PDA

View Full Version : Безпокои ме, че след секс ми се появи течение



mashinka
10-02-2007, 20:34
zdraveite iskam da spodelq s vas 4e s priqtelq mi go pravihme predi 1 den bez prezervativ i se opasqvam 4e moje ne6to da mi ima za6toto polu4ih mn stranno kafqvo te4enie molq vi obqsnete mi kakvo stava s men da ne sam bremenna spe6no se nujdaq ot pomo6t

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

mashinka
10-04-2007, 18:48
ne e cikul te4enieto e rujdivo

foreverr
10-04-2007, 19:43
ne e cikul te4enieto e rujdivoАми иди на гинеколог-знам, че те е срам и не ти се ходи, но ние тук в форума не можем да ти кажам с сигурност какво ти има и да ти предпишем нещо! [-X

alkobalko
10-05-2007, 04:08
На колко години си?
Идвало ли ти е до сега?
За първи път ли ти е било?

Възможно да ти дойде. Не винги кръвта веднага е с червен цвят. При някои момичета първоначално е с по-тъмен цят, наподобяващ ръжда.
Ако ти е било за първи път няма защо да се притесняваш. При някои момичета се появява такова "течение" след първия път.
Ако не смяташ, че това са причините, най-добре отиди на гинеколог.

BebSsSs
10-05-2007, 08:57
На колко години си?
Идвало ли ти е до сега?
За първи път ли ти е било?

Възможно да ти дойде. Не винги кръвта веднага е с червен цвят. При някои момичета първоначално е с по-тъмен цят, наподобяващ ръжда.
Ако ти е било за първи път няма защо да се притесняваш. При някои момичета се появява такова "течение" след първия път.
Ако не смяташ, че това са причините, най-добре отиди на гинеколог.

+1 :wink:

DeVoi4eTo
10-06-2007, 07:08
На колко години си?
Идвало ли ти е до сега?
За първи път ли ти е било?

Възможно да ти дойде. Не винги кръвта веднага е с червен цвят. При някои момичета първоначално е с по-тъмен цят, наподобяващ ръжда.
Ако ти е било за първи път няма защо да се притесняваш. При някои момичета се появява такова "течение" след първия път.
Ако не смяташ, че това са причините, най-добре отиди на гинеколог.

+1 :wink:

=D>

pitan4icata
10-08-2007, 07:11
На колко години си?
Идвало ли ти е до сега?
За първи път ли ти е било?

Възможно да ти дойде. Не винги кръвта веднага е с червен цвят. При някои момичета първоначално е с по-тъмен цят, наподобяващ ръжда.
Ако ти е било за първи път няма защо да се притесняваш. При някои момичета се появява такова "течение" след първия път.
Ако не смяташ, че това са причините, най-добре отиди на гинеколог.
+1