PDA

View Full Version : Бях изнасилена от таксиметров шофьор.



koletsa_2
10-03-2007, 06:24
Снощи ме изнасили един таксиджия. Записах му номера на колата, но не знам какво да правя, защото ме заплаши, че знае къде да ме намери, защото му казах да ме закара до нас и му казах точния адрес и ако кажа за случилото се на някой, ще дойде. Какво да правя? Чувствам се ужасно. Той беше мръсен и гаден бакшиш. МРАЗЯ ГИ!

Необходима болка
10-03-2007, 06:27
Ти си момче, или момиче?

swords1010
10-03-2007, 06:31
Дано темата не е е****а, защото е отвратително да се шегувате с такива неща. Подай сигнал в полицията, ще го хванат преди да е разбрал, че си го издала!

sentient_
10-03-2007, 06:31
Иди в полицията като го приберат няма как да дойде да ти направи нещо

Garmy
10-03-2007, 06:32
И как ще дойде ако го осъдиш ? знаеш ли кви са присъдите за изнасилване ?
Иначе кво като ти знае адреса врата нямаш ли дет се заключва О.о викаш 1 скинар и си на кеф :D

LizZz
10-03-2007, 06:33
Полиция!Първо кажи на родителите си!Деба копеленцето мръсно :evil: :evil: :evil: :smt013

crs
10-03-2007, 06:34
незнам,но това според мен пак е някакъв глупав базик..та то е елементарно..ще го осъдиш и готово ;)

koletsa_2
10-03-2007, 06:37
Момиче съм разбира се. Ами ако го пуснат след като го хванат... Ще дойде и какво като има врата. Ще ме хване някъде отвън. Ух ужасно ме е страх...

Garmy
10-03-2007, 06:40
Ми тогава щъ езнасили пак... ама ако го направи вече няма начин да хо пуснат...
Иначе те и първия път няа го пуснат освен ако няма някви връзки там... или не е някво богаташче ама щом е бакшиш едва ли...
БАКШИШИТЕ НА САПУН!!! фчера един щеше да ме блъсне като пресичах :D

quench
10-03-2007, 06:48
аз те предупредих да не казваш на никого, но ти не ме послуша - сега знам къде живееш, ще дойда с "Ладата" и лошо ти се пише :evil:

драги съфорумници, представете си следната ситуация - изнасилват ви, а вие пускате тема за това в най-несериозният детински форум :)

това явно е ебавка и то каква ;)

Garmy
10-03-2007, 06:51
аз те предупредих да не казваш на никого, но ти не ме послуша - сега знам къде живееш, ще дойда с "Ладата" и лошо ти се пише :evil:

драги съфорумници, представете си следната ситуация - изнасилват ви, а вие пускате тема за това в най-несериозният детински форум :)

това явно е ебавка и то каква ;)
Олее пич с ладата фчера те видех ва... и ти запомних номера... или ми я даваш за тая вечер да мое и аз да изнасила някоя вътре или те издавам на полицията... хубу си помисли...

sentient_
10-03-2007, 06:54
Като се замисля, ако ме бяха изнасилили едва ли бих имала желание да стана от леглото, камоли да седна пред пс и да пиша тва в форума, нещо не се връзва! А както ти казваш това се е случило вчера ти тряя да си в шок, да не можеш името си да кажеш, И вместо да разкажеш на вашите, разказваш на нас, нито ни познаваш, нито можем да направим нещо за теб :-k

swords1010
10-03-2007, 07:00
Като се замисля, ако ме бяха изнасилили едва ли бих имала желание да стана от леглото, камоли да седна пред пс и да пиша тва в форума, нещо не се връзва! А както ти казваш това се е случило вчера ти тряя да си в шок, да не можеш името си да кажеш, И вместо да разкажеш на вашите, разказваш на нас, нито ни познаваш, нито можем да направим нещо за теб :-k
Първо, точно шока, за който говориш би я спрял да говори с родителите си! Второ, точно защото сме непознати, това би я улеснило да сподели с нас! Трето, има какво да направим! Не те изнасилват всеки ден, че да знаеш как точно да постъпиш! Тук можем да и дадем съвет и да я успокоим!

bebi7o
10-03-2007, 07:14
първо кажи на вашите пии едно хапче и отиваи в полицията кво те бърка че ти знае адреса

ArTanDra
10-03-2007, 07:25
Кажи на вашите и те знаят какво да правят ;)

Neo-Communist Power
10-03-2007, 07:28
В социализма не е имало такива неща! Само тази мръсна демокрацьия ни докара до тук!

