PDA

View Full Version : Уеб Дизайн ;)



porkito
10-01-2007, 19:54
Има ли хора от тука дето се занимават с уеб дизаин ? 8) :D :?:

porkito
10-01-2007, 20:50
Има. Питай.

аз не да питам, просто да вида колко хора от форума се занимават :roll:

eXpLoaD
10-01-2007, 21:02
Има ли хора от тука дето се занимават с уеб дизаин ? 8) :D :?:
Какво точно те интересува защото невярвам че ще пуснеш тема само за да видиш колко хора се занимават ... питаи каквото ти е на сърцето :D

_PuNk`PrInCeSs_
10-02-2007, 07:40
az, no naposledak ne osobeno mnogo :lol:

swords1010
10-02-2007, 10:49
Аз! :wink:

AnTiBuLLsHiTs
10-02-2007, 11:00
И аз бях там.И аз пиех.Занимавам се,но напоследък се отдавам на Загорката. 8)

krem4et0
10-02-2007, 11:16
Този семестър почвам да го изучавам, а другия ще го доразвием. Ако вие си мислите, че се занимавате с уеб дизайн, защото сте направили 2 сайта..........лъжете се. Един екип по създавенето на сайтове е поне 5 човека и има ясно разделение на труда.........да си изпея аз първата лекция. Като цяло лекциите са тъпи и 2 часа учихме каква е разликата между дизайнер и художник и дали изобщо има..........лекторът нещо е мн скучен, а този семестър ми преподава по 3 дисциплини и на лекции и на упражнения. Ужас.

Forslor
10-02-2007, 12:23
Този семестър почвам да го изучавам, а другия ще го доразвием. Ако вие си мислите, че се занимавате с уеб дизайн, защото сте направили 2 сайта..........лъжете се. Един екип по създавенето на сайтове е поне 5 човека и има ясно разделение на труда.........да си изпея аз първата лекция. Като цяло лекциите са тъпи и 2 часа учихме каква е разликата между дизайнер и художник и дали изобщо има..........лекторът нещо е мн скучен, а този семестър ми преподава по 3 дисциплини и на лекции и на упражнения. Ужас.
Даже не изчака да ти кажа ...
Моля , седнете и се отпуснете на креслото. Сега поемете 2-3 пъти дълбоко въздух и издишайте. Вече можете да си излеете душата :lol:
Права си ,че за създаването на един сайт се сформира екип и всеки се занимава с това в което е най-добър.
Има ли екип има много повече свежи идейки и т.н .
Трудното е да се намерят подходящите хора.

ForeverZ
10-02-2007, 13:21
Ами да , но непрофесионално.

Eagle_13
10-02-2007, 14:01
Аз одавана се отказах от web дизайна.www.Friends13.bol.bg тва беше последният сайт с който се занимавах, даже мойто участие там не беше и 50% а някаде 30 :)
Aма за съвет на тези който сега прохождат PhotoShop е истината, тва е програтамата за добър дизайн :)

AnTiBuLLsHiTs
10-02-2007, 15:47
Лошото е,че малко са хората които могат(наистина могат) да правят нещо и ще се навият да се събере екип за това и то така за тоя 'дето клати гората...

krem4et0
10-02-2007, 16:03
Не ми яжте хляба, бе хора. Знаете ли колко пари и нерви хвърлям за това образование, а вие се самообучавате.........не е честно така. Ако не беше това висше до сега да съм с мъж и 2 деца. А като завърша няма и работа да имам, заради "непрофесионалистите"........Направо ми се дорева :smt010

_PuNk`PrInCeSs_
10-02-2007, 16:27
сори мацка... :lol:

ForeverZ
10-02-2007, 20:56
Не ми яжте хляба, бе хора. Знаете ли колко пари и нерви хвърлям за това образование, а вие се самообучавате.........не е честно така. Ако не беше това висше до сега да съм с мъж и 2 деца. А като завърша няма и работа да имам, заради "непрофесионалистите"........Направо ми се дорева :smt010 Тая па... :roll:

хахаха :lol:

krem4et0
10-04-2007, 17:21
Не съм тая. Ама поне като гледат дипломи, аз ще си имам.......
Нямам нищо против самообучнието. Аз съм хиляда пъти по-дбра по счетоводктво, отколкото по компютри, които уча вече 8-ма година професионално. Но все пак........като знам колко книги и лекции съм изчела колко съм се упражнявала и колко пари съм хвърлила.не е особено честно, просто. На мен ми отиват сигурно 1000 лв годишно за такси и учебници, а може и повече.

