PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



sladi4ka_qni4ka
10-03-2007, 15:44
Zna4i..otkuDe da po4na..Adski Mnogy si haresah edno mom4e,dori bez da znaq 4e mejdu nas 6te stane ne6ty.Pisahme si ala bala na kafeta izlizahme i stanahme mnogo blizki .Az mu kazah 4e go haresvam,toi su6to mi razkri 4yvstvata si.KAza mi 4e e mn vluben v men..a az se hva6tah na vsi4ko koeto mu kazvashe Prosto bqh qkata hlutnala po nego..No problemite po4naha vseki den skandal sled skandal.NAmesi se negovata sestra,koqto mu kazala 4e ne iska toi da trygva s mene... i toi est trqbva da izbira mejdu men i neq...kakto i da e taq tema q pozabravihme..No toi e adski evniv kato me vidi do nqkoe mom4e i vednaga po4va da si fantazira kakvo li ne.... az mu obqsnih ii mislq 4e se izqsnihmei za tfa...toi mi kazva 4e su6to az ne trqbva da revnuvam ot momi4etata okolo nego..e pone se opitfam..NO SEGA SQKASH IMAM 4YVSTVOTO 4E PO4VAM DA GO GUBQ ;((( a adski mnogu se prevyrzah kum nego i iskam da si ostana s nego..opitfam se da pogovorq s nego na tazi tema a toi mi obe6tava 4e vsi4ko 6te e kakto predi no trqbva vreme a az za koga da 4akam..ve4e neznam naistina kfo da pravq za da vyrna predi6nite hubavi dni kfo li ne opitfam a sqaksh toi se odrupva :((( kakfo da pravq???


Заглавието трябва да бъде написано на кирилица!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

VeSna
10-03-2007, 15:49
Момиче, ако видиш че не върви - не върви... Откажи се - не е само един я! Стегни се и му кажи "Аз или ще те имам напълно, или няма да те имам!" Казваш му, че не ти пука за сестра му и че ходиш с него, не с нея... Казваш му че ревността е лош съветник и ако момчето не "прояви здрав разум" му бий шута... Ако найстина изпитва нещо към теб - повярвай ми, че ще иска да си те върне... Ако не - явно никога не е бил твой! (мое мнение :wink: )

Успех!

Neshtaten_M
10-03-2007, 15:49
Ако още го обичаш стой с него, ако ли пък не :smt019

Liar
10-03-2007, 15:50
Какво да направиш?Като за начало напиши всичко това на кирилица.

smrydli4ka
10-03-2007, 16:24
незнам на колко години си, но ми се струва че не си видяла нищо от живота. той няма да е първият и последният. когато нещата не вървят неможеш да ги насилваш, така само тормозиш себе си и останалите около теб. замисли се за истинските и важни неща в живота-определено не е той. краят на света не е дошъл. седни си на гъза и помисли...

DevilWish
10-03-2007, 16:31
Познато ... и аз съм в горе-долу същата ситуация само кадето вече сме разделени.
От мен един съвет ако чувстваш ,че ще те зареже по-добре го направи ти първа ;) Сериозно!!!

sh3_1s_7h3_0n3
10-03-2007, 16:32
Момиче, ако видиш че не върви - не върви... Откажи се - не е само един я! Стегни се и му кажи "Аз или ще те имам напълно, или няма да те имам!" Казваш му, че не ти пука за сестра му и че ходиш с него, не с нея... Казваш му че ревността е лош съветник и ако момчето не "прояви здрав разум" му бий шута... Ако найстина изпитва нещо към теб - повярвай ми, че ще иска да си те върне... Ако не - явно никога не е бил твой! (мое мнение :wink: )

Успех!

Единомислие... :)

Видиш ли, че нещо не върви и започнете да се отдалечавате, пък ти даваш всичко от себе си, за да запазиш връзката ви... просто се откажи... "На сила хубост не става!" са казали хората... и не можеш да накараш на сила някой да те обича или да го е грижа за теб... Той или ще има нужда от теб и ще те търси, или няма да има и ти няма какво повече да направиш... :?

koalka
10-03-2007, 17:17
Трябва да седнете и да се изясните.Хубаво, че това със сестра му е приключило.Пък и той не е малък, че тя да му казва какво да прави.Ако я слуша и изпълнява...ужас.Иначе, ако се карате-направете, така че да го ограничите.Така и двамата ще се чувствате по-добре.

Kras4eto_lp
10-03-2007, 17:42
Опитай се да оправиш нещата ако не се получи...мани го и си намери някой друг :wink:

MayKyTy
10-03-2007, 18:42
Ами изпитвала съм го ... и поне при мен се оказа че наистина го губя, моята грешка беше че нямах сила когато разбрах да го зарежа, а изчаквах и изчаквах да го направи той ... НЕ ПРАВИ ТАЗИ ГРЕШКА!!! :smt012

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-04-2007, 07:32
Момиче, ако видиш че не върви - не върви... Откажи се - не е само един я! Стегни се и му кажи "Аз или ще те имам напълно, или няма да те имам!" Казваш му, че не ти пука за сестра му и че ходиш с него, не с нея... Казваш му че ревността е лош съветник и ако момчето не "прояви здрав разум" му бий шута... Ако найстина изпитва нещо към теб - повярвай ми, че ще иска да си те върне... Ако не - явно никога не е бил твой! (мое мнение :wink: )

Успех!

Единомислие... :)

Видиш ли, че нещо не върви и започнете да се отдалечавате, пък ти даваш всичко от себе си, за да запазиш връзката ви... просто се откажи... "На сила хубост не става!" са казали хората... и не можеш да накараш на сила някой да те обича или да го е грижа за теб... Той или ще има нужда от теб и ще те търси, или няма да има и ти няма какво повече да направиш... :?
+1