PDA

View Full Version : влюбвам се в гаджето си,но рева за бив6ия си...



monityY
10-02-2007, 12:02
мисля 4е се влюбвам в приятеля си,но рева като малко дете се бив6ия си... какво обяснение имате за това?

V1k1tYyY
10-02-2007, 12:06
Em nz..abe i az s1m taka..iam chuwstwoto che biwshiq si mi e istinskata lubow...no az ne se wlubwam w gajeto si..shtom rewesh za biwshiq si na4i ne si wlubena w gajeto si :wink: Pone az taka mislq,nqma kak i ednoto i drugoto!

vicious
10-02-2007, 12:09
мисля 4е се влюбвам в приятеля си,но рева като малко дете се бив6ия си... какво обяснение имате за това?
прекалено трудно явно ти е било да се разделите изпитваш още чувства към момчето , а сегашния ти приятел просто си свикнала с него и чрез него се мъчиш да забравиш бившия си

LuXuRy
10-02-2007, 12:10
Ем да ти кажа, разбирам те, много е кофти, пък и към някой хора се привързваме прекалено. Явно старите ти чувства към него избиват и затова се чувстваш зле. С времето ще отшумят, пък и ще изпитваш по-силни чувства към друг! Айде успех, и по-малко мисли за бившия!

Boynce
10-02-2007, 12:14
Любовта е странно нещо .Вероярно още обичаш бившия си и за това да страдаш за него просто ти липсва .Това че се влюбваш в сегашния си приятел не значи нищо.Аз също обичам сегашния си приятел,но бившия (той е първата ми любов) също замеа голямо място в сърцето ми.И до ден днешен като го видя усещам онова чувство в корема ....Такаче прави си сама изводите

suantito
10-02-2007, 12:15
Старата любов ръжда не хваща........

MiMcHeToOo
10-02-2007, 13:01
Старата любов ръжда не хваща........

+1

monityY
10-02-2007, 13:30
не,не съм го оби4ала.. съ6тност той ми се пада по бив6...просто като скъсахме разбрах колко важен е за мен този 4овек,както акзвате вие бях привързана към него... и осъзнах 4е изпитвам някакви 4увства,но за любов нз...сега от 1 месец имам прекрасно мом4е до себе си...мисля непрекъснато за него,когато го видя не6то вътре в мен трепва(както трепва когато се сетя за бив6ия си ](*,) ) ии просто 4увствам 4е се влюбвам... просто когато сме разделени не мога без него,много ми липсва.. са нз не съм влюбена де.. ама съм в процес на влюбване (или поне така смятам) а странното 4е се с по бив6ия скъсахме преди 3-4 месеца и в на4алото ревах,ревах пък ми мина.. а са напоследък се за него се се6там,нз 6то така и рева.. спомням си моментите ни заедно... и не6то в мен като 4е ли се къса от мъка... незнам кфо ми е... #-o

FiRe_LaDy
10-02-2007, 13:42
Не си го забравила още!Аз вече година и 7 месеца (както пише на аватара ми) обичам едно момче и когато тръгна с друг всичко е супер до месец.После нахлуват мислите за онова момче.Ако искаш ми лиши на лично и си дай скайпа ....

monityY
10-02-2007, 13:50
Не си го забравила още!Аз вече година и 7 месеца (както пише на аватара ми) обичам едно момче и когато тръгна с друг всичко е супер до месец.После нахлуват мислите за онова момче.Ако искаш ми лиши на лично и си дай скайпа .... скайпа ми го пи6е на аватара ми,добави ме :arrow:

babity
10-02-2007, 13:55
Както в много други теми бе казано всичко опира до самовнушението! Като се вземе под предвид и това, че си на 14 мога да кажа само едно: Порасни! На тези години с акъла си(който тук си показала), скоро няма да имаш нормална връзка...

monityY
10-02-2007, 14:03
Както в много други теми бе казано всичко опира до самовнушението! Като се вземе под предвид и това, че си на 14 мога да кажа само едно: Порасни! На тези години с акъла си(който тук си показала), скоро няма да имаш нормална връзка... аз ве4е съм имала нормална връзка.. е зависи какво ти и аз разбираме под такава.. но съм имала.. и?кфо за акъла ми 4е не разбрах...?ти кат си била на 14 с къф акъл си била?като тоя на баби4ките ли.. офф моляти се,я се осъзнай!!!

sentient_
10-02-2007, 16:04
ми има да - лапешка работа

MiMcHeToOo
10-02-2007, 16:14
Както в много други теми бе казано всичко опира до самовнушението! Като се вземе под предвид и това, че си на 14 мога да кажа само едно: Порасни! На тези години с акъла си(който тук си показала), скоро няма да имаш нормална връзка... аз ве4е съм имала нормална връзка.. е зависи какво ти и аз разбираме под такава.. но съм имала.. и?кфо за акъла ми 4е не разбрах...?ти кат си била на 14 с къф акъл си била?като тоя на баби4ките ли.. офф моляти се,я се осъзнай!!!

има момичета на твойте години които мислят доста зряло.. не казвам, че ти не мислиш така, не те познавам, просто ми стана интересно мнението ти и реших да си изкажа моето ;)

babity
10-02-2007, 17:12
Както в много други теми бе казано всичко опира до самовнушението! Като се вземе под предвид и това, че си на 14 мога да кажа само едно: Порасни! На тези години с акъла си(който тук си показала), скоро няма да имаш нормална връзка... аз ве4е съм имала нормална връзка.. е зависи какво ти и аз разбираме под такава.. но съм имала.. и?кфо за акъла ми 4е не разбрах...?ти кат си била на 14 с къф акъл си била?като тоя на баби4ките ли.. офф моляти се,я се осъзнай!!!

На 14 съм мислила къде къде.... Не че сега съм на много повече... Важното е, че съм обмисляла това, което правя, била съм наясно със себе си и най -вече не чаках другите (още повече непознати) да ми отговарят, на въпроси, чиито отговори сама трябва да зная. И наистина ми е любопитно ти какво разбираш под нормална връзка...

alkobalko
10-02-2007, 17:45
Явно не си забравила бившия си приятел щом все още плачеш за него. Не знам дали и това евлюбване. За мен обич се изпитва само към един човек. Обясни си защо плачеш за другото момче и си изясни дали наистина го обичаш.
Според мен причината е, че си прекалено объркана.

Presley
10-02-2007, 17:59
Обяснението е много просто,също като тебе.Ти си ограничен човек,беэ каквото и да е мнение по някакъв въпрос-каэах го и в друга твоя тема.И не каэвай `КАТО` малко дете,эащото моэъка ти явно от доста години е в эастой.Айде със эдраве до следващата ти малоумна тема :-D

DevilWish
10-02-2007, 18:15
Наеш ли какво е ... просто обичаш бившия си още ,по-добре зарежи сегашното си гадже ,защото само го лъжиш като мислиш за друг ,докато си с него...днес едно момче ми предложи и за малко да тръгна с него ,но в сърцето ми е бившия ми и нямам намерение да го лъжа...така че по-добре го остави ;)
А ако имаш още шанс с бившия си - съберете се :)

monityY
10-02-2007, 18:25
Обяснението е много просто,също като тебе.Ти си ограничен човек,беэ каквото и да е мнение по някакъв въпрос-каэах го и в друга твоя тема.И не каэвай `КАТО` малко дете,эащото моэъка ти явно от доста години е в эастой.Айде със эдраве до следващата ти малоумна тема :-D и кфо кат съм проста..тфа тебе кфо те бърка.. в слу4ая малоумния си ти.. аз искам съвет,а не обиди ясно ли ти е?като не може6 да ми даде6 такъв не пускай безсмислени постове... и да мозъка ми е като на дете.6тото аз съм ДЕТЕ.. и си го признавам за разлика от пове4ето.. а ти кфо.. на 14г с къф мозък си бил/а? ](*,) ама изоб6то,ИЗОБ6ТО не може6 да ме обиди6,колкото и да се мъ4и6.. изтърпяла съм толкова обиди 4е ве4е и да ме обиждате и да не ме ми е се тая.. казвам го за вси4ки които знаят само да плюят другите и не гледат първо себе си... сега каквото и да каже6(поредната обида :smt019 ) ти казвам от ся.. не ми дреме за кфа ме мисли6.. аз само4увствие си имам и малоумните (каквато за вас съм аз.. а за мен си конкретно ти и о6те 2-3 ако не и пове4е)няма да ми го срутите... ясно ли Е?

koalka
10-02-2007, 18:28
Може би си свикнала с него и сега ти е странно, че си с друго момче, не знам.Опитай се да не си спомняш за него, а да си щастлива с новата си връзка. :wink:

babity
10-02-2007, 18:29
как да ти се даде съвет бе момиче? как другите да знаят какво чустваш за да ти кажат какво да направиш, когато самати ти незнаеш?

