PDA

View Full Version : НяКОй ЗнаЕ лИ ПосЛеДСтвИяТа???



lilit_666
10-02-2007, 18:54
Някой знае ли какво ще стане,като отказвам да облека униформа?
Решила съм да се боря до последни и като питам психоложката(тя се занимава),ми казва ,че още не били решавали какво да правят такива като мен.Много лоша организация!!!!Е,някой да е чувал нещо по въпроса какви ще са наказанията или направо ВЪН!!!Да се готвя ли да си търся ново даскало или само ни плашат???
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Miracle-Heroe
10-02-2007, 18:59
ako gi vuvedat v tvoito u4ili6te ili ve4e sa vuvedeni nqma, ti taka ili ina4e, ako iska6 da ostane6 v tova u4ili6te 6te trqbva da q nosi6. no ako otide6 1 pat bez uniformata sigurno 6e ti napravat zabelejka i 6e viknat roditelite ti

p.s. v moito daskalo nqma uniformi /засега/ :smt019

marin4itu
10-02-2007, 19:06
В мойто даскало има униформи и сички ги носят дори дванайсетокласниците колкото и странно да ти звучи просто зашото не влизаш в училище без униформа и да ти кажа никой не е умрял от тва че носи униформа...

SexYLipS
10-02-2007, 19:24
оооо познат проблем ... и аз отказвам по принцип да нося униформа, ама в мойто училище има един дет многоо се кара и проверява постоянно (особенно мен :P) дали сме с униформи.А що се отнася до наказанията ... по добре си търси ново училище, защото в мойто има 3 предупреждения и после ... си аут, хич не ги ебе тей че ще е по-хубаво да си носиш, от колкото да те изгонят... :!: :!: :!:

lilit_666
10-02-2007, 19:27
Нащи ще са ужасни,от противен евтин плат без никакви елементчета.
15лв са -можете да си представите.И все пак не разбрах какви са последствията,правят ли се компромиси... :smt017

miloto_girl_4e
10-02-2007, 20:06
И ние ще имаме униформи, някъде след Коледните празници.. Абсолютната простотия и комунизъм...
Ама ще я нося, една птичка пролет не прави...

BlueAvalanche
10-02-2007, 20:33
Искам да попитам ако въведат униформи в моето училище ще трябва ли да си махам пиърсингите и другите щуротии ?

AliceSw
10-02-2007, 20:47
...да бе, ще трябва, а момичетата ще ходят без грим и маникюр с вързани коси....и всяка сутрин ще ви проверяват изрязалили сте си ноктите...

до авторката....ай ся, не си създавай тъпи проблеми безцелно...баси не живеете само в училище...можете и по друго време да си показвате парцалите и "същността"

BlueAvalanche
10-02-2007, 21:02
Лошо.. не си представям себе си със зализана косичка, вратовръзка и без джунджуриите ми :shock: Вече не искам униформи

LiveFlower
10-02-2007, 21:53
nqma na4in!trea da igrae6 na tqhnata igra i s tehnite pravila,ina4e si vun ot igrata! :?

hforce
10-02-2007, 22:33
на нас ни бяха въвели униформи...

моята я направих с няколко нашивки, значки и т.н.

Модифицираната униформа си е много пънкарска дрешка, даже като ни ги отмениха ме кефеше да се мъкна с нея... много пънк беше, а даскалите нищо не казваха... защото ми бяха свикнали, а и технически си бях с униформа...

ako gi vuveda pri nas - 4erna teniska, 4eren pantalon, 4erno sako, na6iinik sus 6ipove, 2 troini grivni sus 6ipove za rucete, 10 4erni prustena (ot teq stomanenite) za prustite, i kubinki NRK, da ne spomenavame i 4erniq lak i gejkiq grim stil Manson :D
sega pak sum kulturen i si hoda gore dolu normalen na daskalo, no sum re6il da hoda taka kato ni vuvedat uniformite... samo prustenite 6te sa si moite 4e teq 10 prustena mnogo para 6te mi izleznat... ostanalite ne6ta gi imam... a i grima 6te go prejala 6tot ne se grimiram... gre6ka i New Rock-ovete trqbva da si gi zema
a da ne zabravqme i kojenoto palto do glezenite i tumnite o4ila :)

ko 6e mi kajat... s uniforma sum si :D sako i pantaloni :D

rowzz
10-02-2007, 23:54
Нащи ще са ужасни,от противен евтин плат без никакви елементчета.
15лв са -можете да си представите.И все пак не разбрах какви са последствията,правят ли се компромиси... :smt017
тфойта 15 мойта 50.. не се уплаквай !

rowzz
10-02-2007, 23:56
Нащи ще са ужасни,от противен евтин плат без никакви елементчета.
15лв са -можете да си представите.И все пак не разбрах какви са последствията,правят ли се компромиси... :smt017
ти каква униформа искаш да ти сложат някфа супер модерна и цялата да си разголена.. нали това е целта на шибаните даскали да си колкото може по вкуса им.. тоест комунистически..
пфф и аз незнам кфо говоря но се радвай че тфоята е 15 лева..

AFT
10-03-2007, 00:09
f0r3v3r]
Нащи ще са ужасни,от противен евтин плат без никакви елементчета.
15лв са -можете да си представите.И все пак не разбрах какви са последствията,правят ли се компромиси... :smt017
тфойта 15 мойта 50.. не се уплаквай !


Моята е 100, изяж се! :smt019

Ъм, класната ми каза, че ако не си носим униформите, щели да се обадат на родителите. Но пък миналата седмица не пускаха в даскало без униформи, но то беше един цирк, една глупост ... та ги пуснаха след 15 мин. #-o

ArTanDra
10-03-2007, 05:35
Някой знае ли какво ще стане,като отказвам да облека униформа?
Решила съм да се боря до последни и като питам психоложката(тя се занимава),ми казва ,че още не били решавали какво да правят такива като мен.Много лоша организация!!!!Е,някой да е чувал нещо по въпроса какви ще са наказанията или направо ВЪН!!!Да се готвя ли да си търся ново даскало или само ни плашат???
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Като гледам само първото изречение разбирам , че си едно разглезено дете... ще си носиш униформата. Няма нищо срамно в това и не е комунистическа идея :smt013 Защо учениците на известни училища в света имат униформи и те ли са комунисти ? И доколкото знам наказанията ще бъдат отсъствия .. ако не си с униформа все едно не си на училище.

tItEufFf
10-03-2007, 07:30
Аз нося униформа от 3 клас ... :smt013 ! При нас сега някои учителки седят на стълбите и ни държат, (които са без униформа) и ни пускат 10 минути след започването на часа. Но ако отидеш по-рано на училище това може да се избегне :wink: Някой път записват тези без униформа на някви хвърчащи листи, които "стигат" до директорката. И..другото, което е...ами даскалките много се карат. Не всички, но повечето. Ами така е в нашето даскало. Извод: Друго освен отсъствия и конско няма да има :P

VerryBerry
10-03-2007, 07:54
v moito daskalo vse o6te nqmame uniformi..no predpolagam 4e ako nqkoi otkazvat da gi nosqt edva li 6te e 4udo golqmo

Gab3t0o_
10-03-2007, 08:17
i v moito dask 8mo soy pyshkin varna ima yniformi rizi vratovruzki i cheren pantalon kato nego mojesh kakuFto iskash iskash da si kypish nOo vs si nosim yniformata :mrgreen: e razbira se pozvolqvame si da hodim s dunki po nqkoi put i fanelki pod rizata nOo doly na vhoda ima proverqvashti ychiteli koito zapisvat ychenicite bez yniforma a nqkoi gi vrushtata za da se preoblekat :smt011 i kogato te zapishat 3 puti ti pishat zabelejka :smt017 pone v moito dask e taka :| taka taka nz kolko e taka obache as sum hodila mn puti bez yniforma zapisvali sa me i nqmam zabelejki :smt017

bqsna_teenagerka
10-03-2007, 08:20
:shock: :smt010 :smt009 господи не не не!!! ве4е наистина въвеждат пак униформите????? защоооо неееееееееееееееее!!!!!!!!!!!!!! !!
:| ижас нормални ли са? всеки ден с едни и същи парцалки@????????
ужасно еее нее!!! #-o
нз за другите но аз ли4но се ужасявам при мисълта да нося униформа!
стига ве хора 21 век сме!
:? :evil: ох кой идиот измисли тва с униформите???

tItEufFf
10-03-2007, 08:36
i v moito dask 8mo soy pyshkin varna ima yniformi rizi vratovruzki i cheren pantalon kato nego mojesh kakuFto iskash iskash da si kypish nOo vs si nosim yniformata :mrgreen: e razbira se pozvolqvame si da hodim s dunki po nqkoi put i fanelki pod rizata nOo doly na vhoda ima proverqvashti ychiteli koito zapisvat ychenicite bez yniforma a nqkoi gi vrushtata za da se preoblekat :smt011 i kogato te zapishat 3 puti ti pishat zabelejka :smt017 pone v moito dask e taka :| taka taka nz kolko e taka obache as sum hodila mn puti bez yniforma zapisvali sa me i nqmam zabelejki :smt017

Аз уча в "Пушкин". На никой не са му писали забележки. Пък и то зависи кои госпожи проверяват. Ако е Тотев те пуска, ама ако е Калудова.. :smt011

N0_feAR
10-03-2007, 09:09
абе не мога да ти кажа кви последствия може да има, но една авврка учи в ПМГ във Варна...там са с униформи, но никой не я носи и вече учи 2 години там...

gabrielka@a
10-03-2007, 12:26
Ами поне в нашето училище ако не носиш униформа те записват в дневника и при трети път подписваш молба, че не си съгласна с правилата в училище и те изключват!Не знам как е при другите :roll:

sladko_f
10-03-2007, 12:52
f0r3v3r]
Нащи ще са ужасни,от противен евтин плат без никакви елементчета.
15лв са -можете да си представите.И все пак не разбрах какви са последствията,правят ли се компромиси... :smt017
тфойта 15 мойта 50.. не се уплаквай !


