PDA

View Full Version : Плочки на корема



nobody13
10-02-2007, 19:28
korema mi e stegnat ( misla ) , iskam da imam plochki (momiche sum )
pravq uprajneniq , tva onva , ama neshto mai ne se poluchava
ne vidqh skoro da e imalo takava tema , za tiu si napravih truda da suzdam nova
taa vuprosa mi e :
nqkoi znae li kak da stane nomera s koremnite plochki ?? ili shte kajete , 4e nema noo smisul , samo stegnato e dobre :mrgreen:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

MaLkO_iZrOdcHe
10-02-2007, 20:18
pravi koremni presi,za 1 mesec 6i ima6 plo4ki :roll:

bawarec
10-02-2007, 20:18
Плочки се градят с много труд!Трябва диета,много коремни преси и тичане :wink:

bulgarche
10-02-2007, 20:20
Смеха е ключа към плочките

types
10-02-2007, 21:29
При него няма кой знае каква философия, основното е, че това са група мускули, които са свикнали на ежедневно постоянно натоварване и за да стегнеш корема трябва да го натовариш комплексно. Вярвай ми ако направиш една суперсерия от 3х20 коремни преси, но различни, в смисъл примерно 20 вдигания на краката, 20 вдигания и на тялото и на краката и 20 ножици. Трябва да се шокира пресата за да се стегне, иначе и по 100 коремни преси обикновени да правиш първоначално ще ги усещаш за някакво време, но много бързо ще свикне корема с тях и няма да има смисъл вече. Има още едно много качествено упражнение за изометрично натоварване на коремната преса, ние му викахме часовник едно време, не знам как се нарича в действителност, но се прави по следния начин, заставаш в позиция все едно ще правиш лицева опора, но лактите са ти на земята и допрени до тялото. Използвайки корема повдигаш тялото си от земята и го задържаш така изправено. Започваш от 1мин примерно и с времето качваш на повече време. Упражнението е убийствено, а ефекта ще го видиш скоро. Има и още едно упражнение, което се прави с едни колела с дръжки, и от стоеж слагаш колелото на земята и го пързаляш напред, докато тялото ти не допре почти земята, след това бавно вдигаш, докато отново се изправиш. Много трудно упражнение. Ами това е общо взето

roslasheva
08-27-2009, 17:01
A ако увеличавам коремните ще станат ли??? :)

TomR
08-27-2009, 18:53
Първо
Ако не пазиш диета плочки се правят изключително трудно.
Например както аз сега се опитвам да качам маса ми е страшно трудно да си поддържам корема в добра форма, а за подобрение почти не може да става и дума. Затова винаги съм твърдял, че на момчетата им е доста по-трудно с това начинание.
Но след като си момиче можеш спокойно да ограничиш въглехидратите, мазнините и сладкото и да правиш упражнения за корем.
От личен опит. Най-добре корема се натоварва в началото от многократни повторения. Може и само коремни преси. След като мускула свикне с това включваш и упражнения за горната и долната част. След като и това вече не те напряга достатъчно (въпреки, че трябва да съкращаваш почивките с всеки ден) Можеш да започнеш една комплексна серия от упражнения за корем (каквито има много в нета). Това ще рече, че упражненията там се правят без почивка между тях. Аз лично тренирам така и съм доволен.
В началото тренирай всеки ден като правиш само коремни преси. След това 5 пъти седмично, а накрая 4-5 пъти за да не претоварваш мускулите.

s1m0na
07-18-2010, 09:06
Моят вапрос е : Какво трябва да се яде , колко пъти на ден . От колко коремни да почна и как да овеличавам ида сменям опраженията и трябва ли тичане :?

hamilcar
07-18-2010, 09:30
Има актуални теми по въпроса.