PDA

View Full Version : Местни избори 2007



Democrat
10-03-2007, 11:21
Нека в тази тема всички, които имат 18 години да споделят за кой кмет биха гласували в своя град :)
Ето разгледайте и този сайт:
http://www.mestniizbori.com/

Democrat
10-03-2007, 11:25
АТАКА 8)
Цвета Георгиева :lol:

quench
10-03-2007, 11:26
гласувайте за АТАКА и мед и масло ще тече от чешмите, никой няма да работи, а ще получава 20 000 евро заплата, България ще е водеща свтовна сила в икономиката, а Волен Сидеров ще води парадите на 5 милионната арийска армия с lancea sanctum в ръка

8)

никой не заслужава да бъде избран на тея избори, дееба и копелетата

ще реша, но сигурно ще е за някои умерено десни

i'm so excited!
10-03-2007, 11:28
АТАКА 8)
пази Боже

Democrat
10-03-2007, 11:30
Аз лично ще гласувам за сините :)
п.п. против ГЕРБ :x

loyal_88
10-03-2007, 11:41
Аз лично ще гласувам за сините :)
п.п. против ГЕРБ :x А каква е разликата между герб, сини, червени, леви, десни и тн? Щото аз такава не виждам... Няма да глсувам! Смърт!

kameliqbaby
10-03-2007, 13:03
Аз ще гласувам за Йоан Костадинов.

Mooo6no
10-03-2007, 13:24
Аз не мога да гласувам, а и ваншия град още предварително е ясно кой ще спечели.

JoeBanana
10-03-2007, 13:25
Аз ще гласувам за Йоан Костадинов.
оооо, време е да си ходи тоя алкохолик
12 години стигат !

Democrat
10-03-2007, 13:30
Не е така.
Трябва ни гражданско общество :wink:

Mooo6no
10-03-2007, 13:32
Тези избори са на принципа...

Изберете си мошеник, който да забогатее на ваша сметка...
И пак е по-добре да се гласува... за човек, който по-малко ще прецака обикновените хора.


бтв ако бях с 10 месеца по-голям щях да стана гражданин на Каварна, за да гласувам за нашия човек. :lol:

Котарана
10-03-2007, 13:34
И аз ще гласувам със сигурност, но още не съм решила точно за кой O:)

quench
10-03-2007, 13:39
проблемът е, че зад хората стоят партии, на които не мога да се доверя :)

loyal_88
10-03-2007, 13:40
Ок де, имам 1 въпрос за тия дето ще гласуват: мислите че ще промените нещо с гласуването си или просто го правите защото разни такива като демократа казват, че всеки трябва да глсува, защото така трябва?

quench
10-03-2007, 13:41
откъдето и да го погледнеш, все се вкарваш ;)

Democrat
10-03-2007, 13:43
За атакистите :twisted:
http://www.martinzaimov.com/wp-content/gallery/martin/m8.jpg

loyal_88
10-03-2007, 13:45
откъдето и да го погледнеш, все се вкарваш ;) Именно - ние няма как да спечелим, а управляващите няма как да загубят...

quench
10-03-2007, 13:46
ми скив ся, след неограничената размяна на ядрени удари е все тая дали ще пуснеш 4-5 бомби, й така, за красота, в Африка, примерно ;)

то и с гласуването е така - нищо не ти пречи да се наведеш сам, така и така те шибат ;)

Борат
10-03-2007, 14:36
София-БОЙКО БОРИСОВ е истината аз съм на 17 но бих гласувала само и еднствено за него.
Промит ти е мозъка!

Momchence
10-03-2007, 14:59
Ще гласувам за Мартин Заимов. Мисля, че не е нужно да обяснявам защо.. :)

radito
10-03-2007, 15:06
Кирил Йорданов

Shadow_Walker
10-03-2007, 15:21
Ех, няма да гласувам, защото съм все още на 16 :lol:
Честно казано ако бях на 18 щях да отида все за някого да пусна глас...не че имам идея кой е кандидатиран в Лясковец :lol:

Въпреки че всички са еднакви...говорят едно и също... и естесвено нищо не правят... :::

П.П. тоя Бойко и партията му какво толкоз ги тачат всички? 0-o

Mooo6no
10-03-2007, 15:32
П.П. тоя Бойко и партията му какво толкоз ги тачат всички? 0-o

Ми щом става дума за политика и всичко около Бат' Бойко Бориков, то БТВ значи Бойко ТВ. Ей от там му идва цялото "тачене".

FelisDirus
10-03-2007, 17:39
мхммм.. и аз смятам да гласувам

bulgarche
10-03-2007, 18:03
За атакистите :twisted:
http://www.martinzaimov.com/wp-content/gallery/martin/m8.jpg
Какво общо има това с "атакистите"? Въпросните "атакисти" привържениците на ПП АТАКА ли са все пак?


