PDA

View Full Version : Какво мислите за спорта.?..............



nikito0o
10-03-2007, 21:06
hei kakvo mislite za moq sport a a a a.mai zabravih da vi kaja 4e az treniram karate do 6otokan.imali hora koito sa trenirali ili trenirat.kakvo mislite za tozi sport.int se dali na edno momi4e mu otiva tozi sport i kakvo mislite za takiva ludi glavi kato mene.4uvala sam mn mneniq po vaprosa i me int kakvo mislite vie.pls kajete mi mn mi e interesno.mersi :D :D =D> \:D/

comics
10-03-2007, 21:30
zapishi se na muai thai - tam shte ti e po-interesno ;), a puk ak0 si namerish nqkyde kung fu ... extra ;)~

VeSna
10-03-2007, 21:39
Мен в 3-ти клас ме пратиха да се запиша на спортни танци, а аз се записах на джудо (по простата причина че нямаше карате :wink: ) и половин година тренирах джудо, а не спортни танци и наще чак тогава разбраха :mrgreen: . Сега ми е много натоварена програмата (Училище, теми, марури, куче гледам, шофьорски курсове ... и т.н.) и не мога да се запиша а при нас има кунг фу и е доста яко - все пак ще можеш да се пазиш...

А за лудата глава - и аз съм така (Директора вече ме знае по име и кой клас съм, и кой номер даже...) Майка ми често се изразява "Калине (говори на баща ми), добре че не е физиката на сина ти (брат ми има яка ръчичка и гръбче) и характера на дъщеря ти (предполага се защо...) на едно мсято, че това дете само по районните да го търсиме...." :mrgreen:

ПС: Радвам се, че не съм само аз такава лудетина, а си имам и компания :wink:

nikito0o
10-04-2007, 09:32
ПС: Радвам се, че не съм само аз такава лудетина, а си имам и компания :wink:[/quote]


emi vij kakvo ludite glavi sa malko tai 4e trqbva da se sauzim i da napraim celiq svqt malko po izkreizal :lol: :lol: :lol:


a pak otnosno tova 4e nqma6 vreme 6te ti kaza samo 4e az po4nah v na4aloto na 7 klas kogato vs zn 4e ima izpiti i vse pak hodih na uroci 3 pati v sedmicata hodih na u4ili6te na trenirovki i stanah nacionalen 6ampion (ne se hvalq)ta misalta mi e 4e 4ovek kogato e nai zaet moje da nameri malko vreme za kakavto i da e sport O:) :D :D

666a666kin
10-04-2007, 11:20
мисля че е мн популярен спорт :mrgreen:

nikito0o
10-05-2007, 19:59
nz dali e mn popularen no e mn hubav i polezen za zdraveto

teenkopele
10-05-2007, 21:50
Нищо.

dunapren
10-07-2007, 00:01
боксу е по добре :-D

radito
10-10-2007, 14:19
А тва пък кво общо има с лудетиността ти? :shock: Охх такива мъници като почнат да ми се правят на много откачени са ми адски смешни :lol: :lol: