PDA

View Full Version : 6те повтаряме ли...



golqmoto_napu6vane
10-03-2007, 22:13
zaradi tpata sta4ka 6te povtarqme li godinata... az ne mislq taka ama ili po 4 uroka na 4as6te zimame ili 6te ni se zima ot letnata vakanciq koeto e ujasno za6toto si4ki sega si po4ivat a az milata :smt010 u4a za6toto klasniq ne sta4kuva i drugite si imat vakanciq a az se trepem tuka.... :smt013 :smt013 :smt013

shadow4e
10-03-2007, 22:19
Уф като почнете така... Откъде да знаем ние???? Миенистърът каза, че няма да се взима от ваканциите, но откъде можеш да си сигурна, че другата седмица няма да реши друго?!?

golqmoto_napu6vane
10-03-2007, 22:20
Kum4o Vyl4o samo lyje! A posle koi strada nie qqq nema da u4im prez vakanciqta ako 6te da ostavam u toq klasss qqq...

merilin1
10-03-2007, 22:45
днеска кат говорих с класния каза, че най-вероятно и другата седмица няма да се учи..... е на тва му се вика ОсиранЕ !!! пфф... :(

Valar
10-04-2007, 07:49
По-темата
Кво ти пречи един дубъл! :-D

malka_sladuranka
10-04-2007, 09:33
Не мисля, че ще позволят годината да се обяви за нулева.. :-s
А не мога да разбера какво мръкате, че ще ви вземат 5 дена от ваканцията. От толкова ли голямо знаение е дали ще завършите на 15ти или на 20ти юни...? Или там до който учите. :-s

glezan4e
10-04-2007, 09:40
nadqvam se da ne povtarqme.. no za da stane trqa da se sta4kuva pove4e vreme.. ( mesec, dva .. srok ili godina ) nqmam predstava....

`Death`Whore``
10-04-2007, 09:42
По-темата
Кво ти пречи един дубъл! :-D
Каквом сравняваш, че не ми стана ясно... =P~

Стига си се лигавил/а. Учи там и тихо.

mrysnika
10-04-2007, 09:52
http://btv.bg/news/?magic=bulgaria&story=60903

golqmoto_napu6vane
10-04-2007, 12:13
pff tuka pi6e 4e moje ako prodylji pove4e pt 15-se dena a ve4e minaha 14 tctctctctct :smt017 :smt017 :smt017

Mooo6no
10-04-2007, 12:20
При 3 месеца и нагоре със сигурност се повтаря годината.

Seducti0n
10-04-2007, 12:22
Ох айде сега...като почнете да се вайкате...,,ама ние ходим за по 2-3 часа при положение,че имам познати дет въобще не ходят``-никой не ви задължава да ходите...никой...като не искаш не ходи и какво значи аз тук се трепя и прочие не си ти единствената ученичка,която да ходи на училище вв условия като тазгодишните...аз съм си плътно на даскало и се радвам от този факт,защото не мога да си представ,колко материал е изпуснат за тези 2 седмици и иколко ще се пропусне,ако стачките не прекратят скоро време...стискам палци това да стане скор..стига сдухва и драматизира. :wink:

FelisDirus
10-04-2007, 12:32
pff tuka pi6e 4e moje ako prodylji pove4e pt 15-se dena a ve4e minaha 14 tctctctctct :smt017 :smt017 :smt017


не са минали 14, а 9
защо броиш събота и неделя? :-s


и стига претенции, моля, никой няма да повтаря, нито ще анулират годината
друга работа нямате ли си освен да се филмирате излишно?
и както вече каза експлойтед, сърдете се на управниците, а не на учителите

mrysnika
10-04-2007, 13:03
pff tuka pi6e 4e moje ako prodylji pove4e pt 15-se dena a ve4e minaha 14 tctctctctct :smt017 :smt017 :smt017


не са минали 14, а 9
защо броиш събота и неделя? :-s


и стига претенции, моля, никой няма да повтаря, нито ще анулират годината
друга работа нямате ли си освен да се филмирате излишно?
и както вече каза експлойтед, сърдете се на управниците, а не на учителите
Аз не се сърдя на учителите,а ме е яд на тЪпия министЪр,ама как да е...филмирам се,понеже има причина,трябва да знам какво става. При мен положението е леко по-деликатно и така. ...

dunapren
10-04-2007, 13:07
pff tuka pi6e 4e moje ako prodylji pove4e pt 15-se dena a ve4e minaha 14 tctctctctct :smt017 :smt017 :smt017


не са минали 14, а 9
защо броиш събота и неделя? :-s


и стига претенции, моля, никой няма да повтаря, нито ще анулират годината
друга работа нямате ли си освен да се филмирате излишно?
и както вече каза експлойтед, сърдете се на управниците, а не на учителите
е сега то дяцата не се замислят толкова надълбоко.Чули някъде от някой че евентуално може би ще се повтаря годината и въхххх ужас много са нагли тея учители заради тяхните претенци ся ще повтарям....
е помислете малко бе не искате ли да ви убочават кадърни и способни хора или те интересува повече че другите не учат а ти си невероятно набутан/а...

FelisDirus
10-04-2007, 13:09
pff tuka pi6e 4e moje ako prodylji pove4e pt 15-se dena a ve4e minaha 14 tctctctctct :smt017 :smt017 :smt017


не са минали 14, а 9
защо броиш събота и неделя? :-s


и стига претенции, моля, никой няма да повтаря, нито ще анулират годината
друга работа нямате ли си освен да се филмирате излишно?
и както вече каза експлойтед, сърдете се на управниците, а не на учителите
Аз не се сърдя на учителите,а ме е яд на тЪпия министЪр,ама как да е...филмирам се,понеже има причина,трябва да знам какво става. При мен положението е леко по-деликатно и така. ...


казах ти вече, че при мен е още по-деликатно
12 клас съм
стига мрънка :lol:

mrysnika
10-04-2007, 13:11
Добре,како :o
Бе не мрънкам,бе,интересувам се от сЪбитията... :D

FelisDirus
10-04-2007, 13:12
Добре,како :o
Бе не мрънкам,бе,интересувам се от сЪбитията... :D

хах.. ще се разбере след някоя и друга седмица :twisted:

dunapren
10-04-2007, 13:15
Добре,како :o
Бе не мрънкам,бе,интересувам се от сЪбитията... :D

хах.. ще се разбере след някоя и друга седмица :twisted:
ееехееее седмица дотогава 10 учители ще са умрели от глад а други 10 ще са пребити от недоволни ученици които са чули някъде че ще повтарят :-D

FelisDirus
10-04-2007, 13:22
Добре,како :o
Бе не мрънкам,бе,интересувам се от сЪбитията... :D

хах.. ще се разбере след някоя и друга седмица :twisted:
ееехееее седмица дотогава 10 учители ще са умрели от глад а други 10 ще са пребити от недоволни ученици които са чули някъде че ще повтарят :-D


голям си шемет.. к'ъв е тоя черен хумор

^Sam90^
10-04-2007, 14:20
Пф, писна ми тая стачка, искам даскалооо :evil: :evil: :evil: Ебаси и ся всички трябва да хукваме по уроци и т.н., щото видиш ли оня сладур министъра и матури ни слага.... глупак :evil: :evil:

golqmoto_napu6vane
10-04-2007, 14:27
XaX syglasna sam :lol: :lol: :lol:

^Sam90^
10-04-2007, 20:04
След проведената вчера среща между ръководството на Министерството на образованието и Регионалните инспекторати по образование стана ясно, че засега няма необходимост от удължаване на учебния срок и съкращаване на ваканцията на учениците заради учителската стачка.
Това може да стане след 15-ия ден на стачката.

Най-вероятно загубените часове ще бъдат компенсирани от броя на часовете за преговор или упражнения, както и на лабораторните занимания.

Развръзката се очаква утре, след като министър Вълчев се съгласи на нов кръг преговори със синдикатите, които ще се проведат в петък в МОН.

Deskata_90
10-04-2007, 21:52
Да бе министъра няма да поеме такъв риск да се обяви годината за нулева.Ама много тъпо ни прееба с матурите, като ги пусна от тая година :( До някъде им подкрепям стачката, ама малко прекаляват.Според мене не трябва всички учители да взимат еднакви заплати.

loyal_88
10-04-2007, 22:17
Няма да има нулева година, гаранция, а ако ни орежат ваканциите - дреме ми, майка ми е лекарка и имам доволно много бележки :lol: Но все пак баш годината когато завършвам ли намериха да стачкуват?!

MindYourMind
10-04-2007, 22:28
По-темата
Кво ти пречи един дубъл! :-D
Всяко хубаво нещо се случва от 3тия път! :)
Нищо не пречи и следващата да се повтаря ! :D

Blab
10-04-2007, 22:43
Както върви...на мен все повече ми се иска да съм 12-ти клас и догодина...тъкмо ще си почина малко преди университета O:)
...и ще кандидатствам с наборите :lol: ...

gLoRiOuS_aNGeL
10-04-2007, 23:19
Ти си доста тъпичка и неинформирана! (Става въпрос за авторката)
Ако стачката е повече от 1 месец ще повтаряме!
А и вече е решено,че няма да взимат от ваканциите,защото някои училища не стачкуват!
Първо слушайте хората,пък тогава пишете тъпи теми!!! :smt013

Decu
10-05-2007, 06:33
Пф, писна ми тая стачка, искам даскалооо :evil: :evil: :evil: Ебаси и ся всички трябва да хукваме по уроци и т.н., щото видиш ли оня сладур министъра и матури ни слага.... глупак :evil: :evil:

Вчера някакви ме спряха да се подписвам против матурите :lol:

nemesis_
10-05-2007, 06:58
За са няма да се повтаря...Доколкото съм информирана...
8-[ Аз лично днеска съм на даскало :-)

koalka
10-05-2007, 07:16
Не мисля, че ще се обяви годината за нулева.Все пак няма да се позволи да няма кандидатстващи тая година.

mgxpower
10-05-2007, 07:23
Бая време се задържа тази стачка...като гледам новините...и сигурно скоро ще утихне лека полека!

FelisDirus
10-05-2007, 10:02
Не мисля, че ще се обяви годината за нулева.Все пак няма да се позволи да няма кандидатстващи тая година.


най-накрая един смислен коментар по темата

абсурдно е да се анулира годината, не говорете глупости!

Rock & Roll Queen
10-05-2007, 17:31
^в никакъв случай няма да стане, това ще е минус за всички.
НО, мамка му...баси министъра, не го измисли още..следващите преговори са насрочени чак за неделя, дано да има някакъв резултат. :smt011 Искам да уча!!!

~BoRn^InLoVe~
10-05-2007, 17:42
^в никакъв случай няма да стане, това ще е минус за всички.
НО, мамка му...баси министъра, не го измисли още..следващите преговори са насрочени чак за неделя, дано да има някакъв резултат. :smt011 Искам да уча!!! ама тази неделя ли :smt017

bboy_bunker
10-05-2007, 18:34
Не мисля, че ще се обяви годината за нулева.Все пак няма да се позволи да няма кандидатстващи тая година.


най-накрая един смислен коментар по темата

абсурдно е да се анулира годината, не говорете глупости!

абсурдно е, но е имало такъв случай.. не в България ;)

Rock & Roll Queen
10-05-2007, 20:04
^в никакъв случай няма да стане, това ще е минус за всички.
НО, мамка му...баси министъра, не го измисли още..следващите преговори са насрочени чак за неделя, дано да има някакъв резултат. :smt011 Искам да уча!!! ама тази неделя ли :smt017
да

FelisDirus
10-06-2007, 00:27
Не мисля, че ще се обяви годината за нулева.Все пак няма да се позволи да няма кандидатстващи тая година.


най-накрая един смислен коментар по темата

абсурдно е да се анулира годината, не говорете глупости!

абсурдно е, но е имало такъв случай.. не в България ;)


да, разбрах вече
но тук няма да се случи, поне така смятам

Mooo6no
10-06-2007, 06:01
^в никакъв случай няма да стане, това ще е минус за всички.
НО, мамка му...баси министъра, не го измисли още..следващите преговори са насрочени чак за неделя, дано да има някакъв резултат. :smt011 Искам да уча!!!
Нали се сещаш, че ако им пусне прекалено бързо всички в държавните сектори ще видят, че става номера и ще се вдигнат на стачка.

naMy4Ho_KoTe
10-06-2007, 06:21
pff tuka pi6e 4e moje ako prodylji pove4e pt 15-se dena a ve4e minaha 14 tctctctctct :smt017 :smt017 :smt017


не са минали 14, а 9
защо броиш събота и неделя? :-s


и стига претенции, моля, никой няма да повтаря, нито ще анулират годината
друга работа нямате ли си освен да се филмирате излишно?
и както вече каза експлойтед, сърдете се на управниците, а не на учителите
Аз не се сърдя на учителите,а ме е яд на тЪпия министЪр,ама как да е...филмирам се,понеже има причина,трябва да знам какво става. При мен положението е леко по-деликатно и така. ...


казах ти вече, че при мен е още по-деликатно
12 клас съм
стига мрънка :lol:

И аз тъй, и аз съм 12 клас. Инак мисля, че министъра е прав, както и учителите отчасти. Ако някой се е занимал да слуша какво говори министъра и се е замислил над думите му ще осъзнае, че има право.

Единствено ме е яд, че въведе матурите.

sh3_1s_7h3_0n3
10-06-2007, 08:33
Голямо мрънкане...
Веднъж се надявате да не учите и 'иху-аху стачки-мачки няя'я учим'
После пък 'ама що не учим, учи ми се' и се вкарвате в няк'ви нереални паранои...

Пък аз тъкмо завърших и те решиха да стачкуват...
Добре щеше да ми дойде докато съм 12ти клас те да си стачкуват, а аз вкъщи да зубря безсмислени теми без да се чудя как да изклинча от у-ще, за да отида на урок или да решавам тестове по 20 предмета, 'щот после имам изпити...

'фащайте по някоя книга и си 'губете' времето пълноценно, отколкото да си затормозявате мозъчетата с няк'ви глупави въпроси, чието резрешаване не зависи и от вас... апф

bboy_bunker
10-06-2007, 11:15
Голямо мрънкане...
Веднъж се надявате да не учите и 'иху-аху стачки-мачки няя'я учим'
После пък 'ама що не учим, учи ми се' и се вкарвате в няк'ви нереални паранои...

Пък аз тъкмо завърших и те решиха да стачкуват...
Добре щеше да ми дойде докато съм 12ти клас те да си стачкуват, а аз вкъщи да зубря безсмислени теми без да се чудя как да изклинча от у-ще, за да отида на урок или да решавам тестове по 20 предмета, 'щот после имам изпити...

'фащайте по някоя книга и си 'губете' времето пълноценно, отколкото да си затормозявате мозъчетата с няк'ви глупави въпроси, чието резрешаване не зависи и от вас... апф
Точно така :)
Аз сега съм 12 клас и без това училище имам достатъчно време да си уча за кандидат-студентските изпити :) А иначе какво ще стане като почне училище... не ми се мисли..

AtMosFera
10-06-2007, 14:18
При 3 месеца и нагоре със сигурност се повтаря годината.


До 30 окт ако продължава още стачката-тогава ще е нулева годината.

ouT-oF(coNtr0L)
10-06-2007, 15:02
Ще повтаряме - няма да повтаряме , Ще повтаряме - няма да повтаряме , Ще повтаряме - няма да повтаряме , Ще повтаряме - няма да повтаряме о не знам!! :wink:

sunny_flower
10-06-2007, 16:30
не ми се вярва да анулират годината но както е тръгнало и това може да се случи .