PDA

View Full Version : Скинорен-бъгав ефект или просто е нормално?



UnaBletoLoVeU
10-02-2007, 12:32
И..още една тема, обаче с опит да я избегна малко се получи, че окопирам на едно момиче..така че направих нова :arrow: Абе тоя Скинорен..аз нямам някакво тежко акне, даже и почти нямам, ама имам няколко малки пъпки по лицето си, които преди си минаваха за седмица най-много, а сега вече 2 месеца(от толкова го ползвам) си стоят на едно и също място и не се махат, а са като червени петънца-не червени пъпки, а петна..малки такива..нз дали така действа,за да ги премахне не за кратко или при мен се получава бъгав ефект.

VerryBerry
10-02-2007, 13:01
probvai s korektor :|

UnaBletoLoVeU
10-02-2007, 13:16
probvai s korektor :|
На мен не ми е за това, че е грозно-просто искам лице без такива гадости..пък и аз естествено, че си слагам и коректор и фон-дьо-тен като излизам, ама не е работа да си унищожавам кожата. То те и без това не се виждат много и са ми казвали, че и без грим не се забелязват лесно, обаче аз ги виждам и искам да ги махна..пък и нали тоя крем уж бил мн добър..та всъщност въпроса ми беше дали е нормално преди да минат пъпките да бъдат като червени петънца.. :(

Paiper
10-02-2007, 14:03
По добре си вземи нещо почистващо,пробвай някакъв лосион или тоник за лице или пък гел за пъпчиците.

KaTinCeTy
10-02-2007, 15:28
Хм...аз също ползвам "Скинорен" и когато ми излезе някоя пъпчица до една седмица максимум вече пуска коричка и изчезва. Но аз използвам и лосион за лице и когато ми излезе пъпчица правя компрес на самото място с лосиона и след това обилно намазвам със "Скинорен". Използвай го по-често и също използвай изсушаващ лосион за лице, който да изсуши пъпчиците.

ражур
10-02-2007, 17:31
На мен ми помогна доста,даже все още си го държа в хладилника и като ми излезе нещо се мажа,но на всяка кожа и действа различно,въпреки че за тези пари би трябвало при всички да има ефект :?
Също на самата листовка си пише,че трябва да се затваря много добре,да се пипа с чисти ръце и да се държи на хладно място,за да няма ''бъгави'' ефекти,незнам дали го спазваш това

sladi4koto909
10-02-2007, 18:39
Дам и аз сам го ползвала,не ми помогна,но сам доволна от "Zineryt" :-d пробвай с него,УспеХ :-D

divanetyyy
10-02-2007, 20:17
Оффф,не питай,и аз съм така-с червени петна,без папки... :?

Timbaland
10-03-2007, 12:48
Korektorа Ще свърши работа nanasiash leko i ne si lecat-pocti,sha sa maxnat.

UnaBletoLoVeU
10-03-2007, 13:11
На мен ми помогна доста,даже все още си го държа в хладилника и като ми излезе нещо се мажа,но на всяка кожа и действа различно,въпреки че за тези пари би трябвало при всички да има ефект :?
Също на самата листовка си пише,че трябва да се затваря много добре,да се пипа с чисти ръце и да се държи на хладно място,за да няма ''бъгави'' ефекти,незнам дали го спазваш това


От това е сигурно..аз сутрин като се мажа и бързам и де го затварям хубаво, де не..... :smt012

Мерси на отговорилите (: