PDA

View Full Version : Как да я забравя?



Spraymaster
10-02-2007, 22:16
Как да забравя моментите в които се почуствах жив? Как да забравя ангелското и лице? Как да спра да се питам дали е с друг? Как да спра да си повтарям, че втора като нея няма да срещна? КАК
Не позволявам отговори от типа: Напий се, изтрий и всичките снимки и я болкирай навсякъде. Не помага. Искам да чуя нещо ефективно което ще затъпи чувството на липса (също така ако може и без отговори: намери си друга, защото това е най подлото което мога да направя) Предварително благодаря на отзовалите се!

Имам предвид: нещо което ви е помогнало ... когато сте били отчаяни.

class
10-02-2007, 22:25
Ами до преди 3-4 дена бях така... , казах си неможе така... тъй като всеки ден ми се налага да я виждам ( живеем в 1 блок , и излизаме с компанията ... ) Излизам си , забавлявам се , не ми пука какво ще каже , как ще ме погледне и с кого е и за кого говори ( ама се опитва да ми прави на пук , като си мисли че се дразня ;) ) , и това започва да ми харесва ... Започна да ми харесва , че виждам че се дразни от моето безразличие ... Мисълта ми е по-добре да излезнеш с приятели , вместо да седиш сам ... това не ти го препоръчвам , защото постоянно мислиш за нея... , отначало може дори и когато си с приятели да мислиш за нея , но ако се отпуснеш ще престанеш. От личен опит ти казвам , по-добре да си винаги с някого ... да не оставаш сам , защото точно тогава виждаш самотата и колко ти е бил пълноценен живота с нея... Успех пич , вярвам че ще намерим по-добри "жени" някой ден , живот и здраве , пък дано и те да намерят някой който изпитва по-силни чувства от нас ... Ай със здраве



ПС: Може и да съм допуснал някоя правописна грешка , ще прощавате , ама се връщам малко попилнал , а и 2 не виждам вече \:D/

Spraymaster
10-02-2007, 22:30
ПС: Може и да съм допуснал някоя правописна грешка , ще прощавате , ама се връщам малко попилнал , а и 2 не виждам вече \:D/
:lol: Простено ти е :) Та, благодаря ти за точния съвет, ще се опитам да използвам всичките си възможности. И все пак ако някой има нещо да допълни ще е от полза. Пак благодаря на "class".

AFT
10-02-2007, 22:55
Защо трябва да я забравяш? Просто не я забравяй, не забравяй хубавите ви моменти. Въобще се съмнявам някога да успееш да я забравиш. Дори когато остарееш с усмивка на лицето ще се сещаш за нея. Не я забравяй. Просто знай, че ще има друга, която също ще обичаш. Нали знаеш - надеждата умира последна. И не ти го казвам просто ей така. Забрави болката, нещастието и всичко друго отрицателно. Запомни хубавите неща, но просто знай, че ще има друга като нея, даже по-добра и не бива да отхвърляш всяка следваща и да не и даваш възможност да те обича. Винаги има следваща.





:::

пазя-го-в-тайна
10-02-2007, 23:08
class ти го каза - не оставяй време в което да мислиш за нея и то постененно ще отмине...и да ти кажа честно ако си намериш нова приятелка и подходиш към нея с надежда за по-добро ще забравиш старата любов. знам го от личен опит :) но и AFT също е доста права :) сам си преценяваш - винаги имаш избор :)

Navixo
10-03-2007, 01:28
:-({|=

... ЛИИИИГЛЪО...

