PDA

View Full Version : адски ми е сдухано



marakuq_baby
10-03-2007, 10:07
адски ми е сдухано и смотано...вече 2 дни съм така и немога да се оправя ](*,) изпадали ли сте в депресия?лошото е,че нищо не помага и незнам какво да правя :smt010

mila_pila
10-03-2007, 10:22
Ммм има такива теми.. сега ако не се лъжа всички ще те посъветват да излезеш с приятели алабалаа навън, купони, пиене, но аз ще ти кажа истината: Всичко е преебано и квото и да правиш няма да стане по-добре. няма смисъл да си губиш времето в мислене какъв е смисъла на живота ти и заслужава ли си да живееш. просто си живей и не мисли :mrgreen: тва помага :wink:

biskvitche
10-03-2007, 10:41
Изпадала съм, да. Обикновено излизане с приятели, кино, музика и/или шоколад в огромни количества помагат. А и шопинга също :oops: Но за всеки човек е индивидуално, ти прави нещо, което на теб ти е приятно и те зарежда с енергия. Ако продължи по-дълго може да отидеш на психолог примерно.

lookatme
10-03-2007, 10:44
легни и си поспи едно хубавоооо!ще ти мине.на всекиго му се случва :wink:

bossychick
10-03-2007, 11:15
spoko tova sa samo 2 dni..si4ki imame 6ibani dni taka 4e ne se 6a6kai:) ako ti se izliza izlez a ako ne zemi si 1 kutiq sladoled drupni si nqkoe qko film4e relaxirai si malko :)

gabrielka@a
10-03-2007, 12:19
ПАЗАРУВАЙ ! :wink:

Blab
10-03-2007, 15:46
легни и си поспи едно хубавоооо!ще ти мине.на всекиго му се случва :wink:
един здрав сън оправя всичко :smt015
както и една кофа сладолед, де, но по-добре се заеми със съня:))

ShevchenkoFenka
10-03-2007, 19:40
и на мен ми е така ... :cry:

mp3f
10-03-2007, 20:34
Еми напоследак е на мода да си депресиран :smt012 Ножче искаш ли ](*,)

iveto89
10-04-2007, 06:20
emi gledam ville valo na snimka...az obojavah him predi 4 godini i ne mojeh bez tqhnata muzika.bqh vlubena vuv valo i imah tehni teniski,vsi4kite im albumi,a ti mn dobre znae6,4e muzikata im e super depresira6ta...az si bqh permanentno ve4e v takova sustoqnie..vse tujna i potisnata i se radvam,4e tozi etap premina.otdavai tvoeto polojenie na muzikata,koqto slu6a6,za6toto 4esto podsuznatelno 4rez neq nie blokirame impulsite,koito stigat do mrejestoto obrazuvanie v centura na mozu4niq stvol i na limbi4nata sistema...vsi4ki znaem,4e te otgovarqt za emocionalnoto sustoqnie na 4oveka.6te ti mine,ako pone za malko smeni6 "the funeral of the hearts" s ne6to kato"don't worry,be happy!"uspeh

Rock & Roll Queen
10-04-2007, 09:51
И на мен ми е напоследък така, ама ще се правим, няма как... :roll: :?

~bloody^romance~
10-04-2007, 23:46
И какви са ти проблемите? Защо са сдухваш каква е причината? :-k

BebSsSs
10-05-2007, 09:04
Da za sajalenie mnogo pati mi se e slu4valo.Izpadam v nqkakvi depresii i paranoi ii ne namiram smisal da jiveq i kakvo li o6te ne.Kakto si4ko e nared izvednaj mi sa sduhva i nastroenie i vsi4ko.Ama spokoino 6te se opravi6.Az primerno kato izpadna v takova polojenie se opitvam da se nastroq polojitelno da ne mislq za lo6i ne6ta,pripomnqm si hubavi momenti,kazvam si 4e vseki si ima gadni dni i ne moje vseki den da ti e super ob6to zeto uspokoqvam se sama i po4ti vinagi mi pomaga:)Pogledni na ne6tata ot hubava strana ii se nadqvam skoro da ti mine Uspeh! :wink: \:D/

Presley
10-06-2007, 10:31
Еми в тиинейджърските години е нормално и това да те сполети :-D !Ама грешката си е в теб.Виж-вместо да иэлеэеш да се эабавляваш ,ти седиш пред компютъра и пускаш теми във форуми.Съмнявам се ,че няколко реда във форума ще ти помагнат да се оправиш,даже съм сигурна че няма.Така ,че единственото,което можеш да направиш е да си намериш някакво эанимание.Ако сама ти е по-добре,прави нещо ,което ти харесва сама-гледай филм,слушай муэика,танцувай си,чисти вкъщи (на мен чистенето винаги ми отвлича вниманието :-D ) и тн.Ако не ,просто иэлеэ с някоя приятелка,пораэходете се,хапнете ,поговорете,полигавете се,посмеите се ,абе дежурното и ще се пооправиш. :-D А и както каэа някого-не мисли какво,що,как,какъв е смисъла на живота...а просто си го живей :-D !Не си пропилявай младостта в някакви глупави депресии-тъпо е.Даже бях писала в тоэи сайт,в раэдел Статии една статия отностно депресията.Не беше особено иэчерпвателна,ама става :-D Ей я :arrow: http://www.teenproblem.net/s/1348.html
:-D

sasha_90
10-08-2007, 06:22
Да,била съм в депресия.Помогна ми времето.

_butterfly_
10-08-2007, 08:10
Нормално е, всеки изпада в депресия понякога особено през есента.
На мен лично ми помага да се развеселя като се мушна в леглото и гледам някой епизод на "Приятели" :D .

chaos_
10-08-2007, 08:19
На мен ми е сдухано,когато ми е студено/друг е въпросът,че почти никога не ми е студено/.Иначе аз ти предлагам анимация и сладолед.А ако по някаква причина не обичах сладолед и не харесваш анимация,лагай да спиш.

Diva4e
10-08-2007, 08:22
Когато се чувствам като теб отивам и си вземам една джакузи за час .. час и половина с една бутилка вино или шампанско !

~bloody^romance~
10-09-2007, 21:52
И аз съм изпадала в нещо такова има две неща който ми помагат :
1 Да излеза с най добрата ми приятелка
2 Да си купа много чипс и кола и или да слушам любимата си група или да гледам някой як серял !!!
Така се оправям за 2 часа ::: \:D/