PDA

View Full Version : Как възприемате гейовете?



tsvetan
10-02-2007, 13:25
:smt008 Kak vazpriemate geuovete?Kakvo Vi potikva da gi obijdate,psuvate,pokazvate sreden prast?Kakvo e za teb edin gei?

tinki - linki[/b]

sentient_
10-02-2007, 13:28
ne mi haresvat geiovete , otvru6tavat me! Lesbiikite e druga rabota :-D

Maimunche_f
10-02-2007, 13:33
Не ги обиждам, не си соча с пръст, не ги оплювам, не ми пречат. Всеки сам може да избира какъв да бъде, какво да прави...с кой да го прави...Въпрос на личен избор.

bossychick
10-02-2007, 13:44
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...

savoy
10-02-2007, 13:46
Бой по гейовете. Тва е отврат бе! :evil: :evil: :evil:

deathproof
10-02-2007, 13:48
Нямам нищо против гейовете и въобще не мисля, че като е гей трябва да е някъв мазен лигльо с женствено поведение. Познавам гейове, които са такива здрави пичове, че въобще не може да познаеш.

lyly_lili
10-02-2007, 13:49
ne mi haresvat geiovete , otvru6tavat me! Lesbiikite e druga rabota :-D


:-D :-D opredeleno lesbiikite sa dr rabota :-D +1 :wink:

sladkish_14
10-02-2007, 13:50
Не ги обиждам, не ги соча с пръст, не ги оплювам, не ми пречат. Всеки сам може да избира какъв да бъде, какво да прави...с кой да го прави...Въпрос на личен избор.

+1 :wink:

palomaaa
10-02-2007, 13:54
xax,ima edno laf4e-vsi4ki gotini maje sa geiove!!!
ina4e na men ne mi pre4at,e kogato vzemat da se ligavqt i darjat kato nqkoi kukli4ki me draznqt,mnogo sa mi protivni v takiva sityacii,ina4e nqmam ni6to protiv tqx

Goshko
10-02-2007, 14:17
Зимам най близкия камък и по главата ](*,)

dream_girl_13
10-02-2007, 14:23
Ами и те са хора, какво пък.... Не ми пречат с абсолютно нищо... Любов да има!!! :D :D :D :D

ChRiSTiaNo_07
10-02-2007, 14:27
Не ми пречат.

BrOkEn_DrEaM
10-02-2007, 14:29
Всеки човек има право на избор. Както ние предпочитаме да сме човек от пртивоположния пол, така и хомосексуалните се чувстват по-добре с човек от техния пол. Смятам че никой не бива да се държи грубо и надменно с тях, тъй като не са нищо по-различно от нас. Те също имат чувста и искат да бъдат обичани.
Аз нямам нищо против хората със хомосексуални убеждения, дори ги подкрепям. Щом така са щастливи, защо не???

Goshko
10-02-2007, 14:29
Всеки човек има право на избор. Както ние предпочитаме да сме човек от пртивоположния пол, така и хомосексуалните се чувстват по-добре с човек от техния пол. Смятам че никой не бива да се държи грубо и надменно с тях, тъй като не са нищо по-различно от нас. Те също имат чувста и искат да бъдат обичани.
Аз нямам нищо против хората със хомосексуални убеждения, дори ги подкрепям. Щом така са щастливи, защо не???
Не това не са хора, това са ПЕДАЛИ.На сапун!.Успех!

10-02-2007, 14:33
te sa si hora kato vsichki ostanali ... shtom sa reshili da badat takiva imat pravo vse pak vseki sam vzema resheniq... nqmam nishto protiv tqh ne gi sadq ....

Hri$
10-02-2007, 14:35
Всеки човек има право на избор. Както ние предпочитаме да сме човек от пртивоположния пол, така и хомосексуалните се чувстват по-добре с човек от техния пол. Смятам че никой не бива да се държи грубо и надменно с тях, тъй като не са нищо по-различно от нас. Те също имат чувста и искат да бъдат обичани.
Аз нямам нищо против хората със хомосексуални убеждения, дори ги подкрепям. Щом така са щастливи, защо не???
Не това не са хора, това са ПЕДАЛИ.На сапун!.Успех!

+1

Made_of_Pain
10-02-2007, 14:59
Влюбвам се в тях. =/

swords1010
10-02-2007, 15:02
Нямам нищо против тях. Те също са хора, и за тях не трябва и не може да се съди по сексуалната им ориентация. Никога не съм си позволил да обидя гей, само защото е такъв и не понасям, тези които го правят! Дразнят ме само, тези хомосексуалисти, които проявяват провокативно поведение, такова поведение би ме подразнило у който и да бил човек! :wink:

inSane_baby
10-02-2007, 15:33
xax,ima edno laf4e-vsi4ki gotini maje sa geiove!!!
ina4e na men ne mi pre4at,e kogato vzemat da se ligavqt i darjat kato nqkoi kukli4ki me draznqt,mnogo sa mi protivni v takiva sityacii,ina4e nqmam ni6to protiv tqx

absolutno saglasna :::

Fluffy^;pp
10-02-2007, 18:03
Нямам нищо против тях..различен не значи по-лош..Това с кого правим секс и дали той е от същия пол или не ..е нещо лично..и не би следвало то да влияе върху определянето на мястото на даден човек в обществото..макар че (както споменахте и вие ) има хора ,които парадират..опитват се да се докажат по мн гаден и натрапчив начин...не казвам,че трябва да се крият заради това,че са хомосексуални..но начина ,по които се представят някои е доста неправилен..поне за мен

*gerito*
10-02-2007, 18:32
az pak mnogo gi haresvam imam 2ma takiva priqteli i sa mnogo po to4ni ot obiknovenite mom4eta i 4esno kazano predpo4itam da spodelqm s nego otkolkoto s momi4eta nz az misla 4e sa to4ni i sladki ne me draznqt naprotiv simpati4ni sa mi

mravkata_z
10-02-2007, 18:38
Всеки с предпочтанията си. Не ми пречат пък и от тоя живот всичко трябва, да се опита. Другото, което го има е че както повечето лесбийки така и 70%от гейовете са станали такива след 35тата си година и то от разочерование или от пресищане от страна контакти с жени. Другите 30% имат промени в хормоналния баланс и функциите на мозъка, това си е природно и не се променя, но в първата група може да бъде отключена правилната ориентация в един момент (даден партньор)..... (пробвано от личен опит). :smt006

slun4evo
10-02-2007, 18:40
Ами те са си хора като нас.Дали са гейове, лесбийки или бисексуални все са хора.Нямам нищо против тях.

naMy4Ho_KoTe
10-02-2007, 18:42
Правят ми впечатление, но не ми пречат. :roll:

vodolei4e_m
10-02-2007, 22:09
xax,ima edno laf4e-vsi4ki gotini maje sa geiove!!!
ina4e na men ne mi pre4at,e kogato vzemat da se ligavqt i darjat kato nqkoi kukli4ki me draznqt,mnogo sa mi protivni v takiva sityacii,ina4e nqmam ni6to protiv tqx

absolutno saglasna :::

podkrepqm napalno,
ima takvia koito (kakto v4era vidqh 1) tancuva ama suepr se gani i mu se klatqt kitkite mn zle, jenstveno takova, ama ina4e ima takiva det sa ibahti pi4ovete, 4ak 6apka im svalqm i s otvorena usta ostavam sled kato sam si govoril s tqh i sam gi opoznal i sled tva razbiram.... nqma mqsto za sravnenie... :wink:

swords1010
10-02-2007, 22:11
xax,ima edno laf4e-vsi4ki gotini maje sa geiove!!!
ina4e na men ne mi pre4at,e kogato vzemat da se ligavqt i darjat kato nqkoi kukli4ki me draznqt,mnogo sa mi protivni v takiva sityacii,ina4e nqmam ni6to protiv tqx

absolutno saglasna :::

podkrepqm napalno,
ima takvia koito (kakto v4era vidqh 1) tancuva ama suepr se gani i mu se klatqt kitkite mn zle, jenstveno takova...
Добре, какво толкова ви пречат ?!? Нали не ви свалят ?!? :wink:

pepitaaa
10-02-2007, 22:13
Нямам нищо против тях. Всеки си избира какъв да бъде. Даже имам едни познати двама гейове, направо разбиват :smt016 Ама само да не ми се мляскотят, че тва ми е мн противно :-D

Garmy
10-02-2007, 22:17
Ми нищо не им правя... не ги обиждам.. не ги псовам... само понякога де ^^ иначе не ме кефат просто гейовете.... както някой беше споменал.. лесбийките са друга ралта :-D

Lapin
10-02-2007, 22:49
Бой по гейовете. Тва е отврат бе! :evil: :evil: :evil:

а така

FUCK EMOS I FUCK GAYS :smt071 :smt071 :smt071

Blab
10-02-2007, 22:52
Влюбвам се в тях. =/
и при мен има нещо такова....
направоооо....ъъъ.....възбужд т ме на макс.......до преди малко гледах две актьорченца как танцуват....и просто.....ъхъ...:))

TopTa
10-03-2007, 02:58
nqmam ni6to protiv tqh, vse pak ne e kato da gi gledam po cql den, vseki den! ima nqkoi koito sa leko gnusni na publi4ni mesta no puk drugi sa tolkova sexy 4e izob6to ne ti hrumva 4e sa obratni! no kvito i da sa gore dolu ne mi puka ...za kvo da si gubq vremeto s ne6ta koito ne me zasqgat prqko?!

alkobalko
10-03-2007, 04:05
Нямам нищо против хомосексуалните. Всеки има право сам да избира какво да прави в леглото си. Дразня се единствено, когато парадират със сексуалността си.

lips_of_anegel
10-03-2007, 06:46
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...
dobre za6to,podqwolite.za6to trqbva da ima takawa agresiq.......az sum obratna i znam kvo e da te so4at i da ti se podigrawat zaradi tva.glupawo e be hora,nadqwam se mi6ani da me podkrepi

