PDA

View Full Version : Блондинките!



Love^^
10-02-2007, 14:42
Слуша ли ли сте предаването по фреш?

днес попаднах :)
Момичетата са доста забавни
Обсъждат теми за секса и е кеф да ги слушаш...
Тази седмица темата е "Първа среща – със секс или без "

Отговаря се по e-mail. Най-интересните отговори могат да се четат в ефир.

Всеки ден от понеделник до четвъртък – малка награда

Всяки петък – голяма награда.




Вие какво мислите?


П.С. Често говорят и за Ескапел... Хапче за което благодарение на вас и предаването разбрах днес... и то в най- точния момент!


Е? Вие какво мислите?

ateto
10-02-2007, 14:48
Гледаите ТВ хаха :smt005

patentse
10-02-2007, 14:51
Е, да да,савсем на място с моя случай,за който търся помощ в момента-вчера излезнахме с моя приятелка уж на по кафе и аз осъмнах в чуждо легло.Пича беше страхотен и адски секси...запознахме се в местното кафе и от приказка на приказка...стигнахме до леглото му и то без презерватив, той казва че няма грижи и всичко е наред,ама аз дори не го познавам.....по-интересно няма на къде.И аз сега ги слушам с надеждата някой да кеже нещо което да ме успокои.Наистина има страхотни истории.Надявам се че в форума ще науча повече за Ескапел/

Made_of_Pain
10-02-2007, 14:51
Гледаите ТВ хаха :smt005

Бах тиии... свежите идеи...
Вероятно мислиш с космите по гърба си.... :roll:

6o6ulka
10-02-2007, 15:21
хм,да,ето я моята подобна историйка...подразбрах че гаджето ми спи и с друга и реших да му го върна с първия срещнат,за по-коварно-непознат.Харесах си един тип и при първата ни среща си легнахме съвсем целенасочено,обаче имах лош късмет-скъса се презерватива...много кофти,отидох в аптеката и ми дадоха Ескапел...за щастие не издух корема,само си останах без гадже, с голяма емоционална травма,защото след време разбрах че не е спал с друга,а мен са ме подвели!!!
Слушам радиото и много ме кефят тия,много са свежи.Пък и кво-разказваш як гаф и можеш да спечелиш награда-супер.а,правилно ли съм разбрала,че ескапел спонсорира играта и наградите

SuNsEt
10-02-2007, 15:34
аз си слушам Витоша най-много :smt016 ...В тройка на разсъмване също дават смешни теми :wink: По някога се попикавам от смях! 8-[ :oops: :smt005 :smt005 :smt005 ...ина4е...ми по някога и фреш слушам...ама рядко... :lol:

VerryBerry
10-03-2007, 06:17
dobre sa go izmislili..
az pak si sli6am radio City :-D