PDA

View Full Version : Надеждата за вторият шанс я няма.



nice_bunny
10-02-2007, 09:54
Преди време бях с 1момче,в което май се влюбих доста.Един ден реши да приключим беше ми адски трудно.Мина почти месец вече.. а аз така не знаех защо всичко приключи, и днес се разбрахме да излезем-да поговорим.ИСтината е че не знам какво да кажа.. дори как да започна всичко, и искам ако има някав шанс да си го върна по някав начин,но го намирам за невъзможно.. а няма да тръгна да му се обеснявам много много!Не знам объркана съм ..какво да правя ? Ще се побъркам до 9 часа :smt010 Благодаря на всички, които отделихте време на .. темата ми хах.

GregoryHouse
10-02-2007, 09:57
Преди време бях с 1момче,в което май се влюбих доста.Един ден реши да приключим беше ми адски трудно.Мина почти месец вече.. а аз така не знаех защо всичко приключи, и днес се разбрахме да излезем-да поговорим.ИСтината е че не знам какво да кажа.. дори как да започна всичко, и искам ако има някав шанс да си го върна по някав начин,но го намирам за невъзможно.. а няма да тръгна да му се обеснявам много много!Не знам объркана съм ..какво да правя ? Ще се побъркам до 9 часа :smt010 Благодаря на всички, които отделихте време на .. темата ми хах.

Май май и ти не знаеш какво искаш....

nice_bunny
10-02-2007, 10:09
Не го изключвам и това.. ](*,)

freedom
10-02-2007, 10:09
Вземи си 1 бутилка водка преди да се видите,напий се и знаеш ли колко лесно ще ти стане да му обясниш чувствата си.. и да му кажеш,че го искаш ЗАВИНАГИАХхахАХх.... Правила съм го.. не веднъж и не 2 пъти... Винаги действа :) И като капнат 2-3 сълзички и глей ко стаа ХХАхьахЬХХХах

gothic_angel
10-02-2007, 10:09
Не губи надежда!

freedom
10-02-2007, 10:13
Няма надежди,няка такива глупости... Аз й казах какво да направи.. Ще подейства,вярвай ми !...Помни ми думите !!!!

koalka
10-02-2007, 10:38
Първо виж как ще се държи като се видите, какви ще са му реакциите, наблюдавай всичко.Виж дали те харесва, какво има към теб въобще.Но, ако той не започне разговора, не го започвай ти в никакъв случай.Не показвай чувствата си, за да разбереш той дали е искрен.

comics
10-02-2007, 10:56
Вземи си 1 бутилка водка преди да се видите,напий се и знаеш ли колко лесно ще ти стане да му обясниш чувствата си.. и да му кажеш,че го искаш ЗАВИНАГИАХхахАХх.... Правила съм го.. не веднъж и не 2 пъти... Винаги действа :) И като капнат 2-3 сълзички и глей ко стаа ХХАхьахЬХХХах
Алкохолици гадни !!!! п0о-хуу зимети са надрусайти, вместу да пийти алкух0лища !!!!

comics
10-02-2007, 11:00
Първо виж как ще се държи като се видите, какви ще са му реакциите, наблюдавай всичко.Виж дали те харесва, какво има към теб въобще.Но, ако той не започне разговора, не го започвай ти в никакъв случай.Не показвай чувствата си, за да разбереш той дали е искрен.
а ако и той чака същото от нея ? Тогава какво правим ? тцтцтцц може ли да има такива пу*ки на т0я свят, Боже !!!!
Моят съвет е - ако видиш, че се колебае дали да почне разговора или не, помогни му малко. така ще се чувства по-сигурен, ще види, че това какво ще стане с вас не ти е безразлично :) успех

bungle
10-02-2007, 11:26
Удари 50 грама домашна ракия за кураж.
Вярно действа.
Не се напивай като животно. Много жалка ще изглеждаш, ако се усети. Пък и няма да е яко да смърдиш на алкохол.
И аз си мислех, че всичко е приключило между мен и сегашния ми приятел, но тогава седнах пред него и си казах всичко , което ми беше на душата. Той каза :" Не, не ти вярвам, че наистина искаш тези неща, не мога да си позволя да се съберем пак.." , аз оттам рев, молби за трезви реакции и шанс. Получих каквото поисках. И разбрах, че дори, когато нещата изглеждат изгубени, винаги има надежда.
Стискам палци всичко да мине добре. Успокой се.

VerryBerry
10-02-2007, 11:44
spred men cqlata taq rabota nqma smisal za6toto ni6to nqma da e kakto predi i posle pak 6te se izma4va6..prosto ne si go zabravila o6te i zatva ti e gadno :|

babity
10-02-2007, 11:47
Щом самата ти казваш, че няма начин - значи няма! Излез с него, изпийте си кафето, позабавлявай се и толкова! Щом те е скъсал вендъж значи не те е искал още тогава. Какъв е шанса да те иска сега?

bungle
10-02-2007, 11:51
Ами, да, може да не е както преди.
По-хубаво да е. :)

slan4iceto_n
10-02-2007, 11:53
най-ме кефят съветите с алкохола. ето и от мен един-вземи си едно мартини(бутилка) ама не се отрязвай брутално да не се прецакат нещата. и сега по-сериозно-вече няма какво да губиш, втори път няма как да се разделите. разкажи му какво точно мислиш и чувстваш. щом те е поканил едва ли си му безразлична

bungle
10-02-2007, 11:56
Абе 1 бутилка Мартини.. 1во, скъпо е. 2-ро, ако я изпие сама ще .. припадне и ще трябва да я вкарат в болницата, 3 - 50 грама ракия имат същия ефект. Хем ще я отрезви вкуса и а дано се постегне..

B.Davis
10-02-2007, 14:41
Но, ако той не започне разговора, не го започвай ти в никакъв случай.Не показвай чувствата си, за да разбереш той дали е искрен.
даааа, нека седят и си мълчат, идеално ще им се отрази и определено ще направят 2ри опит ли? Не става така.. тва е най-тъпото, което може да направи, повярвай ми! По-добре да говори с него, да го пита нещата, които я интересуват, да обсъдят всичко и ще си знае какво да прави.. просто всичко да се изясни

DreBuS
10-02-2007, 15:37
ХеХе, така си е. Имаш среща с него и в момента, когато дойде, просто блокираш. Гледаш го в очите и в главата ти се появават думите "Обичам те!", които той ти е казвал преди. (Ако е така, де. :D ) После си мислиш за всички незабравими мигове, прекарани заедно, мислиш си колко е красив и чаровен, колкот много искаш пак да сте заедно и просто не знаеш какво да кажеш. Защото не искаш да му казваш "Искам пак да сме заендо, обичам те, не мога да те забравя!", но не можеш и да се сетиш нещо друго, защото само затова си мислиш.
Пътят от любовта, през раздялара, до т.нар. "приятелство" и нормалното общуване е много дълъг и труден, често пъти невъзможен. Но това, което бих могъл да те посъветвам (което от опит знам, че колкото е невъзможно, толкова и може да се получи) е следното:
Опитай се да се държиш така, както преди. Опитай да забравиш за всичко и го приеми като едно момче, с което скоро си се запознала, допаднало ти е и искаш да има нещо повече м/у вас. Плени го с онзи чар, с онази уникалност, в които се е влюбил преди! Успех! :wink:

sasha_90
10-02-2007, 15:42
Спокойно.Ще мине добре.

RaLkb
10-03-2007, 14:04
Вземи си 1 бутилка водка преди да се видите,напий се и знаеш ли колко лесно ще ти стане да му обясниш чувствата си.. и да му кажеш,че го искаш ЗАВИНАГИАХхахАХх.... Правила съм го.. не веднъж и не 2 пъти... Винаги действа :) И като капнат 2-3 сълзички и глей ко стаа ХХАхьахЬХХХах

podobar savet ot toq nqma i az sam go probvala sled 3 4 chashka imash chudtvoto che celiq svqt ti e v krakata i si sposobna na absoliutno vsichko.xaxaxax :twisted: yspeh!

MeGiTyY
10-03-2007, 14:10
Вземи си 1 бутилка водка преди да се видите,напий се и знаеш ли колко лесно ще ти стане да му обясниш чувствата си.. и да му кажеш,че го искаш ЗАВИНАГИАХхахАХх.... Правила съм го.. не веднъж и не 2 пъти... Винаги действа :) И като капнат 2-3 сълзички и глей ко стаа ХХАхьахЬХХХах

Mda i az mislq taka .. Kato pine6 malko i si4ko 6e se opravi az 1 put otidoh taka i se zduhah ne6to haxhax izlqzoh izpih 1 patron4e vodka xahaxhaxh i :smt008 :smt008 Taka 4e probvai taka vinagi dava rezlutat :-D Uspeh!!

10-03-2007, 14:44
ami pochni razgovora s nqkakvi obshti temi koito vi valnuvat i dvamata ... ti trqbva da go poznavash vse pak si hodila s nego ... sled tova mojesh da go popitash kak se e stekal jivota mu ot kakto ste razdeleni .... dali e shtastliv bez teb iska li vremeto v koetyo ste bili zaedno da se varne ... sled razgovora si napravi edna ravnosmetka i ... si preceni da pogovorish li s nego za chuvstvata si ili da go zabravish ... uspeh i samo se uspokoi