Garmy
10-03-2007, 06:49
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...
dobre za6to,podqwolite.za6to trqbva da ima takawa agresiq.......az sum obratna i znam kvo e da te so4at i da ti se podigrawat zaradi tva.glupawo e be hora,nadqwam se mi6ani da me podkrepi
Еее... виж ся има огромна разлика между обратно момче и обратно момиче ;) обратните момичета направо боготворят от повечето нормални хора :D докато гадните обратни емота и фешъни и нз още кви противни създания трява да се убият с камани... в газовата камера на сапун да се направят а после тоя сапун да се изгори щот ще е гаден...

quench
10-03-2007, 06:50
ти от кое село си? ;)

искам да видя как ме убиваш с каквото и да е не-огнестрелно оръжие :)

Garmy
10-03-2007, 06:53
Аз съм от село Пешлимгирово дето е на 200 килметра северно от западоизточната граница на армения...
А ти да не си гей? :D

XaMcTePKa
10-03-2007, 07:38
Не ми пречат с нищо не са по различни ;) просто сексуалната им ориентация е различна от моята ,което за мен няма никакво значение щом това им е избора... ;)

Neo-Communist Power
10-03-2007, 07:41
Недостойни за едно бъдещо социалистическо общество :lol:

Summer_Girl_6
10-03-2007, 08:36
Нямам нищо против гейовете. Живеем в 21-ви век все пак. Всеки има право да показва открито сексуалната си ориентация, каквато и да е тя ;)

BebSsSs
10-03-2007, 08:40
Po princip ne mi pre4at..vseki si ima pravo na li4en izbor dori i otnosno sexualnata si orientaciq..hora vsqkakvi.I da se nervq i da ne..ni6to ne moga da promenq.Neka si jiveqt kakto znaqt! :-k

swords1010
10-03-2007, 08:46
Нямам нищо против гейовете. Живеем в 21-ви век все пак. Всеки има право да показва открито сексуалната си ориентация, каквато и да е тя ;)
не няма право !
Според какво/кой ?!?

Garmy
10-03-2007, 08:51
Ein Reich
Ein Volk
Ein Fuhrer!!!
Така ли се пишеше ? :D
Иначе хитлер рулз, гейовете на сапун!! :D

swords1010
10-03-2007, 08:53
Нямам нищо против гейовете. Живеем в 21-ви век все пак. Всеки има право да показва открито сексуалната си ориентация, каквато и да е тя ;)
не няма право !
Според какво/кой ?!?
благоприличието и великия фюрер
Абе я се разкарайте с вашите хитлерски истории! Всички хора имат права, които не се определят от сексуалната им ориентация!

Democrat
10-03-2007, 08:56
Не е препоръчително да си гей, но все пак нямам нищо против.
Демокрация сме :)

Garmy
10-03-2007, 08:58
Пфф... кви се събрахме тука О.о
Демократи, комунисти, тоталитаристи :D ужс
(не внимавах по история и не съм сигурен дали точно така трява да се разделим :smt005 :smt005 )

swords1010
10-03-2007, 08:58
Нямам нищо против гейовете. Живеем в 21-ви век все пак. Всеки има право да показва открито сексуалната си ориентация, каквато и да е тя ;)
не няма право !
Според какво/кой ?!?
благоприличието и великия фюрер
Абе я се разкарайте с вашите хитлерски истории! Всички хора имат права, които не се определят от сексуалната им ориентация!
не някои нямат права - педерасете са сред тях
Наистина ли? Не спори с мен за това, само ако знаеш, колко пъти ми се е налагало да чета закони! Не си ти, който ще казваш кой какви права има!

swords1010
10-03-2007, 09:00
затова Европа запада
Защо ми се струва, че е обратното ?!? Само се огледай в каква държава се превърнахме (в положителния смисъл естествено!).

swords1010
10-03-2007, 09:09
затова Европа запада
Защо ми се струва, че е обратното ?!? Само се огледай в каква държава се превърнахме (в положителния смисъл естествено!).
приди 1944г сме били по-добре сега има азис и друга измет ! морално те нямат права
Как да спориш и да обясниш нещо на човек, който си знае само неговото и върви като кон с капаци (да не говорим, че няма с какво да се защити!)? Отказвам се, просто е излишно да споря с човек с твоите убеждения!

swords1010
10-03-2007, 09:32
затова Европа запада
Защо ми се струва, че е обратното ?!? Само се огледай в каква държава се превърнахме (в положителния смисъл естествено!).
приди 1944г сме били по-добре сега има азис и друга измет ! морално те нямат права
Как да спориш и да обясниш нещо на човек, който си знае само неговото и върви като кон с капаци (да не говорим, че няма с какво да се защити!)? Отказвам се, просто е излишно да споря с човек с твоите убеждения!
ние сме възвишени а вие лазите в калта с изметта
Кои сте вие? А кои сме ние?

swords1010
10-03-2007, 09:39
ние сме нацоналистите а вие сте демократите
Аха, то ако съдим по теб, "пръщите от възвисеност"!

Democrat
10-03-2007, 09:44
Всеки ще прави каквото си иска бе!
Не си ти човека, който ще забранява :evil:

Democrat
10-03-2007, 09:46
Всеки ще прави каквото си иска бе!
Не си ти човека, който ще забранява :evil:
ти анархия ли искаш бе :?: :evil: :smt013
Твърдо НЕ!
Искам демокрация със здрави закони!

swords1010
10-03-2007, 09:47
ние сме нацоналистите а вие сте демократите
Аха, то ако съдим по теб, "пръщите от възвисеност"!
кажи ми какво е правото на тези издънки на природада да мърсят света :?: в природата са мъжко и женско а не мъжко и мъжко
С нищо не мърсят природата, а смея да твърдя че много от тях са по-интелигентни и от един средностатистически хетеросексуален мъж! Ненужните на обществото са тези, които не правят нищо, не работят, а лежат на чужд гръб. Хора, които нямат образование и култура, те са ненужните, те не помагат с нищо, а бих казал, че дори пречат!

swords1010
10-03-2007, 09:52
ние сме нацоналистите а вие сте демократите
Аха, то ако съдим по теб, "пръщите от възвисеност"!
кажи ми какво е правото на тези издънки на природада да мърсят света :?: в природата са мъжко и женско а не мъжко и мъжко
С нищо не мърсят природата, а смея да твърдя че много от тях са по-интелигентни и от един средностатистически хетеросексуален мъж! Ненужните на обществото са тези, които не правят нищо, не работят, а лежат на чужд гръб. Хора, които нямат образование и култура, те са ненужните, те не помагат с нищо, а бих казал, че дори пречат!
те не могат да пазят отчеството ! я си представи гей на Шипка
Това с какви физически усилия, можеш да се справиш не зависи от сексуалната ти ориянтация а от здравословното ти състояние и от тялото ти!

Garmy
10-03-2007, 09:52
ние сме нацоналистите а вие сте демократите
Аха, то ако съдим по теб, "пръщите от възвисеност"!
кажи ми какво е правото на тези издънки на природада да мърсят света :?: в природата са мъжко и женско а не мъжко и мъжко
С нищо не мърсят природата, а смея да твърдя че много от тях са по-интелигентни и от един средностатистически хетеросексуален мъж! Ненужните на обществото са тези, които не правят нищо, не работят, а лежат на чужд гръб. Хора, които нямат образование и култура, те са ненужните, те не помагат с нищо, а бих казал, че дори пречат!
те не могат да пазят отчеството ! я си представи гей на Шипка
Тука вече и аз не съм съгласен с теб... ти откъде знаеш, че даже на връх Шипка не е имало някой ? а даже и повече от 1 човек с хомосексуални наклонности ? При положение, че е дал всичко от себе си и се е борил за родината според мен няма значение с каква ориентация е...

sLaDkA_GrEsHkA
10-03-2007, 10:37
nqmam nishto protiv tqh, stiga da se durjat dobre.... kakvo mi pre4i na men 4e nqkoi e gei ? nali nqma da nalita na mene :-D

lips_of_anegel
10-04-2007, 08:35
не разбирате ли какво означава думата приличие
и какво озна4ава думата прили4ие.......вски си има разли4ни обеждения
моите пък са разли4ни от твоите и са кво? :smt013

lips_of_anegel
10-04-2007, 08:37
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...
dobre za6to,podqwolite.za6to trqbva da ima takawa agresiq.......az sum obratna i znam kvo e da te so4at i da ti se podigrawat zaradi tva.glupawo e be hora,nadqwam se mi6ani da me podkrepi
Еее... виж ся има огромна разлика между обратно момче и обратно момиче ;) обратните момичета направо боготворят от повечето нормални хора :D докато гадните обратни емота и фешъни и нз още кви противни създания трява да се убият с камани... в газовата камера на сапун да се направят а после тоя сапун да се изгори щот ще е гаден...
не е вярно вси4ки обратни са еднакви
са тва как го възприемат другите е друга работа,знам 4е пове4ето хора 6е предпо4етата лесбийките,но не може така.глупаво да разграни4ава6 така нещата.

Борат
10-04-2007, 08:39
в моята страна гейовете ги връзвахме,биехме ги,закарвахме ги в затвора и ги довършвахме :twisted:

lips_of_anegel
10-04-2007, 08:41
ние сме нацоналистите а вие сте демократите
Аха, то ако съдим по теб, "пръщите от възвисеност"!
кажи ми какво е правото на тези издънки на природада да мърсят света :?: в природата са мъжко и женско а не мъжко и мъжко
С нищо не мърсят природата, а смея да твърдя че много от тях са по-интелигентни и от един средностатистически хетеросексуален мъж! Ненужните на обществото са тези, които не правят нищо, не работят, а лежат на чужд гръб. Хора, които нямат образование и култура, те са ненужните, те не помагат с нищо, а бих казал, че дори пречат!
те не могат да пазят отчеството ! я си представи гей на Шипка
добре ти откъде знае6 може и да могат......виждал ли си 4е да каже6,аман от простаци ебати

lips_of_anegel
10-04-2007, 08:47
монке 6е те питам не6то.познава6 ли гейове,смисал като приятели или като приятели на твои приятели.или вси4ките сте един дол дренки..... :smt013
та на въпроса ми,знае6 ли колко то4ни и добри хора са? като се замисли6 те са като вси4ки останали с ни6то не се разли4ават с изклю4ение на тва 4е си лягат с 4овек от съ6тия пол
теб ли4но кво те касае кой с кого си ляга.нали ти си ляга6 с правилния 4овек с когот иска6.просто ги оставете.глупаво е да ги оплюва6 и говоря специално за теб 6тото ти най многоо изяви омразата си към тях
за кво трябва да говори6 такива простотии, ](*,) просто казва6 не ги харесва6 и тва е.кво зна4и на сапун.глупаво е.знам 4е мн малко хора 6е ме подкрепят,но не го и искам.ето заради вси4ки тези приказки обратните ни е страх да си признаем 4е сме такива.6от не се знае кой как 6е си изкаже мнението.много ми е 4удно ако някой ден срещне6 4овек който да те привле4е слу4айно(говорим за мъж) и не ме опреквай 4е го казвам.ако се слу4и кво 6е стане
кво най големия гейо-мразец 6е стане гей ли? :-$ как 6е се по4увства6 тогава или ако някой твой много близак приятел стане гей
кво няма да говори6 пове4е с него ли,да споделя6 и т.н. замисли се върхо вси4ко това и ми кажи кво мисли6

swords1010
10-04-2007, 09:00
монке 6е те питам не6то.познава6 ли гейове,смисал като приятели или като приятели на твои приятели.или вси4ките сте един дол дренки..... :smt013
та на въпроса ми,знае6 ли колко то4ни и добри хора са? като се замисли6 те са като вси4ки останали с ни6то не се разли4ават с изклю4ение на тва 4е си лягат с 4овек от съ6тия пол
теб ли4но кво те касае кой с кого си ляга.нали ти си ляга6 с правилния 4овек с когот иска6.просто ги оставете.глупаво е да ги оплюва6 и говоря специално за теб 6тото ти най многоо изяви омразата си към тях
за кво трябва да говори6 такива простотии, ](*,) просто казва6 не ги харесвам и тва е.кво зна4и на сапун.глупаво е.знам 4е мн малко хора 6е ме подкрепят,но не го и искам.ето заради вси4ки тези приказки обратните ни е страх да си признаем 4е сме такива.6от не се знае кой как 6е си изкаже мнението.много ми е 4удно ако някой ден срещне6 4овек който да те привле4е слу4айно(говорим за мъж) и не ме опреквай 4е го казвам.ако се слу4и кво 6е стане
кво най големия гейо-мразец 6е стане гей ли? :-$ как 6е се по4увства6 тогава или ако някой твой много близак приятел стане гей
кво няма да говори6 пове4е с него ли,да споделя6 и т.н. замисли се върхо вси4ко това и ми кажи кво мисли6
С теб съм! =D>

al_bundy316
10-04-2007, 09:12
Гейовете на сапун!!! По зле са и от циганите даже. Обаче думата "гей" нещо не ме кефи :roll: . Някак си не звучи достатъчно обидно... Все едно, че ги възприемаме. А аз лично ги мразя. Затова навсякъде използвам думата "педерасти". И призовавам всички, които мразят гадните педали, независимо от какъв пол, да не ги наричат "гейове". Това е все едно на мангала да му кажеш "ром"... Та той си е циганин. Същото е и с педалите.

Garmy
10-04-2007, 09:13
Цигани, педали, педерази се там на кладата!!!!!

al_bundy316
10-04-2007, 09:14
Цигани, педали, педерази се там на кладата!!!!!

Пич, уважаам та!!!

Democrat
10-04-2007, 09:28
Цигани, педали, педерази се там на кладата!!!!!

Пич, уважаам та!!!
Комунизма нали учи на братство, равенство, солидарност, толерантност :lol: Трябва да обичаш гейовете :wink:

al_bundy316
10-04-2007, 09:38
Комунизма нали учи на братство, равенство, солидарност, толерантност :lol: Трябва да обичаш гейовете :wink:

Ама аз мразя педалите, които се натрапват много. Той нека да е гей, ама да си го знае само той. А не да разправя наляво надясно. Ето за пример Азис - не го знам педерас ли е, не е ли, ама не спира да разправя, че е. Е тоя, като го видя и ми идва напрао да зема АК-то и дроб :twisted: :twisted: :twisted: . Мамка им педали.

lips_of_anegel
10-04-2007, 11:38
Гейовете на сапун!!! По зле са и от циганите даже. Обаче думата "гей" нещо не ме кефи :roll: . Някак си не звучи достатъчно обидно... Все едно, че ги възприемаме. А аз лично ги мразя. Затова навсякъде използвам думата "педерасти". И призовавам всички, които мразят гадните педали, независимо от какъв пол, да не ги наричат "гейове". Това е все едно на мангала да му кажеш "ром"... Та той си е циганин. Същото е и с педалите.
няма смисъл да призовава6 другите,тва са си ли4но твои обеждения........ :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 и определено има разлика м/у ГЕЙОВЕТЕ и циганите.и етака на пук ГЕЙОВЕ ГЕЙОВЕ ГЕЙОВЕ :smt006

lips_of_anegel
10-04-2007, 11:42
Комунизма нали учи на братство, равенство, солидарност, толерантност :lol: Трябва да обичаш гейовете :wink:

Ама аз мразя педалите, които се натрапват много. Той нека да е гей, ама да си го знае само той.
НЕ вси4ки са като азис и не вси4ки се натрапват,даже по голямата 4аст не го правят.ми как да го знае само той,като на всяка втора кра4ка всеки го пита"АМА ТИ ГЕЙ ЛИ СИ?" знам го от ли4ен опит мн е кофти и после кво ние сме се натрапвали.аз по съ6тата логика мога да кажа хетеросексуалните на сапун,нали,ама не искам да го кажа за тва и не го правя =;

MaRiNkA_16
10-04-2007, 17:41
ne sum protiv tqh dori imam nqkolko poznati koito sa geiove i bih kazala 4e moga da rz4itam dosta pove4e na tqh otkolkoto na nqkoq priqtelka 6toto ve4e sum razbrala 4e takova ne6ty kato priqtelki nqma,taka 4e samo s mom4eta se razbiram bez zna4enie s koi spqt v legloto.

steisito
10-04-2007, 17:52
nqmam nishto protiv tqh.vseki ima pravo sam da si reshi kakva shte mu e seksualnata orientaciq

^Sam90^
10-04-2007, 18:04
хах по улиците ходят всякви отрепки - убийци, крадци, изнасилвачи... те нас хванали да гонят... умно.

mi6ani
10-04-2007, 18:48
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...
dobre za6to,podqwolite.za6to trqbva da ima takawa agresiq.......az sum obratna i znam kvo e da te so4at i da ti se podigrawat zaradi tva.glupawo e be hora,nadqwam se mi6ani da me podkrepi

razbira se 4e 6te te podkrepq :wink: trqbva da se podkrepqme

slOw
10-04-2007, 18:50
Взимат се всички гейове, поставят се в огромен купол без провизий и оцеляват както могат.

mi6ani
10-04-2007, 18:56
Гейовете на сапун!!! По зле са и от циганите даже. Обаче думата "гей" нещо не ме кефи :roll: . Някак си не звучи достатъчно обидно... Все едно, че ги възприемаме. А аз лично ги мразя. Затова навсякъде използвам думата "педерасти". И призовавам всички, които мразят гадните педали, независимо от какъв пол, да не ги наричат "гейове". Това е все едно на мангала да му кажеш "ром"... Та той си е циганин. Същото е и с педалите.
няма смисъл да призовава6 другите,тва са си ли4но твои обеждения........ :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 и определено има разлика м/у ГЕЙОВЕТЕ и циганите.и етака на пук ГЕЙОВЕ ГЕЙОВЕ ГЕЙОВЕ :smt006

GEY PRIDE!!!!!!!!!!!!!!!!!! a za vsi4ki takiva deto im znae ustata prekaleno mn razlika mejdu GEIOVE I ROMI kakto kazva lips_of_anegel ne ni sravnqvaite s tqh a tva za sapuna moga da kaja heteroseksualnite na sapun no nali ne go pravq za6toto nito pvie mi pre4ite nito nie sne6to vi tre4im... :smt013

MaRiNkA_16
10-04-2007, 18:56
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...
dobre za6to,podqwolite.za6to trqbva da ima takawa agresiq.......az sum obratna i znam kvo e da te so4at i da ti se podigrawat zaradi tva.glupawo e be hora,nadqwam se mi6ani da me podkrepi

razbira se 4e 6te te podkrepq :wink: trqbva da se podkrepqme
ami moga da vi kaja 4e ako napravite edna tema s anketa podkrepqte ili nepodkrepqte homosehualistite i bisexualnite 6e vidite 4e dosta hora 6e NI podkrepqt

swords1010
10-04-2007, 19:00
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...
dobre za6to,podqwolite.za6to trqbva da ima takawa agresiq.......az sum obratna i znam kvo e da te so4at i da ti se podigrawat zaradi tva.glupawo e be hora,nadqwam se mi6ani da me podkrepi

razbira se 4e 6te te podkrepq :wink: trqbva da se podkrepqme
ami moga da vi kaja 4e ako napravite edna tema s anketa podkrepqte ili nepodkrepqte homosehualistite i bisexualnite 6e vidite 4e dosta hora 6e NI podkrepqt
Ами направете анкета! Смятам, че водещият вот ще е положителен. Хайде направете тема! :wink:

mi6ani
10-04-2007, 19:01
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...
dobre za6to,podqwolite.za6to trqbva da ima takawa agresiq.......az sum obratna i znam kvo e da te so4at i da ti se podigrawat zaradi tva.glupawo e be hora,nadqwam se mi6ani da me podkrepi

razbira se 4e 6te te podkrepq :wink: trqbva da se podkrepqme
ami moga da vi kaja 4e ako napravite edna tema s anketa podkrepqte ili nepodkrepqte homosehualistite i bisexualnite 6e vidite 4e dosta hora 6e NI podkrepqt

da prava si no za6to da puskame porednata tema v koqto se 6te se namerqt nqkoi individi koito da zapo4nat da ni obijdat i 6te izleqt cqlata si omraza nezavisimo dali poznavat nqkoi gei, lesbiika ili biseksualen nemoje taka da ni obijdat i bez dori da sa ni opoznali no ina4e s1m s1glasna s teb :)

punkrock
10-04-2007, 19:03
Нямам абсолютно нищо против гейовете, все пак и те са хора!

