PDA

View Full Version : Да се опознаем :)



sentient_
10-03-2007, 13:56
Абе ние тука хубу си даваме съвети ала бала помагаме си, и мн ще ми е инт да знам повече за вас, може да е имало такваз тема(ако е така сорка), но аз не скиф, Така че разкажете за себе си име, години от къде сте, кви сте що сте а и щом съм сложила темата в тоя раздел, кажете и дали лесно се влюбвате и какви сте когато обичате :)

sentient_
10-03-2007, 14:01
Айде да се кажа и аз! Аз съм Гергана на 20г съм.. вече не съм теен, ама на... :-D , от Варна съм, работя в магазин за дрехи, зодия рак съм, весела непринудена и казвам всичко което мисля! Имам приятел от 2г, готвим се за сватба, бременна съм в 2-рия месец. Общо взето тва е щастлива съм ! :)

pish0nko
10-03-2007, 14:07
Галимир се казвам от Плевен съм също рак на 17 год :D Честито за бебето :)

sentient_
10-03-2007, 14:10
Галимир се казвам от Плевен съм също рак на 17 год :D Честито за бебето :)
Мерсиии :D

valkyr
10-03-2007, 14:13
Айде да се кажа и аз! Аз съм Гергана на 20г съм.. вече не съм теен, ама на... :-D , от Варна съм, работя в магазин за дрехи, зодия рак съм, весела непринудена и казвам всичко което мисля! Имам приятел от 2г, готвим се за сватба, бременна съм в 2-рия месец. Общо взето тва е щастлива съм ! :)

Како гери :D виждайки че си по-голяма от мен и разбираш повече нещата дай некакво мнение по една от темите ми че съм много тъжно .. ако искаш де .. едната е тук другите 2 са на другата страница :( :( :(

UnaBletoLoVeU
10-03-2007, 14:16
Аз съм Йоана. На 16 години съм. От Русе. Уча в математическата гимназия. Хм..обичам изгрева на плажа и залеза на Дунава, обичам дъжда, обичам месец Май, обичам дъждовните летни вечери, когато центърът е почти пуст и се чува само трополенето на дъжда, обичам миризмата сутрин, обичам Рея, Натали, Наталия и Калоян-хора, които биха направили много за мен и съответно аз за тях. Обичам и семейството си. Обичам и едно момче, което не го заслужава, но мога ли да заповядам на сърцето си..не мога. Радват ме и съвсем дребните неща, малките жестове и усмивките на непознати по улицата. Обикновено се смея на всеки лаф, който каже някой, дори и да не ми е смешно-наричам го "смях от учтивост" :smt016 Кефя се на фотографията, даже си имам и галерия. Ако някой иска-www.unabletoloveu.deviantart.com Не са толкова добри, но все пак се занимавам от скоро :) Това е май за сега :)

Малък_Alfa_гъзар
10-03-2007, 14:16
Аз се казвам Атанас на 17 год. от Пловдив.
PP: Ако ви харесва идеята може и снимки да си качваме :wink:

sentient_
10-03-2007, 14:17
Галимир се казвам от Плевен съм също рак на 17 год :D Честито за бебето :)
Мерсиии :D

Жоро , на 19 , Аз съм от доста места :D Да дигнете голяма сватба , и да е живо и здраво малкото :D :D :D

пс. Дано е момче :D
И аз искам да е момче живот и здраве и той след време да влиза в форума хихи

MeGiTyY
10-03-2007, 14:21
Em kazvam se MeGi :) axax a ot Sofia sum Na 16 sum am drugo po4nah da vlizam v tozi forum ot skoro aa em ot nqkolko meseca imam prekaleno mnogo problemi i nqma6e na koi da kaja i po4nah da vlizam tuka am drugo zarqzah priqtelite si gadjeto .. diskotekite pieneto i si4ki ne6ta.. ama mai skoro pak 6te si vruna si4ko :-D em tfa e :mrgreen:

EternalSilence
10-03-2007, 14:34
Иван, 17, София, общо взето геймър (както си личи от аватара :-D )... падам си романтик (поне така си мисля), оптимист или песимист - всъшност противоположното на това, което е този срещу мен в момента, колкото и да е странно :-D и това в общи линии е моята (не толкова) сложна личност :)

sentient_
10-03-2007, 14:37
Аз съм Йоана. На 16 години съм. От Русе. Уча в математическата гимназия. Хм..обичам изгрева на плажа и залеза на Дунава, обичам дъжда, обичам месец Май, обичам дъждовните летни вечери, когато центърът е почти пуст и се чува само трополенето на дъжда, обичам миризмата сутрин, обичам Рея, Натали, Наталия и Калоян-хора, които биха направили много за мен и съответно аз за тях. Обичам и семейството си. Обичам и едно момче, което не го заслужава, но мога ли да заповядам на сърцето си..не мога. Радват ме и съвсем дребните неща, малките жестове и усмивките на непознати по улицата. Обикновено се смея на всеки лаф, който каже някой, дори и да не ми е смешно-наричам го "смях от учтивост" :smt016 Кефя се на фотографията, даже си имам и галерия. Ако някой иска-www.unabletoloveu.deviantart.com Не са толкова добри, но все пак се занимавам от скоро :) Това е май за сега :)
сладурана =D>

UnaBletoLoVeU
10-03-2007, 14:41
Аз съм Йоана. На 16 години съм. От Русе. Уча в математическата гимназия. Хм..обичам изгрева на плажа и залеза на Дунава, обичам дъжда, обичам месец Май, обичам дъждовните летни вечери, когато центърът е почти пуст и се чува само трополенето на дъжда, обичам миризмата сутрин, обичам Рея, Натали, Наталия и Калоян-хора, които биха направили много за мен и съответно аз за тях. Обичам и семейството си. Обичам и едно момче, което не го заслужава, но мога ли да заповядам на сърцето си..не мога. Радват ме и съвсем дребните неща, малките жестове и усмивките на непознати по улицата. Обикновено се смея на всеки лаф, който каже някой, дори и да не ми е смешно-наричам го "смях от учтивост" :smt016 Кефя се на фотографията, даже си имам и галерия. Ако някой иска-www.unabletoloveu.deviantart.com Не са толкова добри, но все пак се занимавам от скоро :) Това е май за сега :)
сладурана =D>
:oops: Мерси, миличка. Честито за бебчо-да ви радва много. (:

Blab
10-03-2007, 14:56
бръмм...:)

lLady_MooN_RaiN
10-03-2007, 15:12
Аз се казвам Елица. На 18 години съм и тази година ще завърша средното си образовние. Живея в Димитровград.Предстои ми труден период, защото ще кандидатствам и живот и здраве догодина ще съм студентка в СУ(Туризъм). Имам приятел от година и 4 месеца и всичко между нас върви добре и се надявам така и да продължава.Ако ме приемат ще живеем заедно, което ме радва особено много.През свободното си време се изявявам като ученичка, приятелка, дъщеря, сестра и леля. Страшно обичам природата. Изпитвам удоволствие, когато: рисувам, пиша, танцувам, карам ролери и разговарям с приятни хора. И още много други неща, но тези са най - важните...
Пф..каква съм когато обичам...Нежна, ревнива и всеотдайна диктаторка...Всеки да го разбира както си иска, лично аз имам предвид, че съм колкото добра, толкова съм и упорита и инатлива и ... абе да обичаш е изкуство, а да обичаш мен е постижение (според мен).
Това е от мен засега с любопитство следя темата...

sentient_
10-03-2007, 15:21
една дума - истинска...С две - истинска завинаги...[/quote]
=D>

sentient_
10-03-2007, 16:10
Пф..каква съм когато обичам...Нежна, ревнива и всеотдайна диктаторка...Всеки да го разбира както си иска, лично аз имам предвид, че съм колкото добра, толкова съм и упорита и инатлива и ... абе да обичаш е изкуство, а да обичаш мен е постижение (според мен).
Това е от мен засега с любопитство следя темата...
Много си права! Харесваш ми :)

bungle
10-03-2007, 16:15
Айде да се кажа и аз! Аз съм Гергана на 20г съм.. вече не съм теен, ама на... :-D , от Варна съм, работя в магазин за дрехи, зодия рак съм, весела непринудена и казвам всичко което мисля! Имам приятел от 2г, готвим се за сватба, бременна съм в 2-рия месец. Общо взето тва е щастлива съм ! :)

Хей, адашке, честито да ти е бебенцето. Живо и здраво да ви се роди и само щастие да има във връзката ви. :D
Такаааа, аз се казвам Гергана, почти на 20, с почти 2-годишна връзка, безумно влюбена, малко цапната в устата на моменти, понякога прекалено плаха, абе, странна с една дума. Голям инат и доста мрънкам, обичам да постигам своето на всяка цена. Зодия Стрелец. Обичам да снимам, гледам хубави филми и слушам музика. И аз искам да си имам бебче. :lol: ( ама мъжа не ще още.. мръъън)

sentient_
10-03-2007, 16:18
Айде да се кажа и аз! Аз съм Гергана на 20г съм.. вече не съм теен, ама на... :-D , от Варна съм, работя в магазин за дрехи, зодия рак съм, весела непринудена и казвам всичко което мисля! Имам приятел от 2г, готвим се за сватба, бременна съм в 2-рия месец. Общо взето тва е щастлива съм ! :)

Хей, адашке, честито да ти е бебенцето. Живо и здраво да ви се роди и само щастие да има във връзката ви. :D
Такаааа, аз се казвам Гергана, почти на 20, с почти 2-годишна връзка, безумно влюбена, малко цапната в устата на моменти, понякога прекалено плаха, абе, странна с една дума. Голям инат и доста мрънкам, обичам да постигам своето на всяка цена. Зодия Стрелец. Обичам да снимам, гледам хубави филми и слушам музика. И аз искам да си имам бебче. :lol: ( ама мъжа не ще още.. мръъън)
Еха как си приличаме само дет аз съм рак! Мерси за пожеланията :)

AFT
10-03-2007, 16:19
too old, so i edited it (without the PS part).

