PDA

View Full Version : Някой да помогне сериозна е ситуацията !!!!!!



valkyr
10-02-2007, 13:11
Как мога да забравя някой който го виждаш секи ден в твоя клас в когото си влюбен, тои незнае за чувствата ти ( може и сам да се е сетил но не вярвам ) и си има сериозен приятел от 2 години който не иска да отхвърли ..(не съм и казвал нищо защото знам че нищо няма да стане ) и след като знам че тя не може да е моето момиче .. ?!??!?!?! какво тряа да направя чудя се да почна да я отбягвам ли да не я поздравявам ли да не и говоря ли за да спра да мисля за нея постояно .. не мога да спра просто да мисля не мога да се концетрирам за нищо друго не става въпрос за харесване в 6 клас .. на 18 години съм и съм супер хипер объркан такова нещо не ми се е случвало .. КАК МОГА ДА Я ЗАБРАВЯ ИЛИ ПОНЕ ДА ГЛЕДАМ С ДРУГИ ОЧИ ВЪРХУ НЕЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПОМОГНЕТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MiMcHeToOo
10-02-2007, 13:13
като за начало се успокой.. другото.. трудно ще я забравиш изизсква време - просто приеми факта, че не е твоя, но пък не губи надежда няма невъзможни неща ;)

valkyr
10-02-2007, 13:16
като за начало се успокой.. другото.. трудно ще я забравиш изизсква време - просто приеми факта, че не е твоя, но пък не губи надежда няма невъзможни неща ;)

Не мога да се успокоя .. земам да се успокоявам и на следващия ден когато я видя пак всичко започва отново погледите приказките и т.н .. напрао лудвам ..

Maimunche_f
10-02-2007, 13:16
Огледай се около себе си, навярно има и други момичета на които можеш да обръщаш внимание. Просто се примири с мисълта, че за момента няма как да си с нея. Гледай напред и намери някое друго момиче по което да въздишаш. Успех и не се отчайвай :smt006

suantito
10-02-2007, 14:15
Отдай се на друга.

10-02-2007, 14:25
emi edinstveniq variqnt e da se otdadesh na dr ... ogledai se okolo sebe si i shte osaznaesh che tq ne e edinstvenata

MiMcHeToOo
10-02-2007, 15:38
като за начало се успокой.. другото.. трудно ще я забравиш изизсква време - просто приеми факта, че не е твоя, но пък не губи надежда няма невъзможни неща ;)

Не мога да се успокоя .. земам да се успокоявам и на следващия ден когато я видя пак всичко започва отново погледите приказките и т.н .. напрао лудвам ..

напълно те разбирам, но няма какво друго да направиш, поне засега

kael
10-02-2007, 15:42
виж брат има ли дилема значи има възможности - 1та е да спреш да мислиш за нея и аз имах подобен проблем но се справих за има няма 3 дни навих се че няма смисъл и толкова
2рата е да и кажеш и да се надяваш и тя така да мисли, ако да - супер
но ако не - пак като парвото треа спреш да мислип за нея .... избора е изцяло твой

shin
10-02-2007, 16:57
Как мога да забравя някой който го виждаш секи ден в твоя клас в когото си влюбен, тои незнае за чувствата ти ( може и сам да се е сетил но не вярвам ) и си има сериозен приятел от 2 години който не иска да отхвърли ..(не съм и казвал нищо защото знам че нищо няма да стане ) и след като знам че тя не може да е моето момиче .. ?!??!?!?! какво тряа да направя чудя се да почна да я отбягвам ли да не я поздравявам ли да не и говоря ли за да спра да мисля за нея постояно .. не мога да спра просто да мисля не мога да се концетрирам за нищо друго не става въпрос за харесване в 6 клас .. на 18 години съм и съм супер хипер объркан такова нещо не ми се е случвало .. КАК МОГА ДА Я ЗАБРАВЯ ИЛИ ПОНЕ ДА ГЛЕДАМ С ДРУГИ ОЧИ ВЪРХУ НЕЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПОМОГНЕТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Все едно че аз го пиша това , така е братле просто не може да се опише какво е шибано чувството , просто съм в АБСОЛЮТНО СЪЩОТО състояние
x2

EternalSilence
10-02-2007, 20:58
като за начало се успокой.. другото.. трудно ще я забравиш изизсква време - просто приеми факта, че не е твоя, но пък не губи надежда няма невъзможни неща ;)