GREEN_OR_DEAD
10-04-2007, 19:04
ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ СКАПАНИ ПЕДЕРАСИ

swords1010
10-04-2007, 19:05
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...
dobre za6to,podqwolite.za6to trqbva da ima takawa agresiq.......az sum obratna i znam kvo e da te so4at i da ti se podigrawat zaradi tva.glupawo e be hora,nadqwam se mi6ani da me podkrepi

razbira se 4e 6te te podkrepq :wink: trqbva da se podkrepqme
ami moga da vi kaja 4e ako napravite edna tema s anketa podkrepqte ili nepodkrepqte homosehualistite i bisexualnite 6e vidite 4e dosta hora 6e NI podkrepqt

da prava si no za6to da puskame porednata tema v koqto se 6te se namerqt nqkoi individi koito da zapo4nat da ni obijdat i 6te izleqt cqlata si omraza nezavisimo dali poznavat nqkoi gei, lesbiika ili biseksualen nemoje taka da ni obijdat i bez dori da sa ni opoznali no ina4e s1m s1glasna s teb :)
За хора, позволяващи си да изразят мнение по този начин, можеш да си създадеш представа за това, колко струват веднага! Не се засягайте от думите им! :wink:

mi6ani
10-04-2007, 19:05
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...
dobre za6to,podqwolite.za6to trqbva da ima takawa agresiq.......az sum obratna i znam kvo e da te so4at i da ti se podigrawat zaradi tva.glupawo e be hora,nadqwam se mi6ani da me podkrepi

razbira se 4e 6te te podkrepq :wink: trqbva da se podkrepqme
ami moga da vi kaja 4e ako napravite edna tema s anketa podkrepqte ili nepodkrepqte homosehualistite i bisexualnite 6e vidite 4e dosta hora 6e NI podkrepqt
Ами направете анкета! Смятам, че водещият вот ще е положителен. Хайде направете тема! :wink:

a na teb swords1010 iskam li4no da ti blagodarq dokolkoto pro4etoh v temata ti ni za6titi za tova 6apka ti svalqm malko hora bez homoseksualni ili biseksualni naklonosti go pravqt :)

phobia
10-04-2007, 19:06
Никога не съм разбирала кво толкова се дразнят хората на гейовете.
На мен са ми симпатични повечето.
Честно казано за мен метросексуалните - хетеросексуални мъже са много по-дразнещи. :smt078
Това е по-сбъркано, мамка му.

mi6ani
10-04-2007, 19:07
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...
dobre za6to,podqwolite.za6to trqbva da ima takawa agresiq.......az sum obratna i znam kvo e da te so4at i da ti se podigrawat zaradi tva.glupawo e be hora,nadqwam se mi6ani da me podkrepi

razbira se 4e 6te te podkrepq :wink: trqbva da se podkrepqme
ami moga da vi kaja 4e ako napravite edna tema s anketa podkrepqte ili nepodkrepqte homosehualistite i bisexualnite 6e vidite 4e dosta hora 6e NI podkrepqt

da prava si no za6to da puskame porednata tema v koqto se 6te se namerqt nqkoi individi koito da zapo4nat da ni obijdat i 6te izleqt cqlata si omraza nezavisimo dali poznavat nqkoi gei, lesbiika ili biseksualen nemoje taka da ni obijdat i bez dori da sa ni opoznali no ina4e s1m s1glasna s teb :)
За хора, позволяващи си да изразят мнение по този начин, можеш да си създадеш представа за това, колко струват веднага! Не се засягайте от думите им! :wink:

:) rqdko se zasqgam no e stra6no tupo za opita koito imam moga da tv1rdq 4e e to4no taka dori i po uli4ite :smt011

swords1010
10-04-2007, 19:07
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...
dobre za6to,podqwolite.za6to trqbva da ima takawa agresiq.......az sum obratna i znam kvo e da te so4at i da ti se podigrawat zaradi tva.glupawo e be hora,nadqwam se mi6ani da me podkrepi

razbira se 4e 6te te podkrepq :wink: trqbva da se podkrepqme
ami moga da vi kaja 4e ako napravite edna tema s anketa podkrepqte ili nepodkrepqte homosehualistite i bisexualnite 6e vidite 4e dosta hora 6e NI podkrepqt
Ами направете анкета! Смятам, че водещият вот ще е положителен. Хайде направете тема! :wink:

a na teb swords1010 iskam li4no da ti blagodarq dokolkoto pro4etoh v temata ti ni za6titi za tova 6apka ti svalqm malko hora bez homoseksualni ili biseksualni naklonosti go pravqt :)
Винаги съм го правил и пак ще го правя! Никога не съм проявявал дискриминация и не понасям хората, които го правят!

mi6ani
10-04-2007, 19:11
ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ СКАПАНИ ПЕДЕРАСИ

e to4no za takiva kato teb govorq i kaji mi molq te na teb li4no nie homoseksuanite kakvo sme ti napravili?

mi6ani
10-04-2007, 19:12
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...
dobre za6to,podqwolite.za6to trqbva da ima takawa agresiq.......az sum obratna i znam kvo e da te so4at i da ti se podigrawat zaradi tva.glupawo e be hora,nadqwam se mi6ani da me podkrepi

razbira se 4e 6te te podkrepq :wink: trqbva da se podkrepqme
ami moga da vi kaja 4e ako napravite edna tema s anketa podkrepqte ili nepodkrepqte homosehualistite i bisexualnite 6e vidite 4e dosta hora 6e NI podkrepqt
Ами направете анкета! Смятам, че водещият вот ще е положителен. Хайде направете тема! :wink:

a na teb swords1010 iskam li4no da ti blagodarq dokolkoto pro4etoh v temata ti ni za6titi za tova 6apka ti svalqm malko hora bez homoseksualni ili biseksualni naklonosti go pravqt :)
Винаги съм го правил и пак ще го правя! Никога не съм проявявал дискриминация и не понасям хората, които го правят!

blagodarq :smt023

swords1010
10-04-2007, 19:14
ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ СКАПАНИ ПЕДЕРАСИ

e to4no za takiva kato teb govorq i kaji mi molq te na teb li4no nie homoseksuanite kakvo sme ti napravili?
Защо въобще им обръщате внимание? Аз до сега не видях нито един потебител, изказващ се по такъв начин да може да се аргументира пълноценно за думите си, което е смешно! :smt005

mi6ani
10-04-2007, 19:20
ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ СКАПАНИ ПЕДЕРАСИ

e to4no za takiva kato teb govorq i kaji mi molq te na teb li4no nie homoseksuanite kakvo sme ti napravili?
Защо въобще им обръщате внимание? Аз до сега не видях нито един потебител, изказващ се по такъв начин да може да се аргументира пълноценно за думите си, което е смешно! :smt005

vij sega az ne im obr16tam vnimanie prosto naistina moje bi nai nakraq 6te otkriem nqkoi koito da moje da dade qsno i to4no ne nqkakvi zaobikalki prosto t1rsq tak1v 4ovek nqkoi koto da kaje ne6to po razli4no ot tva "ami 6tot me draznqt" i tem podobni...

MaRiNkA_16
10-04-2007, 19:31
#-o qd ma e na takiva deto neznqt kvo govorqt

MaRiNkA_16
10-04-2007, 19:32
pysnah temi4kata mejdy drygoto kazva sa za ili protiv koito iska da pi6e sus anketa e

swords1010
10-04-2007, 19:36
ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ СКАПАНИ ПЕДЕРАСИ

e to4no za takiva kato teb govorq i kaji mi molq te na teb li4no nie homoseksuanite kakvo sme ti napravili?
Защо въобще им обръщате внимание? Аз до сега не видях нито един потебител, изказващ се по такъв начин да може да се аргументира пълноценно за думите си, което е смешно! :smt005

vij sega az ne im obr16tam vnimanie prosto naistina moje bi nai nakraq 6te otkriem nqkoi koito da moje da dade qsno i to4no ne nqkakvi zaobikalki prosto t1rsq tak1v 4ovek nqkoi koto da kaje ne6to po razli4no ot tva "ami 6tot me draznqt" i tem podobni...
Ами то такъв човек, направо ще включи аргументите си в поста си и най-вероятно, ще се изрази правилно и възпитано! Изрази от рода на "вън" , "на съпун" , "смърт за..." и тем подобни, говорят или за беден речник, заради което не можеш да намериш друг начин да изразиш мнение, или за простащина и липса на възпитание, или и за двете :-D !