П.С. Гери, честито за бебенцето и сватбата! Любимата ми братовчедка също е бременна и очакваме бебето май месец иииии ще се пръсна от радост, та сега ужасно много се радвам на всички бременни и бебенца. :)

sentient_
10-03-2007, 16:22
Мързи ме да съчинявам отново подобно нещо, затова ще копна какво съм писала в един форум:


Йоана, от Пловдив. На 14 години съм, зодия овен ... Имам сестра, която е по-голяма от мен с 3 години. Много хора ме мислят за странна, голям инат съм. Обичам да се заяждам с хората, да им създавам комплекси и да се гавря със съществата, които са се гаврели с мен. Приятелите ми ме наричат Зиголинка или Зигс/ Зиг/ Зиги и т.н. Обичам да се запознавам с нови хора, да ходя на кино с приятели, да се разхождам в Стария град / Гребната база. Хм, не пуша и не употребявам наркотични вещества (хъх), макар че много хора от старото даскало ме мислят за наркоманка. Не обичам да ме разпитват и да давам обяснения. В целият ми живот съм се извинявала само два пъти лично. Веднъж или два пъти в месеца изпадам в нервна криза и правя лоши работи на хората около мен .... Любими цветове - сиво и лилаво. Искам да си боядисам косата синьо-зелена.


Това стига ли?

:mrgreen: Btw сега искам да си направя сини, зелени и лилави кичури, но за жалост не мога да си намеря такива боядисващи шампоани, а не искам да рискувам с боя. А и трябва преди това да се боядисам руса и става прекалено сложно за мен. Засега съм намерила само лилаво. :(

П.С. Гери, честито за бебенцето и сватбата! Любимата ми братовчедка също е бременна и очакваме бебето май месец иииии ще се пръсна от радост, та сега ужасно много се радвам на всички бременни и бебенца. :)
4estito i na bratov4edkata ti :)

DevilWish
10-03-2007, 16:27
Здравейте ,приятели...
Аз съм Ели/Елена/ по принцип съм от Пловдив ,но вече от 3-4 месеца живея в чужбина - Белгия.На 16 години съм (ноември ще ги навърша) ,зодия скорпион.И това е общо взето някой ако иска още информация може да пише едно лично ;) :smt006

Пс-Хубава тема :)

sentient_
10-03-2007, 16:29
Здравейте ,приятели...
Аз съм Ели/Елена/ по принцип съм от Пловдив ,но вече от 3-4 месеца живея в чужбина - Белгия.На 16 години съм (ноември ще ги навърша) ,зодия скорпион.И това е общо взето някой ако иска още информация може да пише едно лично ;) :smt006

Пс-Хубава тема :)
Какво правиш в Белгия? :)

DevilWish
10-03-2007, 16:32
Какво правиш в Белгия? :)
Амиии майка ми се ожени тук и такам...иначе аз сега уча тук .. за сега само езика ,после ще си бъда в нормално училище и такам...

AFT
10-03-2007, 16:59
Аре и аз да се похваля :-D
име: Николай Георгиев Илиев
възраст: 16 години
пол: мъж
семейно положение: неженен, необвързан
цвят на косата: черен
цвят на очите: пъстри
висок: 173 мм
тежина: 60 кг
местоживеене: В. Търново .....
Уча в техником по електроника 10 клас
ЕГН: 9104281400
хоби: електроника, мотосорт, фотография и т.н.
Абе за сега това се сещам ако има нещо ще го добавя :-D

Пишеш си ЕГН-то във подобен форум? Знаеш ли само аз какви глупости мога да ти сътворя, да не говорим и някой хакер? O:)

sexy_for_you
10-03-2007, 17:06
Ами аз съм Ксения от Плевен на 14.Влюбена съм в едно момче от даскало. :P

suantito
10-03-2007, 17:10
Аре и аз да се похваля :-D
име: Николай Георгиев Илиев
възраст: 16 години
пол: мъж
семейно положение: неженен, необвързан
цвят на косата: черен
цвят на очите: пъстри
висок: 173 мм
тежина: 60 кг
местоживеене: В. Търново .....
Уча в техником по електроника 10 клас
ЕГН: 9104281400
хоби: електроника, мотосорт, фотография и т.н.
Абе за сега това се сещам ако има нещо ще го добавя :-D

Пишеш си ЕГН-то във подобен форум? Знаеш ли само аз какви глупости мога да ти сътворя, да не говорим и някой хакер? O:)
Те хакерите мои хора :D

lLady_MooN_RaiN
10-03-2007, 18:06
Пф..каква съм когато обичам...Нежна, ревнива и всеотдайна диктаторка...Всеки да го разбира както си иска, лично аз имам предвид, че съм колкото добра, толкова съм и упорита и инатлива и ... абе да обичаш е изкуство, а да обичаш мен е постижение (според мен).
Това е от мен засега с любопитство следя темата...
Много си права! Харесваш ми :)

И ти ми харесваш. Не исках да се повтарям с другите, ама и аз да ти го кажа. ЧЕСТИТО! - за бебчето и за сватбата....

Just_say_no
10-03-2007, 19:08
-----------

sentient_
10-03-2007, 19:10
Ае тая темка ко прай в раздел любов? :-s

Име: Кристина Александрова Радолова
Пол: женско
Рожденна дата: 15.02.1992
Населено място:БурГЪС
Семейно полужение:няам си семейство
Домашен любимец:умря (БЕШЕ морско свинче)
Коса:Дълга и тъмно кафява (с лилави отблясъци - инцидент :mrgreen: )
Очи: две, тъмно кафеви (без лилави отблясъци за мое щастие 8-[ )
:smt005

nikito0o
10-03-2007, 20:21
emi az mai sam nai malkata tyka ama karai.na 14 sam ot sliven kazvam se nikol u4a v prirodo matemati4eska gimnaziq.zodiq ribki.treniram karate pi6a stihove radvam se na jivota si,postavqm si visoki celi za da gi stigna,aa mi te sa nqkade visoki kam 2 metra ama az sam 1.80 tai 4e nqmam da imam problem da gi stigna :lol: :lol: imam pastri o4i (abe sladka sam) imah problemi s gadjeto si i potarsi pomo6ta na saita i ve4e sme super.jelaq ti mn mn lubov radost i krasiv semeen jivot :smt007 :smt007

EternalSilence
10-03-2007, 20:22
Иван, 17, София, общо взето геймър (както си личи от аватара :-D )... падам си романтик (поне така си мисля), оптимист или песимист - всъшност противоположното на това, което е този срещу мен в момента, колкото и да е странно :-D и това в общи линии е моята (не толкова) сложна личност :)


Кои е героя от аватара баце и яз съм геимър ама залязах преди време :lol:

извинявам се за офтопика :)
земи погледай трейлърите на Mark Of Chaos пък да видим ще налучкаш ли ;)

hungry_vampire_f
10-03-2007, 20:27
Айде да се кажа и аз! Аз съм Гергана на 20г съм.. вече не съм теен, ама на... :-D , от Варна съм, работя в магазин за дрехи, зодия рак съм, весела непринудена и казвам всичко което мисля! Имам приятел от 2г, готвим се за сватба, бременна съм в 2-рия месец. Общо взето тва е щастлива съм ! :)
Супер :D Много се радвам за теб! Честито за годежа и за бебито O:)
Казвам се Дени и съм от Пазарджик. На 15 години съм. Уча в езикова гимназия. Имам приятел от година и 2 месеца. Не бих казала, че се влюбвам лесно, даже точно обратното понеже съм доста взискателна по принцип. Голяма фенка съм на Агилера. Има невероятен глас. Също и на Ферари и Формула 1 :)

hungry_vampire_f
10-03-2007, 20:30
Ае тая темка ко прай в раздел любов? :-s

Име: Кристина Александрова Радолова
Пол: женско
Рожденна дата: 15.02.1992
Населено място:БурГЪС
Семейно полужение:няам си семейство
Домашен любимец:умря (БЕШЕ морско свинче)
Коса:Дълга и тъмно кафява (с лилави отблясъци - инцидент :mrgreen: )
Очи: две, тъмно кафеви (без лилави отблясъци за мое щастие 8-[ )
Много ме радва този пост :lol:

BioX
10-03-2007, 20:33
marin ot varna na 15 godini.mam gadje ot 4 meseca ia kato sam s neq mi e mnoo priqtno i nqkak mi omekvat kolenata kato q gledam i mnooo mnoo si q lovkam :-D

AliceSw
10-03-2007, 20:40
не, че пиша много тук и все пак

Светлина, Алис за някои, на 17 години, дванайсти клас в езиковата гимназия в Ловеч...зодия овен, асцендент дева, малко зарибена по астрология...малко смело, но се наричам човек на изкуството...дълга светлокестенява коса, тъмни очи, лунички...нестабилна психически на моменти :lol: ...несигурна в емоционално отношение :-D

sLaDkA_GrEsHkA
10-03-2007, 21:27
Hello ! Kazvam se Niq na 14 godini i sum ot vraca ! Ucha v PMG s matematika i angliiski.... ne znam kakvo drugo da kaja :-D

otchaqnata
10-03-2007, 21:47
Zdrasti na vsi4ki! Kak ste?az bivam gore dolo  sega smqtam da vi dam nqkoq li4na informaciq za men : Zaglavie : Stilqna (fredn4etata mi kazvat Shushulina ili Sis )
Viso4ina : 176(abe dostata4no za da stigma mivkata I nedostata4no za da se navejdam kogato vlizam prez vratata)
Godini : 15(mani4ka sam si ko da pravq)
ObiCham(sega 6a padne izbroqvaneee….):obi4am izgreva krai moreto obi4am lqtoto obi4am proletta I esenta obi4am kogato vali lek dajd I grada e pust obi4am svetkavicite(no ne I gramotevicite) obi4am planinata prez esenta obi4am dani obi4am deni obi4am milen4eto obi4am nelito obi4am deso obi4am ivko obi4am go6o abe s dve dumi obi4am vsi4kite si priqteli obi4am dori I mladeja koito mi razbi sarceto obi4am da me nari4at s razni prilagatelni ot sorta na “sladuranka sladki64e mani4e I t.n” obi4am kogato sa 4uvstvam zle(koeto go mrazq) da me galqt po glavata(ama ina4e mrazq da mi pipat kosata) obi4am shokolad obi4am muzikata (ima mn ne6ta koito obi4am ama trqbva da izrejdam s 4asove)
Mrazq : ne obi4am da me lajat v o4ite ne obi4am tamnoto ne obi4am I silniq dajd pridrujen s vqtar ne obi4am kogato gorespomenatiq deso se mra6ti(6toto togava mng ama mng me nervira ) ne obi4am kogato hlatna po nqkogo(togava sе razmekvam pak I nail znaete Люби,обичай,но не се увличай,защото любовта е сладка,но прави човека на патка!) ne obi4am kogato horata me razo4arovat ne obi4am mir4ev(tva e izku4itelno tapo par4e nqmam dumi napravo) ne obi4am I sku4ibri(demek momi4enca koito bez da te poznavat te so4at I si pozvolqvat da te obsajdat)
Abe gore dolo e tova za men koito go interesuva o6te ne6to da mi pi6e
P.S. : predvaritelno sorka ako ima nqkade pravopisni gre6ki ama sam dosta razseqna

Timbaland
10-03-2007, 21:50
Симеон,15г.зодия Стрелец,7г.учех в художествена паралелка,а сега в математическа гимназия.Занимавам се с рисуване,футбол,пиене с приателите и приателките и т.н.Обичам,какво обичам а да ааа Хубавите моменти от живота и това което искам да го получавам.
Относно форума доста полезни неща научавам и това е.


'Айде да се кажа и аз! Аз съм Гергана на 20г съм.. вече не съм теен, ама на... , от Варна съм, работя в магазин за дрехи, зодия рак съм, весела непринудена и казвам всичко което мисля! Имам приятел от 2г, готвим се за сватба, бременна съм в 2-рия месец. Общо взето тва е щастлива съм ! '

П.С.
Честито бебче,предлагам си името ако жалаете го кръстете на мене ако е момче.

Симеон означава:Власт,сила,мощ,неп околебимост,послушание(нез нам защо точно това),царско име е и един от най-великите владетели го е носил,тоя дето ни разшери на 3 морета и се би край Босфора.Има и песен на това име... :D (любимата ми е...)

GregoryHouse
10-03-2007, 21:52
Аре и аз да се похваля :-D
име: Николай Георгиев Илиев
възраст: 16 години
пол: мъж
семейно положение: неженен, необвързан
цвят на косата: черен
цвят на очите: пъстри
висок: 173 мм
тежина: 60 кг
местоживеене: В. Търново .....
Уча в техником по електроника 10 клас
ЕГН: 9104281400
хоби: електроника, мотосорт, фотография и т.н.
Абе за сега това се сещам ако има нещо ще го добавя :-D

Пишеш си ЕГН-то във подобен форум? Знаеш ли само аз какви глупости мога да ти сътворя, да не говорим и някой хакер? O:)
Те хакерите мои хора :D

Мхм искаш ли да проверим тая работа... :-D да не утре мвр да те издирва за 3 въоръжени грабежа :)

Борат
10-03-2007, 21:54
Всъщност какво могат да направят? :roll:

GregoryHouse
10-03-2007, 22:01
ъ май и аз треа се разпиша като редовен посетител на този раздел :-D

И така...
Име: Иван
възраст: 18
пол: не че не е ясно ама съм МЪШ ;)
семейно полежение: необвързан...
цвят ан косата : тъмно кестеняв...почти черен :-D
цвят на очите: ъъ къфефи...
ръст: 180 ебахти маркуча :mrgreen:
тегло: 65-70 много относително ми е теглото променя се всеки ден :mrgreen:
местожителсвто: Ловеч
Училище: Професионална гимназия по механоелектротехника-ласт иър
Хоби: и Романа почва....хоби ми е да се занимавам с компютри но нямам предвид геймърия или незаконни дейности (или поне не признавам да съм извършил такива :-D ), обичам животните,пътуванията...раз ходки сред природата...опа май се отплесвам...общо взето това е ако има нещо ще бъде адд...

П.п; Опаа да хоби ми е да вилзам и в тоя форум. :-D

Samotno_Angel4e
10-04-2007, 06:40
Еми като за на4ало здравейте!
име: Петинка(ударението е на "е")
прякор:Пуки;Пепи;Пети и т.н.
възраст: 14 и половина
пол: жена
семейно полужение: без гадже :(
цвят на косата : светло кафяв
цвят на очите: кафеви...
ръст: 168 см.
тегло: 65-70
местожителсвто: Русе :)
Училище: Професионална гимназия по електроника и електротехника;
Хоби: Хоби ми е да си чатя с приятели по компа и да излизам естествено.. :)
За мен:Обичам приятелите си(особено Нанито)... :smt008 Обичам животните и семейството си...Мразя да ме льжат,предателството,коман дването и мусаката ...Слушам всякаква музика,без народна,оперна и тем подобни...
Понеже някои са се описали аз напрау ша дам снимки...
http://www.rusenci.com/ShowUser.aspx?uid=kifli4kata_92
A ako ima nqkoi koit da me xaresva,da pi6e... :wink:
Ем сега за тва се сещам...Ако се сетя за нещо друго ще пиша...

Fluffy^;pp
10-04-2007, 07:11
Ейй Здравейте!Аз съм Ханна..на 15 съм ^^ а от къде съм и аз вече не знам..все се местим..та все тая..сега живея в Пловдив -_- Уча в Хуманитарната (милото ми порутено ,старо училище,което прилича на музей >_< ) Нямам брат,сестра и др там гадини из нас.. :Д За себе си мога да кажа,че съм един голям тъпунгер..а откакто си направих прическа тип "развълнувано пиле" ..нещата станаха вече трагични(имам си едни рошки най-отгоре..малко на антени мясат)..имам чувствто за хумор (понякога) :Д плача..плача когато съм щастлива,когато съм нещастна,когато съм ядосана..на хората им писна от моя рев та за тва вече им казвам ,че тъй отслабвам :/ Имам приятел от 1 година,влюбено съм еей ^_^ Приятно чувство..обичам да обичам..обичам да давам всичко от себе си за хората,които го заслужават наистина.ААА голяма лепка съм..мн бързо се привързвам и естествено после страдам..Инат съм и то голям..от инат ходих с един изпрошляк (съжалявам за израза) 3 месеца..ей така на пук.Зодия Скорпион съм : ) ии след 23 дена :Д имам рожден ден йей йей ейй.Какво др за мен..амии обичам да рисувам разни човечета,комикси и т.н обичам да пиша стихове..обичам тишината,но не и самотата..обичам тъмнината,обичам когато вали сняг..но пък да се препичам като кокошка си е гот \m/Обичам приятелите си ( малко са,но пък верни) Обичам да се смея..но не го правя често,шот имам кофти зъби..все едно си ги изсипал с нещо в устата ми и всеки застанал където си иска..кеф голям >_< е не са мн зле..ама пак де..Отплеснах се..извинявам се...обичам да висна пред компа ,да ям пред компа...да танцувам на стола ПРЕД КОМПА и пр. *_* Имам ниско самочувствие и често се шегувам с недостатъците си.Събирам кактуси ^_^ в малки кафяви саксии,по които си драскам разни човеци.Ъх ами няма повече да пиша..че ставам досадна сиг .. \/ ^_^

FairYoFdaRknEsS
10-04-2007, 07:41
Име: Натали :P
възраст: 15
пол: жена
семейно полужение: необвързана :(
цвят на косата : тъмно кафъв
цвят на очите: кафеви
ръст: 167 см.
тегло: 53
местожителсвто: Русе :)
Училище: ПГЕЕ :wink:
Хоби: Да рисувам, да слушам музика, да кисна пред компютъра и да се мотам някъде на вън ест с компания :P
За мен: мммм ко за мен мразя лъжата, прадателството, да ходя по разни кафета и когато говоря на някой да не ме слуша..... обичам много риятелите си, обичам кучета, да скитам по улиците с някои приятел/ка....ммм какво друго обичам обичам Еминем и Виле Вало :smt007 за друго не се сещам в момента ма то и туй стига :D

