PDA

View Full Version : Да си махна ли...?



Freaky_boy
10-03-2007, 18:10
Имам въпрос,на 13 съм ама имам доста косми по краката,познавам някои 14 годишни които нямат толкова но се бръснат и епилират,а също няколко пъти и на мен са ми го подричали,така де въпроса ми е да си махна ли космите по краката???

Mariella
10-03-2007, 18:12
Ами ако ти пречат си ги махни.Не е речено обаче,че ако и другите си ги махат и ти трябва да го правиш,особено ако си момче. :wink:

BeautifulWorld
10-03-2007, 18:14
Ти си момче, така ли? Ако да, то си е въпрос на личен избор дали ти харесва с косми или не. Брат ми е на 15. С 300 зора го накарах да си обръсне краката и сега казва, че му е по-добре и повече му харесва така. Естествено, има някои, които се бъзикат, че само педерастите си бръснели краката, такива глупости, но само едно мога да им кажа
Аман от комплексари!

*SwEeTy_KiTtY*
10-03-2007, 18:55
Един мой съученик си бръсне краката!Отначало много му се смяхме,но...като се замислиш-какво лощо!Аз лично харесвам по-гладички крака...Така че съветът ми е-ДЕЙСТВАЙ!

miloto_girl_4e
10-03-2007, 19:05
Махай ги :wink: Наистина е по-готино без косми, особено, ако са такива, които се набиват на очи..

UtkaCHeNa_BaBy_
10-03-2007, 19:19
mahai gi .. ne ti trqat 6e vii6 4e bez tqh 6ti e nou po qku .. :wink:

x-PeRiMenT
10-03-2007, 19:22
Махай ги. Не ти трябват. Отдавна не сме в ледената епоха, за да ни топлят космите.

BlueAvalanche
10-03-2007, 19:24
Това си е по твоя преценка, аз лично си ги махам

IdiOtKa
10-04-2007, 07:43
Имам въпрос,на 13 съм ама имам доста косми по краката,познавам някои 14 годишни които нямат толкова но се бръснат и епилират,а също няколко пъти и на мен са ми го подричали,така де въпроса ми е да си махна ли космите по краката???
не ги махай маина тва ша е супер тъпо ...

Ае хора вие малумни ли сте ...искам съвсек честно дам и от говорите ..вие тъпи ли сте .... добре тва ако беше момиче хуаво нали , но момче на 13 години да си маха космите по краката ?! .... или сте много тъпи или незнам .... супер зле .... сички са станали ебати гейовете !

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-04-2007, 07:51
Направи така, че накрая на теб да ти е комфортно и да се чувстваш добре.

i'm so excited!
10-04-2007, 08:47
една занимавка в повече . и за какво ?!
възпозвай се от тва, че си момче и не е задължително да си с безкосмести крака , и не се занимавай с глупости.

KaTinCeTy
10-04-2007, 08:58
От естетична и хигиенична гледна точка е много по-добре да ги махнеш. :wink:

i'm so excited!
10-04-2007, 09:00
добре бе, дееба, гадно е мъж с гладички и меки краченца ](*,)
ама като се замисля той е на 13 и да ги махне и да не ги махне все едно.
никой няма да разбере дали се е епилирал и просто още не са му пораснали :smt005

peteto89
10-04-2007, 09:23
Ти си момче, така ли? Ако да, то си е въпрос на личен избор дали ти харесва с косми или не. Брат ми е на 15. С 300 зора го накарах да си обръсне краката и сега казва, че му е по-добре и повече му харесва така. Естествено, има някои, които се бъзикат, че само педерастите си бръснели краката, такива глупости, но само едно мога да им кажа
Аман от комплексари!saglasna sam

Slave4You
10-04-2007, 11:00
Еми ако са толкова мн ги махни. Иначе мен ме кефят повече момчета с повече косми по краката ама щом са толкооооооооова ...

marina star
10-04-2007, 11:41
ako 6te se 4uvstva6 po-dobre bez tqh gi mahni :wink:

Imaginar4e
10-04-2007, 15:16
Естествено :shock: всмисъл...щом си личат и са доста и на 10 да си махай ги....аз такова нещо не мога да търпя по мен :roll:

cute_emo_girl
10-22-2007, 16:14
емм според мен ги махни един път да видиш кфо е и после си прецени как ти харесва повече :wink:

Seducti0n
10-22-2007, 16:17
Въпрос на личен избор,идеята е ти да се чувстваш комфортно.Имам само едно въпросче-Ако да речем някои от твоите познати/приятели не си махаха космите на краката ти би би се замислил дали да направиш подобна крачка? :roll:

DoomShadow
10-22-2007, 16:24
направи така , както ще ти е по удобно и хубаво. лично аз не си ги махам, въпреки че имам косми , но моите са русички и са най-мн 1см, и не си личат мн мн. приятелите ми също имат но не ги махат. но ако си като орангутан, ги махай

Sexitooo{}
10-22-2007, 16:34
[quote="Mariella"]Ами ако ти пречат си ги махни.Не е речено обаче,че ако и другите си ги махат и ти трябва да го правиш,особено ако си момче. :wink:[/quot

Podkrepqm ...