mi6ani
10-04-2007, 20:10
ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ СКАПАНИ ПЕДЕРАСИ

e to4no za takiva kato teb govorq i kaji mi molq te na teb li4no nie homoseksuanite kakvo sme ti napravili?
Защо въобще им обръщате внимание? Аз до сега не видях нито един потебител, изказващ се по такъв начин да може да се аргументира пълноценно за думите си, което е смешно! :smt005

vij sega az ne im obr16tam vnimanie prosto naistina moje bi nai nakraq 6te otkriem nqkoi koito da moje da dade qsno i to4no ne nqkakvi zaobikalki prosto t1rsq tak1v 4ovek nqkoi koto da kaje ne6to po razli4no ot tva "ami 6tot me draznqt" i tem podobni...
Ами то такъв човек, направо ще включи аргументите си в поста си и най-вероятно, ще се изрази правилно и възпитано! Изрази от рода на "вън" , "на съпун" , "смърт за..." и тем подобни, говорят или за беден речник, заради което не можеш да намериш друг начин да изразиш мнение, или за простащина и липса на възпитание, или и за двете :-D !

da taka e ili moje bi 6te ima ne6to ot roda na "vsi4ki geiove i lesbiiki v gazovata kamera" 4e tva 4ak i naulicata sa mi go kazvali tva spored men sa hora koito prekaleno mn se vzirat v minaloto ta vtorata svetovna e bila predi tolkova godin..... stramni hora nai- nakraq 6te se zagubqt v minaloto sme6to da gledat v b1de6teto.... :smt011

BaiboCo
10-04-2007, 20:38
Mene me izbiva agresiqta kato vidq takiva..tolkova sa mi gnusni 4e nqma nakude prosto! Samo boi 6e gi oprai tiq...
А белото течение избивали ти по гащичките??

lips_of_anegel
10-05-2007, 06:45
ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ СКАПАНИ ПЕДЕРАСИ

e to4no za takiva kato teb govorq i kaji mi molq te na teb li4no nie homoseksuanite kakvo sme ti napravili?
Защо въобще им обръщате внимание? Аз до сега не видях нито един потебител, изказващ се по такъв начин да може да се аргументира пълноценно за думите си, което е смешно! :smt005

vij sega az ne im obr16tam vnimanie prosto naistina moje bi nai nakraq 6te otkriem nqkoi koito da moje da dade qsno i to4no ne nqkakvi zaobikalki prosto t1rsq tak1v 4ovek nqkoi koto da kaje ne6to po razli4no ot tva "ami 6tot me draznqt" i tem podobni...
mi6ani 6те те разо4аровам но май няма да открие6 4овек който открито 6е ти каже за6то така мисли.....нз аз в4ера кат видях темата и се побърках направо.. :smt013 и моята приятелка и тя така реагира

mi6ani
10-05-2007, 10:20
ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ СКАПАНИ ПЕДЕРАСИ

e to4no za takiva kato teb govorq i kaji mi molq te na teb li4no nie homoseksuanite kakvo sme ti napravili?
Защо въобще им обръщате внимание? Аз до сега не видях нито един потебител, изказващ се по такъв начин да може да се аргументира пълноценно за думите си, което е смешно! :smt005

vij sega az ne im obr16tam vnimanie prosto naistina moje bi nai nakraq 6te otkriem nqkoi koito da moje da dade qsno i to4no ne nqkakvi zaobikalki prosto t1rsq tak1v 4ovek nqkoi koto da kaje ne6to po razli4no ot tva "ami 6tot me draznqt" i tem podobni...
mi6ani 6те те разо4аровам но май няма да открие6 4овек който открито 6е ти каже за6то така мисли.....нз аз в4ера кат видях темата и се побърках направо.. :smt013 и моята приятелка и тя така реагира
da znam no pone da se opita nqkoi :smt011

lips_of_anegel
10-05-2007, 10:27
против :smt013
obqsni mi to4no qsno i kratko za6to si protiv,ma ne "6toto sa gadni pederasi,na sapun"ami normalno,kakto nie si kazvame mnenieto kato se obosnovqwame,taka bih iskala i ti da go napravi6

MaRiNkA_16
10-05-2007, 10:32
против :smt013
obqsni mi to4no qsno i kratko za6to si protiv,ma ne "6toto sa gadni pederasi,na sapun"ami normalno,kakto nie si kazvame mnenieto kato se obosnovqwame,taka bih iskala i ti da go napravi6
vij samo kva ikonka si e slojil " :smt013 " mislite my izlizat ot glavata nqma kak da gi zadurji vutre i da ti obqsni taka 4e ne o4akvai otgovor -pone svesten sorka

mi6ani
10-05-2007, 10:48
против :smt013
obqsni mi to4no qsno i kratko za6to si protiv,ma ne "6toto sa gadni pederasi,na sapun"ami normalno,kakto nie si kazvame mnenieto kato se obosnovqwame,taka bih iskala i ti da go napravi6
vij samo kva ikonka si e slojil " :smt013 " mislite my izlizat ot glavata nqma kak da gi zadurji vutre i da ti obqsni taka 4e ne o4akvai otgovor -pone svesten sorka

vij monke ti kato si protiv tova si e tvoe lii4no mnenie no iskam da ti dam edin s1vet po avatara ti s1dq 4e ti ne haresva6 homoseksualnite za6toto se vodi6 po deistviqta na edin m1rtav maniqk ( hister) ne se vglejdai v minaloto a v b1de6teto i kolkoto da ne ti haresva na nas homoseksualnite ni pisna ve4e da se kriem ot horata i izlizame na svetlo taka i 6te e za na pred i nito ti nito koito i da e dr nqma da promeni tova. ami predstavisi ti da be6e gei i da te zad1lqt da nosi6 rozoviq tri1g1lnik kak 6te se po4ustva6? tve ne mu razbiram na horata za6to trqbva da prod1ljavate edna obre4ena kaulza... znae6 li iskreno ti prepor14vam filma Bent pone malko 6te ti otvori o4ite..........

lips_of_anegel
10-05-2007, 11:45
против :smt013
obqsni mi to4no qsno i kratko za6to si protiv,ma ne "6toto sa gadni pederasi,na sapun"ami normalno,kakto nie si kazvame mnenieto kato se obosnovqwame,taka bih iskala i ti da go napravi6
vij samo kva ikonka si e slojil " :smt013 " mislite my izlizat ot glavata nqma kak da gi zadurji vutre i da ti obqsni taka 4e ne o4akvai otgovor -pone svesten sorka

vij monke ti kato si protiv tova si e tvoe lii4no mnenie no iskam da ti dam edin s1vet po avatara ti s1dq 4e ti ne haresva6 homoseksualnite za6toto se vodi6 po deistviqta na edin m1rtav maniqk ( hister) ne se vglejdai v minaloto a v b1de6teto i kolkoto da ne ti haresva na nas homoseksualnite ni pisna ve4e da se kriem ot horata i izlizame na svetlo taka i 6te e za na pred i nito ti nito koito i da e dr nqma da promeni tova. ami predstavisi ti da be6e gei i da te zad1lqt da nosi6 rozoviq tri1g1lnik kak 6te se po4ustva6? tve ne mu razbiram na horata za6to trqbva da prod1ljavate edna obre4ena kaulza... znae6 li iskreno ti prepor14vam filma Bent pone malko 6te ti otvori o4ite..........
подкрепям те напълно,а са към монке имам 4увството 4е ти не следва6 собствените си обеждения а се оповава6 на слу4или се не6та от преди сумати години.тва как се е държал хитлер тогава,ами така е ужасен е бил,ама за кво в 21 век ти трябва едва ли не да възвръ6та6 неговите обеждения.помисли си съ6тност за кво мрази6 обратните........6то 6ото той ги е мразел.аве трябва да има6 собствен живот.....и плюс тва да те светна,той ве4е е мъртав туй 4е го остави на мира.сигурно бая ти се иска да се върне на влас и т.н. ма не етака напук,сигурна съм 4е след време 6е ти влезе в кратуната тва което ти казвам.......ма до тогава сумати нерви 6е изхабя и то не само аз.........а и много други хора,6от да ти кажа обожавам да споря на тема за която съм обедена 4е съм права и не може да се излезе на глава с мен,туй4е ако другите се предават(което ме съмнява)аз няма да го направя...писнало м ие от някви сдухани лигльовци дет не им увира мозака о6те да си казват мнението по отвратителен на4ин.повярвай ми квато съм кротка и т.н. мога да стана ужасна...и 6е ти направя живота 4ерен.за тва 4акам един свестен отговор 6от....просто м ие писнало да се занимавам с някви тъпи Г****А сам си прави изводите
а към другите сорка 4е си излях нервите,просто мразя да ме вбесяват някви глупави недорасли деца дето се веодят по акъла на другите,а не разсъждават сами :smt013 :smt013

FaTaLnO_sLaDkA
10-05-2007, 11:49
na men puk ne mi pre4at :-D daje edin den na centara videh ebati qkoto mom4e super sladuk i se okaza 4e e gei am ne mi pre4i de xhaaxh edin den minavam s edna priqtelka i presi4ame tam na luvov most i nekfi 3-ma geq sedat i ni razpravat nie 6e vi zemem si4ki muje i za vas nqma da ima i nie samo se smeehme :-D men i lezbiikite ne me draznat xaax daje me kefat taka 4e :) ne mi puka koi kuf e i ne mi pre4i e moje bi samo CIGANITE!!

chipi_kaoo
10-05-2007, 12:42
Нямам нищо против тях, само да не разказват кво прават в леглото, шот ше се издрайфам. Мисля, че те са психично болни. Абе момчета, спете с момичета много по-готино е, кви са теиа аномалий. То май гейовете станаха много, нема кой да оправя момичетата. Трябва да се разреши многоженството. А за тва, че само боя ше ги оправи НЕ е вярно. Не са ли се оправили на време, да не чакаме да им идва акъл те първа :D :-D

^Sam90^
10-05-2007, 14:15
Нямам нищо против тях, само да не разказват кво прават в леглото, шот ше се издрайфам. Мисля, че те са психично болни. Абе момчета, спете с момичета много по-готино е, кви са теиа аномалий. То май гейовете станаха много, нема кой да оправя момичетата. Трябва да се разреши многоженството. А за тва, че само боя ше ги оправи НЕ е вярно. Не са ли се оправили на време, да не чакаме да им идва акъл те първа :D :-D

Разсъждаваш в грешна насока. Защо си мислиш, че акълът ни е отишъл някъде, че да трябва да ни идва? А това дали е по-добре с момче или момиче е въпрос на предпочитания и на природа, чаткаш ли? ;)
И... да се крием в миша дупка и да се правим на такива, каквото не сме, само защото дадени хора не могат да приемат нещо различно от себе си? :-k хах... доста глупаво звучи май.

