PDA

View Full Version : "Обичам те"...



MoOnLiGhT_ShAdOw
10-03-2007, 08:15
Кажете сега по какъв начин признахте за пръв път, че обичате някого? Специално място ли избрахте или се случи спонтанно, имаше ли повод, бяхте ли си намислили отпреди това да признавате чувствата си, или се случи така на момента? Трудно ли ви беше да споделите това? (Нали знаете какво казват - най-трудните за казване неща са тези, които са от най-голямо значение ;))

bungle
10-03-2007, 08:24
Честно казано, не помня кога казах на сегашния си приятел , че го обичам. Знам, че беше след време. И все едно имах бучка в гърлото. Едвам го "изплюх". А сега не мога да спра да му го повтарям . :D

monityY
10-03-2007, 08:27
о6те не съм казвала на никой "оби4ам те"

freedom
10-03-2007, 08:30
Ами на бившия ми... Не,не съм го замисляла! Просто една вечер по телефона... Когато затваряхме му го казах :) Не знам защо.просто имах нужда да му го кажа. :)

sexy_boys
10-03-2007, 08:34
Aз съм признавал 1 път на едно мимиче :D

Th3MaN
10-03-2007, 09:01
Аз съм казвал на няколко момичета че ги харесвам но не съм казвал на никоя че я обичам защото все още не съм обичал никоя. Всичко е само привличане. Любовта е съвсем друго нещо. А вие обръщате всичко на любов...

sasha_90
10-03-2007, 09:03
До сега не ми се е случвало да кажа:"Обичам те".Това са силни думи и не трябва да се казват на всеки срещнат.

=)
10-03-2007, 09:11
Аз: Здрасти ще може ли за минутка
Тя: ОК
АЗ: Офф не ме бива в заобикаляниците и не съм някой литератор да ти изрицитирам стихчета. Карам напреко
харесвам те адски много даже съм лудо влюбен в теб ! Изпитваш ли и ти някакви чувства към мен ако е да да се взимаме :-D
Тя: ММм може ли да си помисля до голямото
Аз: нямаш проблеми :lol:

Th3MaN
10-03-2007, 09:12
До сега не ми се е случвало да кажа:"Обичам те".Това са силни думи и не трябва да се казват на всеки срещнат.


Е не се казват но явно някой ги употребяват вече вместо здравей и здрасти...

ubuntu
10-03-2007, 09:39
На всяка втора казвам че я обичам :-D Но реално и сериозно на никоя не съм го казвал въпреки че е имало за какво преди доста време :wink:

neusan88
10-03-2007, 09:50
казвала съм един единствен път "Обичам те" и беше просто защото имах нужда да го кажа на човека защото направо щях да се пръсна!и след това повече от 2год си го повтаряхме с този човек!

biskvitche
10-03-2007, 10:12
Не ми беше трудно, не съм избирала момента, мястото, думите...Просто почувствах нужда да го кажа и го казах. Лесно е, когато го казваш на точния човек. :D

BlueDevil
10-03-2007, 10:17
Хммм.. много трудно беше :-D Сигурно два месеца преди да го кажа, ми е било на върха на езика и все нещо ме спираше, страх ме беше от нещо, искаше ми се да му го изкрещя, но не можех... И така една вечер, ден след рд-то му, на партито, бяхме останали сами за известно време, всеки беше забегнал нанякъде. Приказвахме си, гушкахме се, по едно време млъкнахме, аз вече решена, ще му казвам. В продължение на десетина минути си отварях и затварях устата, спирах се на ръба :-D Накрая му казах... Много хубаво ни беше после :) И досега така... :-)

HePeAJIeH
10-03-2007, 10:22
Само на бившата съм казвал тези думи :oops:

LizZz
10-03-2007, 10:25
До сега не ми се е случвало да кажа:"Обичам те".Това са силни думи и не трябва да се казват на всеки срещнат.


Е не се казват но явно някой ги употребяват вече вместо здравей и здрасти...
И аз до скоро я казвах ей така...Но вече почнах да осъзнавам какво означава... :roll:

sasha_90
10-03-2007, 10:26
До сега не ми се е случвало да кажа:"Обичам те".Това са силни думи и не трябва да се казват на всеки срещнат.


Е не се казват но явно някой ги употребяват вече вместо здравей и здрасти...
Да,но при мен не е така.

~*~By~Myself~*~
10-03-2007, 10:29
еми бяхме се гушнали на нашата любима пеика и той ми обясняваше нещо за някаква звезда а аз вобще не го слушах,а само си мислех колко е сладак докато си дардори , и как бих стояла на това място с него с часове,дори с дни и както си мислех зех че го изтърсих. :-D
И той ми вика,радвам се че ти го каза за да мога да кажа и аз,че иначе штеше да има да говоря глупости докато сабера смелост..... и се хилили дълго и щасливо

sentient_
10-03-2007, 10:56
До сега съм обичала истински само един човек - сегашния ми приятел, Казах за пръв път ОБИЧАМ ТЕ, в живота си на него. Бяхме седнали на пейка в морската, хванах му ръката и му казах - Обичам те.. и на двамата ни се насълзиха очите от радост, беше мн красиво :oops: А вече 2 години подред му го повтарям всеки ден :)

