PDA

View Full Version : Модели/ки, фотомодели/ки и манекени/ки



smily_data_bg
10-03-2007, 16:21
Рядко влизам във форума но тъй като има около 50 000 души във форума от които повечето са тийнейджъри/ки реших че темата ще е актуална затова си и позволих да накарам тези които вече имат Опита във модата, или по точно да кажем - моделите/ките , манекените/кенките , фотомоделите/ките и други становища във това отношение, да ни разкажат за това как им е минал живота във модата, за ангажиментите които са имали в агенцията и т.н.

Моля всеки който иска, смята за полезно на другите, които някой ден решат да поемат пътя който и вие сте поели, да разкаже каквото може и иска.

Ще бъда Благодарен на всеки който е споделил опита си във темата.

FelisDirus
10-03-2007, 17:24
quench, ти си :twisted:
сподели ни опита си :lol:

и не ми противоречи, защото няма начин тези стройни крака на високи токчета от предната тема да не се разхождат всеки ден по модния подиум :lol:

brain_stew
10-03-2007, 20:41
quench, ти си :twisted:
сподели ни опита си :lol:

и не ми противоречи, защото няма начин тези стройни крака на високи токчета от предната тема да не се разхождат всеки ден по модния подиум :lol:


:lol:
Той е толкова красив, че модния подиум не е достоен за него! :wink:


Иначе към автора/ката....дума моделки, фотомоделки...няма!
Както няма и дума зъболекарка, докторка и други!

ЧУКАМ-НАРЕД
10-03-2007, 21:15
не знам

quench
10-04-2007, 05:18
quench, ти си :twisted:
сподели ни опита си :lol:

и не ми противоречи, защото няма начин тези стройни крака на високи токчета от предната тема да не се разхождат всеки ден по модния подиум :lol:

бъзикай се ти :(

навремето изглеждах така:

http://www.art-iceland.com/image-files/gay-pride-1-480.jpg

канеха ме навсякъде, ала сега съм просто това :smt010 :smt010 :smt010

http://buffalogaybars.com/dragpics/bgb08090557.JPG

може би малко лифтинг би ми дошъл добре - трябва да си оправя и циците...

ами какво да и разкажа за модният подиум - аз бях превъзходен - можех да нося и мъжки, и женски дрехи - всички дизайнери ме обожаваха

най-много се кефех на Урсула, разбира се - няма кожени дрехи с шиповете навътре като нейните :smt055

smily_data_bg
10-04-2007, 08:03
Явно не се приема на сериозно темата и затова ще помоля модератор да я заключи!!!

FelisDirus
10-04-2007, 08:05
Явно не се приема на сериозно темата и затова ще помоля модератор да я заключи!!!

не, бе, нищо лично.. просто тук няма да намериш подобни индивиди :lol:

smily_data_bg
10-28-2007, 22:10
typaci