И като един "психично болен", бих те посъветвал да погледнеш малко учебника по Български език.

foreverr
10-05-2007, 14:30
Ами то на никой не му харесват геиовете ама все пак те имат привличане към мъжете, а не към жените и и да искат не могат да променят това както например ако аз обичам някой не мога да променя чувствата си към него дори и да искам! 8-[

mi6ani
10-05-2007, 21:29
Нямам нищо против тях, само да не разказват кво прават в леглото, шот ше се издрайфам. Мисля, че те са психично болни. Абе момчета, спете с момичета много по-готино е, кви са теиа аномалий. То май гейовете станаха много, нема кой да оправя момичетата. Трябва да се разреши многоженството. А за тва, че само боя ше ги оправи НЕ е вярно. Не са ли се оправили на време, да не чакаме да им идва акъл те първа :D :-D

da si gei ili lesbiika ne e bolesno s1stoqnie pisnami da go povtarqm nqmali nai- nakraq da si do nabiete v dlavata........ tova ne ee bolest i ne se lekuva ne moje ediniq den da si homoseksualen da na drugiq da si hetero prosto se rajdame takiva kato vie se rajdate hetero. to po taq logika 4e e bolest to 4naci vsqka seksualnost (tuk vklu4vam i heteroseksualnostta) zna4i e bolest :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011

Glezanka
10-05-2007, 21:32
Izpitwam draznenie kogato widq chowek s takawa orientaciq :roll:

lips_of_anegel
10-07-2007, 05:28
Нямам нищо против тях, само да не разказват кво прават в леглото, шот ше се издрайфам. Мисля, че те са психично болни. Абе момчета, спете с момичета много по-готино е, кви са теиа аномалий. То май гейовете станаха много, нема кой да оправя момичетата. Трябва да се разреши многоженството. А за тва, че само боя ше ги оправи НЕ е вярно. Не са ли се оправили на време, да не чакаме да им идва акъл те първа :D :-D

da si gei ili lesbiika ne e bolesno s1stoqnie pisnami da go povtarqm nqmali nai- nakraq da si do nabiete v dlavata........ tova ne ee bolest i ne se lekuva ne moje ediniq den da si homoseksualen da na drugiq da si hetero prosto se rajdame takiva kato vie se rajdate hetero. to po taq logika 4e e bolest to 4naci vsqka seksualnost (tuk vklu4vam i heteroseksualnostta) zna4i e bolest :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011
знаер6 ли 4е в4ера 4овек който познавам от години(можеби са 4)се изпокарахме и ми каза 4е съм пикла,4е съм скапана лесбийка и 4е трябва да умра,4е не съм нормална 6от съм няква обратна и 4е съм боклук.4е даже в у4ебника ми по психология пи6е 4е съм болна и няма да се излекувам :smt010 прави си сметка за какво говорим.престави си аз как се по4увствах :smt010

wwe11
10-07-2007, 05:50
Не ги обиждам, не си соча с пръст, не ги оплювам, не ми пречат. Всеки сам може да избира какъв да бъде, какво да прави...с кой да го прави...Въпрос на личен избор.


На същото мнение . Нямам нищо против тях . Даже имам приятел който е гей но това не ми пречи [-X

Christian
10-07-2007, 06:13
И те са хора, и те имат права, каквито и ние. Едва ли някой ще те накара да бъдеш гей, това им е природата като казвам "им" не като на чуждо същество,а на човек като мен и вас.

mi6ani
10-08-2007, 18:52
Нямам нищо против тях, само да не разказват кво прават в леглото, шот ше се издрайфам. Мисля, че те са психично болни. Абе момчета, спете с момичета много по-готино е, кви са теиа аномалий. То май гейовете станаха много, нема кой да оправя момичетата. Трябва да се разреши многоженството. А за тва, че само боя ше ги оправи НЕ е вярно. Не са ли се оправили на време, да не чакаме да им идва акъл те първа :D :-D

da si gei ili lesbiika ne e bolesno s1stoqnie pisnami da go povtarqm nqmali nai- nakraq da si do nabiete v dlavata........ tova ne ee bolest i ne se lekuva ne moje ediniq den da si homoseksualen da na drugiq da si hetero prosto se rajdame takiva kato vie se rajdate hetero. to po taq logika 4e e bolest to 4naci vsqka seksualnost (tuk vklu4vam i heteroseksualnostta) zna4i e bolest :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011
знаер6 ли 4е в4ера 4овек който познавам от години(можеби са 4)се изпокарахме и ми каза 4е съм пикла,4е съм скапана лесбийка и 4е трябва да умра,4е не съм нормална 6от съм няква обратна и 4е съм боклук.4е даже в у4ебника ми по психология пи6е 4е съм болна и няма да се излекувам :smt010 прави си сметка за какво говорим.престави си аз как се по4увствах :smt010

tozi 4ovek ne si zaslujava ako pita6 men az ako bqz na tvoe mqsno 6teh d aprekatq vsqkakvi kontakti s nego :smt011 slu4vala mi se e i na men.......

swords1010
10-08-2007, 20:34
Някъде тук прочетох, че хомосексуалните щял само бой да ги оправи, та пиша по повод това изказване: когато един хетеросексуален мъж от бой вземе, че стане гей, да дойде да ми се обади (невъзможно е да стане, по тази логика невъзможно е и обратното)!

talisman4e_
10-08-2007, 20:37
Не ги обиждам, не ги соча с пръст, не ги оплювам, не ми пречат. Всеки сам може да избира какъв да бъде, какво да прави...с кой да го прави...Въпрос на личен избор.

+1 :wink:
+2 :P

feddel
10-08-2007, 20:39
ne mi haresvat geiovete , otvru6tavat me! Lesbiikite e druga rabota :-D


:-D :-D opredeleno lesbiikite sa dr rabota :-D +1 :wink:

и на мен ми харесват е по готино е we :D кефят ме

feddel
10-08-2007, 20:42
Нямам нищо против тях, само да не разказват кво прават в леглото, шот ше се издрайфам. Мисля, че те са психично болни. Абе момчета, спете с момичета много по-готино е, кви са теиа аномалий. То май гейовете станаха много, нема кой да оправя момичетата. Трябва да се разреши многоженството. А за тва, че само боя ше ги оправи НЕ е вярно. Не са ли се оправили на време, да не чакаме да им идва акъл те първа :D :-D

da si gei ili lesbiika ne e bolesno s1stoqnie pisnami da go povtarqm nqmali nai- nakraq da si do nabiete v dlavata........ tova ne ee bolest i ne se lekuva ne moje ediniq den da si homoseksualen da na drugiq da si hetero prosto se rajdame takiva kato vie se rajdate hetero. to po taq logika 4e e bolest to 4naci vsqka seksualnost (tuk vklu4vam i heteroseksualnostta) zna4i e bolest :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011
знаер6 ли 4е в4ера 4овек който познавам от години(можеби са 4)се изпокарахме и ми каза 4е съм пикла,4е съм скапана лесбийка и 4е трябва да умра,4е не съм нормална 6от съм няква обратна и 4е съм боклук.4е даже в у4ебника ми по психология пи6е 4е съм болна и няма да се излекувам :smt010 прави си сметка за какво говорим.престави си аз как се по4увствах :smt010

tozi 4ovek ne si zaslujava ako pita6 men az ako bqz na tvoe mqsno 6teh d aprekatq vsqkakvi kontakti s nego :smt011 slu4vala mi se e i na men.......
+2
подкрепям те

sweet_unhappy
10-08-2007, 20:47
Ами...,страхотни приятелки са,дори по добри от някои момичета,ама как то и да е..Според мен всеки сси има право на личен вкус,мнение и предпочитание,дори относно какъв пол да харесваш...Няма лошо нито да си гей,нито да си лесбийка.Е,сега за в леглото подробности не ме интересуват...(аз съм си нормална) :::

manicheto_90
10-09-2007, 06:51
Golqma chast ot majete im gostavq uuudovolstvie da vidqt dve momicheta de natiskat taka narechenite lezbiiki.Kogato priqtelkata im e s drug e kurva a te pleiboi.A zashto pri nas jenite da nqma uudovolstvie kogato gledame geiove,che nqma znachenie i te sa dushichki i ponqkoga sa poveche moje ot nqkoi drugi :smt016

`Death`Whore``
10-09-2007, 07:01
lips_of_anegel, в никой учебник по биология не пише, че хомосексуализмът е болест и трябва да се излекува...освен ако не е от социалистическо време.

ANTIHUMAN
05-20-2008, 08:30
Какво да кажа! Това е тъпо момчетата да казват :

,,Кефят ме 2 момичета да се целуват откачам ,но иначе бих убил 2-момчета ако се целуват!''

Чакай бе , нали те кефи да се натискат 2 момичета ,кво ти пречат момчетата тогава?
Нямам думи просто обществото НИЕ супер тъпо!!!

Няма да коментирам повече!

П.П. Приятен ден!

