PDA

View Full Version : Опасност от забременяване?



eurodance89
10-03-2007, 11:52
Ако някой е прочел другата ми тема, вече знае, че с приятелката ми преди няколко дни го направихме за първи път. Имаме обаче едни притеснения... При първия път, когато тя ми слагаше презерватива, външната му част леко се намаза от безцветната течност, която винаги се отделя при ерекция. Доколкото знам в нея няма сперматозоиди, но съм длъжен да попитам - има ли някаква опасност това, което е останало отвън по презерватива да доведе до забременяването на приятелката ми? С нетърпение очакваме мензиса й, това ще ни успокои, но съм длъжен да попитам и тук...

swords1010
10-03-2007, 12:15
Съмнявам се да е станало нещо! :wink:

N.C.L
10-03-2007, 12:24
Ако някой е прочел другата ми тема, вече знае, че с приятелката ми преди няколко дни го направихме за първи път. Имаме обаче едни притеснения... При първия път, когато тя ми слагаше презерватива, външната му част леко се намаза от безцветната течност, която винаги се отделя при ерекция. Доколкото знам в нея няма сперматозоиди, но съм длъжен да попитам - има ли някаква опасност това, което е останало отвън по презерватива да доведе до забременяването на приятелката ми? С нетърпение очакваме мензиса й, това ще ни успокои, но съм длъжен да попитам и тук...

Аз пък до колкото си спомням в учебника 8ми клас пишеше, че има, но те са много малък брой и шансът за забременяване е минимален :).

Така, че пий една студена вода и се успокои :P

Kras4eto_lp
10-03-2007, 12:29
Съмнявам се да е станало нещо! :wink:
+1

sasha_90
10-03-2007, 13:13
Съмнявам се да е станало нещо! :wink:

10-03-2007, 13:40
po princip ima savsem malak broi spermatozoidi v technostta... no shansat da se oplodi qicekletka ot tqh e nishtojen ..... ne se pritesnqvai,m uspokoi i priqtelkata si nishto ne e stanal0o ..... samo edno savetche za da ne se pritesnqvate zanapred vinagi polzvaite prezervativi

palomaaa
10-03-2007, 13:44
veroqtnosta da e stanalo ne6to e po4ti ni6tojna!!!

My_Dear
10-03-2007, 13:50
Външната страна казваш? Към това, което ти отговориха другите пред мен, добавям, че сперматозоидите и кислородът не са особено добри приятели... Нямате никакви поводи за притеснения :)

Summer_Girl_6
10-03-2007, 14:39
Успокой се, но следващия път бъди по-внимателен !

Sasha2k8
10-17-2007, 19:26
Здравейте! Нарочно не пуснах нова тема ами пиша тук....Днес с приятеля ми правихме секс но презерватива се скъса :cry: Той не свърши в мен, но все пак искам да Ви питам за вашето мнение! Дали има опасност нещо да е станало?
П.С. На 1 ми дойде......ааа на 5 свърщи(ако има значение)

Ico_
10-17-2007, 19:32
Ами щом ти е дошло на 1ви...би трябвало овулацията да ти е минала...поне би трябвало.Но щом само се е скъсъл, без да е свършвал...няма от какво да се притесняваш ;)

Sasha2k8
10-17-2007, 19:45
Ами щом ти е дошло на 1ви...би трябвало овулацията да ти е минала...поне би трябвало.Но щом само се е скъсъл, без да е свършвал...няма от какво да се притесняваш ;)
Мерси много :smt058