PDA

View Full Version : относно годишнината ни



annna
10-03-2007, 17:47
След един месец се навършва една година,откакто сме заедно с приятеля ми и се чудех какво да му подаря.Моля да ми дадете някои идейки

lLady_MooN_RaiN
10-03-2007, 17:52
Една година не е малко. За това аз мисля, че подаръкът или поне част от него трябва да е нещо, което ще се запомни завинаги. Със сигурност имат много общи снимки...Направи нещо с тях-(албумче, колаж, пъзел(във някои фото студия правят)). Нещо, което да му напомня за теб. Ако искаш добави и нещо стандартно, каквото се подарява на момче - ланец, гривна, часовник, парфюм, дреха...Ако искаш да си много ама много оригинална препоръчвам това - http://www.bezpanika.com/

bossychick
10-03-2007, 18:32
e izturkano ne izturkano ti si go poznava6 nai dobre za tva mu zemi ne6to deto 6e se izkefi,a osven tfa ne pre4i da mu napravi6 i nqkva iznenadka :) az predi za na6ata 1va godi6nina osven podaruka mu bqh poru4ala ot sladkarnica nedelq torta tq e ena rozova s formata na surce i pi6e6e obi4am te..heh ama be6e sladko kvo :)

hungry_vampire_f
10-03-2007, 18:45
Аз за годишнината ни му подарих едно албумче със 100 наши снимки - 100 споменчета от първата ни година прекарана заедно и той много се зарадва :)

kael
10-03-2007, 18:51
НОЖ c={===>

Fagile
10-03-2007, 19:00
Mila, mnogo ti zavigdam, tova e edin prekrasen povod, edin neveroqten praznik. Gelaq ti ot vse surce mnogo da se obi4ate i da ste si mnogo dulgo zaedno!!! Lubovta e smisula i sudurganieto, i bez neq givotut ne e givot!
Podari mu plu6ena igra4ka... :D Nikoga ne sum podarqvala podaruk na mom4e... No mu napi6i kakvo 4uvstva6, kolko go obi4a6, spodeli 4uvstata si i budi 6tasltiva!!! 4estito ti!!!

Spraymaster
10-03-2007, 19:14
Mila, mnogo ti zavigdam, tova e edin prekrasen povod, edin neveroqten praznik. Gelaq ti ot vse surce mnogo da se obi4ate i da ste si mnogo dulgo zaedno!!! Lubovta e smisula i sudurganieto, i bez neq givotut ne e givot!
Podari mu plu6ena igra4ka... :D Nikoga ne sum podarqvala podaruk na mom4e... No mu napi6i kakvo 4uvstva6, kolko go obi4a6, spodeli 4uvstata si i budi 6tasltiva!!! 4estito ti!!!
Един от най хубавите празници! Браво! Аз може би ще го празнувам сам на 19 юли, догодина. Дано не ми се преиска да го празнувам.

BlueDevil
10-03-2007, 22:08
Хмм... първо, честито! Сега ще ти кажа аз каква я бях свършила за годишнината.
Събрах известно количество общи снимки, купих едно по-семпло албунче и червена хартия за подаръци. От нея нарязах много, много, много сърца и ги налепих из албума, сложих и снимките, драснах му по 1 картинка на всяка страница и до всяка снимка пишеше "Обичам те" на различен език. Справка - тук (http://www1.freewebs.com/blue_devil_f/iloveyou.htm). После му написах едно писъмце, в което му обяснявах какво съм чувствала през изминалата година, какво значи за мен, такива неща. Накрая, взех му ключа за у тях, отидох докато нямаше никой. От входната врата до входа води дълъг коридор, който имаше свещи от двете страни. На прага на хола беше писмото, а малко по-нататък, на масата - албумът, красиво опакован. Всичко останало - заринато в балони. Спалнята също я бях натъпкала с балони :D


Уфф... олях се... Ама ми е едно хууубаво като си спомня...
Така де, надявам се да съм помогнала :-D

ЧУКАМ-НАРЕД
10-03-2007, 22:12
http://bits.webhs.org/blog/shit.jpg