PDA

View Full Version : Каква музика слушат тинейджърите?



plezlu
10-03-2007, 22:45
Ами много ми е интересно да разбера момичетата и момчетата на моята възраст какво слушат :) ... Само като ги слушам нашите тей наречени "фешани"... "Only house music" а какво виждат очите ми?!...запалените Хаус манияци са наблъскани в най-голямата чалгария "Планета"...та затова....аз слушам и уважавам само 2 стила и те са Черно и Ретро ::: а вие ? :)

FairYoFdaRknEsS
10-03-2007, 22:50
Кот ми хареса като изключим чалгата..... :smt012

jony
10-04-2007, 03:18
Всичко слушам. И метал (maiden, canibal, amon amarth, cold, death)
И ретро(c-block, alexia, Corona, No mercy etc.)
и по-нова музика, ся няма да изброява...
Общо взето всички тез по-мелодичните песнички :)
А, за скара с бира и шопска салата не можем да пуснем "Die for metal"
Нали :-D

xXxScreamxXx
10-04-2007, 05:19
Vsi4ko det stava za sly6ane - hip-hop r&b pop punk metal i dr

quench
10-04-2007, 05:20
така е, имат ужасен вкус - аз слушам само Аврил и ТХ :smt055

това е музиката, която най-много ме определя и описва като човек! 8)

`Death`Whore``
10-04-2007, 06:13
Куенч, ти като се захванеш с умствена работа, изкуфяваш тотално :mrgreen:

quench
10-04-2007, 06:15
ти мълчи - не знам кой слуша B-s B-z

:twisted:

да не го казвам на всеослушание, ти ще се сетиш - че ще ти изчезне славата на зла почитателка на ХИМ

:twisted:

`Death`Whore``
10-04-2007, 06:21
Нееееееееееееееееееееееее ееееееееееее! *Виви се затичва да забие един на Куенч, за да не преебава авторитета и* :-D

sexy_boys
10-04-2007, 07:46
Всичко без чалгата :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted:

glezan4e
10-04-2007, 07:50
az slu6am vsi4ko koeto mi haresva.... ne delq na stilove... 6tot ako ida na kupon i te pusnat 4alga (primerno) a az sym se zarekla 4e ne slu6am kfo, 6te si trygna, taka li? typo e ...

slavito007
10-04-2007, 07:58
Всичко без метъл :smt078 ...даже миналия месец прослушах и техно :-D

sladka_niki
10-04-2007, 07:58
principno slu6am tova koeto mi xaresva i ne se kriq slu6am ot retro (liubimoto mi) prez 4alga(vkliu4va6ta i nai-maznite) do klasi4eska muzika (mn relaksira6to :P) no nai-ve4e zavisi v kakvo nastroenie sym :wink:

tItEufFf
10-04-2007, 08:22
Слушам R&B, Hip-hop и pop. Ама имам и няколко метал песни в папката ми..Абе квото ми харесва това слушам.

Mooo6no
10-04-2007, 08:28
Ми младото поколение слуша новата хитова музика, а лично аз слушам всякаква музика - рап, рок, метъл, електронна, поп, класическа, джаз, пънк и най-рядкоо хардкор.

Аз към коя група да се броя? Вече не ще се наричам метъл, 'щот' метълчетата взеха да се множат и е фешън и ънтру да си метъл.

radito
10-04-2007, 08:31
каквото им хареса...

Shadow_Walker
10-04-2007, 08:40
Аз слушам предимно рок и метъл (и всевъзможните им подстилове =])
Но това не ми пречи да харесвам и друга музика :]

ArTanDra
10-04-2007, 08:51
Защо обръщате толкова голямо внимание на музиката?

Слушам ЧАЛГА!!!! После минавам на ретро , отивам към рок , минавам на поп и завършвам с малко рап.

Rock & Roll Queen
10-04-2007, 09:01
Рок, метъл, пънк-рядко, ама не се ограничавам само с това. Каквото ми хареса от другите стилове. :)

Madness
10-04-2007, 09:05
Ти не беше ли емо...кво черно и ретро :lol: /автора/
Аз слушам сичко...почни го от Металика ...незаменимите Линкин Парк...Еминем...Боб марли...Юрая хиип ако щете...Ъм напоследък някви трансчета,габба раутики слушам...и Симпъл План слушам...И Миле Китич...(всичмки знаем че не може да се напиеш на Айрън Мейдън нали :wink: )
:lol:

zloto
10-04-2007, 10:19
Слушам разни по-леки разновидности на метъл, както и рок... от време на време и ретро, но не особено често...

AliceSw
10-04-2007, 10:21
и аз не знам ква - алтернативна?!? :smt104 :smt104 :smt104

Slave4You
10-04-2007, 11:15
Емиии като цяло аз слушам почти всичко без чалга и честно казано хаус музиката също не ме влече мн. Иначе повечето хора които познавам слушат или метал и хаус или чалга :?

Mainata ti
10-04-2007, 12:39
Бг рап главно.