Forslor
10-04-2007, 17:36
Не съм тая. Ама поне като гледат дипломи, аз ще си имам.......
Нямам нищо против самообучнието. Аз съм хиляда пъти по-дбра по счетоводктво, отколкото по компютри, които уча вече 8-ма година професионално. Но все пак........като знам колко книги и лекции съм изчела колко съм се упражнявала и колко пари съм хвърлила.не е особено честно, просто. На мен ми отиват сигурно 1000 лв годишно за такси и учебници, а може и повече.
С една дума акъла трябва се компенсира с вложените пари и не може само с акъл да пробиеш ,защото ще е нечестно спрямо тези които са вложили пари. Тааааа..... :lol: какво става тука се питам аз.
Веднага да спирате да се самообучавате щото знайте ли колко пари съм вложил аааааааааааа :lol:
Аз все се утешавам с това ,че на гения гениалността му извира от вътре и не му трябва диплом :smt010 не ми разбивайте илюзийте ,защото ще се самоубия с пържени картофи.

porkito
10-04-2007, 18:46
krem4et0 Аз се занимавам с компютри от 8 години... но от 2 се занимавам с езици за програмиране ... ( 1-вата почти я изпуснах поради бая причини ) ... но има време се пак съм още 9-ти клас, а след това мисля да следвам в Софииския университет с информатика, но доколкото знам там няма уеб дизайн, ти каде го учиш ?

krem4et0
10-05-2007, 06:56
С.А."Д.А.Ценов" гр. Свищов. Но не съм сигурна, че по новия учебен план има Уеб дизайн. Ние сме последния випуск "Информатика", а след нас е "бизнес-инфрматика" и се учат много по-малко неща. Наблягат вече на икономическите предмети, докато ние от 1-ви курс все имам по 2-3 изпита на семестър по компютри.
Не съм казала, че парите компенсират знанието. Аз казах пари, нерви, усилия, време........да не мислш, че не съм си сядала на д-то и не съм учила? Сега съм началото на 4-ти курс и успехът ми е 5.93. Това да не би да става само, защото съм си плщала семестриалните такси?

porkito
10-05-2007, 09:29
С.А."Д.А.Ценов" гр. Свищов. Но не съм сигурна, че по новия учебен план има Уеб дизайн. Ние сме последния випуск "Информатика", а след нас е "бизнес-инфрматика" и се учат много по-малко неща. Наблягат вече на икономическите предмети, докато ние от 1-ви курс все имам по 2-3 изпита на семестър по компютри.
Не съм казала, че парите компенсират знанието. Аз казах пари, нерви, усилия, време........да не мислш, че не съм си сядала на д-то и не съм учила? Сега съм началото на 4-ти курс и успехът ми е 5.93. Това да не би да става само, защото съм си плщала семестриалните такси?

Аз не го уча, толко за оценка, повече за хоби ... не че имам лоши оценки.. но тая година я почнах лошо- със 4-ка на входното, щото не ми стигна време за една програма...

10-21-2007, 01:27
И аз се занимавам с WEB DESIGN ! :)

^Sam90^
10-21-2007, 06:06
Ами, на който му стига акъла да се учи сам, го прави. На който не - дава пари. ;)
-> Може да се каже,че се занимавам, макар и не кой знае колко сериозно. Мога да напиша елементарен сайт, а с някоя програма мога и нещо по-яко :Р

hoseto_
10-21-2007, 06:37
Не ми яжте хляба, бе хора. Знаете ли колко пари и нерви хвърлям за това образование, а вие се самообучавате.........не е честно така. Ако не беше това висше до сега да съм с мъж и 2 деца. А като завърша няма и работа да имам, заради "непрофесионалистите"........Направо ми се дорева :smt010
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
от образуванието няма полза(личен опит). даскалите дърдорят неща отпреди 20 години и за HTML. да не говорим че той вече умира и все повече сайтове се правят с CSS, PHP, JAVA

AnTiBuLLsHiTs
10-21-2007, 08:55
Не ми яжте хляба, бе хора. Знаете ли колко пари и нерви хвърлям за това образование, а вие се самообучавате.........не е честно така. Ако не беше това висше до сега да съм с мъж и 2 деца. А като завърша няма и работа да имам, заради "непрофесионалистите"........Направо ми се дорева :smt010
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
от образуванието няма полза(личен опит). даскалите дърдорят неща отпреди 20 години и за HTML. да не говорим че той вече умира и все повече сайтове се правят с CSS, PHP, JAVA
Такова е положението в БГ...Ако дадат на даскал да избира между Правец и лаптоп.. ще избере Правеца :lol: