PDA

View Full Version : Лепило Локтайт



Kisses_P
10-02-2007, 18:57
така.... да кажеме че си залях дясната ръка с лепилото и засъхна мигновено преди да успея да го махна :-D сега въпросът е как да го изчиста 8-[ с ацетон не стана. приемам всякакви идеи.. 1/3та го изчоплих но натам не става.. иам чувството че ще си дигна и кожата.
П.П: Не пробвайте това у дома си [-X :-D

s'n'd
10-02-2007, 19:01
Няма махане чоплиш чоплиш и се къпеш по често :-D

nastyangel
10-02-2007, 19:05
Спокойно само ще падне до няколко дена :wink:

Kisses_P
10-02-2007, 19:08
жалкооо... така си и мислех де. малко мие трудно да сгъвам пръстите но ще го изчопла.мерси все пак :-D

RAWRRR
10-02-2007, 20:34
oh mon dieu,les femmes.. :shock: :shock: :shock:

Kisses_P
10-02-2007, 20:45
oh mon dieu,les femmes.. :shock: :shock: :shock:Тихооо... валдея френски,разбрах те :-D Беше инцидент това с лепилото.. п очти го махнах.тайната е топла вода, гъба и много търпение

dunapren
10-02-2007, 22:02
с бензин всичко излиза :-D пробвай и с АМБ или със запалка :-D

Briseis
10-03-2007, 00:30
И аз се бях подредила така. Отначало се чоплих и с ацетон пробвах. После прочетох. че с топла вода се маха и се търках с гъбичката за чиниите. Обаче аз имах и по ноктите...1-2 седмици си го носех. :-) :lol:

machoka
10-03-2007, 06:57
Като става на въпрос, някой има ли 'опит' с това лепило?! 'щото имам доста неща за лепене, предимно пластмаси, та се чудя, никога съм нямал вяра на лепила..
и каква му е цената :)

LilKittie
10-03-2007, 08:22
Лепи, като каноколит е. Някъде към 1,50 струва.

brain_stew
10-03-2007, 09:02
Лепи, като каноколит е. Някъде към 1,50 струва.

И е здраво, ако задържаш праивлно...слагаш и от двете страни, притискаш равномерно и държиш максимум минутка...ако не стане първия път, пробвай пак...това си е от материала, а не от лепилото!И ако внимаваш, Мачо, няма да се и омажеш!


(В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ПОЛЗВАЙ РЪКАВИЦИ! после ще се разхождаш с латекс по пръстите! :lol: (поне при мен тъйс е случи де!))

DjBaloon
10-03-2007, 09:56
така.... да кажеме че си залях дясната ръка с лепилото и засъхна мигновено преди да успея да го махна :-D сега въпросът е как да го изчиста 8-[ с ацетон не стана. приемам всякакви идеи.. 1/3та го изчоплих но натам не става.. иам чувството че ще си дигна и кожата.
П.П: Не пробвайте това у дома си [-X :-D
Poznato... skoro i az se proah si zalepa edna snimka s takoa lepilo samo deto se prusna tubichkata i sichko v/u racete mi,ta nachi zimash onaq telenata guba za chistene na zagoreli tendjeri i pochvash si julish rucete qkata :-D
Shte padne i pod voda,puskash vodata na mifkata i pochvash da julish,drugo ne pomaga :-D

Momchence
10-03-2007, 11:20
Ууууу вери бед! Тфа ми напомня на една случка :lol:
Кат ми слагаха PVC дограма нали отстрани пълнят с една пяна...та нацвъкаха си те пяната и си тръгнаха и аз понеже си немах работа аре ше си играя :lol: и от едно место където бяха цвъкнали повече си гепих малко пяна и почнах да си правя кюфтенца :lol: наигхар се аз, мина ми мерака и аре ше се мия :smt005 да ама не..плацикам се аз с водичка и сапун..само стана по-зле :smt005 взех малко кухненска хартия да се избърша поне то пък взе че полепна и станах като с мечешки лапи :smt005 та ходих с тея лапи до железарията за разтворител и тея кат ми видеха ръцете кат давах кинтите се фанаха за главата. Та после с тоя разтворител махнах горе долу по-голямата част другата си седеше още няколко дни и си падна сама...

brain_stew
10-03-2007, 11:24
Ууууу вери бед! Тфа ми напомня на една случка :lol:
Кат ми слагаха PVC дограма нали отстрани пълнят с една пяна...та нацвъкаха си те пяната и си тръгнаха и аз понеже си немах работа аре ше си играя :lol: и от едно место където бяха цвъкнали повече си гепих малко пяна и почнах да си правя кюфтенца :lol: наигхар се аз, мина ми мерака и аре ше се мия :smt005 да ама не..плацикам се аз с водичка и сапун..само стана по-зле :smt005 взех малко кухненска хартия да се избърша поне то пък взе че полепна и станах като с мечешки лапи :smt005 та ходих с тея лапи до железарията за разтворител и тея кат ми видеха ръцете кат давах кинтите се фанаха за главата. Та после с тоя разтворител махнах горе долу по-голямата част другата си седеше още няколко дни и си падна сама...



ХАХАХАХАХАХАХАХ! :lol:

Ужас!Димооо, как си се бил подредил обачеее!
Аз помня ей така...и в нас с такава пяна за уплътняване, аз реших да се рпавя на майстор и си нацвърках блузата и панталоните така!Имах такава пяна в сутиена...циците ми бяха в пяна....киснах в банята два часа...накрая го остъргах де, защото не беше засъхнала пяната! :lol:

i'm so excited!
10-03-2007, 11:29
признай си, че си се опитвала да лъхнеш и си си залепила носа :-D

ЕPu
10-03-2007, 19:19
аххаха как я разкри веднага :lol: :lol:

иначе верно начина е да изчакаш да падне само до няколко дни, просто си мий ръцете по-често през това време :wink:

rauchen
10-03-2007, 19:35
И това лепило събра 17 коментара
Същата тема ако беше написана в раздел Здравни проблеми и ха
нямаше да събере толкова Странно защо ли??

brain_stew
10-03-2007, 20:40
И това лепило събра 17 коментара
Същата тема ако беше написана в раздел Здравни проблеми и ха
нямаше да събере толкова Странно защо ли??

Защото тук сме се събрали най-шибаните флуудъри! :wink:

`Death`Whore``
10-03-2007, 20:44
ЪЪъ...тези лепила излизат на капки... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

brain_stew
10-03-2007, 20:58
ЪЪъ...тези лепила излизат на капки... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

мда...през отвора за тази цел...но ако излиза отзаде, тече като ручейче! :lol:

`Death`Whore``
10-03-2007, 21:00
No indians :-D

Kisses_P
10-03-2007, 21:30
на капчици друг път :mrgreen: цялото изтече. друг път няя го пипам.е изчистих го де.малко по ноктите имам ма ще се махне

gLoRiOuS_aNGeL
10-05-2007, 00:38
Ууууу вери бед! Тфа ми напомня на една случка :lol:
Кат ми слагаха PVC дограма нали отстрани пълнят с една пяна...та нацвъкаха си те пяната и си тръгнаха и аз понеже си немах работа аре ше си играя :lol: и от едно место където бяха цвъкнали повече си гепих малко пяна и почнах да си правя кюфтенца :lol: наигхар се аз, мина ми мерака и аре ше се мия :smt005 да ама не..плацикам се аз с водичка и сапун..само стана по-зле :smt005 взех малко кухненска хартия да се избърша поне то пък взе че полепна и станах като с мечешки лапи :smt005 та ходих с тея лапи до железарията за разтворител и тея кат ми видеха ръцете кат давах кинтите се фанаха за главата. Та после с тоя разтворител махнах горе долу по-голямата част другата си седеше още няколко дни и си падна сама... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

xXxScreamxXx
10-05-2007, 08:26
samo pada ot 3 do 5 dni trqbva da go nqma

[Soulmate].!
10-09-2007, 13:18
samo pada ot 3 do 5 dni trqbva da go nqma

imam 1 talisman4e v portmoneto.. i predi nqkolko sedmici slu4aino padna i se s4upi na 2. opravih go, no slu4aino si izcapah nqkolko prysta.. nai-ve4e ukazaleca... i eto ev4e vtora sedmica ukazaleca e ne 4e syh, ami napravo popukan... :S kato zemqta v Sahara e ;D oleeee.. golqma myka.

vs kazvat 4e, 6e mine za nqkolko dena, no ne im vqrvai, bratle ... hah.. opitai se da zabravi6 nai-dobre.. spored men trqbav da minat meseci... ili.. ddz.. pone moqt slu4ai e mn tejyk hah.... ne6to mai ve4e se ot4aih ;[

i'm so excited!
10-09-2007, 14:45
указалеца?! :shock: