PDA

View Full Version : Ако бяхте вие това момиче как бихте реагирали??



valkyr
10-01-2007, 20:10
Ако някой дойде при теб въпреки че не го познаваш много добре и той супер бързо гледа да се сближи с теб .. казва ти че се различаваш от другите момичета че си различна че такава като теб не заслужава да страда заради глупави постъпки от страна на гаджето ти .. и че в всеки един момент можеш да разчиташ на него и че си едно невероятно момиче ... как бихте реагирали ?

п.с казах го на момиче в което се влюбих още в първия момент когато я видях...

~*~By~Myself~*~
10-01-2007, 20:13
Ами от една страна бих се поласкала от тези мили думи,но пък също и ще се стресна най-вероятно щом не се познаваме добре с човека

w0sh
10-01-2007, 20:14
Хаха. Пич, това, което си направил е Дъ бигъст мистейк. Не я познаваш достатъчно и още с първия си ход ти се хващаш за палците( ако ми разбираш идеята). Просто Не започвай така . ти си мъж а не ревливо момиченце. Нормалните жени не харесват мъже с характери ан момиче. Говоря з анормалните висички тийнейджърки, и други подобни страдащи от хормонален взрив моля не се обиждайте но не влизате в тази категория.

kael
10-01-2007, 20:14
Ако някой дойде при теб въпреки че не го познаваш много добре и той супер бързо гледа да се сближи с теб .. казва ти че се различаваш от другите момичета че си различна че такава като теб не заслужава да страда заради глупави постъпки от страна на гаджето ти .. и че в всеки един момент можеш да разчиташ на него и че си едно невероятно момиче ... как бихте реагирали ?

п.с казах го на момиче в което се влюбих още в първия момент когато я видях...
ако е момиче ...... нема да я пусна тая ( стига да не е динозавър или лапе )

Blab
10-01-2007, 20:29
Щях да се изхиля супер здраво......
"Ти си специално момиче..." :-s /или производни/....ъъъ....при мен не вървят....За да харесам някой истински ми е нужно бая време да го опозная, пък после ще му се "изповядвам".....

miloto_girl_4e
10-01-2007, 21:16
Принципно като го прочетох ми звучеше адски подмазваческо и клиширано.. Ти си специална, с теб трябва да се отнасят по-добре, аз никога не бих те наранил и т.н глупости..
То не е идеята да и кажеш тези неща, а да и докажеш, че ги мислиш :wink: Бих се зарадвала да чуя такива думи, но .. не е хубаво така директно да говориш и с толкова ласкателства.. давай го по-полека, особено, когато не се познавате :)

Presley
10-01-2007, 22:35
Тъпо си постъпил.Не я поэнаваш добре и тя не те поэнава добре ,следователно е глупаво.Аэ не энам как бих реагирала,эависи кой е мовека срещу мен.Ама энае ли човек,любовв любовввв

sasha_90
10-02-2007, 05:25
Няма да му повярвам!Ще се наложи да ми докаже думите си.

koalka
10-02-2007, 06:36
Зависи от колко време се познаваме...Ако се познаваме от малко време, ще помисля, че преувеличава.Все пак и той няма да ме познава достатъчно добре, за да казва, че съм единствена и неповторима. :wink:

LuCiFersAngeL
10-02-2007, 06:54
Ако ми го каже близък човек или поне такъв който познавам добре бих се поласкала, но някой почти непознат по-скоро би ме изплашил малко.

viki_nt
10-02-2007, 06:57
MALKO SI IZBURZAL DA I GO KAJE6.AZ PRIMERNO NE BIH TE VUZPRIELA NA SERIOZNO.6E SI POMISLQ 4E GO KAZVA6 NA VSQKO MOMI4E KOETO TI HARESA

freedom
10-02-2007, 08:13
И аз както друго момиче,писало по-горно мнение... Ще се изхиля супер здраво ахахах :) И аз не се връзвам на такива простотии ахахах... После ще ти благодаря,че ме разсмиваш... :) Но пък.. кой знае... То и моето време ще дойде,и аз ще съжалявам ахахаххах

MiMcHeToOo
10-02-2007, 08:24
Няма да му повярвам!Ще се наложи да ми докаже думите си.

+1

slun4evo
10-02-2007, 08:31
Първо ще се почувствам поласкана и ще ми хареса, но ще държа да ми докаже дали наистина е така или просто си говори.А ако думите му са истина ще съм много щастлива, че някой ме цени по такъв начин, но естествено ще изчакам да ми го докаже.

white_chik
10-02-2007, 08:38
ДА бе добре,ще й предам.Тези приказки вече не са актуални.Ще се изсмея,ако ми го каже,особено,ако се познаваме от скоро.Къв е тоя,че ще ми казва как да се държа с гаджето ми.Не знам,но момчетата,които казват такива неща,най-често се възприемат като дружки и получават изтъркания отговор: "Ти си невероятен,но те чувства като брат и си ми най-добрия приятел". :smt019

VeSna
10-02-2007, 09:36
Защо ще му се смеете? Аз не бих се изхилила... Случвало ми се е от познати да ми казват колко ценят мнението ми или момчетата да казват на гаджетата си " Неможеш ли да си като нея - не забранява на гаджето си да пие, не го кара да избира приятели или нея, не се държи все едно половината град е нейн" и т.н. Казвали са ми че съм най-невероятното момиче и че ако се влюбят - ще ме откраднат... Но, ако аз не изпитвам същите чувства просто го казвам "Недей, не съм нищо особенно!" И никой който ми се е "обяснил в любов" не съм му се хилила (като някоя смотанячка) и не съм го отбягвала после. Знам какво е ако не ти отговорят на чувствата и да не искат да те виждат дори - а аз искам да си останеме приятели..... Тццццц Цял роман изписах - а дано ме разберете... 8-[

valkyr
10-02-2007, 09:46
И аз както друго момиче,писало по-горно мнение... Ще се изхиля супер здраво ахахах :) И аз не се връзвам на такива простотии ахахах... После ще ти благодаря,че ме разсмиваш... :) Но пък.. кой знае... То и моето време ще дойде,и аз ще съжалявам ахахаххах

За кво ще се изхилиш ?? ако момчето го приемаш на сериозно а не някой пореден тъпак който само проа за да те вкара в леглото .. и ако си и доказал че наистина го мислиш ..???