.PonY.
10-22-2007, 16:54
хм.. вярно сега модата е да си махаш краката на космите (за момчетата) :smt012 пф... вярно е че е по-якуу без косми.. ма като се замислиш.... :smt017 не смятаМ ЧЕ НЕ Е НУЖНО.. ЧАКАЙ ОЩЕ ПОНЕ 2 ГОДИНИ И ТОГАФА :D

Seducti0n
10-22-2007, 17:18
хм.. вярно сега модата е да си махаш краката на космите (за момчетата) :smt012 пф... вярно е че е по-якуу без косми.. ма като се замислиш.... :smt017 не смятаМ ЧЕ НЕ Е НУЖНО.. ЧАКАЙ ОЩЕ ПОНЕ 2 ГОДИНИ И ТОГАФА :D
Да си махаш,краката на космите,определено е доста модерно,няма спор... :smt005 :smt005 :smt005

girl88
10-22-2007, 18:40
kakto ti si preceni6

Sarabi
10-22-2007, 19:37
Баси, май са прекалено малко момичетата, които се кефят на готини космати крака :? . За мен си е по - естетично мъжа да си е мъж. Какво пък им пречат на мъжките космите по краката не мога да разбера ? ДА де, до личен избор си е . И тая хигиена като я почнете... абе и да си ги маха ако се къпе веднъж в седмицата няма да има кой знае колко голяма разлика :roll: . До сега пък стотици години никой не е имал проблем с това, че има косми по краката, вие решихте, че е нещо , от което да се срамувате...

Sarabi
10-22-2007, 19:41
Баси, май са прекалено малко момичетата, които се кефят на готини космати крака :? . За мен си е по - естетично мъжа да си е мъж. Какво пък им пречат на мъжките космите по краката не мога да разбера ? ДА де, до личен избор си е . И тая хигиена като я почнете... абе и да си ги маха ако се къпе веднъж в седмицата няма да има кой знае колко голяма разлика :roll: . До сега пък стотици години никой не е имал проблем с това, че има косми по краката, вие решихте, че е нещо , от което да се срамувате...

Sarabi
10-22-2007, 19:41
Баси, май са прекалено малко момичетата, които се кефят на готини космати крака :? . За мен си е по - естетично мъжа да си е мъж. Какво пък им пречат на мъжките космите по краката не мога да разбера ? ДА де, до личен избор си е . И тая хигиена като я почнете... абе и да си ги маха ако се къпе веднъж в седмицата няма да има кой знае колко голяма разлика :roll: . До сега пък стотици години никой не е имал проблем с това, че има косми по краката, вие решихте, че е нещо , от което да се срамувате...

Sarabi
10-22-2007, 19:41
Баси, май са прекалено малко момичетата, които се кефят на готини космати крака :? . За мен си е по - естетично мъжа да си е мъж. Какво пък им пречат на мъжките космите по краката не мога да разбера ? ДА де, до личен избор си е . И тая хигиена като я почнете... абе и да си ги маха ако се къпе веднъж в седмицата няма да има кой знае колко голяма разлика :roll: . До сега пък стотици години никой не е имал проблем с това, че има косми по краката, вие решихте, че е нещо , от което да се срамувате...

SwEeT_PriNceSsS
10-23-2007, 06:13
еми щом не се чувстваш комфортно ги махни.. но според мен ако ги махаш за първи път нека да е пролетта, лятото .. защото сега няма смисъл.. и да ги махнеш, и да не ги махнеш никой няма да види нито да разбере ;)

DisciplineAndOrder
10-23-2007, 06:51
Имам въпрос,на 13 съм ама имам доста косми по краката,познавам някои 14 годишни които нямат толкова но се бръснат и епилират,а също няколко пъти и на мен са ми го подричали,така де въпроса ми е да си махна ли космите по краката???
не ги махай маина тва ша е супер тъпо ...

Ае хора вие малумни ли сте ...искам съвсек честно дам и от говорите ..вие тъпи ли сте .... добре тва ако беше момиче хуаво нали , но момче на 13 години да си маха космите по краката ?! .... или сте много тъпи или незнам .... супер зле .... сички са станали ебати гейовете !


Да,и аз тва викам..Кво ше си ги махаш бе!Нали си мъж (или си педалче)? :-s

pepelq6kaaa
10-23-2007, 07:36
mahai gi samo 4e po dobre s epilator ako moje6 da izdarji6

zvezdichkaaa
10-23-2007, 07:44
добре бе, дееба, гадно е мъж с гладички и меки краченца ](*,)
ама като се замисля той е на 13 и да ги махне и да не ги махне все едно.
никой няма да разбере дали се е епилирал и просто още не са му пораснали :smt005

Хаха подкрепям.

N0_feAR
10-23-2007, 07:59
според мен няма смисъл да ги махаш. На 13 си...де да знам ти си решаваш, но ако ще се водиш от това кой к'во прави по-хубу си седни на задника и пак си помисли. И на всичкото отгоре идва зимата.....по къси гащи ли ще ходиш, че ще си бръснеш краката??!!

HePeAJIeH
11-05-2007, 05:59
пусни тема "Да си махам ли космите по ръцете?"

Reed
11-05-2007, 06:54
По-яко е без косми. : )) но все пак ти сам си решаваш.Ако искаш изчакай лятото и тогава ги махни.Сега едва ли някой ще ти гледа краката...

hungry_vampire_f
11-05-2007, 07:09
Ако ти се налага да носиш къси панталони или поли взимай епилатора и почвай :) Аз на твоите години си ги махах