PDA

View Full Version : Момичетата или момчетата.. ?



Fluffy^;pp
10-02-2007, 07:48
Та въпроса ми е -> кои според вас могат да бъдат по-добри приятели -момчетата или момичетата?В каква компания "движите " вие ? : ) Кои са "привилегиите" и естествено недостатъците на това да поддържаш приятелство с момиче/момче ? : ) Може малко тъпо да ви се стори..но все пак искам да чуя мненията ви,защото едни от най-често коментираните проблеми са свързани точно с приятелството,предателств то от близък човек и т.н

sexy_boys
10-02-2007, 07:50
Момичетата

SlAdKy_KoTi
10-02-2007, 07:56
Момичетата
:smt018
между момичетата винаги има неразбирателства и интриги :smt012
момчетата са по добри фр :|

sexy_boys
10-02-2007, 07:59
:smt018 Е да ама само в някой случай

Mimka_sweet
10-02-2007, 08:16
И момичета и момчета.

freedom
10-02-2007, 08:32
Момчетата са по-добри за приятели,наистина,защото при момичетата има една неизбежима завист... Едни интриги и едно лицемерие,което при момчетата не съществува. При моите приятелки няма такова нещо (да чукна на дърво)... Имам и момичета и момчета за приятели.Компанията ми не е голяма...Всеки ден се виждам с едни и същи хора... От които имам и приятели и врагове.И момчета и момичета... и на двата пола споделям и и двата ме разбират и не са ме предавали!

white_chik
10-02-2007, 08:32
Зависи от хората.Имам приятелки,с които се познаваме от 10-12 години и сме си супер близки,но наистина,факт е,че между момичетата настъпват много интриги.Компанията,в която движа се състои от мен и най-добрата ми приятелка и другите са момчета,не защото не се разбирам с момичетата или пък,защото те не могат да са добри приятели,просто така се случи.

naughtyyygirl
10-02-2007, 08:48
стори ми се интересна тема и затова реших да споделя и моето мнение :) та по въпроса кои могат да бъдат по-добри приятели, според мен това са момчетата:) аз съм момиче на 16, но от опита, който имам мога да кажа, че не съм имала истинка приятелка, защото просто не издържам да съм само в женска компания! момичета, ако останат сами, взимат да се одумват зад гърба си или да си говорят за прически, гримове, дрехи, .... и тези теми нямат край... не че не ме вълнуват подобни неща, но просто не намирам, че смисълът на живота е в това, а да не забравя често одумват и "гаджетата си". Е, та кажете ми как се издържа?! Откакто поотраснах вече, все се помня там при момчетата, предимството според мен е, че в тяхната компания е по-забавно, а и те винаги приемат света по-оптимистично, може би и поради тази причина, момчетата винаги са били по-предпочитаната от мен компания :) не ме интересува какво ще си помисли съседката, като ме види пред блока с 4-5 момчета, или както ще каже колежката на нашите като ме вижди с няколко момчета да се мотая насам- натам, хорското мнение не играе никаква роля при приятелствата ми :) много се радвам, че имам с кого да споделя проблемите си, радостите си,... пък и било то момчета ;)

ArTanDra
10-02-2007, 09:32
И двата пола , но сякаш по - доброто приятелство е при момичетата. Мъжкото приятелство е мит !

FiRe_LaDy
10-02-2007, 09:46
Въпреки,че съм момиче - ще кажа,че момчетата са по - добри приятели.Момичетата вианги намират за какво да се скарат.Я за някое момче,я за някой дреха,грим,завиждат си и т.н.Докато момчетата не са такива .... и все пак дружа почти винаги само с момичета.Компанията (ако мога така да го нарека) сме 3 момичета.Някой път се присъединяват и други момичета или момчета...но макар и да сме само 3 ми е супер с тях.Споделям всичко,помагаме си,искаме съвети една от друга,не си завиждаме за нищо...радвам се,че са ми приятелки :wink:

IKisseDAGirL
10-02-2007, 10:05
Имам приятели от мъжки пол, но определено момичетата ги чувствам по-близки, повече като сродни души.

Baby_b
10-02-2007, 10:07
Момчетата са по-добри за приятели. Много са задружни (има и изключения, ама момчетата,които ми са приятели са свесни) Не ти завиждат за глупости и купона е на 6 и можеш да им споделиш всичко,а и винаги те защитават от някои които те притеснява. Не ти завиждат за гаджетата [-X :-D :-D :-D

Erica
10-02-2007, 10:19
Подкрепям!

Момчетата са по-добри за приятели. Много са задружни (има и изключения, ама момчетата,които ми са приятели са свесни) Не ти завиждат за глупости и купона е на 6 и можеш да им споделиш всичко,а и винаги те защитават от някои които те притеснява. Не ти завиждат за гаджетата [-X :-D :-D :-D

Можеш и да получиш съвет,който наистина ще ти е от полза,ако е свързан с гаджето,в което със сигурност не е тайно влюбен 8)

KaTinCeTy
10-02-2007, 10:23
Моята компания се състои главно от момичета. С тях се познаваме от доста време, много сме си близки и може да си споделяме доста неща. Но мисля, че приятелството м/у момчета е по-истинско и в него няма интриги, завист, и лицемерие. Все пак за да си намериш истински приятелки момичета, трябва да минат доста години за да ги опознаеш добре и да започнеш да им имаш доверие. Но със сигурност най-истинското приятелство, в което няма завист и интриги е м/у момче и момиче(стига единия да не се влюби в другия).

sk8er_girl
10-02-2007, 10:54
cql jivot s mom4eta jiveq, parvo bratov4edite skoito sam otrasnala, pokrai tqh tehnite priqteli i poznati, a ot nqkolko godini moi si poznati i priqteli.
ne moa go obqsnq, vinagi sam se razbirala pove4e s mom4eta, imam 3-4 priqtelki momi4eta, koito sa6to se razbirat po-dobre s mom4eta i ob6to zeto ni obedinqvat ob6tite vazgledi...
plusovete na tva da si macka v majka sreda krai nqmat, osobeno ako ti haresva vnimanieto, est zavisi kak 6e si go napravi6 no vednaj spe4eli6 li mom4e za priqtel mn trudno 6e go zagubi6... mom4etata imat mn idealisti4na predstava za priqtelstvo i loqlnost, taka 4e moje6 da im se doveri6 napalno, nqma da te precakat 6tot gajeto ti e po-hubavo, 6tot tqloto ti e po-qko ili prosto ei taka za sporta... s 4asove moa da govorq za tva...
edinstveniq nedostatak na mom4etata e 4e pri tqh priqtelstvoto barzo prerastva v ne6to pove4e i igrata zagrubqva ako ne6tata ne se ovladeqt navreme... kvo da se pravi po-parvi4ni sa prosto...

tItEufFf
10-02-2007, 11:19
На мен ми е супер странно момчета приятели, но знам, че тяхното рпиятелство е много по-сигурно. Обаче те си споделят по много по-различен начин, отколкото момичета. Примерно едно момиче ще каже: "О, той беше толкова внимателен с мене.Беше невероятно!", а едно момче ще каже: "Ако знайш вчера ква п*тка заебах.. 8)" Но пък всичко си остава м/у тях (м/у момчетата). А иначе едва ли не целия свят ще разбере.
Нашата компания се състои само от момичета. Наистина сме много добри приятелки, караме се от време на време, но всичко отминава. И всичку си споделяме. Много си ги обичкам :D

sun_song
10-02-2007, 12:40
На пръв поглед,момчетата изглеждат по-добра партия за приятелство,НО от момиче интригата я очакваш,от момче не.А те какви могат да ги извъртят.Познавам такива момчета,дето...
Пове4ето представители на мъжкия пол от нашия клас само да излезе някой от стята и почват:тоя това,оня онова.Говорят зад гърба и на най-"добрите" си приятели.Аз мисля,че всеки човек е индивидуален, пола не определя какъв приятел можеш да бъдеш.Определяш си го ТИ самия. :wink:

find_m3
10-02-2007, 14:24
boys

Борат
10-02-2007, 14:40
Момичетата :smt005 :smt018

find_m3
10-02-2007, 15:02
абе честно казано връзката между момичета е по-дълбока ,но само ,ако е истинска ,а при момчетата ...те могат да се забавляват дори без да знаят много един за друг и пак да не йм пука

bqsna_teenagerka
10-03-2007, 08:32
мом4етата...не знам..въпреки 4е съм моми4е ммом4ешката компания определно ми е по приятна! :wink: имам 4увството 4е мом4е никога няма да те предаде (като приятел)....4е никога няма да ти завижда.. :-D ако си моми4е де...за мом4е нз...а и не са така злобни като пове4ето моми4ета!
нз това ли4но е моя мнение!

bqsna_teenagerka
10-03-2007, 08:33
На пръв поглед,момчетата изглеждат по-добра партия за приятелство,НО от момиче интригата я очакваш,от момче не.А те какви могат да ги извъртят.Познавам такива момчета,дето...
Пове4ето представители на мъжкия пол от нашия клас само да излезе някой от стята и почват:тоя това,оня онова.Говорят зад гърба и на най-"добрите" си приятели.Аз мисля,че всеки човек е индивидуален, пола не определя какъв приятел можеш да бъдеш.Определяш си го ТИ самия. :wink:
:-k е аз пак ли4но мом4етата които познавам са все пекани :wink:
и никога няма да направят такова нещо!

Madness
10-03-2007, 10:08
Момчетата май...

sasha_90
10-03-2007, 11:19
И двата пола могат да бъдат добри приятели,зависи от самия човек.Например някои момичета са по завистливи,докато това при момчетата го няма.Ако се скарат двама приятели(2 момчета)сбиват се и после се сдобряват.От друга страна е приятелството между момиче и момче,което почти винаги се превръща в любов.

caRamelO_cHicA
10-03-2007, 20:04
Мойте компания вклъочва точно 4 момичета и три момцета и всички са много яки и свестни независимо от поло доказвали са ми го неведнъж.

Cougar
10-04-2007, 03:17
В моят район неможеш да си намериш истински приятели все гледат да те прецакат за една вафла резово или троя
иначе момичетата повече те разбират

GLeZoRanA
10-04-2007, 09:21
Момчетата

Tempestjuji
10-04-2007, 09:32
зависи от теб и от човека срещу теб :-D
имам добра приятелка , както и много добър приятел :) .. мога да разчитам и на двамата :)

glezan4e
10-04-2007, 09:50
аз имам приятели и от двата пола.... с най-добрия ми приятел споделям повече, от колкото с най-добрата ми приятелка.... просто той ми вдъхва повече сигурност и доверие ( и ако сте чели и някои др мои коментаари ви е ясно че съм влюбена в него.. което пък означава че няма само приятелство между момче и момиче )

Slave4You
10-04-2007, 11:11
Според мен момчетата са си по добри фр. Аз съм момиче така че може би момичетата ще ме разберат по-лесно, но момчетата като цяло са по-добри фр;)

PaSs1on
10-04-2007, 13:31
abe az dvija i s momi4eta i s mom4eta nie sme si edna ogromna kompaniq i si4ki mn se obi4kame i taka no neznam po dobur priqtel ili kompaniq nqma spored men mejdu momi4etata vinagi ima sustezanie i pri mom4etata e su6toto ebati na koi onaq mu rabota e nai golqma ili na koe momi4e cicite sa mu po golemi dori i tva vinagi mejdu si4ki s si4ki :D :-D opredeleno nqma perfektna kompaniq

koalka
10-04-2007, 17:28
Момчетата според мен.Няма да изреждам причини, казвала съм, но са много малко момичетата, които не интригантстват и гледат как да прецакат приятелките си.

~bloody^romance~
10-05-2007, 00:03
Наистина тъпа тема аз имам 2ма приятели(1 момиче и 1 момче ) и мн познати който не мога да нарека приятели . Не мога да кажа, кой са по добри момчетат или момичетата ЗАВИСИ ОТ ЧОВЕКА .Аз съм момиче и попринцип се кефя на приятелите момчета, защото повечето момичета са интригантки.

MaRiNkA_16
10-05-2007, 12:00
ami spored men MOM4ETATA ,6toto dosega tolkova momi4eto ne sa mi zabivali noja v gyrba ami napravo s 1 bradva...razbrahte mi misulta neznam zaslujila li sum go vseki put ama takiva intrigantni hora kayo jenite nqma :evil: :evil: :evil: az sum jena i napravo sum se ot4aqla vsi4ki priqtelki li postupvat taka...

x-PeRiMenT
10-05-2007, 21:11
Абе незнам... Накарахте не да се замисля. Според мен си зависи от човека. Има хора, които много лесно и много силно се привързват. Не обичам общите и вятърничевите приказки, но ми се струва, че мъжкото приятелство е по-силно. Мисля си, че една жена може без приятели, но един мъж без приятели е нищо. Питайте бащите си с колко приятели от детството или казармата още общуват и питайте майките си за техните.