Моята е 100, изяж се! :smt019

Are sq moita p1k e 107 lv. :-D
Otna4alo obmislqhme grupovi protesti kato si gi izgorim v dvora na u4ili6te :-D. Az oba4e ve4e po4ti sviknah s neq.Dori i se kefq.Parvite dni mi be6e mn stranno kato mi podvikvaha i podsvirkvaha (sigurno zaradi polata),obra6taha se da mi gledat "tabelkata" i me razpitvaha ot k1de s1m.4ujdenci sa spirali moi priqtelki za da se snimat s tqh.P1k vednyj dori nqkvi nepoznati mom4eta ni sprqha da se bazikat i kazaha "Bez bilet4etaa" i nie umrqhme ot smqh. :lol:
6to se otnasq do gospojite parvata sedmica ni zadaljavaha da sme si s cqlata uniforma,no posle na6ta klasna poneje e pekana pozvoli samo na na6iq klas da ne nosim polata i pantalona.A ina4e za 3 pyti bez hv1r4i6 ot daskaloto.
Nz pri vas kak e ama az te savetvam da nosi6 pone rizata.

Charlotte_
10-03-2007, 12:54
Да,униформи от 15 лева дето трябва да се носят цяла учебна година,никак не ми звучи съвестно,както ти казваш,направени от некачествен плат.Но ако желанието ти да оставаш в даденото училище зариди обучение и тн е по-голямо от нежеланието да носиш униформата оставаш в даскалото,ако е обратното може би ще се наложи да търсиш др училище.Но мен мн ме съмнява за др ученици,че и те ще носят тези униформи.

caRamelO_cHicA
10-03-2007, 20:05
Нии нямаме униформи за понатам незнам нищо

ЕPu
10-03-2007, 20:16
последствията се съмнявам да са кой знае какви...ама тия които ходят без униформи и почти голи на училище ще си ги търпят.. :roll:
най-много да не те пуснат и да се върнеш да се преоблечеш

иначе идеята на батко ми експлойтед хич не е зле.. :wink:

freedom
10-04-2007, 07:55
Лелеее... тази тем аме наплаши отвсякъде.. В моето даскало не са ги въвели още,ама казват,че скоро и при нас ще има...Не мога да си се представя с някаква смешна,гадна униформа... Без грим...УЖАСССС!!!!! Ама пък... не вярвам чак толкова да са строги...Това за ноктите и грима...Дано да правят малко компромиси,че...

AliceSw
10-04-2007, 08:12
o, боже, наистина иронията ми на моменти е слаба...но не вярвах, че някои може да не я усети at all ](*,)

marin4itu
11-04-2007, 18:15
i v moito dask 8mo soy pyshkin varna ima yniformi rizi vratovruzki i cheren pantalon kato nego mojesh kakuFto iskash iskash da si kypish nOo vs si nosim yniformata :mrgreen: e razbira se pozvolqvame si da hodim s dunki po nqkoi put i fanelki pod rizata nOo doly na vhoda ima proverqvashti ychiteli koito zapisvat ychenicite bez yniforma a nqkoi gi vrushtata za da se preoblekat :smt011 i kogato te zapishat 3 puti ti pishat zabelejka :smt017 pone v moito dask e taka :| taka taka nz kolko e taka obache as sum hodila mn puti bez yniforma zapisvali sa me i nqmam zabelejki :smt017

Аз уча в "Пушкин". На никой не са му писали забележки. Пък и то зависи кои госпожи проверяват. Ако е Тотев те пуска, ама ако е Калудова.. :smt011

И аз саъм от тва даскало и де да знам радват ме униформите, прилични са...не са като на хуманитарна техните са много зле :D

mickelangelo
11-05-2007, 08:44
Уча в Морска гимназия ... и друга подобна дори униформа не съм виждал ... Казва се Холандка .. и мн си ме кефи ( не че я нося де ) но ... така в униформа всички са еднакви и се губи идентичността на човек ... но пък има хора който нямат д0статъчно пари за различни дрешки всеки ден от тази гледна точка е д0бре ..

Reed
11-05-2007, 09:52
И аз питах мойта класна,ако не я нося,к'во ще стане...и тя каза,че всяка сутрин на входа ще ни проверяват и,ако не сме с униформа,не може да влезнеме в даскало.../униформите още не са ни задължителни/