не съм съгласен, докато се надяваш, че тя може да бъде твоя няма да я забравиш, в това мога да те уверя от личен опит

Lambo
10-03-2007, 01:48
Ами човек в нашия клас има 1 момиче, което е супер яко, може би най-якото във випуска, и всички я харесват, аз също, но знам, че накрая ще я получи само 1 и това е много вероятно да не съм аз. Така че вместо да се влюбвам в нея аз съм си я поставил на една нулева позиция, всмисъл нещо като нулев час - независимо от другите предмети, нулевия час си е винаги най отпред ;) Демек зарибявам се други момичета, ходя с тях, но яко тя прояви желание към мен винаги съм свободен за нея ;) Незнам дали твоето момиче е така но това е един добър начин да я възприемаш ;) Пък и като си влюбен действаш тъпо, а като не си-не ти пука и действаш естествено, тогава наистина можеш да и направиш някакво впечатление ;) Успех :)

Danielle
10-03-2007, 02:08
само ако можехме да контролираме чувствата си..

alkobalko
10-03-2007, 04:28
Щом има сериозен приятел явно е щастлива и го обича, за да е толкова много време с него. Няма какво друго данаправиш, освен да се примириш и да я забравиш.

valkyr
10-03-2007, 09:19
Ами човек в нашия клас има 1 момиче, което е супер яко, може би най-якото във випуска, и всички я харесват, аз също, но знам, че накрая ще я получи само 1 и това е много вероятно да не съм аз. Така че вместо да се влюбвам в нея аз съм си я поставил на една нулева позиция, всмисъл нещо като нулев час - независимо от другите предмети, нулевия час си е винаги най отпред ;) Демек зарибявам се други момичета, ходя с тях, но яко тя прояви желание към мен винаги съм свободен за нея ;) Незнам дали твоето момиче е така но това е един добър начин да я възприемаш ;) Пък и като си влюбен действаш тъпо, а като не си-не ти пука и действаш естествено, тогава наистина можеш да и направиш някакво впечатление ;) Успех :)

Това го смятам за най-полезен съвет, много е вярно че действах тъпо...

Spraymaster
10-03-2007, 09:29
ПСИХИЧНА НАГЛАСА
Опитай да се овладееш!
PS: Аз не мога

Angel4enebesno
10-03-2007, 09:50
Imam edin priqtel,koito ima6e tvoq problem,samo deto tq znae6e i bqha mn blizki priqteli!Toi mn puti i e obqsnqval kak stoqt ne6tata i tq vseki put my kazva6e,4e ne moje da zareje drygoto mom4e!V kraina smetka toi i kaza,4e v takuv sly4ai spirat da si govorqt i vuob6te da ob6tyvat,sled mesec tq zarqza drygiq i bqha zaedno!Ne gybi nadejda,vinagi ima na4in!

RaLkb
10-03-2007, 13:21
Огледай се около себе си, навярно има и други момичета на които можеш да обръщаш внимание. Просто се примири с мисълта, че за момента няма как да си с нея. Гледай напред и намери някое друго момиче по което да въздишаш. Успех и не се отчайвай :smt006
+1

em000
10-03-2007, 14:22
не си първия няма и да си последния ... много сме :)

sentient_
10-03-2007, 14:23
Как мога да забравя някой който го виждаш секи ден в твоя клас в когото си влюбен, тои незнае за чувствата ти ( може и сам да се е сетил но не вярвам ) и си има сериозен приятел от 2 години който не иска да отхвърли ..(не съм и казвал нищо защото знам че нищо няма да стане ) и след като знам че тя не може да е моето момиче .. ?!??!?!?! какво тряа да направя чудя се да почна да я отбягвам ли да не я поздравявам ли да не и говоря ли за да спра да мисля за нея постояно .. не мога да спра просто да мисля не мога да се концетрирам за нищо друго не става въпрос за харесване в 6 клас .. на 18 години съм и съм супер хипер объркан такова нещо не ми се е случвало .. КАК МОГА ДА Я ЗАБРАВЯ ИЛИ ПОНЕ ДА ГЛЕДАМ С ДРУГИ ОЧИ ВЪРХУ НЕЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПОМОГНЕТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Здравей! Разбирам те как се чувстваш! Мисля че трябва да си намериш едно сериозно хоби като фитнес например заеми съзнанието си с нещо мисли за нея като вече свършен факт, все едно си ял нещо било е мн вкусно, но вече си го изял, сега е ред да хапнеш др! Стегни се и продължавай