvam shte b1da s blizkite.Shte se celuna momcheto koeto obicham shte kaja vsichko koeto iskam da kaja shte si otmustq na edna gospoja i shte kaja na Soteva che e obicham bezkraino i shte chakam kraq na cveta da doide. :P

swords1010
10-02-2007, 10:32
Znachi az shte ograbq edna banka shte se radvam shte kuponqsvam shte b1da s blizkite.Shte se celuna momcheto koeto obicham shte kaja vsichko koeto iskam da kaja shte si otmustq na edna gospoja i shte kaja na Soteva che e obicham bezkraino i shte chakam kraq na cveta da doide. :P
Диана, края на света ще идва, а ти за отмъщение ще мислиш. Аз бих простил всичко! :wink:

freedom
10-02-2007, 10:57
Ами ако знам,че куките няма да ме дебнат.... Ще убия най-големия си враг,за да не може да се радва дори на тези 7 дни.. Ще се изкефя максимално на яките дискотеки в България,които са много малко.. А на 7-мия ден ще се надрусам много здраво... Като умирам,поне да умирам щастлива ьХАХха: )))

find_m3
10-02-2007, 11:02
офф ше се самоубия още на първия шибан ден и без тва няма да изпусна много от тоя шибан живот :smt013 :smt013 :smt013 :smt010 :smt010 :smt010

krem4et0
10-02-2007, 11:12
Ще ям всичко, което не съм яла до сега, а съм искала, ще си похарча парите и ще правя много секс-дано от него д умра, а не от края на Света!

find_m3
10-02-2007, 11:28
Ъъъ,бтв - тея,които сте писали,че в 7-те дена,които остават до края на света,ще ходите на екскурзии,дискотеки,ще скачате с бънджи и така нататк - не се ли замисляте,че никой няма да организира екскурзии,дискотеки и скачания с бънджи,просто защото никой няма да е на работното си място в последните си 7 дена живот :wink:

хахах еми лошо начииии само чукане,пиене,друсане ииии тва е :lol: :smt005

find_m3
10-02-2007, 11:42
Ъъъ,бтв - тея,които сте писали,че в 7-те дена,които остават до края на света,ще ходите на екскурзии,дискотеки,ще скачате с бънджи и така нататк - не се ли замисляте,че никой няма да организира екскурзии,дискотеки и скачания с бънджи,просто защото никой няма да е на работното си място в последните си 7 дена живот :wink:

хахах еми лошо начииии само чукане,пиене,друсане ииии тва е :lol: :smt005

Малко ли е :twisted:

еми не ма ми се искаше да не съм в българия ,а то като не бачкат авиокомпанийте :smt010 :lol:

Борат
10-02-2007, 11:43
Ще е интересно да се види каква анархия е настъпила,как мародери убиват човек на улицата за 5лв, празните ограбени магазини,масовият страх.....

п.п. можете ли да ми препоръчате филми с подобен сюжет? :roll:

^Sam90^
10-02-2007, 11:49
Ще се развълнувам... винаги съм си мечтал нещо такова да се случи, а не да изживея просто един живот и край. Ще се събера с 2мата ми най-ценни хора на света, ще им разкажа и ще се впуснем в нещо диво... може би ще ограбим банка или скъп магазин, ще заминем на някое красиво място, ще купонясваме, ще се веселим... без ограничения ;) И ще чакам с нетърпение да видя какво ще стане ... :)

find_m3
10-02-2007, 11:49
Ще е интересно да се види каква анархия е настъпила,как мародери убиват човек на улицата за 5лв, празните ограбени магазини,масовият страх.....

п.п. можете ли да ми препоръчате филми с подобен сюжет? :roll:

верно а замислили сте се ,че може и вие да имате някой враг ,който ви дебне в някоя тъмна уличка :lol: лудница да знаете ,че малко от нас ще оцелеят до 7мия ден :smt005

love_only_one_boy
10-02-2007, 12:58
Аммии всичко което не съм правила до сега! Да де не ми е стискало!

b0Nb0n
10-02-2007, 13:28
1-vi den zimane na zaem pari kolkoto se moje pove4e
2-ri den prodavane na si4ko 6to moga da prodam ot nas
3-ti den 6te go prospa
4-ti den emi 6te go prekaram s priqteli tui onui
5-ti den i nego 6te go prospa za6toto 6 i 7 den nqma sa spi
6-ti den qko zarejdane s bonbonki ot kakto sa sabuda sa po4vam cql den samo tva 6te praq i 6te obikalqm kafeta clubove diskoteki
7-mi den prebivaniq iznasilvaniq obiistva krazbi vzivqvaniq i tva e

zloto
10-02-2007, 13:40
Там е работата, че наистина не знам какво бих направила ако ми оставаха 7 дни до края на света.... може би през останалото време съм сгафила достатъчно, за да мога да променя нещо в рамките на 7 дни... няма да се сбогувам с приятели, защото просто нямам такива, а само с роднините може би. Няма да ми трябват кой знае колко пари, дори и да ограбя някоя банка няма да мога да си изхарча парите спокойно, знаейки че след 7 дни няма да ме има...
и все пак за последните 7 дни може би ще отида на концерт на някоя лиубима група (проклета клавиатура не мога да си намеря буквичките!), после хващам пътя на някъде и така... дори и да не направя нещо интересно през тези 7 дни, какво толкова - нали ще умра и няма да съжалявам за нищо...

gothic_angel
10-02-2007, 15:30
Всичко за което някога съм си мечтала и така... :) ти?!

Paiper
10-02-2007, 15:37
Ще прекарам и седемте дни с най-близките си хора,и ще им кава колко мн ги обичам и ще им се извиня за всеки един миг на болка който съм им причинила!

gabrielka@a
10-02-2007, 15:55
аз ще получа удар още същия ден в който ми кажат,че ми остават 7 дни :lol: :lol: :lol:

И аз на там ще се ориентирам на бързо :-D
Аз също :lol:

mtg1992bg
10-02-2007, 16:15
Ами ще си живея, както и дотогава. На дали ще искам да скачам с бънджи или да препивам... просто ще си изживея живота, било то и в последните му 7 дни.
Когато някой човек загине при катастрофа примерно, той живее нормално последната седмица от живота си, просто защото не знае , че е последна, нали?
И въпреки това каквито и мечти да имаме, на дали ще ги осъществим за 7-те дни...
Нали шоуто трябва да продължи!?...

VaNicHkaa
10-02-2007, 23:20
Охх нямам представа..най-вероятно ще тръгна да правя някакви луди неща докато не минат 7-те дни хаха

50cent
10-02-2007, 23:26
ще се забавлявам колкото мога

Swinkenhoffer
10-02-2007, 23:43
Ще започна да се самосъжалявам... може и да полудея, не знам. :lol:
Много ми е интересно хората, които казват, че ще помолят за прошка/не знам кво всичките си близки, защо чакат да дойдат последните им 7 дни живот, за да го направят? :-k

Lapin
10-02-2007, 23:54
амииии бих летяллл ляляля тфа го искам много ама не със самолет а просто да си летя :P

teenkopele
10-03-2007, 05:18
Ще прекарам остатъка от времето със семейството си, приятелите и момичето, което обичам.
Какво точно ще се прави? Пиене- задължително...като за последно :twisted: :lol: . Другото ще се реши на място...ама по-добре да не идва този момент. :lol:

find_m3
10-03-2007, 07:28
амииии бих летяллл ляляля тфа го искам много ама не със самолет а просто да си летя :P

ти имаш нужда от доктор ,но тъй като малко ни остава може да си полетиш от някоя скала :-D

Garmy
10-03-2007, 07:45
Пийни и секс... може и наркотици даже... щом идва края на света...

Skullbreaker
10-03-2007, 07:55
Сбогувам се с наще форевър и тръгвам...Незнам закъде.
Просто където ми видят очите.
От известно време много искам да направя подобно нещо , но е рано още...
Искам малко да опитам от тоя живот , преди да свърши света?
Щото ако света свърши , ще е ,защото Господ е решил.

С кеф бих разбил главата на Ахмед Доган , ако имах възможност..

Аз лично имам нужда от тоя свят - има прекалено много неща които все още не съм преживял , искам да се изградя , искам да направя нещо значимо ...


Темата не е затва , ама е хубаво да се сетим-

Хората сме гадни копелета , не е ли време малко да си спомним,защо по-точно Иисус е загинал на кръста?

Дори и най-тъпите могат да схванат , че Господ го има ,интересувайте се бе , мамка му!

Всичко зависи от това дали ще го разочароваме.

Neo-Communist Power
10-03-2007, 08:13
Ще гледам да направя социалистическа революция в България :)

beyond_transience
10-03-2007, 08:25
Като за начало яко ще се паникьосам :lol:

Но мисля, че ще опитам да направя някои от нещата, за които никога не съм имала смелост (говорим за чувства, мисли; разни екстремни изживявания) и да се почувствам максимално добре с с най-близките ми (или може би сама - не знам)

10-03-2007, 08:47
Ще си ги изживея както всеки друг ден, с по-малко или повече напрежение. ;)

find_m3
10-03-2007, 10:12
ако темата беше "какво бихте направили ,ако знаете ,че след 7 дни ще ви блъсне кола" щеше да е по-смислена ,щото така колкото и да пишем нямам какво да направим за 7 дни след като ще настане хаус и никой няма да си е на работното място за да си купиш и 1 дъвка даже! :!:

RaLkb
10-03-2007, 15:15
Vzimam gadjeto si nai dobrite si priqteli i zaminav za IBIZA a tam bih prekarala celiq si jivot a kfo ostava za 7 dni...

romantichna^
10-03-2007, 22:33
в интерес на истината въобще незнам какво бих направила.Първо ще седя и ще се чудя какво става,а след като се осъзная ще се забавлявам на макс с любимите хора... а да и мнооооого секс :lol: :lol: \:D/ :smt008 :smt016

ЧУКАМ-НАРЕД
10-03-2007, 22:38
ДА ВИ ГО НАЧУКАМ НА ВСИЧКИ ! =P~


ДА ВИ ГО НАЧУКАМ НА ВСИЧКИ ! =P~


ДА ВИ ГО НАЧУКАМ НА ВСИЧКИ ! =P~


ДА ВИ ГО НАЧУКАМ НА ВСИЧКИ ! =P~


ДА ВИ ГО НАЧУКАМ НА ВСИЧКИ ! =P~

xXxScreamxXx
10-04-2007, 10:41
mi 6te sedq v nas i 6te gledam tv :smt005
ae sa seriozno mi za si4ko det se setq i taka 6te go napravq da e kat za posledno :smt005

dream_girl_13
10-04-2007, 12:14
Еми първо като ми кажат ще се оплаша доста... След това ще си кажа "какво пък...ще се мре и толкоз..." и ще правя всичко, което ми е кеф! Ще слушам музика до припадък, ще ям неща, които обикновено не ям често, а обичам, ще бъда с любимите си хора и още мноого неща...

Iria
10-04-2007, 12:31
Еми първо като ми кажат ще се оплаша доста... След това ще си кажа "какво пък...ще се мре и толкоз..." и ще правя всичко, което ми е кеф! Ще бъда с любимите си хора и още мноого неща...
и аз така :lol:

n1ght_shadow
10-04-2007, 12:34
oo povqrvai ne mi ti trqbva da znai6 :-D

Valar
10-04-2007, 20:57
Добре!
И аз как да ви помогна! :-D

loyal_88
10-04-2007, 23:40
Ще гледам да направя социалистическа революция в България :) Трай си щото ако имам само 7 дни, ще се погрижа да не дочакаш седмия ;)
Аз ще прекарам няколко дена с приятели, ще се размажа, ще пробвам LSD, херца и още бая неща, после ще се сбогувам с родата, и на края ще отида на църква, като преди това съм е*ал майката на всички католици, протестанти, юдеи, мюсюлмани, езичници и тн (православен съм, луд съм и съм радикален :lol: ).

gLoRiOuS_aNGeL
10-05-2007, 00:23
Не бих повярвала,защото преди мноого време са казвали,че края на света ще е 2000 година! Е,да ама 2000 година мина отдавна и края на света не дойде! :-D
Между другото темата май е вдъхновена от една песен на Ивана "Ако до края на света остават 7 дниии..." :-D :-D :-D

Борат
10-05-2007, 07:41
Не бих повярвала,защото преди мноого време са казвали,че края на света ще е 2000 година! Е,да ама 2000 година мина отдавна и края на света не дойде! :-D
Между другото темата май е вдъхновена от една песен на Ивана "Ако до края на света остават 7 дниии..." :-D :-D :-D :smt005
http://www.data.bg/f.php?fid=13244149 :::

freedom
10-05-2007, 09:19
Vzimam gadjeto si nai dobrite si priqteli i zaminav za IBIZA a tam bih prekarala celiq si jivot a kfo ostava za 7 dni...

И аз съм с тебе! Защо да си седя с наще като цял живот съм била с тях... ще си сбъдна мечтата да отида в Ибиза... Там ще се надрусам яко както казах в предишно мое мнение.. И бих умряла и на 1-вия ден... Стига да отида там...

caRamelO_cHicA
10-05-2007, 13:28
Не съм мислила но първо ще се извиня на всичко който съм обидила е на тези който заслужават.Ще по поживея разходки забави ще накупувам разни скъпи работи ще си направя едно ексурзия до Нова Зеландия ще се забавлявам с френдове ще се сбогувам с родителите си.И накрая ще хвана мойто момце и ще се спукаме от секс :-D :-D :-D :-D

littlemermaid
10-05-2007, 17:41
Може да звучи банално, но ще направя всичко, което не съм направила досега. Както се казва "Ще си живея като за последно" :lol:

cherinka
10-06-2007, 20:37
Ще ги прекарам както всички останали дни.. все едно нищо не са ми казали..
е, ако бъдем сериозни, в първия момент бих се разревала, след това бих се наяла супер мощно, за да ми олекне и ще запаля една цигара.

swords1010
10-13-2007, 23:32
Не бих повярвала,защото преди мноого време са казвали,че края на света ще е 2000 година! Е,да ама 2000 година мина отдавна и края на света не дойде! :-D
Между другото темата май е вдъхновена от една песен на Ивана "Ако до края на света остават 7 дниии..." :-D :-D :-D
gLoRiOuS_aNGeL, да наистина тази песен ме вдъхнови да пусна темата! Идеята ми беше просто да проуча въпроса! :wink: