PDA

View Full Version : Колко аспиран да пия?



dada
10-02-2007, 09:53
pls kajete mi po kolko aspirin trqbva da piq na den za da mi doide po-rano ????

т.1 и т.7
кремчето

swords1010
10-02-2007, 09:56
Това да не са бонбонки? Не си играй с цикала!

lorena
10-02-2007, 10:07
:smt005 ti luda li si ?! :smt005 nai -dobre izpii desetina .. :-D dano da ima efekt

Fluffy^;pp
10-02-2007, 10:09
Това да не са бонбонки? Не си играй с цикала!
МХМ !!!!!!!! Защо искаш да ти дойде по-рано ? пфф.. недей си играй така с тия работи,ако не е наложително..освен това не е напълно сигурно ,че ще предизвикаш по-ранното идване на цикъла..доколкото знам и Упсарин върши същата работа-разширява кръвоносните съдове и така увеличава кръвотечението..Бе недей се бъркай в работите на майката природа >_<

dada
10-02-2007, 10:20
naistina mi e nalojitelno .. 6te podeistva li ako piq po edin aspirin vseki den ?smisal 6 dni pod red ?

Fluffy^;pp
10-02-2007, 10:36
По-добре се консултирай с лекар..не може ей така просто да приемаш хапчета с каквато и да било цел -било то наложителна или не чак толкова..-----> "Най-важните му нежелани странични ефекти, особено в големи дози са стомашно-чревни страдания (включително и язви и кървене на стомаха) и тинитус (шум в ушите). Друг страничен ефект, дължащ се на противосъсирващите му свойства е увеличеното кървене по време на менструация" >_<

VerryBerry
10-02-2007, 11:19
По-добре се консултирай с лекар..не може ей така просто да приемаш хапчета с каквато и да било цел -било то наложителна или не чак толкова..-----> "Най-важните му нежелани странични ефекти, особено в големи дози са стомашно-чревни страдания (включително и язви и кървене на стомаха) и тинитус (шум в ушите). Друг страничен ефект, дължащ се на противосъсирващите му свойства е увеличеното кървене по време на менструация" >_<


saglasna sam :wink:

mp3f
10-03-2007, 20:28
тцтц тва си е биологичен часовник :smt012 по-добре не си играй с тва :smt018

DeVoi4eTo
10-06-2007, 07:10
С аспирини и всякакви такива лекарства шега не бива...аз ходих на генеколог и за да ми дойде ми предписа витамин А и Е като цяло хапченцата се казват Герикапс :smt006

Water_lili
10-06-2007, 07:18
както вече преди мен казаха изобщто не е добра идея да си играеш по този начин с тялото си.Първо искам да спомена, че при прекалено голяма доза асперин може да се получи дори и натравяне,да не говорим че така овеличаваш и шанса за кръвоизлив :!: по хубаво просто изчакай търпеливо,така или иначе се съмнявам че ще помогне

foreverr
10-07-2007, 07:01
на колко си години-ако не си още ме 18 не мои да пиеш повече то един-така пише в листовката!На мен аспирин не ми помага-пихпо 1 на ден впродължение на 4 дни и нищо!

foreverr
10-07-2007, 07:03
С аспирини и всякакви такива лекарства шега не бива...аз ходих на генеколог и за да ми дойде ми предписа витамин А и Е като цяло хапченцата се казват Герикапс :smt006Ама тея витамин а и е не са хромонални лекарства и не водят до нерегулиран или нередовен цикъл нали?И това хапче ако не е хромонално и ако е без лекарско предписание колко струва?

fiama
10-07-2007, 08:41
Gerikaps са комплекс от витамини: А+Е. Не е хормонално лекарство- хормонално идва от хормон, не от хромон! Евтино е, около 3-4 лв, но не знам дали се пие за да идва по-рано. Във всеки случай най-добре да ти дойде когато си му е редът!

NerazreshenSimvol
10-07-2007, 08:42
Ама тея витамин а и е не са хромонални лекарства и не водят до нерегулиран или нередовен цикъл нали?И това хапче ако не е хромонално и ако е без лекарско предписание колко струва?

Ооо, Пепи, ти ме убиваш! :smt005 :smt005 :smt005
Защо използваш думички, които не знаеш какво означават и как се пишат? :smt043

BebSsSs
10-07-2007, 11:55
Zna4i az vednaj bqh v sa6tata situaciq iskah da mi doide po-rano 6toto 6tqh da hodq na leten lager sas basein i dr gluposti ii razbira6 ma..i kazah na maika mi tq zvanna na genekolojkata i kaza ,4e na tazi vazrasta kato na6ata predpolagam 4e si m/u 14-16(az sam na po4ti 16)ne e prepora4itelno vsqkakvi takiva eksperimenti za zabavqne ili podranqvane na cikala.Kazal go e lekar taka 4e spored men nedei..p1k kakto si re6i6 tvoq rabota. :smt006

kaka Albenka
10-07-2007, 13:29
От Аспирина няма нито да ти дойде по-рано, нито да си регулираш цикъла...не знам кой ти е казал такава глупост... [-X Аспирина действа съдоразширяващо и най-многото да си раздазнеш стомаха,да ти падне кръвното, или ако си в цикъл да си докараш някой кръвоизлив..не си прави експерименти с тези неща.Има специялни медикаменти на хормонална основа, които са тази цел, но те не се препоръчват на възраст под 18г.

foreverr
10-07-2007, 15:37
Zna4i az vednaj bqh v sa6tata situaciq iskah da mi doide po-rano 6toto 6tqh da hodq na leten lager sas basein i dr gluposti ii razbira6 ma..i kazah na maika mi tq zvanna na genekolojkata i kaza ,4e na tazi vazrasta kato na6ata predpolagam 4e si m/u 14-16(az sam na po4ti 16)ne e prepora4itelno vsqkakvi takiva eksperimenti za zabavqne ili podranqvane na cikala.Kazal go e lekar taka 4e spored men nedei..p1k kakto si re6i6 tvoq rabota. :smt006Aми оки няма да пия никакви си хапчета и глупости-ще си оставя цикъла какъвто си ми е тъкъв да си остане без да го тормозя-аз исках просто да го предизвикам, защото ми закъснява-ама няма нищо-аз от скоро имам цикъл и е нормално да ми закъснява :wink:

Sweet__baby
10-07-2007, 16:26
Zna4i az vednaj bqh v sa6tata situaciq iskah da mi doide po-rano 6toto 6tqh da hodq na leten lager sas basein i dr gluposti ii razbira6 ma..i kazah na maika mi tq zvanna na genekolojkata i kaza ,4e na tazi vazrasta kato na6ata predpolagam 4e si m/u 14-16(az sam na po4ti 16)ne e prepora4itelno vsqkakvi takiva eksperimenti za zabavqne ili podranqvane na cikala.Kazal go e lekar taka 4e spored men nedei..p1k kakto si re6i6 tvoq rabota. :smt006Aми оки няма да пия никакви си хапчета и глупости-ще си оставя цикъла какъвто си ми е тъкъв да си остане без да го тормозя-аз исках просто да го предизвикам, защото ми закъснява-ама няма нищо-аз от скоро имам цикъл и е нормално да ми закъснява :wink: След като знаеш, че имаш от скоро цикъл и че е НОРМАЛНО да закъснява...какво пишеш тогава?!?!??! :smt019 :smt019 :smt019 :evil:

foreverr
10-07-2007, 19:05
Zna4i az vednaj bqh v sa6tata situaciq iskah da mi doide po-rano 6toto 6tqh da hodq na leten lager sas basein i dr gluposti ii razbira6 ma..i kazah na maika mi tq zvanna na genekolojkata i kaza ,4e na tazi vazrasta kato na6ata predpolagam 4e si m/u 14-16(az sam na po4ti 16)ne e prepora4itelno vsqkakvi takiva eksperimenti za zabavqne ili podranqvane na cikala.Kazal go e lekar taka 4e spored men nedei..p1k kakto si re6i6 tvoq rabota. :smt006Aми оки няма да пия никакви си хапчета и глупости-ще си оставя цикъла какъвто си ми е тъкъв да си остане без да го тормозя-аз исках просто да го предизвикам, защото ми закъснява-ама няма нищо-аз от скоро имам цикъл и е нормално да ми закъснява :wink: След като знаеш, че имаш от скоро цикъл и че е НОРМАЛНО да закъснява...какво пишеш тогава?!?!??! :smt019 :smt019 :smt019 :evil:Оффффффф-знам, че е нормално да закъснява, но аз се интересувах главно за хапчетата-които всъшност няма да пия!

kalpazanka
10-08-2007, 06:02
От Аспирина няма нито да ти дойде по-рано, нито да си регулираш цикъла...не знам кой ти е казал такава глупост... [-X Аспирина действа съдоразширяващо и най-многото да си раздазнеш стомаха,да ти падне кръвното, или ако си в цикъл да си докараш някой кръвоизлив..не си прави експерименти с тези неща.Има специялни медикаменти на хормонална основа, които са тази цел, но те не се препоръчват на възраст под 18г.
А така! Разбийте веднъж завинаги мита с аспирина!
И, Пепи, голямо развитие забелязвам при теб по тази тема :lol: Някога (15 септември) искаше да си спираш менструацията заради първия учебен ден, сега искаш да я предизвикаш, а мааалко по-късно пускаш тема за всички под 18 години, да не си играят с това. Поздравления.

sasha_90
10-08-2007, 06:03
Не пий!Ще ти дойде когато му дойде времето.