PDA

View Full Version : зайче в къщи...



meti
10-02-2007, 08:56
zdraveite razbrah 4e mojelo da si nau4i6 zai4eto da ne pi6ka na vsqkade molq vi ako nqkoi znae kak,da pi6e na harni_90@avb.bg mnogo 6te sam blagodarna

Модерирано от ramaiana.
Заглавието трябва да е написано на кирилица!

FelisDirus
10-02-2007, 09:01
това да не ти е куче? :-s

имала съм заек и няма подобно нещо
ако го вадиш от клетката, пишка, където си иска и нищо не е в състояние да го спре



П.С.
пише се "вкъщи" и е желателно да е на кирилица, защото очите ме заболяха от тъпата ви латиница

MARKOS
10-02-2007, 09:10
da ne puskam nova tema iskam da popitam tuka
Az imam ku4e mn e sladko i ve4e jivee pri men ot 2 dni i ne moga da go nau4a da hodi da toletnata. AKO znae nqkoi neka da spodeli kak stava tova.
a po temata mislq 4e nqma kak da nau4i6 zai4eto da pi6ka tam kadeto trqbva.osven da go ostavi6 da jivee v toletnata :-D

shadow4e
10-02-2007, 19:37
О, има начин, при това не е много труден. Приятелят ми беше успял, но го е научил от хора с опит със зайците. Имаше зайче 6 години в тях, но почина :(

Обяснявал ми е как го е научил, но не помня точно. Идеята е да му оставяш отворен вестник и там да го караш да си върши и пишкането и акането, но не помня как точно става. Но ако успееш, то после следва стъпка номер две, до този момент винаги отвореният вестинк е трябвало да стои на едно място, а след това трябва да го преместваш и така да се научи, че където и да има отворен вестник на земята, там ще му е тоалетната, тъй като в даден момент ще ти се наложи да го преместиш поради дадена причина и пак ще се видиш в чудо.
Не ти помогнах много, но това е което знам.

Jamalska
10-02-2007, 21:38
Ъ...не знам..Моя просто се научи..в смисъл той си седи принципно само в клетката..не го пускам мн мн щото яде кабели...ама се е научил да си ходи само във ваничката на тоалетна...мисля,че там просто му харесва,щото принципно седи само в мойта стая,балкона и най-мн коридора и като го пусна из други стаи гледа да се върне където си знае.
Иначе в началото хайманосваше и вършеше мизерии навсякъде ама като си покисна в клетката се научи...Освен веднъж кат го взех и 10сек по-късно имах голяямо мокро петно на чаршафа.

glezan4e
10-03-2007, 12:25
това да не ти е куче? :-s

имала съм заек и няма подобно нещо
ако го вадиш от клетката, пишка, където си иска и нищо не е в състояние да го спре



П.С.
пише се "вкъщи" и е желателно да е на кирилица, защото очите ме заболяха от тъпата ви латиница
absoliutno vqrno =D>