Burzumul
10-05-2007, 21:47
Приятелството между момче и момиче е истинско, стига да не се появят интимни отношения. От моите наблюдения заключавам че наистина жените си праат номера, ала-бала, прецакват се. Но, едно голямОООО НО. Момчетата също се карат, повярвайте, и то не заради неща много по-смислени от тези, които пораждат спора между момичетата.
Извод:Бъдете приятели с повече момичета и обратното. :-k

an4eto-if
10-06-2007, 07:59
Според мен много зависи от човека.Както има момичета,които клюкарят така има и такива момчета,но в общия случай определено смятам,че момчетата са по-добри приятели.Сегашната ми компания е от момичета,но съм се движила и с доста момчета и от личен опит казвам,че има разлика.Нз защо,но момчетатата могат да изслушват по-добре и освен това ти дават съвет от друга гредна точка защото мислят различно-може би заради това е всичко!!! :roll:

Seniorita
10-06-2007, 09:02
Определено момчетата. При момичетата почти винаги има лицемерие, интриги и завист. Неизбежно е. Момчетата са много по-сплотени. Наскоро един приятел ме попита: "Ама защо вие, момичетата, уж всички сте приятелки, ама все сте 2 по 2, уж излизате заедно, ама пак вървите 2 по 2.." Наистина се замислих. Не знам. Обаче в нашия град това е често явление. Имам приятели и момчета, и момичета.

BioX
10-06-2007, 14:37
mi dvija se v dve kompanii ednata e ot momi4eta(osven men est.)a drygata e ot mom4eta

Katrina
10-06-2007, 19:55
защо постоянно става на въпрос момиче/жена или момче/мъж е по-добър в еди си коя ситуация мисля че всеки човек е различен и това от какъв пол е няма никакво значние

DoBs
10-07-2007, 08:04
Абе и момчетата и момичетата са добри приятели ама зависи къв пол си ся...според мен аз бих споделял повече неща на момче отколкот на момиче :wink:

CaSsIe
10-07-2007, 08:45
Та въпроса ми е -> кои според вас могат да бъдат по-добри приятели -момчетата или момичетата?В каква компания "движите " вие ? : ) Кои са "привилегиите" и естествено недостатъците на това да поддържаш приятелство с момиче/момче ? : ) Може малко тъпо да ви се стори..но все пак искам да чуя мненията ви,защото едни от най-често коментираните проблеми са свързани точно с приятелството,предателств то от близък човек и т.н
повечето ми приятели са момчета имам само 2-3 приятелки момичета(говоря за истински приятели)повечето момичета са доста завистливи и въртят някфи интриги и за тва не се движа мн с момичета щот не искам да се вкарвам в някфи филми с момчета ми е по яко да излизам обаче според мене лошото е че когато момче и момиче са фр с повечето случаи единия се влиюбва в другия и ства много кофти...поне на мене ми се е случвало де и за тва мисля така.Та мисля че момчетата могат да бъдат по добри приятели от момичетата! \:D/

xXxScreamxXx
10-07-2007, 10:30
mn qsno 4e mom4etata sred tqx nqma jenska zloba i si4kite podobni ne6tica

loyal_88
10-07-2007, 10:35
mn qsno 4e mom4etata sred tqx nqma jenska zloba i si4kite podobni ne6tica Мхх, да сред нас няма женска злоба а мъжка :lol: Всичко си зависи от хората и не може да се обобщава така...

Dark_Angel_F
10-07-2007, 13:57
Ми доста често момчетата са по- добри приятели и аз имах такъв период оняколко месеца в който момче ми беше най-добрия приятела , а после ми стана гадже ама тва е другвпрос. А в момента движда в компания с доста момчета и само 3 момичета и даже така с повече момчета мие по - яко .

iMmOrAl`GiRl
10-08-2007, 16:47
момчетата(някои) могат да бъдат много по-добри приятели!!!!!!!!! \:D/
от момичетата :smt016

UtkaCHeNa_BaBy_
10-26-2007, 11:47
makar 4e sam momi4e mislq 4e mom4etata sa po dobri priqteli .. momi4etata vse namirat da se skarat za ne6to nezavisimo to kakvo ili si zavijdat ili intrigantstvat a pri mom4etata ne sam vijdala takiva ne6ta .. az ina4e druja i s mom4eta i s momi4eta(na koito naistina moga da imam doverie) .. abe to zavisi i ot choveka i mom4e mi e bil nai dobriq fr i momi4e

plami89
10-26-2007, 13:05
Момичета и момчета! Зависи от човека!Не е до пола, а до отношението на самия човек!