Lambo
10-03-2007, 01:33
Ами виж човек аз преди половин година, отчаян от всички гадни и несериозни курви, тръгнах със едно не толкова яко, но мн сладко и невинно момиче и наистина бях мн щастлив в началото. Та както и да е връзката си вървеше добре (ест имахме караници, но в коя връзка ги няма...) и на третия месец само седмица след РДто ми тя отиде на лагер без мен и там се хвана с един по голям "батко", което го разбрах в последствие от приятели... Като се върна от лагера ми каза "Искам почивка, писна ми от караниците". Повярвах й, опитах се да и покажа че съм се променил, хранех надежди, но след 2 дена започнаха да ми звънят приятелите ми и да ми казват кой къде я видял да се целува с тоя и разбрах каква почивка е искала... Ще излъжа ако кажа, че не бях наранен, всъщност в следващия месец неможах да спя нито една нощ-или плаках, или гледах в тавана и се самосъжелявах... Цялото ми лято и всичките ми планове с нея отидоха на кино... Съжелявах, че съм бил толкова сляп, съжелявах че на тоя свят дори най невинните момичета са такива... Но след 2 месеца вече нещата започнаха да се оправят... Запитах се "Искам ли я още?" и "Щях ли да бъда щастлив ако още ходехме" и отговорите на двата въпроса бяха "НЕ" . В този момент просто разбрах колко глупав съм бил да плача за нея. Просто на тази възраст (16) момичетата още са толкова зелени, че не разбират какво значи да ги обичат, какво значи да плачат за тях... Моя съвет е да направиш една самооценка на нещата и да разбереш още колко много момичета ще има в живота ти ;) Все пак с всяка ще боли-или ти ще късаш или ще те късат, кофти е... Направи нещо ново и вълнуващо, което просто да ти ангажира целия мисловен процес ;)

monityY
10-03-2007, 07:43
е ти премахна вси4ки възможни отговори които бихме могли да дадем.. освен да те питам има6 ли о6те 6анс с нея.. та да се съберете и да бъде6 6тастлив? :roll:

Spraymaster
10-03-2007, 08:01
Ами виж човек аз преди половин година, отчаян от всички гадни и несериозни курви, тръгнах със едно не толкова яко, но мн сладко и невинно момиче и наистина бях мн щастлив в началото. Та както и да е връзката си вървеше добре (ест имахме караници, но в коя връзка ги няма...) и на третия месец само седмица след РДто ми тя отиде на лагер без мен и там се хвана с един по голям "батко", което го разбрах в последствие от приятели... Като се върна от лагера ми каза "Искам почивка, писна ми от караниците". Повярвах й, опитах се да и покажа че съм се променил, хранех надежди, но след 2 дена започнаха да ми звънят приятелите ми и да ми казват кой къде я видял да се целува с тоя и разбрах каква почивка е искала... Ще излъжа ако кажа, че не бях наранен, всъщност в следващия месец неможах да спя нито една нощ-или плаках, или гледах в тавана и се самосъжелявах... Цялото ми лято и всичките ми планове с нея отидоха на кино... Съжелявах, че съм бил толкова сляп, съжелявах че на тоя свят дори най невинните момичета са такива... Но след 2 месеца вече нещата започнаха да се оправят... Запитах се "Искам ли я още?" и "Щях ли да бъда щастлив ако още ходехме" и отговорите на двата въпроса бяха "НЕ" . В този момент просто разбрах колко глупав съм бил да плача за нея. Просто на тази възраст (16) момичетата още са толкова зелени, че не разбират какво значи да ги обичат, какво значи да плачат за тях... Моя съвет е да направиш една самооценка на нещата и да разбереш още колко много момичета ще има в живота ти ;) Все пак с всяка ще боли-или ти ще късаш или ще те късат, кофти е... Направи нещо ново и вълнуващо, което просто да ти ангажира целия мисловен процес ;) Интересна случка. И моята не беше от моделите... Както и да е... Та... Не мисля че момче което плаче за момиче е лигльо, ревльо и така нататък, порди простата пречина че всички сме хора, всички изпитваме мъка, липси, тъга, радост и така нататък и плаченето е като смеенето, смеем се когато ни е весело, а плачем, когато ни е мъчно. Колкото по естествени сме, толкова по стойностни сме, и не смятам да падам на нивото на някой прост ебач. Продължавам да се боря за мечтата си квото ще да става.