PLasdDD
05-20-2008, 09:45
Най искрено им желая бавна и болезнена смърт..Мразя тези изверги родени такива или по късно осъзнали се..Не съм контактувал с такива същества и не бих , но искам да изчезнат от нашата планета..За мен са на същото ниво като с циганите , турците и еврейте..От малък град съм и не съм виждал до сега , но ако се появи такъв урод няма да го обиждам ,а с удоволстие ще искам да умре възможно най бързо....

bazzil
05-20-2008, 09:46
Не ми пречат.
+1

BulgariaZaBulgarite
05-20-2008, 12:06
Tе са утайката на обществото.

alksndr
05-20-2008, 12:55
еми.. кфо да ми пречат биийте ги колкото можете и тфа е! :-x ...
иначе от др. страна повече педали... таман ще има повече свободни
мацки за нас :grin:

SMoKe_BoY
05-20-2008, 15:03
Колкото повече гейове толкова повече момичета за нас ко искате .. пфф..
ако има как целия свят да са гейове само аз да несам е тогава ше сам в рая :)

petq1488
05-20-2008, 21:12
abe kvo e gei?????az samo za pederastite znam-ide im kraq!bavno i bolezneno!

amatorium
05-20-2008, 21:40
Vuobshte ne me interesuva sexualnata orientaciq na edin chovek stiga da e blagoroden, vuzpitan, kulturen, chesten i smel.

alex_devv
05-20-2008, 22:34
не съм им особено голям фен, но и те са живи същества. щом се обичат младите да се вземат :lol:

stako
05-21-2008, 03:34
Нито ме нервят,нито имам против - просто хора. :D

ЕPu
05-21-2008, 05:46
Хомофоб съм. :wink:

charlotte
05-21-2008, 06:33
На мен не ми пречат никак...Има адски свестни гейове,има и нетърпими...те са просто хора,като всички

TheBlackStranger
05-21-2008, 10:41
ако има как целия свят да са гейове само аз да несам е тогава ше сам в рая :)Ако целия свят са само гейове не вярвам, че ти се иска да си там....

Virtuallll
05-21-2008, 20:58
Аз ги възприемам нормално,защото независимо от отклоненията им и те са хора все пак и заслужават уважение. Само злобните темерути мразят хората, които не са им навредили с нищо /винаги ще си втълпят,че някой е гей или ги гледа лошо и т.н./.
(лично мнение)

nikita29
05-22-2008, 03:54
Интересно,как някой,който не познава лично нито един гей,мрази гейовете?!Какво ви кара да мразите хора,които не са ви навредили с нищо?Какво ви интересува вас кой с кого си ляга и какви ги върши в леглото? :?
Имам приятели гейове и лесбийки.Хора като всички останали.Аз самата харесвам и жени. :)
Вярно,че някои го изразяват много демонстративно и понякога ми е смешно,но...нека се държат както си искат!Коя съм аз,че да им казвам какво да правят?!

Sharky_Kn
05-22-2008, 09:02
Мразя ги тея гейове ... :o :smt021

50cent
05-22-2008, 09:06
нямам нищо напротив и те са хорица

Sharky_Kn
05-22-2008, 09:15
нямам нищо напротив и те са хорица
Хорица ?!?!? WTF? Тея са изроди ...верно даскала ми по логика казва "Дупка има ли , Злато е" ама па тва е гадно бе .... просто е гнусно да гледаш такива работи пък и само като го видиш некакъв дебел мъж да ми върти гъза и да се гримира ... :-& :-& Тея не ги прознавам за хора ...

50cent
05-22-2008, 09:17
нямам нищо напротив и те са хорица
Хорица ?!?!? WTF? Тея са изроди ...верно даскала ми по логика казва "Дупка има ли , Злато е" ама па тва е гадно бе .... просто е гнусно да гледаш такива работи пък и само като го видиш некакъв дебел мъж да ми върти гъза и да се гримира ... :-& :-& Тея не ги прознавам за хора ...

е ок пич не ги гледаи представи си че наи-добрия ти приятел стане гей как ще реагираш

DarknessAngel
05-22-2008, 09:19
Нямам нищо против гейовете и въобще не мисля, че като е гей трябва да е някъв мазен лигльо с женствено поведение. Познавам гейове, които са такива здрави пичове, че въобще не може да познаеш.
Това мнение ми хареса.Наистина не мисля,че гейовете са някакви извънземни същества.И те са хора.Също като нас. :)

random_guy1
05-22-2008, 10:05
Не ми пречат. Нека ги има. Колкото повече гейове - толкова повече свободни жени за мен :>

ANTIHUMAN
05-22-2008, 10:25
Интересно,как някой,който не познава лично нито един гей,мрази гейовете?!Какво ви кара да мразите хора,които не са ви навредили с нищо?Какво ви интересува вас кой с кого си ляга и какви ги върши в леглото? :?
Имам приятели гейове и лесбийки.Хора като всички останали.Аз самата харесвам и жени. :)
Вярно,че някои го изразяват много демонстративно и понякога ми е смешно,но...нека се държат както си искат!Коя съм аз,че да им казвам какво да правят?!

+1 Сигурно повечето хора където казват" ,,Смърт за хомотата'' и т.н. се мислят за Бог ,да съдят !Далече са от истината! :lol:


Не ми пречат. Нека ги има. Колкото повече гейове - толкова повече свободни жени за мен :>

Ти за playboy ли се мислиш? Не те познавам може мацките да си падат по теб ,но мисля ,че си супер надувка! :? Кофти а ? Нали знаеш ,че не всички мъже ще са гейове ?Интересно ми е ,ако няколко хомота искат да те на*бат какво ще направиш? :lol:

П.П. Успех с мацките! :P
/Бисексуален съм/

chase_93
05-22-2008, 14:34
по принцип съм "love and pease" ама тия хора са ми адски гнусни . нека правят квото знаят ама ме дразнят мн такива дето се надуват и са с голямо самочуствие :-o но аз не познавам гейове само см виждала :-P

NaNa_SladuRana
05-22-2008, 17:53
имаше една реклама "Първо сме хора,после сме различни!"

panther
05-22-2008, 17:55
Хора като хора, някои са малко по-ревливи - като мацки. На други вопще не им личи.

PollyPoi
05-22-2008, 18:09
Изобщо не ми харесват...Отвръщават ме!!!!Не мога да ги гледам какви са мазни и напудрени....айде без такива!?.... :-o 8) :razz:

fuckyourselff
05-22-2008, 18:15
И те са душuцu :D
Е разбuра се uма таkuва kоuто ме отвращават :-) ,но пъk uма таkuва коuто раgват..Аз напрuмер uмам няkолkо прuятелu гейове u мu е много kеф gа сu лафя с тях . Кво толkова по-разлuчнu са u те са хора все паk u uмат правото gа бъgат kвuто сu uсkат ;)

olive_oil
05-22-2008, 18:43
зависи каквъ характер има

Sharky_Kn
05-22-2008, 20:19
нямам нищо напротив и те са хорица
Хорица ?!?!? WTF? Тея са изроди ...верно даскала ми по логика казва "Дупка има ли , Злато е" ама па тва е гадно бе .... просто е гнусно да гледаш такива работи пък и само като го видиш некакъв дебел мъж да ми върти гъза и да се гримира ... :-& :-& Тея не ги прознавам за хора ...

е ок пич не ги гледаи представи си че наи-добрия ти приятел стане гей как ще реагираш

Еми ... първо съм сигурен че най-добрия ми приятел нема да стане гей .... но ако стане нема да ми е приятел :x

Ophelia
05-22-2008, 20:55
имаше една реклама "Първо сме хора,после сме различни!"
+1 :!: :!: \:D/ Точно така е всеки има право да бъде такъв какъвто иска.Живеем в свободен свят.Всички претендират за свобода поне и за равноправие а в следващият момент всеки пренебрегва и унижава различните.Много бих се накефила да си имам приятел гей :D

Ilarion_III
05-22-2008, 21:43
Не познавам много хомопедерасти, НО гейовете са пичове стига да не ти се натискат и да не са некви Азисовчета дето ти викат "Хей бейби много сладко дупенце си отпрал".

random_guy1
05-22-2008, 23:14
Не ми пречат. Нека ги има. Колкото повече гейове - толкова повече свободни жени за мен :>

Ти за playboy ли се мислиш? Не те познавам може мацките да си падат по теб ,но мисля ,че си супер надувка! :? Кофти а ? Нали знаеш ,че не всички мъже ще са гейове ?Интересно ми е ,ако няколко хомота искат да те на*бат какво ще направиш? :lol:

П.П. Успех с мацките! :P
/Бисексуален съм/

Ами и аз не те познавам, но мисля, че си гей.
Успех с мац^H^H^H ъъ момчетата де 8-)

kateto_sladkata
05-23-2008, 08:51
Men li4no me draznqt :?

Blo0dyBitch
05-23-2008, 09:16
прочетох толкова глупави и ограничени мнения,че чак ми става мъчно за хората които са ги писали(разбираше имаше и някой много провилни и човешки коментара,но гореспоменатите натделяват)
нямам желание да споря с когото и да е-всеки си има право на собствено мнение и аз няма да си налагам моето
ще кажа само едно нещо-И ТЕ СА ХОРА!!!

да мразиш човек,който не познаваш и по никакъв начин не ти вреди е някак си детинско и тъпо... да се надяваме някой ден хората да свикнат с факта,че всеки е различен,и да почнат да се уважават и приемат такива каквито са

Rossmary
05-23-2008, 09:22
имаше една реклама "Първо сме хора,после сме различни!"
Mного точно казано.

mlada_bulka_igriva
05-23-2008, 10:37
izvinqvai ti gei li si ?

DaRk_AnG3L
05-23-2008, 10:49
Не ги обиждам, не ги соча с пръст, не ги оплювам, не ми пречат. Всеки сам може да избира какъв да бъде, какво да прави...с кой да го прави...Въпрос на личен избор.