П.п. умствения ти багаж наистина е малко, добре поне, че не спориш като ти се казва, защото и сама го осъзнаваш. Евала за това!

monityY
10-02-2007, 18:38
Наеш ли какво е ... просто обичаш бившия си още ,по-добре зарежи сегашното си гадже ,защото само го лъжиш като мислиш за друг ,докато си с него...днес едно момче ми предложи и за малко да тръгна с него ,но в сърцето ми е бившия ми и нямам намерение да го лъжа...така че по-добре го остави ;)
А ако имаш още шанс с бившия си - съберете се :)с бив6ия ми нямаме бъде6те.. никога не сме имали..просто сме много разли4ни хора.. не сме един за друг.. той е пълна противоположност на това което искам аз,т.е на перфектното за мене мом4е (като сега6ния ми приятел)той е страхотен,то4но какъвто аз искам.. и просто наистина мисля 4е се влюбвам в него... ако го скъсам 6те рева петорно пове4е.. за тфа то4но тоя вариянт отпада.. то4но когато наистина 4увсвтам 4е се влюбвам и имам една прекрасна връзка не мога да я разваля само заради няколко си ревливи ве4ери за бив6ия си..бив6ия ми е минало.. и аз 6те го забравя ест.. но просто той за мене бе6е мн сериозно не6то.. с него съм правила не6та които с никой не съм правила.. с него имах наистина сериозна връзка.. той ми бе6е първия в мн отно6ения(не секс) и за тфа ми е мн гадно за него.. но както казах не сме един за друг,той си има негов живот аз мой.. и просто ми е странно как изведнъж от няколко дни на сам а уж го бях забравила,се сетих за него и ми е гадно.а съ6тевременно съм адски 6тастлива с сега6ния си приятел и през ум не ми минава да го зарежа.. просто до сега не съм имала толкова готина връзка,макар 4е е рано да се каже,минало е едва 1 месец.. но все пак не мога да го скъсам а и няма смисъл.. както казват старото гадже се забравя най лесно с ново.. а той както казах ми бе6е по бив6,след него имах друг.. но той уж помогна да го забравя и ся некфо се сетих пак за него.. надявам се да отмине.. просто е супер странно да изпитвам 4увства и към двамата.. но по бив6ия ми никога няма да го забрвая.. дори да не съм го оби4ала нЗ.. просто с него преживях мн не6та,нау4их се на мн не6та.. той както казах ми бе6е първи в мн отно6ения и няма на4ин да го забравя.. ама да рева 4ак за него след 3 изминали месеци(ако не и 4) е некфо странно и то то4но са,когато 4увствам 4е се влюбвам.. който каза 4е съм курва.. да намери в някой ре4ник зна4ението на тази дума... и после да ме критикува.. а който там иска6е да разбере за мен какво е сериозна връзка,казвала съм в много теми,6те кажа и тук накратко:връзка която се гради основно на доверие,любов и компромиси.. връзка в която не е най важен секса.. връзка в която няма изневери и всеки държи на 4овека до себе си,без лъжи... връзка в която компромисите са не6то съ6тесвено и хората си имат доверие познават се един друг,споделят вси4ко един друг...знаят вси4ките си тайни.... <---това за мен е сериозна връзка!!!
П.П извинявам се за дългия си пост

HePeAJIeH
10-02-2007, 18:40
Ти си едно побъркано лапе-курва което нз какво иска

gPa3HuTeJl
10-02-2007, 21:58
мисля 4е се влюбвам в приятеля си,но рева като малко дете се бив6ия си... какво обяснение имате за това?


Генна обърквация , склоност към курвалък

HolyshiT!! Абсолютно вярно !

AFT
10-02-2007, 22:33
мисля 4е се влюбвам в приятеля си,но рева като малко дете се бив6ия си... какво обяснение имате за това?


Генна обърквация , склоност към курвалък

HolyshiT!! Абсолютно вярно !


Най-сетне! Откога повтарям, че това момиче е кухо! Тцтцтц, монитУуу, уж претендираш, че имаш сиво вещество, а с нищо не го доказваш, мамка му! Стегни се, ве! Стига си си мечтала за чаровното момче, което не мисли само за секс и не-знам-си-какво! Не се прави на жертва! Осъзнай се вече! Да, в пубертета си, но това не ти дава правото да си малоумна! СПРИ С ТЪПИТЕ СИ ТЕМИ И GET A LIFE!

Lapin
10-02-2007, 23:03
Старата любов ръжда не хваща........

+1

така е :!: