PDA

View Full Version : Велформ ротеър



honey_girl
10-02-2007, 14:02
Здравейте,няколко пъти гледах реклама на 1 четка за изправяне на коса :smt016 "Velform Rotair",та искам да попитамдали някои я е ползвал или е чувал отзиви за нея.Kажете мнението си. :mrgreen:

sexa_na_kompleksa
10-03-2007, 17:35
Не вярвай на всичко,което дават по телевизията.И аз съм я гледала тая реклама... не смятам,че това върши някаква работа,а и дори да има някакъв ефект със сигурност не е такъв като от рекламата.Но ако си на пачка - защо не.

Mariella
10-03-2007, 17:38
Това от ТопШоп ли е ?Ако да-100% ще е някаква измама.А като споменахме четки за изправяне,някоя от вас ползвала ли е тази на Ейвън и заслужава ли си парите ? :smt017

KaTinCeTy
10-03-2007, 17:50
Аз имам такава четка. :) Ами какво да ти кажа за нея...на мен ми върши чудесна работа, защото косата ми е перфектно права и не ми е нужно да я изправям, а само да изправям тук таме ако нещо стърчи и то понякога. С нея можеш да си издухваш косата, да си правиш стърчащи краища, да си правиш букли и да си изправяш косата. Иначе не е чак толкова мощна, колкото изглежда и ако косата ти е много къдрава едва ли би могла да я използваш дълго време за изправяне, защото косъмчетата по четчиците ще цъфнат, а игличките на голямата четка ще се извият.Но като цяло е полезен продукт за коса. :wink:

k_r_i_s_i_
07-28-2012, 14:36
Здравейте,няколко пъти гледах реклама на 1 четка за изправяне на коса :smt016 "Velform Rotair",та искам да попитамдали някои я е ползвал или е чувал отзиви за нея.Kажете мнението си. :mrgreen:

Аз имам 2 такива четки за коси и съм сипер доволна :) Даже едната е чисто нова и я продавам :) Ако някои се интересува да пише на k_r_i_s_i_d_@abv.bg