Spraymaster
10-03-2007, 08:04
:-({|=

... ЛИИИИГЛЪО... Наври си цигулката на тъмно! :-D По добре ревльо отколкто изпростял ебач. Благодаря.

mislitelka
10-03-2007, 08:25
не се мъчи да я зябрявяш.след време и това ще се случи.като се запознаеш с друго момиче,което ти допада,спомена за нея ще избледнее.демек пораздвижи малко социалните контакти. :-) разбра ме,са марш при мацките :D ай успехчета

freedom
10-03-2007, 08:40
ЛеCнO... :/

PankO
10-03-2007, 08:41
Искам да чуя нещо ефективно което ще затъпи чувството на липса (също така ако може и без отговори: намери си друга, защото това е най подлото което мога да направя) Предварително благодаря на отзовалите се!

Имам предвид: нещо което ви е помогнало ... когато сте били отчаяни.

При мен наистина това е решението ;-)
Когато си с друго момиче, което ти доказва своите достойнства и всеки ден те кара да се усмихваш - започваш вече да не си мислиш, че няма да си щастлив отново и че няма друга като Нея. ;-)

Th3MaN
10-03-2007, 08:42
И аз бях така дълго време си мислех че тя е перфектна че няма друга като нея но един ден я видях да се целува с един френд и започнах да мисла трезво и осъзнах че не е това за което я мисла. Просто трябва да спреш да я гледаш през влюбените си очи и да я видиш в истинската и светлина.

sasha_90
10-03-2007, 08:51
Не се опитвай да я забравиш.Не е възможно да забравиш човека,когото толкова много си обичал.И аз едно време бях наранена.Много ми беше мъчно...И до ден днешен не съм забравила моментите ни заедно,а минаха 3 години и отгоре откакто се запознахме и...Няма смисъл да ти разказвам по нататък.В началото е трудно,както ти е на теб.С течение на времето болката започва да намалява и започваш да чувстваш:"всяко зло за добро".С думи е малко трудно,но сам можеш да си помогнеш.Аз сама си помогнал(на 90 %) за другите 10 % заслугата беше на приятелките ми.Те постоянно ме подкрепяха,не ме оставяха сама,въпреки,че това исках.Ти имаш ли приятели?Но не просто приятели,а много добри приятели.Те ще ти помогнат,ако наистина са истински.И наистина си прав с алкохол,дрога,друго момиче няма да забравиш старата любов.Е,късмет.

koalka
10-03-2007, 17:05
Времето ще помогне, ще я забравиш.Особено, ако не се чувате и не се виждате.Определено няма да ти е лесно, ако я обичаш, но все пак не може постоянно да мислиш за нея, нали?

coteto
10-03-2007, 17:51
Ами виж човек аз преди половин година, отчаян от всички гадни и несериозни курви, тръгнах със едно не толкова яко, но мн сладко и невинно момиче и наистина бях мн щастлив в началото. Та както и да е връзката си вървеше добре (ест имахме караници, но в коя връзка ги няма...) и на третия месец само седмица след РДто ми тя отиде на лагер без мен и там се хвана с един по голям "батко", което го разбрах в последствие от приятели... Като се върна от лагера ми каза "Искам почивка, писна ми от караниците". Повярвах й, опитах се да и покажа че съм се променил, хранех надежди, но след 2 дена започнаха да ми звънят приятелите ми и да ми казват кой къде я видял да се целува с тоя и разбрах каква почивка е искала... Ще излъжа ако кажа, че не бях наранен, всъщност в следващия месец неможах да спя нито една нощ-или плаках, или гледах в тавана и се самосъжелявах... Цялото ми лято и всичките ми планове с нея отидоха на кино... Съжелявах, че съм бил толкова сляп, съжелявах че на тоя свят дори най невинните момичета са такива... Но след 2 месеца вече нещата започнаха да се оправят... Запитах се "Искам ли я още?" и "Щях ли да бъда щастлив ако още ходехме" и отговорите на двата въпроса бяха "НЕ" . В този момент просто разбрах колко глупав съм бил да плача за нея. Просто на тази възраст (16) момичетата още са толкова зелени, че не разбират какво значи да ги обичат, какво значи да плачат за тях... Моя съвет е да направиш една самооценка на нещата и да разбереш още колко много момичета ще има в живота ти ;) Все пак с всяка ще боли-или ти ще късаш или ще те късат, кофти е... Направи нещо ново и вълнуващо, което просто да ти ангажира целия мисловен процес ;)
Bravoooo mn malko sa ostanali mom4etata kato teb koito ne se interesyvat ot lesni momi4eta i znaqt da obi4at.
A po temata i s men se sly4valo mn pati ve4e da me zarqzva 1 i sa6t 4ovek no ni6to osven Vremeto ne mi pomogna i moje bi nqkoi Priqteli |(minava6e mi vsi4ko z6atoto se minava6e vreme i toi sam se vra6ta6e pri men)za tova ti trqbva Vreme
Edno ne6to znam sas sigyrnost kakto idva i si otiva lubovta taka idva i si otiva bolkata(spomena za neq nego)

