PDA

View Full Version : Бирена мая ;)



Slave4You
10-03-2007, 16:20
Здрасти знам че бирената мая помага за акнето и почнах да вземам таблетките, но съм чувала че от нея се напълнява. Вие какво сте чували по въпроса? Вие вземали ли сте бирена мая на таблетки и имаше ли такова нещо?

Slave4You
10-03-2007, 16:31
Аз я пия защото служи и за качване на маса като ходя на фитнес + добавките ти си направи сметка дали не се надебелява :-D
:( Ем ако съм на диета и пия бирена мая може ли да се получи нулев ефект, т.е. нито да надебелея нито да отслабна :-D :-D :-D

biskvitche
10-03-2007, 16:33
Аз съм пила, не съм напълняла от нея. :roll: Обаче по принцип също съм чувала, че се пълнее. :?

sexa_na_kompleksa
10-03-2007, 16:39
Едни казват,че се дебелее,дурги не ... По-добре попитай в аптеката.

sandalki_ot_mola
10-03-2007, 16:41
Аз преди години като бях в болница пиех бирена мая,защото бях отслабнала...и напълнях после така че ти си прецени дали да я пиеш или не

Slave4You
10-03-2007, 16:46
Оффф май че си остана пъпчива завинаги :smt011 :smt012

Timbaland
10-03-2007, 16:55
I az piq ama i sportuvam.Ne mi vliae na kilata zasega.

bebitooo___
10-03-2007, 17:02
Зависи от индивидуалния организъм.. При едни може да се пълнее при други не!

LuCiFersAngeL
10-03-2007, 21:51
Зависи от индивидуалния организъм.. При едни може да се пълнее при други не!
+1
Аз съм пила, но при мен нямаше промяна в теглото... нито ефект върху кожата (не че бях пъпчива, но просто съм перфекционистка на тази тема). Почнах да вземам едни таблетки за коса, кожа и нокти и съм много доволна. Косата ми стана по-мека и бляскава, а кожата ми се изглади перфектно ( все едно съм с фон дьо тен, дори когато съм само с дневен крем). Но това, че при мен е имало ефект не гарантира, че и при теб ще е така :? За съжаление няма как да разбереш, докато не пробваш.

Slave4You
10-04-2007, 14:52
Ми ок мерси на всички за отг .. нямам как-ще пробвам;)

HouseSoul
10-04-2007, 15:14
Бирената мая е чисто и просто незаминими витамини и минерали, които тялото не може да си добавя в нужните количества. Подобрява състоянието на кожата (акне, екземи, дерматити), косата (слаб косъм, пърхот) и ноктите (чупливи нокти). Тя повлиява благоприятно обмяната на веществата в организма. Билдърите я използват за отваряне на апетита, но това става когато се взима при по големи количества и спиране на цигарите ;) (говоря за около 10 хапа на ден). За обикновенните хорица да се взима,колкото пише на етикета и да не се взимат в продължение на повече от 1 месец, след почивка пак може да се започне цикъл с нея :roll:

Nen0RmalniK
10-04-2008, 07:45
tva sa samo vitamini ne moje da napalnee6 ot tqh, ako ot birenata maq se palnee koqto sadarja edva 50 % ot neobhodimite vitamini na 4oveka pri prepora4itelnata doza,to zna4i pri animal pak-a trqbva da stane6 100 kila za 1 sedmica (animal pak-a sadarja 1000% ot neobhodimite vitamini na 4oveka zatova se prepora4va samo na 6tangisti)

sweatkiss
10-04-2008, 08:07
Az pih zaradi noktite i za mesec i ne6o ka4ih 2 kg kato q sprqh gi svalih...

teddybearhugx
11-16-2009, 11:04
Много помага и за косата и за ноктите и за кожата. Пълнеят само хора склонни към напълняване, има такива които са си слаби и просто не могат да напълнеят. При всеки е различно. :wink:

tainstvenata
11-16-2009, 11:09
брат ми я пиеше за надебеляване.. един мои приятел вчера си купи пак по същата причина..

roshlichka
11-16-2009, 21:45
Попринцип някой я пият за да надебелеят ама всеки организъм работи по различен начин.

Tralqlqlqlq
11-20-2009, 06:28
Навремето са добавяли бирена мая в триците на свинете за да наддават, така че ти си прецени... Но ако е в малки количества не мисля, че ще е проблем. По- добре попитай от където си я зела.

Blocker
11-20-2009, 06:32
аз я пия за качване на килограми и да ти кажа съм качил 3 кг за 2 седмици 8)

darka1
11-20-2009, 14:47
Ако не сте забелязали темата е от 2007 година !!!!!!!!

Alabala16
11-21-2009, 14:02
http://krasota.rozali.com/prirodni-sredstva/p434.html
eto vij..tyka pishe :) no neznam da si vzema li i az ;P
az piq drugo... geri kaps..pka za kosa i nokti i e 3 i neshto :) i sam dovolna..i tova ako vzema :D nzzz

shutUp
11-21-2009, 14:24
И аз съм я вземала за кожата,
но действие не видях ии не, не напълнях от нея.
Абее само дето се тъпках с нея няколко месеца.. :?

zyzityyy
11-21-2009, 14:49
А на каква цена е г/д :?

Linns
11-22-2009, 09:07
Качването на килограмите от бирената мая е защото увечличава апетита и който е по-бавен метаболизъм дебелее.. По принцип първата-втората седмица е леко подут корема, но това е докато се викне с бирената мая, след това се нормализира.. За да не се качват килограми просто не се поддавайте на изкушението да ядете повече от нормалното.. Иначе помага за всичко и си заслужава.. Кожата става прекрасна, косата, ноктите..
Но при всеки е различно, никога не се знае дали ще има ефект..

DarkWitch
11-22-2009, 10:26
Зависи от индивидуалния организъм.. При едни може да се пълнее при други не!
+1
Аз съм пила, но при мен нямаше промяна в теглото... нито ефект върху кожата (не че бях пъпчива, но просто съм перфекционистка на тази тема). Почнах да вземам едни таблетки за коса, кожа и нокти и съм много доволна. Косата ми стана по-мека и бляскава, а кожата ми се изглади перфектно ( все едно съм с фон дьо тен, дори когато съм само с дневен крем). Но това, че при мен е имало ефект не гарантира, че и при теб ще е така :? За съжаление няма как да разбереш, докато не пробваш.
И какви са тези таблетки дето си взимала :oops: До колкото разбах не е бирена мая,която ти е подействала.

vellvet
11-22-2009, 10:56
Бирената мая е чисто и просто незаминими витамини и минерали, които тялото не може да си добавя в нужните количества. Подобрява състоянието на кожата (акне, екземи, дерматити), косата (слаб косъм, пърхот) и ноктите (чупливи нокти). Тя повлиява благоприятно обмяната на веществата в организма. Билдърите я използват за отваряне на апетита, но това става когато се взима при по големи количества и спиране на цигарите ;) (говоря за около 10 хапа на ден). За обикновенните хорица да се взима,колкото пише на етикета и да не се взимат в продължение на повече от 1 месец, след почивка пак може да се започне цикъл с нея :roll:

сподели малко повече за тези таблетки моля