PDA

View Full Version : Акне и петна:(



PaPiI
10-02-2007, 11:51
Здравейте! Зна4и имам 2 проблема и 6те съм много благодарна и 6тастлива ако някой ми помогне.Зна4и 1-вия ми проблем е акнето - имам много акнета по лицето някой знае ли не6то което да подейства и да премахне акнето?А 2-рия ми проблем е - зна4и на скоро имах стрескавица сега о6те имам но съм си сложила паста за зъби на нея 6тото ми казаха 4е така 6те мине ама на скоро не6то я бях раз4оплила и сега отдолу ми остана петно:( плс ако някои знае някакъв продукт против петна и акне в смисал ако някои знае дали с не6то могат да се премахнат да ми каже плс благодаря ви много и 6те се радвам ако ми помогнете и аз да ви помогна с не6то :)!

Timbaland
10-02-2007, 12:06
Znaci i az imam akne i sega shte ti kaja edna troina kombinaciq s koqto pri men za sega se premaxvat.

1.Za pocistvane na liceto vlajni karpicki antibakterialni i anti akne,az izpolzvam `Make Up`ili niakakav lusion za pocistvane na liceto.

2.Izpolzvam Skinoren ima go vav vsqka apteka,premaxva akneto.

3.Birena maq kato tabletki ,pia po 3 sutrin,naobed i vecer.Ima vitamin A,E,C izpolzva se za ukrepvaneto na imunnata sistema,pravi kojata gladka meka i elasticna,kosata laskava i meka,zazdraviava kostite,i pomaga pri niakoi kojni problemi kato akne naprimer.

POMAGA!

UnaBletoLoVeU
10-02-2007, 12:26
Абе тоя Скинорен..аз нямам някакво тежко акне, даже и почти нямам, ама имам няколко малки пъпки по лицето си, които преди си минаваха за седмица най-много, а сега вече 2 месеца(от толкова го ползвам) си стоят на едно и също място и не се махат, а са като червени петънца-не червени пъпки, а петна..малки такива..нз дали така действа,за да ги премахне не за кратко или при мен се получава бъгав ефект.

Сори, че малко провалям темата.. :?