PDA

View Full Version : Напразни надежди



Ne_Znaesh
10-02-2007, 21:21
Запознахме се преди един месец с него. Нищо повече от приятели, виждахме се само в училище..А и аз го чуствах само като приятел.
Наскоро покрай обща приятелка започнахме да излизаме заедно.Държахме си се както винаги, но напоследък започна да ми прави някакви намеци... :-s Незнам защо, но аз също започнах да изпитвам нещо към него. Не ми беше безразличен както преди. И така се започнаха смс-си, обаждания, чатове....излизания.Лудо влюбена :smt007
И снощи идва уж да му дам някакъв диск :-s Беше се издокарал яко майна. :-k Дадох му го и ме покани в неговата кола, да си поговорим маничко. И така от дума на дума се стигна и до първата целувка за мен. :oops: Малко потресана, изплашена, изтръпнала от притеснения..лОЛ това ми беше първата целувка!! И не беше само една. :oops: Толкова беше мил, внимателен с мен, че не можах да заспя цяла нощ от вълнения.
И днес една весела в даскалото очаквам да го видя с нетърпение. Е и? Видях го, а той само едно здравей каза. :smt011 Все едно нищо не беше станало, държеше се адски глупаво дори и не говореше. Подминаваше ме в коридорите, а аз глупачката си мислех, че ме харесва. ](*,) Надявах се на нещо между нас..
Та я ме посъветвайте какво да правя? Да се опитам да поговоря с него ли? Да го питам какво чуства към мен или просто да забравя за онази вечер?

MiMcHeToOo
10-02-2007, 21:27
да, опитай се да поговориш с него

Lapin
10-02-2007, 21:27
Хах.. щом станало това 100% ще има не6то просто може би не иска да се държи така в даскало може би :-k

AFFIRA
10-02-2007, 21:28
ami az sam izpadala v takova sastoqnie ne e hi4 priqtno :( mn kofti mi govori s nego prati mu sms-az po pogre6ka kliknah na mom4eto deto mi skroi takav nomer i mi se obadi uredihme sre6ta i se sabrahme pojelavam ti i na teb da ti se slu4i....stiskam palci

monityY
10-03-2007, 07:40
бати изрода.. да не го е срам от тебе..да неиска да гледат неговите фр-та и изоб6то хората от даскалото как се целувате там или говорите.. просто да се прави на недостъпен и като сте извън даскало пак да е съ6тия мил и готин... :-k я наистина поговори с него и разкажи после,4е ми стана инт.. =P~

N0_feAR
10-03-2007, 09:00
според мен си му омръзнала, в смисъл нали знаеш, че недостъпното е най-сладко и когато вече те е свалил за кво да си хаби силите...може би не ти говори много много за да не разберат другите или...ддз. Аз бих те посъветвала да не избързваш с тоя разговор, щото съвсем ще го наплашиш. Може би просто още не е осъзнал к'во става. Не прибързвай....изчакай още малко и току виж всичко стане ОК.

Th3MaN
10-03-2007, 09:05
Най-вероятно както ти така и той е объркан в момента. Не прибързвай дай му шанс да осмисли всичко. И ако до 2 дни няма никаква промяна го попитай директно какво става...

Angel4enebesno
10-03-2007, 10:04
i az sum na mnenie,4e moje bi e oburkan i ne e iskal vsi4ko da stava v y4-6te!Moje bi trqbva da iz4aka6 izvestno vreme bez da govori6 s nego,mom4etata se pla6at ot seriozni razgovori,a i ako naistina ve4e my e minal meraka,ti 6te se 4yvstva6 zle sled razgovora!

10-03-2007, 10:09
az sashto mislq, che trqbva da poizchakash ... ostavi go toi da te potarsi ... ako naistina te haresva shte go napravi. ako li ne po-dobre ne se zanimavai s nego!ako ne proqvqva nikakav interes kam teb sled tazi sluchka ne go tarsi nqma smisal spored men, no ako vidish che prosto go e sram pred drugite se vijte i pogovorete, izqsnete si neshtata