София-БОЙКО БОРИСОВ е истината аз съм на 17 но бих гласувала само и еднствено за него.
Би гласувала, но пожене нямаш 18 години нямаш право на лас там, както и в темата (както е обявил автора).
За Стара Загора е "избери по-малкото зло". И все пак, смятам че комунистчето ще е пак, което ме устройва до някъде, въпреки че знам какви ги върши, а и някои от мръсните му сделки излязоха наяве.

Аз няма да гласувам, защото нямам право. Навършвам пълнолетие 2 дни след изборите, единствения шас ми е на евентуалния балотаж

Jenninka
10-03-2007, 18:54
За Петър Атанасов http://patanasov.com/component/option,com_guestbook/Itemid,7/

или Мартин Заимов ...

Бойко Борисов е няма такъв позьор!И той е комунист!Колкото и да ми обясняват,че не е,аз знам ,че е!Какво като едно време баща му бил в Белене?Че те точно такива хора като него са искали комунистите-да могат да следят какво става.Детето на някой буден човек,антикомунист,да им е наблизо и да го следят.Бойко Борисов следва в Симеоново-ЧЕНГЕ!Та нали той след това е и бил охрана на Тодор Живков?!Мисля,че това всеки го знае.Направо съм разочарована...Как може абсолютно всички управляващи в една страна да са комунисти???Агент Гоце-президент на България и да, заповядайте папката ,от която става ясно ,че е агент на Държавна Сигурност http://www.president.bg/pdf/docs_19_07_07.pdf .Георги Първанов е свързан и с убийството на виден българин -Георги Марков...
и Сергей Станишев - по-комунист от който и да е в тая държава...Най-бедния премиер,той си го каза,нищо ,че се е наял като прасе от нашите пари.Да ,ние ги избрахме,а те сега заграбват абсолютно всичко от държавата!Поне на тези местни избори да не ги избираме!Само не и комунистите!Престъпниците!

MusicIsTheKey
10-03-2007, 19:20
Истината била в Бойко Борисов :lol:

Пожарникарят,който стана главен секретар на МВР
Главният секретар на МВР, който стана кмет
Кметът,който е пълен мошенник и мутра.

По -крадливо и измамно същество от това надали има.

Аз...все още не съм решила дали ще гласувам.

vra4ka
10-03-2007, 21:01
Бойко Борисов е няма такъв позьор!И той е комунист!...Как може абсолютно всички управляващи в една страна да са комунисти???Агент Гоце-президент на България и да, заповядайте папката ,от която става ясно ,че е агент на Държавна Сигурност http://www.president.bg/pdf/docs_19_07_07.pdf .Георги Първанов е свързан и с убийството на виден българин -Георги Марков...
и Сергей Станишев - по-комунист от който и да е в тая държава...Да ,ние ги избрахме,а те сега заграбват абсолютно всичко от държавата!Поне на тези местни избори да не ги избираме!Само не и комунистите!Престъпниците!

В България никога не е имало истински комунизъм! Смешно е да обиждате някой с думата "комунист"! Комунист е човек с комунистически убеждения ( за справка http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D 0%BC)
За Първанов и Станишев- не са идеални, но поне не са продали Балкан, не са оставили мед. сестрите ни в Либия и тн.
Много бързо се забравя какво беше преди няколко години и какво е сега!
Който е в политиката краде! ФАКТ! Няма изключение! Смешно е да се спори кой повече, кой по-малко!

По темата: Бих гласувала или за Оги Ковачев или за Юлиана Дончева.
Според мен има какво да направят! Вече е време да се даде шанс на по-малките партии, които идват с нови концепции. Това естествено незначи, че ще се справят в ограомната власт, която се дава на кмета на София...
Кмет ще стане Бойко, спор няма и няма да има! Такива си ги харесваме, такива успяват!

woshata
10-03-2007, 21:03
а бе ейй кво като бойко е позьор :-s мен ме изкефи тамън като откри една улида и тагъдък едно конче отзад с 200 :smt005 :smt005 :smt005 баси шмешката :-D

romantichna^
10-03-2007, 21:08
Аз ще гласувам за Йоан Костадинов.
той е на Бургас ако не се лъжа нали?колко години вече е кмет?

vodolei4e_m
10-03-2007, 21:18
Ок де, имам 1 въпрос за тия дето ще гласуват: мислите че ще промените нещо с гласуването си или просто го правите защото разни такива като демократа казват, че всеки трябва да глсува, защото така трябва?

"Ако изборите променяха нещо, щяха да ги забранят" :wink:
много правилно казано

аз мисля за Атака, ама още не знам, сички са тъпанари, ама няма да е за сегашния със сигурност , бахти прасето, яде, яде и пак не са наяде #-o