PDA

View Full Version : Трябва ми игра.....предложете ми някоя



SuN_LiGhT
10-03-2007, 13:50
Някой може ли да ми предложи компютърна игра,която да не е много трудна,да има чудовища,да е екшън,разбира се,абе нещо от сорта....Моля ви кажате ми...ама да не много сложна :-D
Мерси предварително :smt016

thefreak
10-03-2007, 13:52
Куейк 4(Quake 4).

Ruthless
10-03-2007, 14:19
Ами препоръчвам ти Serious Sam I, II тя си е леко трудничка, но ако искаш можеш и да играиш с безсмъртие и...пак става.

Forslor
10-03-2007, 14:23
Ами препоръчвам ти Serious Sam I, II тя си е леко трудничка, но ако искаш можеш и да играиш с безсмъртие и...пак става.
Да точно за тях си мислех и аз :lol: да предлагам.

SuN_LiGhT
10-03-2007, 14:30
Сега си тегля DOOM 3.Тя много ли е трудна? 8-[

Forslor
10-03-2007, 15:01
Сега си тегля DOOM 3.Тя много ли е трудна? 8-[
НЕ става за разпускане на напрежението... това категорично мога да ти го заявя. Винаги си натъмно и все от някъде ще ти излезе някое учудващо грозновато и същевременно много озъбено създанение . Зомбенца и все ей такива приятни и релаксиращи ситуацийки.

Тази игра така и не я превъртях :lol: , явно защото я играех само нощно време :smt005 ...писна ми просто.

eXpLoaD
10-03-2007, 15:24
За каква игра става на вапрос Онлине масова или просто сигле да си играиш у вас ??

n1ght_shadow
10-04-2007, 01:13
Ако търсиш FPS (First Person Shooter) не бих ти препоръчал само F.E.A.R. Иска са много здрави нерви за нея :) и не е много лесна но пук е много тежка... ще ти иска добра видео карта.Иначе може да пробваш гореспоменатите Serious Sam 1 , 2

DarkAngelOfHope
10-04-2007, 06:24
Doom 3 е много скучна игра ... супер малък избор на оръжия и с само се звериш на монитора да видиш на де е пътя в таз тъмнилка ... ако искаш нещо ей тъй за шоуто само, лека игрица за разтоварване ти препоръчвам RIP3 не е FPS, екшън е, пуцаш по разни неща

играта е около 50 Mb
има 100 нива
6 героя
около 30 оръжия с по два вида стрелба
вдигаш левели и съответно умения на героите
10-ина боса
добра графика и добър звук
много лесно можеш да си направиш оръжията да стрелят по твой избор :)
аз лично тая игра я играх няколко месеца ама се наложи да преинсталирам и в момента я нямам

пробвай играта и не си мисли че е лоша само заради размера й :)
.exe-то е около 35 Mb така че няма се набуташ много ... замунда би трябвало да я има :)

edit: блааа има я в замунда ама няма сийдари ... виж някъде другаде
цялото име на играта е R.I.P 3 The Last Hero :)