N0_feAR
10-26-2007, 13:54
според мен са фифти фифти.
Всеки знае, че момичетата са по-големи злобарки, завистници и клюкарки, но ако попаднеш на точния човек всичко е перфе =;
момчетата са по-сдържани и не се хващат за най-малкото, няма такива интрижки, но и там понякога куцат нещата
Аз лично имам приятели и от двата пола и се разбирам идеално и с едните и с другите.
Но да ви кажа всичко е много относително...

iNl0Ve_wItX_liFe
10-26-2007, 14:02
Аз преди винаги съм била мн по-добра приятелка с момичетата а сега пък в новия клас момчетата са ми по-добри фр... мн зависи от човека. Неможе просто така да се каже :-)

SunSet_GirL
10-26-2007, 14:18
според мен най-голямо приятелство може да има или между 2 момичета които са толкова близки че няма какво да си делят и винаги да се подкрепят и да се обичат и да си разчитат една на друга,или между момиче и момче и постепенно това приятелство да прерастне в любов.

nqkfa_malka
10-28-2007, 19:20
za mene po dobri priqteli sa mochetata (kato cqlo ) prichinite vehce se izrediha (momichetata si zavijdat karat se za momcheta i prochie ) no ako se namerqt srodni harakteri i priqtelstvoto im stane dulgo (s godini) te shte sa kato dupe i gashti bez nikfi zlobi 100 % ;-) popricip moite priqteli sa priqtelki :D no se poznavame ot mn mn vreme i im imam strashno mn doverie ... i vupreki tfa vinagi sam si mislela che po dobri priqteli sa momchetata shtoto tam nqma shushu mushu [-o< i priqtelstvoto mejdu momche i momiche mi izglejda mn cenno shtoto moje da si pomagat po lubovni vuprosi osven vs ostanali :smt056 ama loshtoto e che ponqkoga neshtata mogat da izleznat " izvun kontrol " i vs da prerastne v lubov togava veche nikfo priqtelstvo ne si e :D aaa ama vse pak mn si e vajen i haraktera na choveka .... izobshto tui che... ne moi da se kaje taka... :?

SwEeT_PriNceSsS
10-28-2007, 19:29
тъка..... значи според мен момчетата са много по-добри приятели от момичетата аз имам супер много приятели момчета пък момичетата се броят на пръстите на едната ми ръка.. просто се разбирам сеедно по-добре с момчетата и повечето пъти нали като излизам на кафета на горе на долу.. и съм се в компания на момчета и някой може да си помисли,че съм някава курвичка, но просто няма начин :wink: пък и не ми пука много, много кфо си мислят хората за мен..така чееее.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

SuNsEt
10-29-2007, 12:47
Много ясно,4е мом4етата :grin: ...С тях мога да разговарям съвсем спокойно :P ...При моми4етата винаги е имало конкуренция...Смея да кажа,4е мом4етата са много по-добри приятели,от колкото моми4етата...е да...С тях(моми4етата) можеш да клюкарстваш...да обменяш идеи за гримове и глупости...на мен ли4но такива разговори не ми трябват де :) ...

gabi_94
10-29-2007, 18:15
Въпреки,че съм момиче - ще кажа,че момчетата са по - добри приятели.Момичетата вианги намират за какво да се скарат.Я за някое момче,я за някой дреха,грим,завиждат си и т.н.Докато момчетата не са такива .... и все пак дружа почти винаги само с момичета.Компанията (ако мога така да го нарека) сме 3 момичета.Някой път се присъединяват и други момичета или момчета...но макар и да сме само 3 ми е супер с тях.Споделям всичко,помагаме си,искаме съвети една от друга,не си завиждаме за нищо...радвам се,че са ми приятелки :wink:

и аз така мисля! определено момчетата са по-добрите приятели!!! говорила съм си с тях относно това и всички момчета мислят че между момичетата истинско приятелство рядко може да се срещне! точно заради интригите, завистта, лицемерието, двуличността и други такива лоши качества! аз по принцип се движа с 7 други момичета, но не всички са ми толкова близки! има някои, с които просто не се познаваме достатъчно добре може би и се виждаме по-рядко, макар че им имам пълно доверие! има други с които съм непрекъснато и все пак чувствам несигурност у тях, чувствам че е възможно да ме предадат! затова от тези 7 момичета най-добрите ми приятелки са две! те самите са си най-добри приятелки от дълго време и трите се чувстваме наистина добре когато сме заедно, аз знам че те двете са си по близки и не искам да заменям която и да било от тях, просто наистина ми е приятно да съм в тяхната компания! по принцип аз трудно се доверявам на хората защото до сега са ме предали 3 много важни и близки за мен хора! не съм си и представяла че може да ме предадат, но ето че завистта е наистина много лош порокако може да се нарече така!
И да според мен момчетата са по-добрите приятели!!!

