PDA

View Full Version : Секс във вода?



TopTa
10-01-2007, 19:51
imam kratuk i qsen vupros: ima li problem s sexa v voda? men mi haresva na priatelq mi su6to no sum 4uvala mn razli4ni mnenia po vuprosa bih iskala da znam i va6to osobenno ako e ot opit! :D

Моля, пишете заглавията на темите на кирилица. :-)
Moderated by Barbie

Barbie
10-01-2007, 19:57
Проблемите - отмива се естествения секрет на жената, който служи за смазка. Също така има по-голяма вероятност да се повреди презерватива.
От друга страна ние сме правили секс под душа и във ваната и не е имало абсолютно никакъв проблем. Пробвайте, ама си имайте едно наум.

naMy4Ho_KoTe
10-01-2007, 19:57
Aз пък съм чувала, че на някои мъже им пада от водата. Пробвах веднъж в морето - подводни свирки и подводен секс. Солена рал'та :Р

Summer_Girl_6
10-01-2007, 20:03
Сексът във вода определено внася настроение и нови емоции в половия живот, но лично аз съм чувала, че не е много препоръчително да се практикува често. Възможно е да се скъса презерватива (съпротивлението е огромно), може да се протрие кожичката на пениса и вагината, може да се отмият соковете, които вагината отделя и секса да стане неприятен. Но ако просто си устроивате водни забавления, когато сте в настроение и разбира се ако имате желание и сили (секса във вода си е доста сложен и изморителен) няма проблеми. Напротив, експерементирайте в секса и в други насоки !!! ;) :-D

naMy4Ho_KoTe
10-01-2007, 20:03
Кфо ме боли мен дедовия че си лапала у морето къде ората серат и пикаят...

Все пак относно темата - става въпрос точно за това. Това, че те не те боли означава, че можеше просто да не четеш. Айде ходи си тегли една вана, а не да злобееш. :|

OtherDimension
10-01-2007, 20:58
Aз пък съм чувала, че на някои мъже им пада от водата. Пробвах веднъж в морето - подводни свирки и подводен секс. Солена рал'та :Р

освен ако не си риба или русалка не знам как ще стане

Peshito
10-01-2007, 21:00
най-много да се протаркате :)

ramaiana
10-01-2007, 21:20
До колкото знам е болезнен и нехигиеничен :-k

bqsna_teenagerka
10-02-2007, 12:23
Сперматозоидите живеят във водна среда и ти флазат у пичето от време на време и може некое да стигне по-навътре :D

Модерирано от ramaiana.
Т.10 и 11 от правилника.
Сперматозоидите живеят във водна среда и ти флазат у пичето от време на време и може некое да стигне по-навътре.... :-D :-D :-D
съгласна сум с теб!

palomaaa
10-02-2007, 12:40
ami az sam probvala vav vodata i na brega...i v dvata slu4iq nqma6e nikakvi problemi i be6e adski qko!!!

VeSna
10-02-2007, 12:46
Aз съм питала генеколог - при секс във вода (вана, море, басейн...) може да навлезе вода в матката на жената и от там :arrow: появата на гъбички и инфекций и дори по-лошо... Каза ми че тогава се търси помощ от спецялист и може да се наложи и операция (краен случей)... Под душа няма проблеми, но за другото не искам и да пробвам... :wink:

sentient_
10-02-2007, 13:16
Кфо ме боли мен дедовия че си лапала у морето къде ората серат и пикаят...
xaxaxaxa da da taka e!

Shmatko
10-02-2007, 14:39
Ами едно време мнооо отдавна хомосапиенс като е бил земноводно как е праил секс а? :-D

glor4eto_
10-02-2007, 14:55
osven 4e se otmiva sekreta na jenata,spored men ako e vav vanata ili pod du6a nqma problemi vmoreto ili baseini mi se struva kofti vsevuzmojni himikali ili suotvetno v moreto mikrobi koito ti vlizat....ina4e emocionalno extra

Garmy
10-02-2007, 21:57
Правих наскоро секс в морето... уникално е просто... малко по-трудно се дига оная ралта... и по-трудно се свършва ама иначе е перфектно ^^