П.П.: И аз те обичкам Пуки :smt008

sentient_
10-04-2007, 08:46
Нямам брат,сестра и др там гадини из нас.. :Д За себе си мога да кажа,че съм един голям тъпунгер..а откакто си направих прическа тип "развълнувано пиле" ..нещата станаха вече трагични(имам си едни рошки най-отгоре..малко на антени мясат)..имам чувствто за хумор (понякога)

sentient_
10-04-2007, 08:46
:smt005 :smt005 :smt005 =D> =D>

Sashkov
10-04-2007, 09:09
Казвам се Александър,живея в град Стара Загора,за мен най-готиния град изобщо и аз си нямам гадини у нас да ми шават и да ми пречат,на 17 и половина съм,зодия Риби,замислил съм голямо пиянстване на рожденния ми ден :::

HePeAJIeH
10-04-2007, 09:31
Име:Марио
Години:14
Очи:кафеви
зодия:близнаци
ръст:170 ( за сега)
град:Шумен
училище:моята 150 годишна любима и порутена Природоматематическа гимназия-8 клас :-D
хоби:цъкане на CS :smt005 излизане с приятели слушане на музика
какво мразя:тъпи кучки които не знаят какво искат ( в момента си чатя с 1 такава :smt005 :mrgreen: )

П.П Честито бебе-да ви е живо и здраво и да ви слуша :wink:

Carly
10-04-2007, 09:39
Kaзвамм се Михаела. От Враца съм. На 16 годинки съм .. имам черна рошава косааа.. дългичка зелени очи "със слънце в тях" както каза един човек ..Уча в ПМГ в Враца.. Пиша в този форум за да си запълвам свободното време а и защото ме радва .. ъъъм кво др.. попринцип съм страшно нервен човек, супер непостоянен.. на моменти съм арогантна.. не мога да се сърдя, но никога не забравям. Като човек съм весела и жизнерадостна, голяма скица съм :) като приятел някъксии предразполагам хората всичко да си ми кажат :roll: друго .. за любовта.. ами в момента не съм влюбена .. попринцип съм трудно влюбчива , но силно и бързо се привързвам. знам какво е да обичаш и да бъдеш обичан .. за възрастта ми мисля че съм дете което е изживяло доста неща.. не се смятам за мъдра, но знам че живота ме е научил на нещо досега. И то е да оценяваш това което имаш докато не го загубиш.
В свободното ми време обичам да съм с компанеата напред назад 8) .. абе обикаляме кат тъпаци по цял ден ам ми е хубаво .. мм нямам брат или сестра иам кучка :) ма мноо си я обичам смрадта, въпреки че не я извеждам мноо често и не си играя с нея.. мии мога да кажа още прекалено много ам мисля да спра :arrow:

sentient_
10-04-2007, 15:26
иам кучка :) ма мноо си я обичам смрадта, въпреки че не я извеждам мноо често и не си играя с нея.. мии мога да кажа още прекалено много ам мисля да спра :arrow:
Кое обичаш? Смрадта? #-o

kobrichka
10-04-2007, 15:43
Име :arrow: Кристияна :D
Възраст :arrow: 17
Семейно полежение :arrow: необвързана
Цвят ан косата :arrow: светло кестенява
Цвят на очите :arrow: зелени
Ръст: :arrow: 173
Тегло: :arrow: 50
Местожителсвто :arrow: Перник
Училище: :arrow: Професионална гимназия по икономика
Хоби :arrow: Да се разхождам,да спортувам и да купонясвам с приятели \:D/

bqsna_teenagerka
10-04-2007, 15:55
едва ли ще ти е интересна автобиографията на едно 13годишно хлапе..но айде все пак :-D
:lol: та както казах на 13 съм :smt005 и 4есто го повтарям така 4е сигурно вси4ки го знаят :smt016 казвам се Александра и живея в София...къде у4а не е от зна4ение!....Какви с амоите хобита? ооо много са..на първо място...е ДА БЪДА С МОЯТА НАЙ-ДОБРА ПРИЯТЕЛКА,без която не мога! и нищо 4е баба ми ми казва 4е съм прекалено близка с нея...аз много си я лофкам \:D/ :smt008 , страшно много както unable_to_love_you ако не се лъжа.....оби4ам ФОТОГРАФИЯТА! ама направо нашите ми казват 4е сам маниа4ка на тази тема! много оби4ам да снимам и да се снимам! не 4е се хваля но съм и добър фотограф и добър модел :smt016 :lol: останалите ми хобита,те са по дребни като събиране на салфетки,карти4ки,книгораз елители,календар4ета....Про уснах нещо много важно...ОБОЖАВАМ ШОКОЛАД! ОБОЖАВАМ ГО.... 8-[ но мисля 4е тук вси4ки ще ме подкрепите :wink: :-({|=
:? оби4ам и ценя вси4ко което имам,не се оплаквам от нищо...а и нямам право! гледам да съм колкото се може в по малка тежест на нашите! не съм нито разглезена нито претенциозна,задоволявам се и с малко! не съм курва...като пове4ето 13-14г! оби4ам да ходя на у4илище колкото и налудни4ево да зву4и :-s ::: :-$ :P :wink: :smt005 \:D/ оби4ам да се запознавам с нови и нови хора,добра съм но и моята доброта си има граници...мога да стана и много бясна :-D прекалено 4увствителна съм...и малко наивна... също така както пове4ето хора на тази земя не мога да живея без музика...тя е 4аст от мен...умре ли тя умирам и аз! :-D :-D олеле аз взех 4е се поувлякох....сорка за което... :) ами та това е май най важното за мен! :lol: съжалявам 4е ти загубох времето да 4етеш ако изобщо си 4ела поста ми :smt005

sentient_
10-04-2007, 15:59
едва ли ще ти е интересна автобиографията на едно 13годишно хлапе..но айде все пак :-D
:lol: та както казах на 13 съм :smt005 и 4есто го повтарям така 4е сигурно вси4ки го знаят :smt016 казвам се Александра и живея в София...къде у4а не е от зна4ение!....Какви с амоите хобита? ооо много са..на първо място...е ДА БЪДА С МОЯТА НАЙ-ДОБРА ПРИЯТЕЛКА,без която не мога! и нищо 4е баба ми ми казва 4е съм прекалено близка с нея...аз много си я лофкам \:D/ :smt008 , страшно много както unable_to_love_you ако не се лъжа.....оби4ам ФОТОГРАФИЯТА! ама направо нашите ми казват 4е сам маниа4ка на тази тема! много оби4ам да снимам и да се снимам! не 4е се хваля но съм и добър фотограф и добър модел :smt016 :lol: останалите ми хобита,те са по дребни като събиране на салфетки,карти4ки,книгораз елители,календар4ета....Про уснах нещо много важно...ОБОЖАВАМ ШОКОЛАД! ОБОЖАВАМ ГО.... 8-[ но мисля 4е тук вси4ки ще ме подкрепите :wink: :-({|=
:? оби4ам и ценя вси4ко което имам,не се оплаквам от нищо...а и нямам право! гледам да съм колкото се може в по малка тежест на нашите! не съм нито разглезена нито претенциозна,задоволявам се и с малко! не съм курва...като пове4ето 13-14г! оби4ам да ходя на у4илище колкото и налудни4ево да зву4и :-s ::: :-$ :P :wink: :smt005 \:D/ оби4ам да се запознавам с нови и нови хора,добра съм но и моята доброта си има граници...мога да стана и много бясна :-D прекалено 4увствителна съм...и малко наивна... също така както пове4ето хора на тази земя не мога да живея без музика...тя е 4аст от мен...умре ли тя умирам и аз! :-D :-D олеле аз взех 4е се поувлякох....сорка за което... :) ами та това е май най важното за мен! :lol: съжалявам 4е ти загубох времето да 4етеш ако изобщо си 4ела поста ми :smt005
Браво едно свястно 13год момиче! Супер си =D> =D>

MayKyTy
10-04-2007, 18:11
Такам ... Вероника се казвам на 15 от Русе (поне за сега :smt005 ) Уча, по скоро ходя на училище в МГ ... ъмммм ... какво да кажааа ... ами обичам музиката, да кажа че съм певица - силна дум,а ще да е, но пея от 6 години в народен хор (аве не пея само народно!!!) иии дам от време на време влизам във форума .. я за да ме ядоса някоя тъпа тема, я за да помогна и те тка :lol:

kael
10-04-2007, 21:28
моя милост съм Михаил 17 годишен от разград иначе уча в търново ЧПГ "американски колеж аркус" ъм зарибен по секви спортове тенис ,аниме, меръл..... реалист,непукист, обичам бананови мелби, не ям бозайници или изобщо нищо което да има лице или с други думи вегетарианец....... ъм me loves black-haired girlZ

Vikitooo
10-04-2007, 21:57
Казвам се Виктория. На 15 години съм и съм от град Гоце Делчев.От няколко години със семейството си живея извън България. Обичам много родината си, но не смятам да се завръщам.
Много емоционална и скромна личност съм. Здраво стъпила на краката си с точни цели в живота! :!: Мисля, че съм доста чаровна и обожателите не ми липсват, но въпреки това още не съм намерила точния. Правя компромиси само защото така желая.Не обичам лигави, със хипер самочуствие хора покрай мен.Отбягвам шумните компании и места. Понякога се чуствам самотна, заобиколена от лицемери, а друг път съм на върха на щастието :D
Нямам много свободно време, но въпреки това се смествам в нещата. Обожавам да плувам и да играя тенис. Не може да мине ден без музика.Не може да мине ден без скандал с майка ми ;-) Общо взето това е :oops:

