PDA

View Full Version : Упражнения за отслабване



amazon4e_bonbon4e
10-02-2007, 12:16
Здр.Извинете,ако повтарям темата,но никъде не намерих подобна. :oops: До няколко дена бях обедена,че си харесвам фигурата и си беше така :-k Но след като си премерих ръста-159см и видях колко тежа 54 кг си промених мнението ::: Не ме е хванала някаква обсебеност,ама се замислих по въпроса.На 15 години съм и бих искала поне да отслабна с 6 кг.Някой може ли да ми каже някакви ефикасни упражнения за стягане на корема и краката? Може също и малка диета:smt006 Мерси предварително :oops:

slan4iceto_n
10-02-2007, 12:19
еми ти у вас ли искаш да си тренираш. аз примерно понеже мразя да тренирам сама в нас ходя на аеробика и карам колело. ако си от софия и те интересува ще ти кажа няколко места където има аеробика, тае-бо, каланетика, гимнастика, пилатес и др неща+цените също ще ти напиша

Iria
10-02-2007, 12:20
Мисля, че теглото ти е нормално.Сутрин може да ходиш да бягаш :wink:.

thefreak
10-02-2007, 12:30
Здр.Извинете,ако повтарям темата,но никъде не намерих подобна. :oops: До няколко дена бях обедена,че си харесвам фигурата и си беше така :-k Но след като си премерих ръста-159см и видях колко тежа 54 кг си промених мнението ::: Не ме е хванала някаква обсебеност,ама се замислих по въпроса.На 15 години съм и бих искала поне да отслабна с 6 кг.Някой може ли да ми каже някакви ефикасни упражнения за стягане на корема и краката? Може също и малка диета:smt006 Мерси предварително :oops:
Дръжки си търсила.
Сумати теми има за това.

PollyPoi
10-02-2007, 14:35
еми ти у вас ли искаш да си тренираш. аз примерно понеже мразя да тренирам сама в нас ходя на аеробика и карам колело. ако си от софия и те интересува ще ти кажа няколко места където има аеробика, тае-бо, каланетика, гимнастика, пилатес и др неща+цените също ще ти напиша
хеи ще напишеш ли къде мога да се запиша на тае бо и колко е таксата

*SwEeTy_KiTtY*
10-02-2007, 14:40
еми ти у вас ли искаш да си тренираш. аз примерно понеже мразя да тренирам сама в нас ходя на аеробика и карам колело. ако си от софия и те интересува ще ти кажа няколко места където има аеробика, тае-бо, каланетика, гимнастика, пилатес и др неща+цените също ще ти напиша
хеи ще напишеш ли къде мога да се запиша на тае бо и колко е таксата

И аз от туй се интересувам!!!!!

PollyPoi
10-02-2007, 14:43
еми ти у вас ли искаш да си тренираш. аз примерно понеже мразя да тренирам сама в нас ходя на аеробика и карам колело. ако си от софия и те интересува ще ти кажа няколко места където има аеробика, тае-бо, каланетика, гимнастика, пилатес и др неща+цените също ще ти напиша
хеи ще напишеш ли къде мога да се запиша на тае бо и колко е таксата

И аз от туй се интересувам!!!!!
от София ли си? Можем да ходим заедно ако искаш :-D :D

x-PeRiMenT
10-02-2007, 17:22
Почваш да тичаш и да въртиш педалите. На гладно е наий-ефикасно. За стягане на корема - преси, но ако имаш повечко мазнини в тази област нищо освен диета и кардио упражнения няма да те спасят. Колкото до диетата - избягвай да ядеш хляб, прекалено много мазнини и бавни въглехидрати съдържа. Можеш да го замениш с пълнозърнест, но и с него се ограничавай. Шоколади, газирано и сладки неща предполагам знаеш..... Яж месо, но не кифтета, кебапчета и салами(въобще нищо на което мойе да му се види мазното), а паржоли(пилешки, телешли) и риба. Хапвай салатки, плодове и пии вода. Това е в общи линии. Ако имаш въпроси питай :)

*SwEeTy_KiTtY*
10-02-2007, 17:27
еми ти у вас ли искаш да си тренираш. аз примерно понеже мразя да тренирам сама в нас ходя на аеробика и карам колело. ако си от софия и те интересува ще ти кажа няколко места където има аеробика, тае-бо, каланетика, гимнастика, пилатес и др неща+цените също ще ти напиша
хеи ще напишеш ли къде мога да се запиша на тае бо и колко е таксата

И аз от туй се интересувам!!!!!
от София ли си? Можем да ходим заедно ако искаш :-D :D

Да,от София съм!Обаче още не съм решила твърдо,че ще ходя!Искам да видя как ще съм с уроците(щото съм малко по-бавна с научаването им) и дали ще ми е удобно за ходене! :lol:

sexa_na_kompleksa
10-02-2007, 18:09
Щом си харесваш фигурата,то тогава какво по дяволите искаш ?!?!?!?!
Не е важно колко тежиш,важно е как изглеждаш.Понякога едно момиче с твоите килограми изглежда нормално,друго - закръглено ...
Ако пък толкова искаш да отслабнеш - поразрови се малко из форума.Има страшно много теми от рода на "Hi all ! Много съм отчаяна! Аз съм на 14г. ,тежа 40кг и съм висока 165см ! Какво да правя ??? Помогнете ми ! Ще умра ! Бичакам ви всичките {}{}{} " :smt011

monityY
10-02-2007, 19:46
фитнес... а ина4е ограни4авай мазно и сладко.. а на фитнеса питай инструктура кфо да праи6!