PDA

View Full Version : Дайте съвет... ПЛС



VeSna
10-03-2007, 09:03
Здравейте! Моля ако някой може да ми препоръча лекар-дерматолог във видин... Писна ми - където отида все ми казват разлино (имам петна на лявото рамо - малки кафеникави точици, аз съм леко мургава и не се забелязват много) Ходих на лекар (преди 4-5 години ми се появиха), ходих и един път - гъбички, лекувам го за гъбички. Друг път екзема - лекувам за екзема, трети път - пигмент на кожата - лекувам за пигмент, четвърти път - наследственно (от рода на бемката) - пак лекувам - пак нищо. Чак в софия ходих на лекар - и ми казаха съвсем различно - пак лекувах и пак нищо.... Е*и му мамата - вече незнам кого да търся... Ако не съм похарчила над 4-5000 - здраве му кажи... 5 години си трова живота с некадърници... Кажете сега к'во да права? Къде да ходя да го изследват? Писна ми - нищо не ме подминава... Ебаси проклетията съм.... Дайте някакъв савет какво да правя...???

zorri
10-03-2007, 09:11
Е вижда ли се... Пречи ли ти по някакъв начин... ?.. Остави го.

VeSna
10-03-2007, 09:25
От 5-6 месеца съм дигнала ръце, защото вече незнам какво да правя - побърква ме.... Не се вижда кой знае колко - стой по-точно някак като мръсно... (добре че не ми пука много много та си обличах по-разголенки потничета...) Мамка му писна ми това са 4-5 години всчкакви доктори... Имаше моменти дето за един ден пръсках по 300-400 лв. в София и ходих в месеца 2 пъти там ( а аз съм от Видин)... Ако знам, че ще ми помогне - каквото и да е - колкото и да струва - отивам... Но вече ми писва всеки път да чувам "Боже това ли е - за 2 месеца си се оправила!" Аз ходя половин година и без напредък (без никаквъв напредък...) и вече незнам....