Anf3tamin4o
10-03-2007, 07:29
Пф на таки'а теми не ми се отговаря.Няма смисъл да си хабя думите.С една дума Ебавка.

Maimunche_f
10-03-2007, 07:29
Надявам се че темата не е плод на въображението ти...
Сподели с майка си (че даже и с баща си, колкото и да е трудно), обсъдете какво ще правите. Отидете в полицията, отидете на лекар, за да освидетелстват изнасилването. В момента имаш нужда от сериозна морална подкрепа, мисля че по-добра от тази на родителите си няма да намериш, така че моменално им кажи какво си преживяла. Кураж и дано виновника си получи заслуженото!

Dark_Angel_F
10-03-2007, 07:42
Момиче съм разбира се. Ами ако го пуснат след като го хванат... Ще дойде и какво като има врата. Ще ме хване някъде отвън. Ух ужасно ме е страх...
Хващаш си гадже някой голям батко дет тренира бойно изкуство и да е постоянно с теб и си готова.

MaXy_GiRL
10-03-2007, 07:42
Значи,викаш го...там намираш го някак си,взимаш една бухалка,хващаш я здраво,ииии УДРЯШ УДРРЯШ УДРЯШ...докато колата стане на....всичко друго но не и на кола,а после хващаш я по здраво и пак УДРЯШ УДРЯШ УДРЯШ...докато тоя го заприлича на всичко друго но не и на човек! :smt075

devil_feel_f
10-03-2007, 07:54
Като се замисля, ако ме бяха изнасилили едва ли бих имала желание да стана от леглото, камоли да седна пред пс и да пиша тва в форума, нещо не се връзва! А както ти казваш това се е случило вчера ти тряя да си в шок, да не можеш името си да кажеш, И вместо да разкажеш на вашите, разказваш на нас, нито ни познаваш, нито можем да направим нещо за теб :-k
Първо, точно шока, за който говориш би я спрял да говори с родителите си! Второ, точно защото сме непознати, това би я улеснило да сподели с нас! Трето, има какво да направим! Не те изнасилват всеки ден, че да знаеш как точно да постъпиш! Тук можем да и дадем съвет и да я успокоим!

Съгласна съм.
Трябва да кажеш на родителите си и да отидеш в полицията,както вече те посъветваха.Успех!!!

sentient_
10-03-2007, 07:55
Като се замисля, ако ме бяха изнасилили едва ли бих имала желание да стана от леглото, камоли да седна пред пс и да пиша тва в форума, нещо не се връзва! А както ти казваш това се е случило вчера ти тряя да си в шок, да не можеш името си да кажеш, И вместо да разкажеш на вашите, разказваш на нас, нито ни познаваш, нито можем да направим нещо за теб :-k
Първо, точно шока, за който говориш би я спрял да говори с родителите си! Второ, точно защото сме непознати, това би я улеснило да сподели с нас! Трето, има какво да направим! Не те изнасилват всеки ден, че да знаеш как точно да постъпиш! Тук можем да и дадем съвет и да я успокоим!
И какво можем да направим я кажи?
Тва е ебавка, когато тва се случи на едно момиче, най малкото коета и минава през акъла е да седне пред пс.

slun4evo
10-03-2007, 08:24
Охх, много ги мразя такива гадни и долни същества като тоя.Виж, мила първо кажи на вашите и после подайте жалба в полицията.После идва най-трудното да преодолееш шока.Ако имаш нужда да поговориш с някой разкажи на някоя вярна приятелка или потърси помощ от психолог.Надявам се да се оправиш лесно.Успех!

UL
10-03-2007, 08:28
авторката , Не е хубаво да се ебаваш с тия неща :?

Summer_Girl_6
10-03-2007, 08:28
Кажи на вашите, после отидете заедно в полицията.

Goshko
10-03-2007, 08:37
Eвалата на бакшиша, достоен за уважение човек.Дано по-вече като него има.Успех с детето, кръсти го Гошко! =D>

BebSsSs
10-03-2007, 08:53
Po-dobro re6enie ot tova da kaje6 na roditelite si spored men nqma!I iskreno se nadqvam tova da ne e porednata e****a !Pojelavam ti uspeh dano da se opravqt ne6tata i pove4e nikoga da ne ti se slu4vat podobni gadni ne6ta!{}

Garmy
10-03-2007, 08:54
Споко... забременяла си от таксиджията... ся щи съ роди момче и то шси земе бяло пежо 407 и ще започне да обикаля страната с невероятни скорости :D

swords1010
10-03-2007, 09:05
Като се замисля, ако ме бяха изнасилили едва ли бих имала желание да стана от леглото, камоли да седна пред пс и да пиша тва в форума, нещо не се връзва! А както ти казваш това се е случило вчера ти тряя да си в шок, да не можеш името си да кажеш, И вместо да разкажеш на вашите, разказваш на нас, нито ни познаваш, нито можем да направим нещо за теб :-k
Първо, точно шока, за който говориш би я спрял да говори с родителите си! Второ, точно защото сме непознати, това би я улеснило да сподели с нас! Трето, има какво да направим! Не те изнасилват всеки ден, че да знаеш как точно да постъпиш! Тук можем да и дадем съвет и да я успокоим!
И какво можем да направим я кажи?
Тва е ебавка, когато тва се случи на едно момиче, най малкото коета и минава през акъла е да седне пред пс.
Наистина ли го мислиш? А какво да направи да се заключи за винаги в някоя пуста стая ли? Вярно е, че тук има хора, които с нищо няма да помогнат, (в случая не изключвам и теб) а само ще оплюят момичето, но както се вижда има и такива които се стремят да бъдат полезни! Няма никакви доказателства, че темата е е****а!

sentient_
10-03-2007, 09:15
Като се замисля, ако ме бяха изнасилили едва ли бих имала желание да стана от леглото, камоли да седна пред пс и да пиша тва в форума, нещо не се връзва! А както ти казваш това се е случило вчера ти тряя да си в шок, да не можеш името си да кажеш, И вместо да разкажеш на вашите, разказваш на нас, нито ни познаваш, нито можем да направим нещо за теб :-k
Първо, точно шока, за който говориш би я спрял да говори с родителите си! Второ, точно защото сме непознати, това би я улеснило да сподели с нас! Трето, има какво да направим! Не те изнасилват всеки ден, че да знаеш как точно да постъпиш! Тук можем да и дадем съвет и да я успокоим!
И какво можем да направим я кажи?
Тва е ебавка, когато тва се случи на едно момиче, най малкото коета и минава през акъла е да седне пред пс.
Наистина ли го мислиш? А какво да направи да се заключи за винаги в някоя пуста стая ли? Вярно е, че тук има хора, които с нищо няма да помогнат, (в случая не изключвам и теб) а само ще оплюят момичето, но както се вижда има и такива които се стремят да бъдат полезни! Няма никакви доказателства, че темата е е****а!
А има ли доказателства че не е ебавка? Не казвам да се затваря, да не дава господ да ти дойде такова нещо на главата да видим ти дали ще седнеш да разпрааш в некъф форум! Наивна си и си с друго разбиране за нещата от живота

pepitaaa
10-03-2007, 09:16
бе тфа е ебавка според мен #-o

Garmy
10-03-2007, 09:23
Много ясно... кой нормален човек ще търси решение точно тука О.о :smt005

swords1010
10-03-2007, 09:37
Като се замисля, ако ме бяха изнасилили едва ли бих имала желание да стана от леглото, камоли да седна пред пс и да пиша тва в форума, нещо не се връзва! А както ти казваш това се е случило вчера ти тряя да си в шок, да не можеш името си да кажеш, И вместо да разкажеш на вашите, разказваш на нас, нито ни познаваш, нито можем да направим нещо за теб :-k
Първо, точно шока, за който говориш би я спрял да говори с родителите си! Второ, точно защото сме непознати, това би я улеснило да сподели с нас! Трето, има какво да направим! Не те изнасилват всеки ден, че да знаеш как точно да постъпиш! Тук можем да и дадем съвет и да я успокоим!
И какво можем да направим я кажи?
Тва е ебавка, когато тва се случи на едно момиче, най малкото коета и минава през акъла е да седне пред пс.
Наистина ли го мислиш? А какво да направи да се заключи за винаги в някоя пуста стая ли? Вярно е, че тук има хора, които с нищо няма да помогнат, (в случая не изключвам и теб) а само ще оплюят момичето, но както се вижда има и такива които се стремят да бъдат полезни! Няма никакви доказателства, че темата е е****а!
А има ли доказателства че не е ебавка? Не казвам да се затваря, да не дава господ да ти дойде такова нещо на главата да видим ти дали ще седнеш да разпрааш в некъф форум! Наивна си и си с друго разбиране за нещата от живота
Първо съм момче (пише ми го в подписа с доволно големи букви!)!!! Второ, последното нещо , което съм е да съм наивен! Всеки, си има различни разбирания за нещата. Щом момичето е решило да потърси помощ и да се посъветва (доколкото знам, това е и основната идея на сайта и форума) с нас, тук, нека го направи. Никой няма правото да я съди за това! Който няма с какво да помогне нека въобще да не пиеше, има го и в правилата на форума!

swords1010
10-03-2007, 09:41
Оспамихме темата! Последно, съветвам авторката да сподели с родителите си за случилото се и заедно да вземат правилното решение!
Успех!!!

Garmy
10-03-2007, 09:44
А пък аз искам да посъветвам авторката да си проявява творческите умения някъде другаде... и без тва ми са много темите и не мога да смогна да спамя навсякъде :smt005 :smt005

sentient_
10-03-2007, 09:45
Много ясно... кой нормален човек ще търси решение точно тука О.о :smt005
Именно! swords1010 На колко си?

sasha_90
10-03-2007, 11:42
Незнам дали да вярвам...

pachob
10-03-2007, 12:19
хах ако ти се е случило тва едва ли ще седнеш на компютъра и ще пишеш във форуми :) :smt006

Kras4eto_lp
10-03-2007, 12:26
Амии темата може и да не е ебавка понеже един път на гаджето ми му се беше случило таксиметров шофьор в 2 часа през нощта да му предлага свирка :shock: Направо съм потресена :smt011 Иначе по темата...ами по-добре отиди в полицията,ако е истина не бива това да остава безнаказано :wink:

quench
10-03-2007, 12:34
ще мина с таксито довеера да ви изнасиля всичките поред

дееба как се хващате

glor4eto_
10-03-2007, 13:11
vse si mislq 4e tvae bazik.........no i da ne e ne mislq 4e tuk e mqstoto za spodelqne trqbva da kaje6 na va6te i da podade6 jalba v policiqta,za iznasilvane nqma da go pusnat lesno................samo ne razbrah kvo kato znae kade jivee6 da ne bi da doide i da izbie va6te i pak da te iznasili....ne6to mnogo filmi gleda6 mai

sentient_
10-03-2007, 14:08
ще мина с таксито довеера да ви изнасиля всичките поред

дееба как се хващате
:smt005

N.C.L
10-03-2007, 21:00
Снощи ме изнасили един таксиджия. Записах му номера на колата, но не знам какво да правя, защото ме заплаши, че знае къде да ме намери, защото му казах да ме закара до нас и му казах точния адрес и ако кажа за случилото се на някой, ще дойде. Какво да правя? Чувствам се ужасно. Той беше мръсен и гаден бакшиш. МРАЗЯ ГИ!

Хубаво, че не ти е поискал и пари :smt005 . Дано не се базикаш с нас. Обади се на полицията и се заключи яко, едва л иси казала етаж, и апартамент <.<

VeSna
10-03-2007, 21:06
Като се замисля, ако ме бяха изнасилили едва ли бих имала желание да стана от леглото, камоли да седна пред пс и да пиша тва в форума, нещо не се връзва! А както ти казваш това се е случило вчера ти тряя да си в шок, да не можеш името си да кажеш, И вместо да разкажеш на вашите, разказваш на нас, нито ни познаваш, нито можем да направим нещо за теб :-k
Първо, точно шока, за който говориш би я спрял да говори с родителите си! Второ, точно защото сме непознати, това би я улеснило да сподели с нас! Трето, има какво да направим! Не те изнасилват всеки ден, че да знаеш как точно да постъпиш! Тук можем да и дадем съвет и да я успокоим!
Подкрепям =D> Мацко тичай при ваще и директно в полицията! Това ако се случи на мен ( Недайси Боже ) и баща ми разбере... полицията няма да има време да се добере до него... Няма и една анатомя да му познаят ако го намерят изобщо... И като се замисля - всеки родител така би направил - СМЪРТ ЗА ТАЯ ГАД - НЕЗЕМНА !!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Garmy
10-03-2007, 21:09
Те таксиметровите шьофьори си знаят ралтата...

ЧУКАМ-НАРЕД
10-03-2007, 21:11
яко ли те одруса мухахаха :smt005

N.C.L
10-03-2007, 21:12
яко ли те одруса мухахаха :smt005

Готин подпис, на Милена_плд би и допаднал ^^

Борат
10-03-2007, 21:29
яко ли те одруса мухахаха :smt005
Педал, махни тоя подпис, че ми се доповръща :smt004

krasyn4o
10-04-2007, 12:43
bahti laskiniata mina tia e syper tapo satestvo kak se e setil to4no sled iznasilvneto da pise po lc a da ne kase ha tia a i ot sia ti kazvam edin savet ka4vai se v reisove oobeno s romi v tiah :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt023 :smt023

_______________-

sexapilniq_
10-05-2007, 10:12
=D> =D> :lol:

tItEufFf
10-05-2007, 10:22
Казваш на полицията --> те го открива --> той отива в затвора... Край!! През това време е желателно да се преместите за да не те открие и недей вече да се качваш сама в такси :wink:

Fagile
10-05-2007, 11:52
ugas :smt010 sugalqvam

N0_feAR
10-05-2007, 12:53
Кажи на вашите!! След това в полицията. Щом му имаш номера на колата, знаеш от коя таксиметрова фирма е къв е проблема. Като го задържат в полицията няма как да дойде до вас. Имаш врата у вас, заключваш и готово, но ако се притесняваш, че може да те 'фане някъде из улиците (ако го пуснат, което много ме съмнява...) отиди за седмица например у някой роднина....баба, леля, чичо и т.н. Или пък направо се изместете с ваще ;) Не можеш да оставиш нещата така. Тази долна свиня трябва да си плати и особено изнасилвачите никак не ги обичат в съда, дано не му се размине на т'ва лайно!

Dr.Hause
10-05-2007, 13:02
[quote="koletsa_2"]Снощи ме изнасили един таксиджия. Записах му номера на колата, но не знам какво да правя, защото ме заплаши, че знае къде да ме намери, защото му казах да ме закара до нас и му казах точния адрес и ако кажа за случилото се на някой, ще дойде. Какво да правя? Чувствам се ужасно. Той беше мръсен и гаден бакшиш. МРАЗЯ ЛЪЖА!

shaka_kan
10-07-2007, 16:45
Mila, mn sajelqvam za slu4el0t0 se:( K0lk0t0 i da e trudn0 trqbva da kaje6 na va6ti i prav0 v p0liciata! Predi d0sta g0dini ,kat0 bqh na m0re edin makedonec me napana vav vodata, n0 za 6tastie uspqh da se izmakna i izbqgah,be6e ujasno..:/ M0ga da si predstavq na teb kakv0 ti e...n0 se vzimai v race i g0 nakaji!!!!!!

Duffer
10-07-2007, 20:28
Ето на това викам креативна тема !

_BoSSy_
10-07-2007, 21:39
Така като чета с какво спокоиствие си писала,да не би на секса да му се вика изнасилване вече???Не се ебаваи с такова нещо!!!И идея си нямаш как рухва психиката на изнасилено момиче.Явно си нямаш др работа :smt011 :smt011

SpoileR
10-07-2007, 22:23
ако такова нещо ти се е случило (и естествено- НЕ ТИ е доставило удоволствие) последното нещо което ще искаш да направиш е да пишеш по форуми... това за рухването на психиката е меко казано...

Дано никога не виждаш за какво става въпрос на практика :smt011 :smt011 :smt011

FikSi91
10-08-2007, 08:27
Temata e laja 100% nemoje da ima tolkova tupi hora ako gi iznasilqt i da ne otidat v policiqta nemoje be nemoje pone ne pozna vam 4ak tolkova tupi #-o

JuS7^YourS
10-08-2007, 10:00
Снощи ме изнасили един таксиджия. Записах му номера на колата, но не знам какво да правя, защото ме заплаши, че знае къде да ме намери, защото му казах да ме закара до нас и му казах точния адрес и ако кажа за случилото се на някой, ще дойде. Какво да правя? Чувствам се ужасно. Той беше мръсен и гаден бакшиш. МРАЗЯ ГИ!

хм, и кога точно му записа номера на колата... :-k, преди или след като те изнасили? ](*,) Какво да правиш? - ами напиши още една подобна тема, много е забавно наистина :smt017

mallkaslladka
10-08-2007, 10:45
Незнам дали е лъжа или не,но винаги се опитвам да вярвам на хората!
Ако е истина щом се е случило направи както те съветват и кажи на родителите си и отидете в полицияте.спи я някоя приятелка до тогава и така...
Мен един джагал таксиметров шофиор се сложи ръката на бедрото ми и аз му надъних един и слязох,ти нищо ли не можа да направиш :cry:

Poni4ka
10-08-2007, 11:53
Сега к'вото и да си говориме...не можеш да ме убедиш че те е изнасилил...защото ако ти не искаш прото няма да стане...винаги можеш да се противопоставиш...кофтито е че знае къде живееш...абе издай го на полицията ако ти стиска... :( :( :(

heely
10-08-2007, 12:15
Oфф стига сте се ебавали с такива неща бееее

Pliushi
10-10-2007, 17:16
Preodolqvash srama si i spodelqsh na vashite ...