DiVa_SaMoDiVa
10-31-2007, 10:36
Аз съм момиче,но още от малка се рабирам мн добре с момчета.Играех футбол с тях в махалата, а после и в училище.Докато момичетата играеха баскетбол, аз винаги играех с момчетата.Даже и на училищни турнири играех с тях и те все ме караха да играя :) Сега вече не играя футбол,но като че ли предпочитам приятелите ми да са момчета.По-лесно намирам общ език с тях.Това лято даже като излизахме с гаджето с нас бяха и всичките му пр-ли.Най-странното беше,че си водеха гаджетата с нас само в петък вечер,а през останалото време си бяха сами.Много пъти са ми споделяли много неща и наистина си ги имам за пр-ли.Не че нямам момичета пр-ки,но много пъти съм се разочаровала от тях,направо съм се убедила,че има много гадни К.ЧКИ дето гледат само ползата от тебе :x
Ам и напълно подкрепям горните две мнения \:D/

ANTIHUMAN
12-02-2007, 20:46
Не видях нито един отговор на момче! :-k (аз съм момче)
По темата: Според мен зависи от човека ! Но нз що си мисля ,че ако си момче за тебе по добър приятел ще бъде момиче и обратно (както в моя случай) Но мисля да кажа ,че момчетата са по добри приятели от една страна, щото има и такива искаш да им споделиш те се ебават :evil: и не им пука! Но има и истински приятели дето можеш да споделиш всичко. Аз имам 2 ма най-добри приятели . Едно момче и едно момиче (момичето не е от моя град но за тези 3 години ми е помагала много не сме се виждали никога , но ми е като сестра) според вас вазможно ли е такова приятелство? :?: :smt006

iMmOrAl`GiRl
12-03-2007, 11:02
според мен зависи от самия човек,не от пола му.
но все пак мисля,че момчетата могат да бъдат по-добри приятели,по-добра компания някак си :) (или просто повечето момичета около мен не са ми много симпатични :-D макар да най-добрите ми приятели да включват две момичета ) :-P

iMmOrAl`GiRl
12-03-2007, 11:05
Не видях нито един отговор на момче! :-k (аз съм момче)
По темата: Според мен зависи от човека ! Но нз що си мисля ,че ако си момче за тебе по добър приятел ще бъде момиче и обратно (както в моя случай) Но мисля да кажа ,че момчетата са по добри приятели от една страна, щото има и такива искаш да им споделиш те се ебават :evil: и не им пука! Но има и истински приятели дето можеш да споделиш всичко. Аз имам 2 ма най-добри приятели . Едно момче и едно момиче (момичето не е от моя град но за тези 3 години ми е помагала много не сме се виждали никога , но ми е като сестра) според вас вазможно ли е такова приятелство? :?: :smt006
мисля че е напълно възможно такова приятелство :)

Dundy
12-04-2007, 06:55
ами това,което всички разправят,че при момичетата има интриги и завист е вярно,обаче при момчетата също го има тоя момент.От моя клас момчетата лицемерничат повече от момичетата.Според мен най-добре момиче и момче,защото ми се струва че точно така няма да има говорене зад гърба и никой на никого няма да завижда

yohrdan
12-04-2007, 13:05
Момче с момче може да е по добър приател от колкото момче с момиче ... , а момиче с момиче тва е само държание на тясно или си саперничат кояе по красива или нещо друга свързано с момчета :?
доказано е научно тва =; :wink: :-| =D> \:D/

Jus7m3
12-04-2007, 14:26
Но със сигурност най-истинското приятелство, в което няма завист и интриги е м/у момче и момиче(стига единия да не се влюби в другия).