RaLkb
10-03-2007, 13:15
Za purvi pyt kazah "obicham te" na bivshiq si priqtel beshe mi mnogo trydno imah chustvoto che vsichko okolo men se razpada i ostavame samo az i toi 10 minuti go vartqh dokato nai nakraq ne go kazah...otogovora beshe "i az te obicham" chak togava mi olekna i se pochustvah po dobre.xaxax sega kato se setq sigyrno sam bila mnogo smesha ot strani :-D :-D :-D

sladkish_14
10-03-2007, 14:17
Ем,то мойто ако е обичане,за мен е,ама някой ще си каже на 14 и казала обичам те :oops: Та няма значение..казах го на 4-я месец от нашето запознанство и следователно на 2-я откакто бяхме тръгнали-Не съжалявам-мисля,че обичам,чувствам че обичам...А как ми много трудно,много...и до ден днешен,мисля преди да го кажа,докато той направо крещи,че ме обича :-D

suantito
10-03-2007, 16:39
о6те не съм казвала на никой "оби4ам те"
+1

DevilWish
10-03-2007, 16:44
Мии първият път като го казах на едно момче ,това беше приятеля ми ,който наистина много си обичах ,но въпроса беше ,че той беше срамежлив малко и от 1 седмица преди това ми пишеше на смс-и "обичам те" ,но не ми го казваше ,просто явно се страхуваше какъв ще е отговора ми и един ден малко ми беше странно как се реших да го направя ,но просто му казах обичам те и от тогава той го казваше вече постоянно ,а следващите пъти и на мен не ми е било трудно.Не съм чакала специални моменти и поводи просто ,когато го почувстваш тогава трябва да го кажеш.А след това момче ,на което първо казах "обичам те" вече ,когато съм го чувствала това съм го казвала без да се смущавам (по принцип винаги момчето ми го казва първо ;) )

sexy_for_you
10-03-2007, 17:01
До сега не съм имала смелост да кажа очи в очи "обичам те".Само веднъж съм го писала на една валентинка на момчето,в което съм влюбена.Надявам се да успея да го кажа на човек,когото обичам.

rame
10-03-2007, 17:01
Веднъж казах на 1 момче,с което да съжаление не бяхме гаджета,че много го харесвам...а аз направо си го обичах :oops: Иначе съм казвала само "И аз те обичам" на бившия ми....нз защо но все пак мисля,че момчето трябва първо да ги каже тея думички :lol: :smt016

koalka
10-03-2007, 17:12
Да, исках да призная чувствата си.Не можех да го крия, ама и той се досети, де.То си личеше от километри. :D

bqsna_teenagerka
10-03-2007, 17:15
о6те не съм казвала на никой "оби4ам те"

FreeSpirit
10-04-2007, 10:14
Аз на родителите си не мога да кажа,пък на някой др ли ще кажа ;)

N0_feAR
10-04-2007, 10:36
До сега на никого не съм казвала, че го обичам по простата причина, че съм изпитвала само привличане/харесване (както искате го наречете) Но на последък съм забелязала тенденцията всеки да казва на първия срещнат "Обичам те" все едно е някакъв поздрав... Твърди силни са тези думи, за да се използват така лекомислено.

ЕPu
10-05-2007, 15:34
не съм обичала никого :wink:

kobrichka
10-05-2007, 15:50
До сега не ми се е случвало да кажа:"Обичам те".Това са силни думи и не трябва да се казват на всеки срещнат.

Напълно съгласна!

tItEufFf
10-05-2007, 16:03
о6те не съм казвала на никой "оби4ам те"

hahavteen
10-05-2007, 16:13
Kazah go za purvi put na mom4eto s koeto biah do skoro.Hodehme ot okolo 3 meseca i az tukmo se biah vurnala ot Bulgaria kudeto biah za 10 dena.Ve4erta izliazohme i otidohme da sednem v edin park da izpiem po bira.Po edno vreme po4nahme da se celyvame i mi stana tolkova hybavo 4e sme zaedno i osuznah 4e naistina iskam da sum s nego za mn dulgo vreme i my go kazah.

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-21-2007, 14:51
Май и аз трябва да си изкажа приказката, щом други ми споделиха своите... :) "Обичам те" съм казвала един-единствен път, и то на момчето, с което съм сега - първият ми приятел. Бяхме наистина много далеч, седнали на една пързалка на една площадка, от която се виждаше целия град. Бяхме се прегърнали, то и беше хладничко... Аз стоях и мислих 10 минути как да му го кажа, защото знаех, че тази нощ под звездите е нашата нощ... Накрая го погледнах в очите, сложих паднал кичур коса зад ухото му и му го признах. Той ми отвърна "и аз теб". В последствие ми каза, че съм го била изпреварила само с няколко мига - той си е бил мислил същото като мен. А това си го признахме 2 месеца и половина след като се бяхме събрали, не беше много, но знам, че го чувствах. И сега знам, че чувствата са нараснали и му повтарям какво изпитвам все по-често и по-често... :smt008

kifla
12-21-2007, 14:54
Една вечер просто се реших и му казах "Обичам те" .За първи път изпитах това чувство ,че искам да кажа на някой колко много означава за мен..... :cry: Сега съм сама ,но поне знам че ТОЙ знае какво чувствам към НЕГО :cry: :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

slun4ice_90
12-21-2007, 15:06
Казах му го,по моя див начин :D , Аз съм импулсивна,емиционална и му го казах спонтанно.... :grin: :P Важното е,че когато му го казах,сърцето ми щеше да се пръсне от щастие. :smt008 Почувствах силата на любовта,беше незабравим момент :---)