PDA

View Full Version : Никой не ме разбира!!



MeGiTyY
10-03-2007, 15:00
Еми преди 2години ходех с едно момче , което много обичах запознахме се и след няколко дни тръгнахме много се обичахме .. това беше лятото той имаше кафе и там работеше и като тръгнахме аз винаги бях при него бяхме 4 приятелки .. 2 от тях отидоха в едно училище аз смених училището а другото момиче остана в старото даскало. Ние трите които сменихме училищата учехме в спортни аз все още уча там другите 2 момичета ги изключиха.И от тогава нещата много се промениха скъсах с това момче защото спортно училище почнах да харесвам тея футболистчетата.. приятелките ми станаха fashion и аз покрай тях и съвсем забравих за това момче но ето минаха 2 години и аз все още мисля за това момче.Но въпроса е друг почнахме да ходим по дискотеки с мойте приятелки всяка събота.. родителите ми имат фирми и много много не си стояха в къщи и аз си правех каквото си искам... но от няколко месеца майка ми ми забрани да излизам с 1 от момичетата и сичко се съсипа нищо не е както преди .. знам че тогава правех доста глупости не говора за безрзборен секс а за доста алкохол и наркотици.. но преди майка ми да ми забрани да бъда с тази компания усещах някаква празнота защото знам че харесвам други неща примерно не обичах всеки път да съм с ново гадже или ми писна нон стоп с чалгата харесвам рок незнам защо :oops: и приятелите ми почнаха да се държат странно и да ме ебават ама на мен не ми пукаше .. Скоро пак се бяхме събрали сички както преди но вече не ми беше мерак да пия супер много и да шмъкрам некфи глупости.. и не ги исках тези неща но то се случи като се прибрах в нас седа и си мисля защо направих сичко това.. дразна се защото колкото и тъпо да звучи повечето от тези момичета без мен са нищо защото аз съм по отворената и по забавната и винаги си намивах адски сладки момчета и те ми завиждаха заради тези неща и примено защото незнам имах повече пари от тях ли незнам.. и сега ми е гадно заради сичко това .. доста се промених още си се обличам по същия начин излизаме на кафе чат пат със старата компания но не е същото и те казват че аз съм се променила и какво ли не и седат и ми викат още неможеш да забравиш момчето от кафето така му викаха те с него се опитвахме още няколко пъти но аз се дънех естествено . Еми това е незнам дали искам съвет защото то няма въпрос но просто имах нужда да споделя :-D е можете и да си кажете мнението :-D Мерси!!

quench
10-03-2007, 15:07
ако си над 20 и кажеш, че никой ен те разбира, тогава имаш основания за опасения

;)

повредата е във вашият телевизор

lorena
10-03-2007, 15:07
hubavo e che si osuznala glupostite ,koito si pravila...nali znaesh "po-dobre kusno ,otkolkoto nikoga" :wink: nai-dobre zabravi za alkohola i narkoticite =; edin priqtelski suvet :wink:

MeGiTyY
10-03-2007, 15:12
da no e adski trudno da ostavi6 g.d si4ko koeto si bil predi a i az predi imah problemi s alkohola nemoje da ne piq :smt011 pone malko vodka a sega kato piq vodka i draifam ot neq

DqVoLsKI_ChaRoVnA
10-03-2007, 15:29
emi macka po dobre zareji vsi4ko tova i nqma kak da nqma6 drugi priqteli :-D taka 4e kaza 4e u4i6 v sportno e sig ima svesni momi4eta tam :-D deto ne sa takifa taka 4e dokolkoto razbrah sigurno si ot populqrnite i ima6 dosta priqteli taka 4e zareji tezi ot kvartala i se zabavlqvai bez alkohol i narkotici :smt016

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-03-2007, 15:47
Мила, пак ли започваш със своите теми? Тази помниш ли я: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=132388&highlight= ? Тогава накрая се подигра с всички, обърнали малко внимание на това за какво става дума... Въпросът ми е откъде идват тези истории, достойни за някоя латино-американска продукция...? :-k
Темата е "Никой не ме разбира". А как би могъл някой? Ти самата някога ще се разбереш ли и ще знаеш ли какво искаш? Съмнява ме... Тогава не търси разбиране и от хората - много трудно ще го получиш.

MeGiTyY
10-03-2007, 15:50
pomna q sigurno emi da togava se durjah tupo ](*,) xaaxxa e za kvo da si gi izmislqm??Emi ko da naprava kato mi se slu4vat mnogo ne6ta :smt017

sentient_
10-03-2007, 16:06
Всички тийнейджъри се чувстват неразбрани ще ти мине спокойно!

AFT
10-03-2007, 16:13
Случват ти се много неща?! О, я стига! Тцтцтц, като ти чета темите и постовете и си умирам от кеф, че преминах периода "самосъжаление, злоба, какво ще кажат другите? и живота е скапан". Това да си тинейджър е голямо проклятие. [-( Много добре знаеш, че може да спреш с глупостите, но явно много обичаш вниманието на останалите и .. оф, ако не можеш да се оправиш, винаги можеш да се гръмнеш. #-o

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-03-2007, 16:14
pomna q sigurno emi da togava se durjah tupo ](*,) xaaxxa e za kvo da si gi izmislqm??Emi ko da naprava kato mi se slu4vat mnogo ne6ta :smt017
Имайки предвид, че в предната тема казваш, че не си била влюбена и не си обичала, човек би си помислил, че наистина си измисляш... :-s

suantito
10-03-2007, 16:16
И аз не се разбирам..

Schnitzer
10-03-2007, 16:19
от всички тъпотий дето прочетох само проблем не вядях :lol:

DevilWish
10-03-2007, 16:22
Опитай се да станеш себе си ,а не да бъдеш фешънка ,защото твоите приятелки така им харесва или пък да пропадаш с наркотици и такива неща (повярвай ми имам опит в това и знам също за какво става дума и аз ,така че относно дрога и тн те разбирам много добре).....Просто най-добре си намери нова среда ,която те харесва такава каквато си ;) А "момчето от кафето" ако си те харесва още каквито и издънки да правиш ще си имаш шанс с него ,така че дерзай ако го искаш наистина.

MeGiTyY
10-03-2007, 16:23
pomna q sigurno emi da togava se durjah tupo ](*,) xaaxxa e za kvo da si gi izmislqm??Emi ko da naprava kato mi se slu4vat mnogo ne6ta :smt017
Имайки предвид, че в предната тема казваш, че не си била влюбена и не си обичала, човек би си помислил, че наистина си измисляш... :-s

Emi tam govoreh za edno mom4e s koeto hodeh predi no s nego ne6tata ne stanaha za6toto ne mi puka6e za nego i po4nah da mislq za onova mom4e i si spomnih dosta ne6ta i osuznah kolko mi lipsva i 4e go obi4am!!

MeGiTyY
10-03-2007, 16:29
a i da nz kakvo iskam prosto imah nujda da kaja na nqkoi 6ot se izpokarah sus si4ki :smt011 a nne da mi se karate :-D SeXy BaBy az si haresvam kak se obli4am prosto ne haresvam durjanieto si =; i se opitvam da se spra no e mnogo trundno :| ima drugi hora koito mn mi se kefat teq ot moito daskalo i te sa qko pe4eni no ne e su6toto za6toto kato se seta kakfo praveh s moite priqtelki i kolko vreme sme bili zaedno govora predi glupostite i mi e shit da zabrava si4ko :?

coteto
10-03-2007, 18:15
qvno si porasnala i tova e mn dobre i si osaznala kak stoqt ne6tata =D>

MeGiTyY
10-03-2007, 19:10
znam 4e e taka no za6to nikoi ot fr-ta mi ne go razbira :smt011 i e gadno taka

coteto
10-03-2007, 19:22
znam 4e e taka no za6to nikoi ot fr-ta mi ne go razbira :smt011 i e gadno taka
spoko i men nikoi ne me razbira ponqkoga dori i pr te mi ama ne mi pyka taka da se kaje

MeGiTyY
10-03-2007, 19:27
em te mi razpravqt edin den se pribirah i me vijdat i mi vikat are idvai s nas i az ne be trqbva da se pribiram i te e rano e i az a be trqbva i te aa ti kfo ni oteba sprq da si s nas i az a be ne e taka imam si rabota i te ebati rabotata predi ne be6e taka :smt014 i po4nahme se karame i mi e gadno taka tolko vreme nqkude 2 3 godini s teq hora i sa izvednuj da se otdale4a ot tqh :smt012

hungry_vampire_f
10-03-2007, 20:14
Аха и аз не те разбирам :lol:

MeGiTyY
10-03-2007, 20:19
Аха и аз не те разбирам :lol:

hahah e ko ne razbira6?

hungry_vampire_f
10-03-2007, 20:21
Аха и аз не те разбирам :lol:

hahah e ko ne razbira6?
Къде ти е проблема и как да ти помогнем

MeGiTyY
10-03-2007, 20:22
em nakraq ne vidq li 4e nqmam problem smisul vupros prosto iskah da kaja na nqkoi :-D

meden dixlorid
10-03-2007, 20:38
Аз разбрах богата си всички ти завиждат в компанията ти си готината остроумната всичко на света се върти около теб падаш си по модерните футболисчета слушаш селската музика наречена чалгица и проблема знаеш ли какъв е нямаш грам култура (само факта че си в спортно училище го потвърждава) а култура не се копува с пари!Второ ваще са фирмаджии и ти си едно на маика и на баща и си една глезла която си мисли че трябва да и се кланят!Това ти е проблема :wink:

MeGiTyY
10-03-2007, 20:47
Ne e to4no taka smisul bqh takafa tam deto gi napisa teq ne6ta no ve4e ne sum i to4no tfa e 4e priqtelite mi ne go razbirat tfa 4e na men mi pisna ot teq gluposti Em imam brat :-D s 2 godini po golqm ot mene :-D i toi e v sportno de :mrgreen: ama ne e tam vuprosa az predi trenirah za tfa se zapisah v sportno no si s4upih kraka i ve4e nemoga za6toto kato ska4am me boli (trenirah volibol) I ne sum tolko golqma ligla ili glezla moje bi bqh no ve4e ne razbrah 4e ima mnogo po cennni i vajni ne6ta v toq jivot i 4e ne si4ko e dali 6e napravi6 ebati qkiq kupon i koi 6te doide i kolko 6e se napieme i koi e s po hubavi drehi ili koi se e drusal i s kfo i t.n.. Ve4e ne sa mi interesni teq ne6ta i nai veroqtno tfa mi e problemA!!!

meden dixlorid
10-03-2007, 20:58
Ако е наистина така като говориш браво наистина имаш огромен напредък само можеш да се стремиш към нещо и да го преследваш така се живее после друго и така все преследваш някаква цел и ставаш добър или просто следващият път си налей уиски johnnie walker и се вслушай в девиза му :wink: !

tuzaro
10-03-2007, 21:06
и аз не разбрах може би съм тъп :-k

AFT
10-03-2007, 21:10
и аз не разбрах може би съм тъп :-k

Може би ... :::










:mrgreen:

zvezdi4kata
10-03-2007, 22:26
Мацко почти мога да те разбера. Преди две години и аз влязох в ново училище и се зопознах с нови хора и много исках да им се харесам. Опитах се да стана като тях, но с времето разбрах, че това всъщност не съм аз. Сега вече съм се превърнала в това което искам да съм, а те още са ми приятели нищо, че съм много по-различна от тях. С това искам да ти кажа, че е глупаво да се правиш на нещо за да се харесах на някой. Бъди ти самата така ще те харесват истински, а не само както им изнася на тях

MeGiTyY
10-03-2007, 22:47
em da ama na men tfa sa mi starite priqteli ot kvartala :smt012 nie sme izrasnali zaedno i sme si edna kompaniq i produljavame da si pravim glupostite samo 4e az znam e gadno tfa deto pravim g.d bqh momi4eto koeto opisa MEDEN DIXLORID no ve4e ne sum no mi e gadno da ostava si4ko

scorpias
10-04-2007, 03:42
Еми преди 2години ходех с едно момче , което много обичах запознахме се и след няколко дни тръгнахме много се обичахме .. това беше лятото той имаше кафе и там работеше и като тръгнахме аз винаги бях при него бяхме 4 приятелки .. 2 от тях отидоха в едно училище аз смених училището а другото момиче остана в старото даскало. Ние трите които сменихме училищата учехме в спортни аз все още уча там другите 2 момичета ги изключиха.И от тогава нещата много се промениха скъсах с това момче защото спортно училище почнах да харесвам тея футболистчетата.. приятелките ми станаха fashion и аз покрай тях и съвсем забравих за това момче но ето минаха 2 години и аз все още мисля за това момче.Но въпроса е друг почнахме да ходим по дискотеки с мойте приятелки всяка събота.. родителите ми имат фирми и много много не си стояха в къщи и аз си правех каквото си искам... но от няколко месеца майка ми ми забрани да излизам с 1 от момичетата и сичко се съсипа нищо не е както преди .. знам че тогава правех доста глупости не говора за безрзборен секс а за доста алкохол и наркотици.. но преди майка ми да ми забрани да бъда с тази компания усещах някаква празнота защото знам че харесвам други неща примерно не обичах всеки път да съм с ново гадже или ми писна нон стоп с чалгата харесвам рок незнам защо :oops: и приятелите ми почнаха да се държат странно и да ме ебават ама на мен не ми пукаше .. Скоро пак се бяхме събрали сички както преди но вече не ми беше мерак да пия супер много и да шмъкрам некфи глупости.. и не ги исках тези неща но то се случи като се прибрах в нас седа и си мисля защо направих сичко това.. дразна се защото колкото и тъпо да звучи повечето от тези момичета без мен са нищо защото аз съм по отворената и по забавната и винаги си намивах адски сладки момчета и те ми завиждаха заради тези неща и примено защото незнам имах повече пари от тях ли незнам.. и сега ми е гадно заради сичко това .. доста се промених още си се обличам по същия начин излизаме на кафе чат пат със старата компания но не е същото и те казват че аз съм се променила и какво ли не и седат и ми викат още неможеш да забравиш момчето от кафето така му викаха те с него се опитвахме още няколко пъти но аз се дънех естествено . Еми това е незнам дали искам съвет защото то няма въпрос но просто имах нужда да споделя :-D е можете и да си кажете мнението :-D Мерси!!

МАМА ТИ КУРВО