PDA

View Full Version : skype



jyji
10-02-2007, 18:00
ne6to kato programka ili de da znam...s koeto da se vijdat horata,koito sa inkognito?

bawarec
10-02-2007, 18:05
Такова нещо няма или поне аз незнам!Ако искаш да видиш дали некой се крие ми пушеш ако след неколко минути ти се изпише надпис,че не го е получил значи е оф-лайн ако ли не значи го е прочел и се крие от теб :-D

Forslor
10-02-2007, 18:08
ne6to kato programka ili de da znam...s koeto da se vijdat horata,koito sa inkognito?
Жуже.... събудисА мойто момиче ,че бълнуваш простотийки :!:
Явно ще си много ...... няма ,няма да обиждам стига ми за днес.
Ми пиши на боната и ако не ти излезе съобщение : Съобщението не е доставено ... следователно е инкогнито ..
:-s

jyji
10-02-2007, 18:11
Такова нещо няма или поне аз незнам!Ако искаш да видиш дали некой се крие ми пушеш ако след неколко минути ти се изпише надпис,че не го е получил значи е оф-лайн ако ли не значи го е прочел и се крие от теб :-D
da znam prosto pitah za programka :wink: Mersi za otg vse pak

jyji
10-02-2007, 18:13
[quote=jyji]ne6to kato programka ili de da znam...s koeto da se vijdat horata,koito sa inkognito?
Жуже.... събудисА мойто момиче ,че бълнуваш простотийки :!:
Явно ще си много ...... няма ,няма да обиждам стига ми за днес.
Ми пиши на боната и ако не ти излезе съобщение : Съобщението не е доставено ... следователно е инкогнито ..
of nqma da komentiram ](*,) Blagodarq vse pak za originalniq otgovor,koito e mnogo...nqma,nqma da kaja kakvo,za6toto ne se zaqjdam s horata

Forslor
10-02-2007, 18:17
Да разбирам ли ,че не ме харесваш :smt010 къса ми са сърцето направо какво мислиш за поста ми . Казвам ти това което мисля (дори не го изказах всичкото O:) ), не са заяждам с тебе :)

jyji
10-02-2007, 18:24
Да разбирам ли ,че не ме харесваш :smt010 къса ми са сърцето направо какво мислиш за поста ми . Казвам ти това което мисля (дори не го изказах всичкото O:) ), не са заяждам с тебе :)
Razbrano de!Nqma nyjda ot sarkazam

Kras4eto_lp
10-04-2007, 09:46
И за какво ти е да ги виждаш :-s Може да не искат да им пишат за това да се инкогнито #-o