PDA

View Full Version : Новата програма



gabrielka@a
10-02-2007, 19:50
Мисля, че сте забелязали, че сегашните ученици от 6-ти клас и по-надолу са по друга програма.Какво мислите за нея?По-добра ли е от нашата,по-трудна ли е и т.н. :roll:

sasha_90
10-02-2007, 19:58
Незнам каква им е програмата и не ме интересува,да си учат там децата...

loshokote
10-02-2007, 19:59
Ами незнам точно каква е програма за 6-то класници, но разбрах, че не е много лесна. В моето училище от 5 клас почват вече 2 езика, а аз едва в 9 го почвам втория :-s Новите програми за убочение не са никак лесни, бих казала напълно излишни. Трябва ли питам аз да натоварваш едно дете на 6 години(в 1-ви клас) с англииски, човек и природа и сякакви такива ненужни предмети :?: Поне докато са деца да имат по-лесни за възприемане предмети, пък после като пораснат да учат :smt011

gabrielka@a
10-02-2007, 20:40
Ми имат разни:"Човек и природа" ; "Човек и общество" нещо като природознание и история, ама като гледам вътре какво има направо се чуствам тъпа :|

Moni :-)
10-02-2007, 20:49
"Човек и природа","Човек и обществото" само остажа да измислят "човека и маимуната" според мен старата програма си беше много добра толкова хора са учили по нея и никои не се е оплаквал.В момента учат някакви глупости на по високо ниво и всъщност никои нищо не знае децата се провалиха и образованието са6то просто друго не може да се каже [-X :( :( :(

hforce
10-02-2007, 23:11
tupanari, da im slojat predmeti kato: narkotici, sex, liubov i t.n.
ne6ta koito vulnuvat teenovete, ne koq e stolicata na tadjikistan

Blab
10-02-2007, 23:29
За мен т'ва са учебници-комикси...Брат ми е 6-и клас....ии...абе....много зле е тая програма...вече учи 2 чужди езика, от другата година започва 3-ти :-s Както може да се досетите...не знае нищо, а е умно хлапе:))...Абе...програмата за затъпяване действа на пълни обороти...

lLady_MooN_RaiN
10-03-2007, 05:46
Не е по-добра. На тях са им отрязали толкова много от това, което ние учехме. Беше интересно и полезно в часовете по биология, и химия...а сега са събрали всички предмети в няколко и са махнали голяма част от материала.Ще си имаме тъпи деца....

swords1010
10-03-2007, 06:25
Отвратителна е. Много по-сложна е от досегашната! Термини и уроци от 7-ми клас, са свалени и се изучават в 6-ти клас!

tItEufFf
10-03-2007, 07:33
Еййй...Нашия випуск беше "опитното зайче".... Ние сме по тази нова програма. Амиии доста е натоварващо. Само това мога да кажа иначе идеята не е лоша. След 4 клас е правят изпити, започваш да учиш три език (зависи според желанието и успеха) и т.н. Биологията е разделена на части: биология, физика и химия. Още от 5 клас започва да се учи география (по принцип от 6 се започва)...Абе разни такива. Аз не се оплаквам :roll:

tItEufFf
10-03-2007, 07:34
Отвратителна е. Много по-сложна е от досегашната! Термини и уроци от 7-ми клас, са свалени и се изучават в 6-ти клас!

И от 8... :P

VerryBerry
10-03-2007, 07:50
Отвратителна е. Много по-сложна е от досегашната! Термини и уроци от 7-ми клас, са свалени и се изучават в 6-ти клас!

И от 8... :P

taka e ,brat mi u4i po neq :|

bqsna_teenagerka
10-03-2007, 08:24
моите у4ителки ли4но казаха 4е следващата програма е много гадна,и сложна!
ами те у4ат зада4и които трябва да се решат със дроби,а още не са взели дробите! ](*,) и всякакви тем подобни....

tItEufFf
10-03-2007, 08:33
Ми аз сега съм 7 клас. В учебника по биология (той е целия преснет от госпожата) някои неща са от учебниците на брат, който е 9... :smt012

loshokote
10-03-2007, 09:51
То програмата едно, ама за какво трябва за минаване в горен клас да се държът тестове и някви изпити :?: :-s От квартала някой от децата са първи клас сега и за да минат, трябваше да държут някакъв изпит по англииски :-s Трябва ли да се тормозят от толкова малки :?: ](*,)