mislitelka
10-03-2007, 18:07
Ами виж човек аз преди половин година, отчаян от всички гадни и несериозни курви, тръгнах със едно не толкова яко, но мн сладко и невинно момиче и наистина бях мн щастлив в началото. Та както и да е връзката си вървеше добре (ест имахме караници, но в коя връзка ги няма...) и на третия месец само седмица след РДто ми тя отиде на лагер без мен и там се хвана с един по голям "батко", което го разбрах в последствие от приятели... Като се върна от лагера ми каза "Искам почивка, писна ми от караниците". Повярвах й, опитах се да и покажа че съм се променил, хранех надежди, но след 2 дена започнаха да ми звънят приятелите ми и да ми казват кой къде я видял да се целува с тоя и разбрах каква почивка е искала... Ще излъжа ако кажа, че не бях наранен, всъщност в следващия месец неможах да спя нито една нощ-или плаках, или гледах в тавана и се самосъжелявах... Цялото ми лято и всичките ми планове с нея отидоха на кино... Съжелявах, че съм бил толкова сляп, съжелявах че на тоя свят дори най невинните момичета са такива... Но след 2 месеца вече нещата започнаха да се оправят... Запитах се "Искам ли я още?" и "Щях ли да бъда щастлив ако още ходехме" и отговорите на двата въпроса бяха "НЕ" . В този момент просто разбрах колко глупав съм бил да плача за нея. Просто на тази възраст (16) момичетата още са толкова зелени, че не разбират какво значи да ги обичат, какво значи да плачат за тях... Моя съвет е да направиш една самооценка на нещата и да разбереш още колко много момичета ще има в живота ти ;) Все пак с всяка ще боли-или ти ще късаш или ще те късат, кофти е... Направи нещо ново и вълнуващо, което просто да ти ангажира целия мисловен процес ;)
евала.малко са тези които оби4ат истински.малко са тези,които си признават 4е пла4ат.о6те пове4е за моми4е.браво.наистина се възхи6тавам на остатъците от отзи вид. :roll:

coteto
10-03-2007, 18:14
Ами виж човек аз преди половин година, отчаян от всички гадни и несериозни курви, тръгнах със едно не толкова яко, но мн сладко и невинно момиче и наистина бях мн щастлив в началото. Та както и да е връзката си вървеше добре (ест имахме караници, но в коя връзка ги няма...) и на третия месец само седмица след РДто ми тя отиде на лагер без мен и там се хвана с един по голям "батко", което го разбрах в последствие от приятели... Като се върна от лагера ми каза "Искам почивка, писна ми от караниците". Повярвах й, опитах се да и покажа че съм се променил, хранех надежди, но след 2 дена започнаха да ми звънят приятелите ми и да ми казват кой къде я видял да се целува с тоя и разбрах каква почивка е искала... Ще излъжа ако кажа, че не бях наранен, всъщност в следващия месец неможах да спя нито една нощ-или плаках, или гледах в тавана и се самосъжелявах... Цялото ми лято и всичките ми планове с нея отидоха на кино... Съжелявах, че съм бил толкова сляп, съжелявах че на тоя свят дори най невинните момичета са такива... Но след 2 месеца вече нещата започнаха да се оправят... Запитах се "Искам ли я още?" и "Щях ли да бъда щастлив ако още ходехме" и отговорите на двата въпроса бяха "НЕ" . В този момент просто разбрах колко глупав съм бил да плача за нея. Просто на тази възраст (16) момичетата още са толкова зелени, че не разбират какво значи да ги обичат, какво значи да плачат за тях... Моя съвет е да направиш една самооценка на нещата и да разбереш още колко много момичета ще има в живота ти ;) Все пак с всяка ще боли-или ти ще късаш или ще те късат, кофти е... Направи нещо ново и вълнуващо, което просто да ти ангажира целия мисловен процес ;)
евала.малко са тези които оби4ат истински.малко са тези,които си признават 4е пла4ат.о6те пове4е за моми4е.браво.наистина се възхи6тавам на остатъците от отзи вид. :roll:
Aplodismenti za vas dvamata 4e znaete kakvo iskate ot lubovta
=D> =D> =D> =D> =D> =D> \:D/