+1 :wink:

+1 :) ;)

love_slancho
05-23-2008, 13:10
Най-добрите приятели на жената ;)

little_elf
05-23-2008, 17:32
Никой не се ражда гей[/color]. Има 3 варианта какъв да се родиш - мъж, жена или херма. А гейовете са едни лигави папагали, които целят да привличат внимание и заслужават само и единствено да мрат в кофите за смет.
:? напротив,това дали ще си гей или не си е генетично заложено.

no.way
05-23-2008, 18:08
Повече ме дразнят травеститите.Имам няколко познати които са гейове и всичко е ОК, смисъл докато не изявят желание да си заврат оная си работа в гъза ми :D :-D малко ми е странно момче да се държи така ама свиква се :D

after_shock
05-23-2008, 18:34
GOD LOVES ALL OF US !!! EXCEPT GAYS !!!

beb4eto0o
05-23-2008, 18:58
:smt008 Kak vazpriemate geuovete?Kakvo Vi potikva da gi obijdate,psuvate,pokazvate sreden prast?Kakvo e za teb edin gei?

tinki - linki[/b]
normalno gi vazpriemam kato vsi4ki drygi hora nqmam razlika v tova otno6enie ,sexsyalnata orientaciq na daden 4ovek nego pravi po malko 4ovek ot dryg.

BabyishKisses
05-23-2008, 18:59
Обичам ги :-) :oops:
Никога не съм разделяла хората на това кой какво обича =]

martoo
05-23-2008, 19:05
ni6to ne im govorq

Outlaw4Life
05-23-2008, 19:09
Не ги възприемам.Трябва да мрът!

ANTIHUMAN
05-23-2008, 20:15
Не ги възприемам.Трябва да мрът!

Първо се научи да пишеш и тогава си изписвай мнението.
Пишеше ,,Трябва да умрът!''

Това ,че са по-различни от теб не ги прави изроди нали?
Но се пак България си е пълна с комплексарчета и завиждат даже и да няма закакво!

П.П. Приятна вечер! Всичко най-хубаво!





Не ми пречат. Нека ги има. Колкото повече гейове - толкова повече свободни жени за мен :>

Ти за playboy ли се мислиш? Не те познавам може мацките да си падат по теб ,но мисля ,че си супер надувка! :? Кофти а ? Нали знаеш ,че не всички мъже ще са гейове ?Интересно ми е ,ако няколко хомота искат да те на*бат какво ще направиш? :lol:

П.П. Успех с мацките! :P
/Бисексуален съм/

Ами и аз не те познавам, но мисля, че си гей.
Успех с мац^H^H^H ъъ момчетата де 8-)

Мисли си няма нищо лошо! Няма да ти чета лекций и т.н. просто мога да ти кажа и наркоман да съм не те засяга! Има една приказка: ,,Не вярвай на всичко което хората говорят ,защото повечето пъти си измислят!'' или нещо такова! Винаги имай +1 на ум за всеки ,защото не знаеш какво може да стане !

П.П. Приятна вечер!

ANTIHUMAN
05-23-2008, 22:15
нямам нищо напротив и те са хорица
Хорица ?!?!? WTF? Тея са изроди ...верно даскала ми по логика казва "Дупка има ли , Злато е" ама па тва е гадно бе .... просто е гнусно да гледаш такива работи пък и само като го видиш некакъв дебел мъж да ми върти гъза и да се гримира ... :-& :-& Тея не ги прознавам за хора ...

е ок пич не ги гледаи представи си че наи-добрия ти приятел стане гей как ще реагираш

Еми ... първо съм сигурен че най-добрия ми приятел нема да стане гей .... но ако стане нема да ми е приятел :x

Само да ти кажа ,че няма нищо сигурно в този свят! Този който е сигурен е глупак! Сигурен ли си ,че утре няма да стане нешо лошо с близките ти (да пази господ) ,стига ве хора ! Сигурните неща са само в приказките! Загубих един приятел ,умря по много тъп и детински начин ,а всички бяха СИГУРНИ ,че ще отиде на училище и е ОБЕЩАЛ! От тогава нито съм сигурен ,нито обещавам нещо! Това за приятелството ,че нямало да ти бъде приятел ,ако стане гей ,това говори за теб ,че ТИ не си му приятел на него! Интересно ми е какви карти имаш под ръка (надявам се да разбра последното изречение)

П.П. Приятна вечер

nether
05-23-2008, 23:01
ANTIHUMAN, това че някой мрази гейовете или по-скоро не ги харесва не го прави комплексар... по-точно гейовете са някакви извратени изроди. Кажи ми какъв морал има един гей? Каква ценностна система има? Отговори си на тези въпроси. Преди години това беше нещо, за което биха те убили и беше по-добре, а сега едва ли не става мода.. емота, гейове, лезбийки..... не ми ги защитавайте!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-24-2008, 06:51
:smt008 Kak vazpriemate geuovete?Kakvo Vi potikva da gi obijdate,psuvate,pokazvate sreden prast?Kakvo e za teb edin gei?

tinki - linki[/b]

Харесват ми! :) Ако момчетата са си хубави е много сладко 8)

ANTIHUMAN
05-24-2008, 09:43
ANTIHUMAN, това че някой мрази гейовете или по-скоро не ги харесва не го прави комплексар... по-точно гейовете са някакви извратени изроди. Кажи ми какъв морал има един гей? Каква ценностна система има? Отговори си на тези въпроси. Преди години това беше нещо, за което биха те убили и беше по-добре, а сега едва ли не става мода.. емота, гейове, лезбийки..... не ми ги защитавайте!

1.Морала му е като твоя!
2.Същата като твоята!
3.Те са хора бе човече ,това ,че харесват мъже ,не ги прави изроди и т.н.
Само да те питам: Като ти кажат гей ,кое ти идва първото нещо на главата? Азис нали? Не всички са такива ,защото и аз мразя такива да се обличат като жени гримове и т.н. ,защото е противно ,грозно и отвращаващо!Но има и такива където се обличат нормално и не ти го натякват с поведението си ,защото то е нормално!!! :)

П.П. Приятен ден!

Outlaw4Life
05-24-2008, 10:13
Аз съм комплексар щото не харесвам гейовете. :D :D :D
Извинете,че съм хетеросексуален.

Bubbly
05-24-2008, 11:40
Зле, нищо лично към никой :)

Krasencety
05-24-2008, 15:33
Ами и те са хора, какво пък.... Не ми пречат с абсолютно нищо... Любов да има!!! :D :D :D :D

+1 :-D

x3eme
05-24-2008, 17:21
interesni4ka tema,pri polojenie 4e pove4eto mom4eta se kefqt na lesbiikite a puk kato stane duma za geiove :? te su6to sa hora nqmam ni6to protiv tqh ama spored men tova e prosto protiv prirodata na 4oveka,mujut e suzdaden za jena ne za sebepodoben

poizon_avy
05-24-2008, 17:58
На мен не ми пречат..пък има и един лаф "геят е най-добрия приятел на жената"..и наистина в много отношения е така..плюс това нали сме в 21 век,не трябва да съдим човек по сексуалната му ориентация....И какви са тия приказки като "гейовете на сапун"..хора събудете се тва е било по времето на Хитлер.. :o :o

blufer_1
05-24-2008, 18:28
да си гей не е незаконно, но е наказуемо :smt070 бой му е майката

Hilary_
05-25-2008, 06:14
на мен ми пречат повече тъпите курвички отколкото гейовете...щото те не се месят в живота на никой докато к*р*и*е го правят!!! :?

miss_ludataa
05-25-2008, 06:40
ami ...UJASTNO NE6TO........!laina ,koito nz na koio svqt se namirat...smen6i sa mi :-x :-x :-x :smt098 :smt097 :smt098

marina star
05-25-2008, 08:35
normalni hora,dori adski mn iskam d imam priqtel gei za6toto poprincip sa dosta po razli4ni imat extravagantna i kreativna misal a az obi4am nestandartnite ne6ta

VerryBerry
05-25-2008, 08:42
Не мога да псувам всеки такъв, без да го познавам лично,затова и нямам нищо против тях :)

x3eme
05-25-2008, 08:53
Не мога да псувам всеки такъв, без да го познавам лично,затова и нямам нищо против тях :)
evala

AnChItOoOo
05-25-2008, 10:43
За мен те са най-милите същества на света...за едно момиче те могат да бъдат най-добрата "приятелка".От личен опит го казвам.Мисля че тези които ги обиждат просто се стремят по някакъв начин да запазят мъжествеността си...Просто обожавам гейовете
:oops: :oops: :oops:

ptptpt
05-25-2008, 12:36
Кофтито е, че щом се чуе думата гей веднага в главата идва Азис или някой който чупи китки. Азис е някав от тия транссексуален ли или как се водят :D А тия дет чупят китки са яко феминизирани.

Честно казано около весеки от вас има много гейове или бисексуални. Това, че вие не знаете и не може да ги познаете е друго.

Примерно специално ви намерих гей:
http://www.boysgo.com/members_images/1/orig/133290_1_gay_men.jpg
Това е гей. С какво се различава от вас? Бихте ли познали, че е гей? Прилича ли си с Азис?

Бих казал, че е повече мъж от много от вас.

midle
05-25-2008, 14:38
няха забавляваме се докато ги гледаме , нищо повече :D

snake01
05-29-2008, 09:35
ne sam podrajnik na tova no smqtam 4e vseki ima pravo da pravi kakvoto si iska i skogoto sii iska :-D :-D :) :)

m0n1t0y
05-29-2008, 09:45
мИиИ...лизбииките мога да ги възприема..обаче..геиовете.. НЕ...нз що тъи... :( :neutral:

onlylovenosex
05-29-2008, 16:02
Не ги обиждам, не си соча с пръст, не ги оплювам, не ми пречат. Всеки сам може да избира какъв да бъде, какво да прави...с кой да го прави...Въпрос на личен избор. +1

spark_94
05-29-2008, 16:05
Пълна Гнусотия !!!!Не ,че ги псувам или нещо обаче е гадно и брутално !!!!Лизбийките са друго нещо :D