PDA

View Full Version : Трудно ми е да вэема решение



Kettty
10-01-2007, 19:38
Эдравейте.
Става дума эа училището ми.Уча в частно училище.Но не получавам нищо.Даваме куп пари,а отсреща не получаваме нищо.Не искам да кажа в кое училище съм,но и няма эначение.Много скандали стават,эащото класът ми е ужасен ,ноо както и да е.Държат се с нас като с животни,а искат ние да смве перфектни.Обраэованието е на много ниско ниво и не мисля,че от там ще иэляэа с каквито и да е поэнания.До скоро си бях щастлива нали с хората там и т.н,но се эамислих эа теэи неща и не энам.Родителите ми също не харесват училището,мнението им доста се провали.Не ме притискат да се преместя,но аэ се эамислям.Дали да остана с теэи хора,приятелите си или да се преместя и да получавам качествено обраэование..наъстина ми е много трудно и ви моля эа мнение.Мерси

tItEufFf
10-01-2007, 19:41
По-добре се премести. Ти пак ще си намериш приятели в друго училище, но освен това ще получиш и добро образование :wink:

UnaBletoLoVeU
10-01-2007, 19:42
Премести се в училище, което ще ти даде качествено или поне образование, което да те задоволява. Винаги можеш да виждаш класа си; да се преместиш не означава да прекъснеш контактите си с тези хора.

Forest_girl
10-01-2007, 19:51
Защо се чудиш? Нали класът ти е ужасен?!
Аз бих се преместила

Seducti0n
10-01-2007, 19:56
Здравей,миличка.Аз също съм в частно училище,но се преместих,именно защото в държавното у-ще в,което бях нямаше перспективи пред мен,класът беше ужасен,само тормоз,сълзи и нерви.При теб нещата са почти същите...Така,че аз бих те посъветвала,щом не се чувстваш добре,щом осъзнаваш,че не би получила добро образование,да се преориентираш към друго училище,било то отново частно или пък държавно.Този път,обаче бъди много внимателна в подбора за да не се разочароваш,отново.Всичко хубаво. :wink:

*SwEeTy_KiTtY*
10-01-2007, 20:25
И аз бих те посъветвала да се преместиш!Приятели нови се намират,а и имаш шанс да получиш по-добро образование!Но наистина...бъди внимателна с избора!
Айде успех и дано,ако решиш да се преместиш,да отидеш в по-добро училище,където ще си наистина щстлива(пък и ще научиш нещо,щото нали за тва хадим на даскало)!

sasha_90
10-02-2007, 05:58
Да,смени си училището.Няма вашите да дават толкова пари на вятъра.