otchaqnata
10-03-2007, 22:33
znae6 li 6te ti kaja samo "na sila hubost nestava" kogato mu doide vremeto malko po malko 6te zapo4ne6 da q zabravq6 i sled vreme napalno 6te q zabravi6 NO kogato mu doide vremeto.nemoje6 izvednaj da spre6 da misli6 za neq i da ne se interesuva6 ot neq(prakti4eski moje ama tva se postiga s promivane na mozaka i t.n)

Navixo
10-03-2007, 22:53
:-({|=

... ЛИИИИГЛЪО... Наври си цигулката на тъмно! :-D По добре ревльо отколкто изпростял е**ч. Благодаря.

(kiliricata mi e bugnata)

Pi4, predstavi si kvo 6te6e da stane ako vseki se razrevqva6e i ligave6e kato gi skusa gadgeto???

Samo 4e za razlika ot teb vsi4ki se stqgat i givota produlgava, 6e porasne6 malko i kato se seti6 za tozi moment 6e si misli6 "lele ebati liglyoto sum bil" :smt011

Phenomenon
10-04-2007, 02:40
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210

Точка 1. ^^

scorpias
10-04-2007, 03:50
Как да забравя моментите в които се почуствах жив? Как да забравя ангелското и лице? Как да спра да се питам дали е с друг? Как да спра да си повтарям, че втора като нея няма да срещна? КАК
Не позволявам отговори от типа: Напий се, изтрий и всичките снимки и я болкирай навсякъде. Не помага. Искам да чуя нещо ефективно което ще затъпи чувството на липса (също така ако може и без отговори: намери си друга, защото това е най подлото което мога да направя) Предварително благодаря на отзовалите се!

Имам предвид: нещо което ви е помогнало ... когато сте били отчаяни.

САМОУБИЙ СЕ БЕ!

viki_nt
10-04-2007, 05:54
S VREMETO ISKA6 NE ISKA6 6E Q ZABRAVI6...TAKA 4E SPOKO...A HUBAVITE TI MOMENTI S NEQ SIGURNO 6TE IMA6 O6TE MN TAKIVA V BUDE6TE :wink:

mislitelka
10-04-2007, 07:04
:-({|=

... ЛИИИИГЛЪО... Наври си цигулката на тъмно! :-D По добре ревльо отколкто изпростял е**ч. Благодаря.

(kiliricata mi e bugnata)

Pi4, predstavi si kvo 6te6e da stane ako vseki se razrevqva6e i ligave6e kato gi skusa gadgeto???

Samo 4e za razlika ot teb vsi4ki se stqgat i givota produlgava, 6e porasne6 malko i kato se seti6 za tozi moment 6e si misli6 "lele ebati liglyoto sum bil" :smt011
ми да ти кажа аз не съм на тфа мнение.тфа,4е е плакал зна4и,4е я е оби4ал истински.не 4е е лигльо.за кфо да се прави на мъжкар като му е криво на ду6ата...?като му се пла4е-да пла4е.6е му мине. :-)