Борат
10-04-2007, 22:04
Моето име е Борат Сагдиев, аз съм казахстански телевизионен репортер и журналист. Обичам да правя секси тайм с по-малката ми сестра и хобито ми е да участвам в преследването евреина :evil:
мечтата ми е да замина за УСА(сащ) при моята любима Памела Андерсан =P~

п.п. жените имат мозък на катерица

kael
10-04-2007, 22:05
УС&А* ;)

Krom
10-04-2007, 23:33
омг ... ето ме и мене
24 Варна ... следвам
Обичам: интересна дума, бих казал че по-подходяща за мен е уважавам ... уважавам всичко и всички докато не ми покажат че не го заслужават.
Мразя: не мрязя никого и нищо, просто тези които не уважавам не съществуват за мен.
Нрав: дебил/дебелокож и т.н. подобни определения за много търпелив и непоказващ емоции човек.
обхаресва ми да чета.
Личност: хазартен тип, но само в живота, не залагам на игри. :smt018, силно оптимистичен, циник.
Любими животни - 5: Кон, вълк, тигр, ястреб и акула
Зодия: Дева.
Рядко можеш да ме изненадаш или впечатлиш. Падам си по пъзели и невъзможни за решавания затруднения(проблеми). Това просто ме амбицира и работя на 200%. Когато решавам затруднение съм способен почти да не спа с дни и да карам на кофеин и силна(енергиина) храна. Харесва ми самотата и силата на тишината. С много голямо чувство на хумор, че ... Ако някои е чел "колелото на Времето" бих казал, че е подобно на Айилското, ако не сте е много близо до англииския хумор, но много по-груб.
Ако някой желае да знае повече може да пише, но не очаквайте да отговоря на всичките ви въпрости, а само на тези на които желая да отговоря :smt017

ceco_meco
10-05-2007, 00:54
mi kade bez men....
Cvetan ot sf
myj, bez gadje
edar, okolo 179sm 93 kg, treniram box svryh tejka kategoriq (no kakto ne sam hodil 1 sedmica tfa e pod vapros :smt021 )
absoluten patriot... jivql v 4ujbina (no za razlika ot drugi zavyrnal se v svoita lubima strana) :smt080
hobi.... da se 6lqq po gradinki i u4ili6ta s vernata svita da vrytnem s fr po nekoi basket iiii
BBB = bira boro i belot kakvo mu trqbva na 4ovek :-D
i da ubivam vremeto v foruma :smt028
obi4am da me slu6at dokato govorq (6toto az kato govorq ne prikazvam)
obi4am CSKA obi4am rodnata strana i nai-obi4am rusi kaki da sabli4am
ne obi4am.... "hitri tarikati",otovoreni levskari i pedali (tfamai go spomenah :D)
harakter: typ!... odi go razberi... ponqkoga absoluten flegmatik a ponqkoga to4no obratnoto... no vinagi spokoen kakvoto i da stava...
ruski vazpitanik...6it=roko skroen (i bukvalnoio i prenosno)

PP 4estito bebe i svatba... o4akvame da po4erpi6

talisman4e_
10-05-2007, 00:55
Аз ли съм най-малката тук бе ?! :)) .. Така.. казвам се Яна , на 14 години от гр.Варна, общо взето не се занимавам със нищо по-специално :) ... няма да си описвам външния вид направо ще ви дам линк да ме видите :) http://www.impulse.bg/talisman4e_ , Хобито ми е главно да прекарвам времето си с приятели ;) и много обичам да споря... не оставям нещата никога докато аз не изляза права.. и повечето пъти се получава де... :lol:

Krom
10-05-2007, 01:24
Аз ли съм най-малката тук бе ?! :)) .. Така.. казвам се Яна , на 14 години от гр.Варна, общо взето не се занимавам със нищо по-специално :) ... няма да си описвам външния вид направо ще ви дам линк да ме видите :) http://www.impulse.bg/talisman4e_ , Хобито ми е главно да прекарвам времето си с приятели ;) и много обичам да споря... не оставям нещата никога докато аз не изляза права.. и повечето пъти се получава де... :lol:

м да в спора се ражда истината, ама той човек и да неще винаги става прав, нали трява я да излезе, я да се преберя, я до 00 да отиде :), неможеш все седнал да седиш :)

sentient_
10-05-2007, 07:28
Моето име е Борат Сагдиев, аз съм казахстански телевизионен репортер и журналист. Обичам да правя секси тайм с по-малката ми сестра и хобито ми е да участвам в преследването евреина :evil:
мечтата ми е да замина за УСА(сащ) при моята любима Памела Андерсан =P~

п.п. жените имат мозък на катерица
:smt005 =D>

teardrop
10-05-2007, 10:31
:-) Аз съм Яна, на 16. Шопче :-D Обичам много да чета и съм страшен меломан, оня ден гледах колко песни имам - 10 382 о.О Обичам музиката и винаги съм се изумявала как някакви ноти, придружени с думи, могат да ме накарат да се чувствам щастлива/тъжна/спокойна/весела/обичана/всичкото тва накуп :-D Общо взето това, което може да ми сгрее душицата (освен музиката :} ), са приятелите ми - обичам ги страшно много, страшно различни са един от друг, обаче точно тва ми харесва в тях; танците - обожавам да танцувам, ходя и на тренировки; хубаво филмче, без значение какъв жанр, обичам да гледам филми, които да оставят някаква следа в съзнанието ми и да ме накарат да се замисля за едно или друго; много обичам слънцето, пролетта (лятото също ама понякога много топло бе баси) и усмихнатите хора - дори непознат човек да ми се усмихне в автобуса, пак ми е достатъчно. Отличителни белези - винаги нося гривна, поне една, но в повечето случаи са по много и са цветни или са големи и дървени. Абе, където и да види човек, все ше съм с гривна :-D Ммм...мисля, че обичам иии мисля, че съм обичана :-) Ако не друго, то поне съм адски щастлива в момента :)
Хъх...много дълго стана...

P.S. Гери, сигурно ти е втръснало вече от поздравления, ама айде и аз - да ви е живо и здраво бъдещето детенце и да има дъъъъълъг и щастливо прекаран живот :-) А на вас ви пожелавам да успеете да съхраните връзката си и все така да се обичате, пък току-виж се появи още едно диваче на бял свят някой ден :]

sentient_
10-05-2007, 14:56
:-)

P.S. Гери, сигурно ти е втръснало вече от поздравления, ама айде и аз - да ви е живо и здраво бъдещето детенце и да има дъъъъълъг и щастливо прекаран живот :-) А на вас ви пожелавам да успеете да съхраните връзката си и все така да се обичате, пък току-виж се появи още едно диваче на бял свят някой ден :]
Oуу със сигурност ще се появи , даже няма да е само едно :-D Искам поне 3 деца =P~

kael
10-05-2007, 19:46
Oуу със сигурност ще се появи , даже няма да е само едно :-D Искам поне 3 деца =P~
а аз 10 ( футболно отборче ще си прая аз ще съм вратар и треньор :-D :-D :-D :-D )

ZaHaRcHe
10-05-2007, 20:00
Казвам се Мария на 16 съм от Варна.Слушам предимно хаус и техно.. но като съм леко на градус може и чалга.Обичам да излизам с приятели да се забавлявам където и да съм.Влюбвам се доста бързичко.Скоро прекъснах една сериозна връзка .Обичам да спортува.тренирала съм карате , тенис и плуване.Скоро мисля да се запиша и на кик бокс но ще видим.И така др нямам ко да кажа :P

LiveFlower
10-05-2007, 20:10
Абе ние тука хубу си даваме съвети ала бала помагаме си, и мн ще ми е инт да знам повече за вас, може да е имало такваз тема(ако е така сорка), но аз не скиф, Така че разкажете за себе си име, години от къде сте, кви сте що сте а и щом съм сложила темата в тоя раздел, кажете и дали лесно се влюбвате и какви сте когато обичате :)ueeeeee nai-nakraq edna zrqla jena,a ne samo zaqdlivi teenove,temata e strahotna,bravo.pojelavam ti deteto da e jivo i zdravo bez zna4enie dali 6e e mom4e ili mommi4e,a na vas sus bude6tiqt suprug mnogo mnogo 6tastie 4e edin den da pomolite za malko ne6tastie :smt006

sentient_
10-06-2007, 07:22
Абе ние тука хубу си даваме съвети ала бала помагаме си, и мн ще ми е инт да знам повече за вас, може да е имало такваз тема(ако е така сорка), но аз не скиф, Така че разкажете за себе си име, години от къде сте, кви сте що сте а и щом съм сложила темата в тоя раздел, кажете и дали лесно се влюбвате и какви сте когато обичате :)ueeeeee nai-nakraq edna zrqla jena,a ne samo zaqdlivi teenove,temata e strahotna,bravo.pojelavam ti deteto da e jivo i zdravo bez zna4enie dali 6e e mom4e ili mommi4e,a na vas sus bude6tiqt suprug mnogo mnogo 6tastie 4e edin den da pomolite za malko ne6tastie :smt006
E-е-е Тва пожелание най ви хареса Мерси и подобно :)