Това е така и според мене. Но като цяло момичетата са по-лицемерни и винаги те одумват зад гърба.. аз съм момче,най-добрия ми приятел е момиче,но тя е изключение от другите момичета и предпочита момчетата за компания.. предпочитам си нея и момчетата :)

SoVieT
03-09-2008, 13:07
Сори че толкова късно отг, но сега се порових повече.Ами за момичетата по-добри приятели са момчетата, а при момчетата по-добри приятели са момичетата, но това е в аспект само когато за теб приятели са тези с които искаш и се доверяваш да споделяш! винаги срещуопложния пол е най-добрия слушател, и може да даде добри савети,защото виждат нещата от различна гледна точка.Ем това е от мен)

scene_lady
03-09-2008, 13:19
Ami zavisi ot mnogo ne6ta.Momi4etata po princip izslu6vat pove4e i vinagi ima kakvo da kajat po koito i da e v1pros.Ot druga strana oba4e,ako stane v1pros za mom4e ili za polojenie v u4ili6te (vsmisal lideri na grupi4ki,ocenki,liubimci na u4itelite) nie,momi4etata,stavame mn podli.
Ako druji6 s mom4e,predimstavata sa mnogo.Toi moje da ti dava saveti otnosno "mom4e6kite raboti" ili da te naso4va kakvo da napravi6,ako se vliubi6 v negov priqtel (stiga da si momi4e razbira se :D ).No e v1zmojno s16to da zapo4ne da si pada po teb (ako si momi4e) ili da zapo4nete da se konkurirate (ako si mom4e).
Az li4no se dvija v smesena kompaniq,druja i s momi4eta,i s mom4eta...

scout4e94
03-09-2008, 13:23
Сори че толкова късно отг, но сега се порових повече.Ами за момичетата по-добри приятели са момчетата, а при момчетата по-добри приятели са момичетата, но това е в аспект само когато за теб приятели са тези с които искаш и се доверяваш да споделяш! винаги срещуопложния пол е най-добрия слушател, и може да даде добри савети,защото виждат нещата от различна гледна точка.Ем това е от мен)
vze mi dumite ot ustata ;) moq nai-dobur priqtel e momi4e no pove4eto mi priqteli sa mom4eta

st1ka
03-09-2008, 18:25
Според мен приятелството между две момчета е по-силно...Аз съм в компания и на момчета и на момичета и ми е много добре така...

Forester
03-09-2008, 19:11
Момчетата.При тях няма интриги , не се занимават с клюкарски историй .. Много пъти съм доказвала сама за себе си,че има много свестни момчета които са 1000 пъти по-добри приятели от момичетата.. и пак съм си на това мнение ,че между момичетата не може да има толкова голямо приятелство . Рано или късно едно от тях ще говори зад гърба на другата.. приемете го просто.Много пъти съм се убеждавала в това мое твърдение ..

П.С .. Все пак лично мнение но мисля,че доста хора са с мнение като моето.

Gothique&amp;#9835;
03-09-2008, 19:21
Ами зависи но при мен момичетата винаги ми са по-добри приятелки може би съм попаднала на точните хора на което мога само да се радвам ;-) А за момчетата много е индивидуално знам едни който 1 на друг си говорят зад гърба а претендират че са най-добри приятели...

PsiHo_PatKa
03-10-2008, 14:44
стори ми се интересна тема и затова реших да споделя и моето мнение :) та по въпроса кои могат да бъдат по-добри приятели, според мен това са момчетата:) аз съм момиче на 16, но от опита, който имам мога да кажа, че не съм имала истинка приятелка, защото просто не издържам да съм само в женска компания! момичета, ако останат сами, взимат да се одумват зад гърба си или да си говорят за прически, гримове, дрехи, .... и тези теми нямат край... не че не ме вълнуват подобни неща, но просто не намирам, че смисълът на живота е в това, а да не забравя често одумват и "гаджетата си". Е, та кажете ми как се издържа?! Откакто поотраснах вече, все се помня там при момчетата, предимството според мен е, че в тяхната компания е по-забавно, а и те винаги приемат света по-оптимистично, може би и поради тази причина, момчетата винаги са били по-предпочитаната от мен компания :) не ме интересува какво ще си помисли съседката, като ме види пред блока с 4-5 момчета, или както ще каже колежката на нашите като ме вижди с няколко момчета да се мотая насам- натам, хорското мнение не играе никаква роля при приятелствата ми :) много се радвам, че имам с кого да споделя проблемите си, радостите си,... пък и било то момчета ;)
Е с това аз съм напълно съгласна =; =; =D> =D> =D> =D> =D>