Carly
10-09-2007, 23:51
иам кучка :) ма мноо си я обичам смрадта, въпреки че не я извеждам мноо често и не си играя с нея.. мии мога да кажа още прекалено много ам мисля да спра :arrow:
Кое обичаш? Смрадта? #-o
хаха :-D :-D :-D смисал казвам на кучето ми смрад :)

gal4ety
10-10-2007, 00:55
казвам се Галя на 13 все още,но имам рд другия месец.зодия стрелец съм.уча в Национална Търговска Гимназия Пловдив (все още съм заек)...започнах да влизам във форума когато ме наказаха за 1 седмица това лято и нямаше какво да правя :oops: :oops:
не съм особено влюбчива,не гледам само външността на човека..какво още...обичам всичките си приятели много ама много и бих дала всичко за тях и знам че и те биха го направили затова съм истински щастлива :)
мм...понякога съм голяма лигла..но това съм си аз падам си по купоните,алкохола,момчетат а O:)
еми засега толкова нз какво друго да кажа.. :-)

Danielle
10-10-2007, 01:00
чакай, чакай тук ся четох за някво момиченце дето си фантазирало не умеело да губи и не рискувало... както и да е стана ми доста... да кажа интересно :?
аз съм на 18 казвам се Даниел и в момента съм с настинка.
пуша по 1-2 кутий цигари на ден.
А! и най-важното: обичам черния и зеления цвят.

monityY
10-10-2007, 07:51
яка теми4ка :P мии на 14 съмм от Сф.. казвам се Мони... иии ддз влюбвала съм се преди доста време (Ако е било любов,ама така мисля)а са май в момента се влюбвам ама не съм сигурна нЗ... имам мн специално мом4е до себе си.. такова за което съм ме4тала винаги и така.. няма как да не се влюбя в такъв Пи4!!! :smt007 И Тфа е.. др нз кфо да кажа...не оби4ам мн да говоря за себе си! 8-[

Jeuelle
10-10-2007, 13:45
А аз съм Цветомира , на 18 години съм от .... (съжалявам но това не).

Труден човек съм. Имам избухлив характер. Не съм имала особено леко детство и това ме е направило лесно ранима.
Убиждам най-близките си хора и след това се разкайвам дълбоко.
Плача на тъжни филми , пия кафе минимум два пъти на ден.
Успивам се сутрин за училище , никога не мога да си избера дрехи следователно с нищо не се харесва.
Имах руси кичури - боядисах се с тъмна боя и след два месеца отново се изрусих...Нерешителна съм
Много обичам майка ми но все по-рядко и го доказвам.
Обичам да пея когато няма никой вкъщи.
Когато петък излизаме с приятелки почти винаги се напиваме и правим лудории......
Безкрайно много се обичам.

Двата ми най-големи недостатъка са че се хиля отвратително високо и зловещо и че винаги закъснявам....

zloto
10-10-2007, 14:13
Хубава тема между другото, колкото и странно да звучи изчетох всички мнения досега 8-[
На 14 съм (другия месеца навършвам 15), казвам се Златина и съм от София... зодия скорпион съм, ако има някакво значение...
Най-често вися пред компютъра, и съжалявам за което... знам че прекалявам :| обожавам музиката, по специално рок и метъл :) обичам и да рисувам, не съм особено добра, но се усъвършенствам :-)
обичам животните, макар и да нямам домашни любимци... вегетарианка съм от няколко години... обичам и природата, залеза, изгрева, планината и т.н.
мразя чалгата, простаците, блъсканицата и навалиците от хора иии още доста неща мразя но не ми се изрежда...

NightSky
10-10-2007, 14:19
Аз съм Стела, живея във Варна. На 14 съм, уча в Хуманитарната гимназия.

MaLkO_bIjU
10-10-2007, 17:09
Казвам се Анелия.На 14 ноември правя 14(скорпион).Живея в София.У4а английски и испански в 31 СУ4ЕМ.Висока съм.Винаги закъснявам.Общителна съм.Като цяло съм весел и усмихнат 4овек.Винаги казвам вси4ко директно в о4ите.Слушам всякаква музика.Смятам 4е не можеш да се насладиш на една песен,ако си предубеден към стила.Нямам нито брат,нито сестра,нито домашен любимец,но за сметка на това съм много близка с първата си братов4едка,при която също липсва тези екстри.Голяма шматка съм.Спокоен 4овек съм.В момента нямам гадже.Свикнала съм да общувам с по-големи.Безкрайно ценя приятелите си и за тези,за които си заслужава правя вси4ко.Много оби4ам морето.Също така оби4ам да гледам звездите на някое тихо местенце

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
10-10-2007, 17:49
...

bossychick
10-10-2007, 18:14
\:D/

tuzaro
10-10-2007, 19:39
Аз съм Бат Васко-Тузара от Пловдив съм на 16 години.Много обичам хубавите каки :oops: Заклет фен на Локомотив Пловдив да не забрава че уча в строителния в пловдив :mrgreen: имам и домашен любимец куче-мопс и аз мисла че ако се качват и снимки ше е по добре.
Забравих да кажа че си търся жена-много е важно да носи на пиене и да е поне малко красива!

tItEufFf
10-10-2007, 20:12
Ами Кристина се казвам. Живея във Варна. На 13 години съм. Имам огромно чуство за хумор и намирам всичко за забавно, даже понякога малко прекалявам 8-[ Ми да много лесно се влюбвам. Даже сега си правих тест дали намирам разлика м/у любов и флирт ии се оказа, че не намирам и май е вярно...

MaLkO_bIjU
10-10-2007, 20:16
Оно я се казвам Браздан,от село Горно Ракийчене,по професия съм овчар.Яз обичам да пием ракия и да ям сиренье,да звучи сръбска музика и те така.А за любовта-залюбил съм кака Цена(онаа къде живее до бат Марин) та мисля да и подаря една овчица и да ги опъна насред къря. :D :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

babity
10-10-2007, 20:37
Емииии, аз съм Надя. Скоро ще съм на 16, по - точно на 10 декември ги навършвам. Зодия стрелец :twisted: . От Пловсив съм. Обичам Бебиту, Милена, Пешо, цигари, пиячка, купони. Повечето хора казват, че изглеждам злобна, но всъщност съм "душичка"! Човек на крайностите съм и по принцип не признавам грешките си!
имам и домашен любимец куче-мопс
ОБОЖАВАМ КУЧЕТАТА!!! И АЗ ИСКАМ МОПС :cry: :cry: :cry: Засега отглеждам каракачанка и две "улични превъзходни". Каракачанката е мъж, но се казва Пумба, едно от помиарчетата е Тимон, а другото Цецка :lol: :lol: :lol: Имам и заек (уж беше докаративен, ама отдавана надрасна декоративните) - Лола и хамстер - Миши и един мини хамстер. Толкова от мен! :wink:

*Never_Again*
10-10-2007, 20:59
аз се казвам мария зодия дева от плевен съм,уча с профил рисуване направо много харесвам да рисувам ама тиа дни ме мързи малко.падам си малко карък ако се кача в някое такси обикновено го спира полицията.обичам искрените хора мразя лицемерието,може би защото аз самата си казвам всичко в очите,което понякога май не е мн добре,но все пак е за предпочитане.обичала съм два пъти в живота си единия в събота на 13 се жени,другия май вече от мойте постъпки ме ненавижда.в момента съм влюбена в един чудесен човек и наистина се надявам да се получи нещо между нас.

gazarka
10-10-2007, 21:32
na 17 godini sum;)bih se opredelila kato mnogo interesna li4nost i momi4e s harakter.nai-dalgata mi vrazka e 7meseca.priklu4i predi 1 mesec,da kajem 4e go prejivqh lesno;)ne se vlubvam barzo i lesno.trudno me vpe4atlqva nqkoi.ot4aqno tarsq idealniqt s glavno I.zodiq telec sum.obujavam modnite dre6ki i hubavata kozmetika.fenka sum na bmw-ta,priznavam 4e si padam malko materialistka(pone ne se pravq na 'ma az ne sum takava')obi4am da se zabavlqvam i sum mnogo vesela.imam 4erna kosa i sini o4i;)mnogo darja na priqtelite mi.e tova e ot men
P.S
4estito za bebeto;)

Forest_girl
10-10-2007, 21:36
Казвам се Ива, на 14години. Уча във 2АЕГ "Томас Джеферсън"
Радвам се на живота и на любовта! И... :D се радвам за теб и за това, че ще си имаш бебе. Пожелавам ти много щастие, любов и :wink:

=)
10-10-2007, 21:44
За себе си какво мога да кажа - искрен човек съм с чувство за хумор и приятелите ме наричат душата на компанията :) Обичам всякакви видове партита-предимно слушам техно,хаус и естествено чалгата,защото по-добра музика за напиване от нея няма :lol: Начина ми на обличане е фешън - да точно тия с шарените дънки розовите блузки,кръстчетата и шантавите прически :wink:
мразя да ме командорят - било това момче или момиче :roll:
ако искате да знаете нещо повече питайте не хапя :lol:

sentient_
10-11-2007, 09:29
18 godini ot Sofiq,u4a posledna godina,hodq na 6ofiorski na uroci izob6to pulna mi e programata. Imam si priqtel ot 3 godini i polovina stra6no se obi4ame. Obi4am istinskite hora,mrazq licemeri.Slu6am hip hop..Zodiq skorpion sum..mnogo sum revniva i mnogo lesno se palq..ina4e sum vesela..i taka :P
Kato zeme6 knijka da se pohvali6 \:D/

pampers
10-11-2007, 10:27
ами аз съм Десислава на 14 години съм от Бургас и съм зайче в Испанска :lol: В момента не съм обвързана падам си предимно по така наречените фешънчета.. мн ме радват :D мразя металите и емотата... аа :smt013 :smt013 :smt013 имам по-голяма сестра с 5 години от мен , която мн ми липсва защото е в чужбина.. тренирам волейбол вече 5 година.. ами тва е за мен
П.С. който иска толкова да ме види.. на подписа ми има линк със снимки :-D

samoubiika
10-11-2007, 11:03
Айде да се кажа и аз! Аз съм Гергана на 20г съм.. вече не съм теен, ама на... :-D , от Варна съм, работя в магазин за дрехи, зодия рак съм, весела непринудена и казвам всичко което мисля! Имам приятел от 2г, готвим се за сватба, бременна съм в 2-рия месец. Общо взето тва е щастлива съм ! :)

Йоана,от Русе,също рак-1993 съм.
Честна и откровена,имам малко приятели и много врагове,но то е защото съм себе си!
Имам 2 персийски котки-Съни Самър и Ричи Мартин И един папагал-Гочимир.
Уча в Математическата Гимназия "Баба Тонка"-Русе...
Амиии...общо взето-това е за мен...оо обожавам колите,кучетата и най-вече ФУТБОЛА!!!


Много поздрави и успехи с бременноста,с раждането иии много целувки на малкото човече в семейството(естествено,че когато се роди)!!!

sentient_
10-11-2007, 13:27
ами аз съм Десислава на 14 години съм от Бургас и съм зайче в Испанска :lol: В момента не съм обвързана падам си предимно по така наречените фешънчета.. мн ме радват :D мразя металите и емотата... аа :smt013 :smt013 :smt013 имам по-голяма сестра с 5 години от мен , която мн ми липсва защото е в чужбина.. тренирам волейбол вече 5 година.. ами тва е за мен
П.С. който иска толкова да ме види.. на подписа ми има линк със снимки :-D
Авее как ще си 43к :D

gangstata
10-11-2007, 14:32
peace dge all!Аз съм Мила(Мимс,Жу)На 16 години съм. :D Обичам...обичам бескетбола(за съжеление съм ниско :cry: ),обичам приятелите си(Full Respect).Понякога съм непостоянна,раздразнителн (особено като съм сънена)Запълвам времето си главно с тренировки(мажоретка съм :-s )Разпускам като слушам музика...или се мотам безцелно.Слушам предимно rap i hip hop...много се кефя на three six mafia,NWA иии 50 cent ест.бтв зодия лъв съм.амм ако някои иска да ме види-ей ме на ------> http://getrichordietryin.aha.bg/

gabi_94
10-11-2007, 15:55
еми здравейте! Аз съм Габриела на 13 години (мъничка съм си). Аз съм енергична, непокорна, забавна, понякога шантава. Имам достатъчно приятели, но винаги съм отворена за нови запознанства. Зодия везни съм. Живея в Перник, но съм на половина от Русе(живяла съм 9 години там) след една година се местя в София.Забавна съм, не съм надувка. симпатична съм, не к***а. обичам приятелите си и много държа на тях. имам малка сестричка на 5 годинки - Михаела. много обичам да рисувам и да пея(справям си се добре). обичам да играя тенис, да излизам на разходка с приятели, да ходя на училище и да се карам с някои дет не ме понасят :D (е тва е щот ми писна вече някои да ми говорят зад гърба каква съм била и кви недостатъци имам, първо да се погледнат те какви са :smt011. слушам всякаква музика без чалга, и много обичам да си танцувам.

Moonwalker85
01-02-2008, 03:29
Име:Любомир Владимиров Георгиев

Възраст:12

Цвят на косата:Кафяво-кестенява

Цвят на очите:Кафеви (Две ако се интересувате)

Зодия:Близнаци

Домашни животни:Кучето ми Роко и Морското Свинче Рошо (Рошката е пич,както казва баща ми)

Местоживеене:Бургас (истинската морска столица на България)

Семейно положение:Необвързан

Неща който обичам:Да маам пуканки,да слушам Michael Jackson и да танцувам (много съм зле btw)

Неща който мразя:Чалгата,метала,рока,п ънка и вс други музикални стилове освен MJ,сестра си,съседката (тъпата к*рва ми гепа GSM-а),много хора има който мразя ама няма да изброявам

Училище:ОУ ,,Васил Априлов,,

За мен:За жалост нямам приятели,гадже съм нямал(аз смятам да не се женя).Но вас чувствам като приятели което много ме радва!

Еми с това се завършва моята кратка автобиография.

TheMaggie
01-02-2008, 06:45
Аз съм Маги,на 14 от София.Зодия Водолей.Не се влюбвам лесно - трябва ми време,постепенно,но влюбя ли се ме държи.. :smt007 ~Хмм имам пристрастие към Иво-вците и съм страхотен инат! 8-) Много съм отнесена понякога и обичам да бърборя! :D Ъмм и съм болезнено откровена понякога - казвам всичко в очите,в момента когато ми дойде..хях.. :oops: :mrgreen:

loveismylife
01-02-2008, 10:13
Евала, готина тема =D> Много обичам запознанствата и ще ми е много приятно да се запоная със повече хора!!! Приятно ми е Николай се казвам от Бургас уча в професионална гимназия, между другото който иска това е моят скайп - nike.dd. Ако някой реши да пише много ще ми бъде приятно!!!

loveismylife
01-02-2008, 10:17
[quote="Moonwalker85"]Име:Любомир Владимиров Георгиев

Възраст:12

Цвят на косата:Кафяво-кестенява

Цвят на очите:Кафеви (Две ако се интересувате)

Зодия:Близнаци

Домашни животни:Кучето ми Роко и Морското Свинче Рошо (Рошката е пич,както казва баща ми)

Местоживеене:Бургас (истинската морска столица на България)

Семейно положение:Необвързан

Неща който обичам:Да маам пуканки,да слушам Michael Jackson и да танцувам (много съм зле btw)

Неща който мразя:Чалгата,метала,рока,п ънка и вс други музикални стилове освен MJ,сестра си,съседката (тъпата к*рва ми гепа GSM-а),много хора има който мразя ама няма да изброявам

Училище:ОУ ,,Васил Априлов,,

За мен:За жалост нямам приятели,гадже съм нямал(аз смятам да не се женя).Но вас чувствам като приятели което много ме радва!

Еми с това се завършва моята кратка автобиография.[/quote

Ей приятел в това училище и аз бях едно време. Аве ти къде живееш?!
Аз съм близо до краставицата

simba007
01-02-2008, 10:24
Az sum Sasha na 16 sumu4a v Profesionalna gimnaziq po tekstil i m oden dizain Ot Sofiq sum rusa sus sini o4i za momenta nqmam gadje ako drugo vi interesuva pitaite v skypeto

jarod
01-02-2008, 13:54
Ивайло, на 19 от Русе.....студент :D ....... Компютърни системи и технологии.... слушам предимно метъл и хаус.....спряхами кабелната(не съм я плащал от 6 месеца)..... вали огромен сняг..... немога да изляза....слушалките на тела са счупиха...... наще са на работа и няма никой у нас ..... имам да уча за изпит....

ra4ence
01-02-2008, 14:56
Хай и от мен :)

Наполовина от София съм и наполовина от Бургас,тъй като майка ми е бургазлийка. Живея си в София,а там си ходя лятото. На 20год. съм, зодия Рак :)
Завърших Английска гимназия, сега съм студентка в Софийския, вече 2ри курс. В момента не работя,за съжаление.
С приятеля ми се запознахме в интернет,в сайт за запознанства. Доста по-голям е от мен. Мислим за съвместно съжителство вече..ще видим, дай Боже.
Тренирала съм волейбол,тъй като съм висока,също и айкидо. Слушам всякаква музика - от Моцарт до Азис. Еднакво добре си прекарвам в клуб с хаус и в чалга клуб. Не мога да понясам хард метъл и джаз.
Огромен заплес съм,понякога болезнено откровенна и лесно се ядосвам. Минава ми бързо :) Злопаметна съм и най се дразня,ако някой се опитва да прецака мен или мой приятел. Понякога съм мн отмъстителна! Отблагодарявам се подобаващо,ако ми е направено добро,дори и малко да е.

Друго какво ... peace !!


:smt007

Pesh0
01-02-2008, 15:30
Ами.. Аз съм си Аз.На 14 съм от Стара Загора и се казвам Петър.Ами доста съм затворен и нямам много за казване,така че за сега е тфа.По нататък и друго. :smt006

BrU7Al
01-02-2008, 15:37
ами аз сам Наско живея в Сливен и сам на 15 ето и малко пикс по отдолу :-D

MartyParty
01-02-2008, 18:19
Айде да се кажа и аз! Аз съм Гергана на 20г съм.. вече не съм теен, ама на... :-D , от Варна съм, работя в магазин за дрехи, зодия рак съм, весела непринудена и казвам всичко което мисля! Имам приятел от 2г, готвим се за сватба, бременна съм в 2-рия месец. Общо взето тва е щастлива съм ! :)

Дай Боже,всеки да има твоето щастие! :) А иначе-Мартина на 14 от София.Зодия Везни.По характер не съм от избохливите и напоследък си давам сметка,че много позволявам да ми се качват по главата (заешка му работа) :-D Трите неща ,на които държа най-много ,са родителите,гаджето и приятелите ми и,въпреки че на никого не му пука,голямата ми страст е фигурното пързаляне. :smt001

Escarina
01-03-2008, 00:11
Аз съм Цветина от София. Уча в ТБГ на 16, овне съм. По отощение на музиката - зависи от настроението, само чалга мразя. Обичам да спортувам, но съм малко несериозна, обичам да чета, кафетата за разлика от връстничките ми не са ми страст, същото се отнася за дискотеките. Принципно.. съм странен човек :D Несдържана и избухлива. Имам странно чувства за хумор, особено ако е насочено срещу определен човек 8-) Склонна съм да си сменям мнението и настроението за части от секундата, упорита съм до глупост и от време на време откачам до такава степен, че хората около мен напускат мястото на което се намирам... Обичам да се усмихвам, както и хората около мен да са усмихнати, мразя си специалността в даскало и общо взето съм от момичетата които често получават епитета "наше момче" ама важното е, че си правя кефя, поне в рамките на разумното.. а понякога и в тези на неразумното :D . Емоционална съм и всестранно развита личност... с интересно самочувствие.. та така :D

amadeuskb
01-03-2008, 10:19
Васко на 16 от КОситнброд (мн близо до София).Слушам House,Techno,Hip-Hop,R&B,Srubsko.

the_unknown
01-03-2008, 10:35
Георги на 22 от София

Евала бате,аз си мислех,че съм единствения на 20 и кусур в тоя раздел(за любовта). :D :D Значи има и други не изживяли детството си. :D
Поздрави.

djeini
01-03-2008, 10:36
Ami az sum Ani na 14 ot El.Pelin (i tva e blizo do Sofiq)Zodiq bliznaci sum .Na men 4eteneto mi e strast xaresvam Dqma,Uruin Shou sega 4eta Doktor Jivago ,no obi4am da izlizam i po kafeta s priqteli,kakto i diskoteki (Obi4am da tancuvam).Dosta sum izbuxliva i zlobni4ka na momenti,no ina4e sum mnogo dobro dete 8-) .Nakratko angel s dobrite dqvol s lo6ite zavisi kak se durji6 s men.Kolkoto do lubovta ami v momenta stradam po ne6to odavna izgubeno i pravq opiti da gledam napred(neznam dali mi se polu4ava se si kazvam 4e tva koeto ne ni ubiva ni pravi po silni ... :-k ) Xaresvam vsqkakva muzika (s predpo4itaniq kum sladnikavoto kakto kazvat nqkoi moi fr).Xaresvam BLUE,Outlandish,Grafa,Rushi Videnliev,TIMBALAND,MORANDI i Tiziano Ferro.Nakratko romanti4ka po-du6a :)

Samotno_Angel4e
01-03-2008, 15:43
Еми като за на4ало здравейте!
Име: Петинка(ударението е на "е")
възраст: 14 и половина
пол: жена
семейно полужение: без гадже :(
цвят на косата : светло кафяв
цвят на очите: кафеви...
ръст: 168 см.
тегло: 65-70
местожителсвто: Русе :)
Училище: Професионална гимназия по електроника и електротехника;
Хоби: Хоби ми е да си чатя с приятели по компа и да излизам естествено..
За мен:Обичам приятелите си(особено Нанито)...Обичам животните и семейството си...Мразя да ме льжат,предателството,коман дването и мусаката ...Слушам всякаква музика,без народна,оперна и тем подобни...
Ем сега за тва се сещам...Ако се сетя за нещо друго ще пиша...

zai4ety13
01-09-2009, 09:26
здрасти :) аз се казвам Памела на 13 съм,зодия овен от Генерал тошево(до добрич е) Уча в СОУ "Н.Й.Вапцаров" но мисля другата или по дръгата година да кандидатствам в някоя езикова гимназия в добрич или Варна.И така...с тъмно руса коса съм,1,57 , 41-2 кг. тренирам баскетбол но любимия ми спорт е фигурното пързаляне(но за съжеление в моя град няма пързалка и немога да се уча :smt089 ) също така се "уча" така да го кажа,в тятъра. дали се влюбвам лесно..ами незнам,май да.доста често харесвам някое момче ,но то е само за около 2-3 дена...рядко се случва да харесвам момче по за дълго,всъшност само 2 пъти се е случвало ако не се лъжа и в момента харесвам едно момче.харесвам го от около 3-4 месеца.Той ми е съсед,миналата година като си купихме ново жилище и хоп-видях него...Успеха ми в училище е около 5,60. До музиката и предпочитанията..ами наскоро почнах да харесвам метъл ама още си слушам някои лигави песнички на Бритни и Майли Сайръс. Харесвам и паник,кенибъл корпс,лорди,Слипнот и такива долу-горе. Водя си дневник и пиша стихове (според класния ми и госпожата по бел съм мн добра) абе друо за себе си не се сещам.сички глупости в главата ми май ги изброих :-D

Kostadin_682
01-09-2009, 10:41
Име: Костадин
Години: 18
Град: Дупница
Цигари: Не
Алкохол: Не
Домашен Любимец: Котка
Интереси: Фитнес, Коли, Баскетбол, Интернет
Ръст: 176
Тегло: 68Кг.
Цвят на очите: Кафяви
Отличителни Белези: Ненормално луд
Номер Банкова Сметка... : Е40Г42167Ф5632Х3 ... Теглете на воля :)
Любим Цвят: Зелен, Черен, Бял
За мен:
Търпеливо копеле съм... С голямо чувство за хуимор... Карам Фиат Пунто... Не обичам да ме правят на маймуна (Да ме разиграват :) ) Не обичам да чета книги... обичам филмите, Музиката, и естествено добрата приятелска обстановка 8-)

Sasha2k8
01-09-2009, 11:04
Аз съм Александра. На 16 години съм (след 4 месеца ставам на 17), зодия телец. Родена съм в Сан Бенедетто дел Тронто (Италия), но от малка живея в София (българка съм :lol: ). Уча в НУКК (Национален учебен комплекс по култура), 10 клас съм. Все още не работя, но го обмислям като вариант за следващото лято :) . Имам приятел. Заедно сме от почти 3 години вече (2г. 7м.) :) ... иии в общи линии - това е :)

DJ_Mrav4o
01-09-2009, 11:47
Здравейте! Казвам се Александра, на 15 години съм, от Нови пазар. Уча в 4 ЕГ във Варна с испански език :) Имам 2 домашни любимеца - едно декоративно зайче- Попи и един малък и не чак толкова декоративен брат - Винченцо. Мисля, че съм доста позитивен човек, обаче ако реша да се ядосвам ставам много свирепа :D Държа много на приятелите си и на нещата , които имам. Бивша републиканска шампионка по киокушин карате (минути за реклама 8-) ) Какво друго.... :-o А да родена съм на 1.11.1993 и съм зодия Скорпион. Нещото, което може да ме изкуши е шоколадовият сладолед. Ами горе-долу е това :) :)

sku
01-09-2009, 13:49
Аз съм Ирина!
На 18 съвсееем пресни години 8-)
От София съм и просто да споделя че мразя градския транспорт особенно през зимата,защото го чакам по 50мин.! (извинявам се че се отплеснах)
Зодия Козирог съм и на истина съм мн ината,може би е минус понякога?!
Наскоро приключих нещо като връзка с един човек,с който много се наранихме и все още ме държи тъй като го обичам.
Имам сестра на 8. Мн я обичам,но понякога на истина ми къса нервите! Обича да си играе с бижутата ми-нещо което ме вбесява :D
Понякога говоря абсолютни глупости.
Непоправима романтичка съм.
Когато се влюбя съм способна да направя всичко за човека,когото обичам и дори да жертвам себе си. Боря се до край за любовта си...
Обичам текилата :D обаче не прекалявам с алкохола.
Ииии тва е в общи линии :)

elsy
01-09-2009, 13:55
Предпочитам анонимността 8-) 8-)

ImmortalForever
01-09-2009, 15:30
Инкогнито only! 8)

aka6a_vamp
01-09-2009, 15:42
Мимс,на 14 от софия :D уча във втора английска,а в момента ми е яко шит :D иначе съм нечовешка лигла...само простотии ме бива да праа :oops:

WallePop
01-09-2009, 16:08
Казвам се Мария, на 15 години съм, зодия рак..Обичам купоните (както всеки тийн),приятелите си(както всеки тийн),роднините си (както всеки тийн),сладолед,шоколад,McCdonal ds (колко нездравословно звучи) :-D .За любовта - мисля ,че се влюбих това лято, но така или иначе си беше несподелена любов..Оптимист съм -винаги ще има следващ и може би той ще те оцени такъв какъвто си :) :oops: Та .. въпреки несподеленаталюбов тва беше най-якото ми лято досега.С нетърпение чакам следващото ,ще бъдем отново няколко фр но за повече време :smt002

jambo_bs
01-09-2009, 16:08
ем казвам се Георги на 27 януари навършвам 16 ..... от Бургас съм,уча в спортното и съм колоездач.Колкото и смешно да звучи е доста забавно,а и като се пристрастиш към колелото няма отказване.Имам доста приятели на много от които мога да разчитам на 100 % Животът ми е доста интересен и усещам че явно трябва да не спа за да върша всичко което поискам.Работил съм по няколко компютърни проекта :) когато имам време.Падам си доста по нощния живот.Нямам приятелка в момента по причината по - нагоре - НЯМАМ ВРЕМЕ.Обичам разпуснатия живот и не харесвам да се обвързвам много. Горе - долу това съм аз.

sweet_sorcerer
01-09-2009, 17:08
Петя,на почти 18, от Костенец. Уча английски език.Спецялност ми е да дразня хората :-D Най-важното нещо за мен са приятелите и малката ми братовчедка. :-) Не се влюбвам лесно и съм супер цапната в устата. :-D That's me ...