BlueAvalanche
10-04-2007, 12:42
Клубно : Хаус и Денс, от време на време и Транс :)

flowerlina
10-04-2007, 16:36
Както ми е на настроението

AtMosFera
10-04-2007, 16:46
trance,hardtechno i gabba/аз/.
За съжаление оба4е чалготеките още се пълнят,което значи 4е все сме си на същото ниво.

petel
10-04-2007, 18:40
класическа

SlAdKy_KoTi
10-04-2007, 18:53
Мииии Avril,Tokio Hotel,Evanescence....abe razni takia metal,death metal,punk-rock i emocore :smt016 :smt055
БЕЗ ЧАЛГАА .... :smt078

eXciTiNg-BabY
10-04-2007, 20:45
house music RuLLs :) tva e muzikata na badeshteto \:D/ predimno tova slu6am no ponqkoga si puskam i retro malko 4alga, dance i t.n. :-({|= \:D/

Swinkenhoffer
10-04-2007, 21:30
Мииии Avril,Tokio Hotel,Evanescence....abe razni takia metal,death metal,punk-rock i emocore :smt016 :smt055
БЕЗ ЧАЛГАА .... :smt078

И аз, и аз!

:smt061

Alcohooligan
10-04-2007, 22:02
само клубна музика напоследък... :D

xkk
10-04-2007, 23:13
progressive house, tribal house

MiMcHeToOo
10-05-2007, 00:15
нещо в последния месец доста се зарибих по БГ рап.. ама нямам на предвид Мишо Шамара а тези по новичките ;) (Nelly, Niks, 2HeaDs, Huh и т.н) иначе имам май абсолютно всичко в компа без класическа музика.. ама кой знае може скоро и такава да проимам :-D

nemesis_
10-05-2007, 05:59
Аз слушам предимно рок и метъл (и всевъзможните им подстилове =])
Но това не ми пречи да харесвам и друга музика :]

И аз съм така!(но не си пускам чалга,слушам я само за маса)

BioX
10-05-2007, 06:34
Кот ми хареса като изключим чалгата..... :smt012 =D>
i az sam na tova mnenie!

Борат
10-05-2007, 06:37
рок, поп, класическа, диско, ретро и поп-фолк(чалга) 8)
абе почти всичко БЕЗ МЕТЪЛ :smt012

Samotno_Angel4e
10-05-2007, 08:26
Az slu6am vsqkakva muzika bez narodna i operna... :)

freedom
10-05-2007, 10:01
house music RuLLs :) tva e muzikata na badeshteto \:D/ predimno tova slu6am no ponqkoga si puskam i retro malko 4alga, dance i t.n. :-({|= \:D/

Super si ! I az sum taka! I mislq 4e i vsi4ki ostanali...

`Death`Whore``
10-05-2007, 10:06
ебати тъпото изказване...
Ja, ja. :-D За да ти дойде глътката, трябва да има приятна музика...който слуша нещо на маса, значи го харесва, просто не иска да си признае.

aP0kAlIpSiS
10-05-2007, 10:11
Слушам почти всичко и честно казано не мога да различавам вече стиловете. Малко ми е трудно,защото толкова се смесиха,че вече се обърках. За пример е групата FOB. Харесва ми,ама как да я обясня каква е.Както и да е...
Може би единствените стилове, който избягвам са поп-фолка и хип-хопа. Не,че имам нещо против,но вече са ми безинтересни..

`Death`Whore``
10-05-2007, 10:20
Не ме плаши... 8-[

А какво е ФОБ?

`Death`Whore``
10-05-2007, 10:25
Ако ти знаеш, кажи...

plezlu
10-05-2007, 10:46
Не ме плаши... 8-[

А какво е ФОБ?

FOB e ... Fall Out Boy :) много яка група ей :)

Disrespect
10-05-2007, 11:23
тийнейджърите живеят в Queerville и съответно слушат и такава музика..

Briseis
10-05-2007, 11:36
Only Chalga Music.
Chalga is my life.
Тhe Chalga Music.

И т.н.
:-D :lol: :lol: :lol:

FeelTheBeat
10-05-2007, 13:15
Комерсиалната... Повечето.

goddes
10-05-2007, 15:48
az slu6am pop,dens,disko.

GeorgiaLove
10-05-2007, 16:13
Музиката не се дели на метал,техно, пънк, ска, габба, реге, чалга, народно и опера, музиката се дели на хубава и лоша. Така че, като се нагласяте да се ограничавате до един единствен стил, най-вероятно пропускате хубавото.. та по темата, аз вече не съм много тийнейджърка, ама все пак да отговоря - когато ми е кеф слушам хаус музика, дарън хейс, нора джоунс, джон мейър, деймиън раис, севидж гардън, скорпиънс, бонд,.. още доста има ама едва ли някой ги чете и без тва :) :-({|=

`Death`Whore``
10-05-2007, 16:32
Котката ми изтри поста...затова ще напиша аз какво слушам. Не че съм тийнейджър...от година и половина вече не съм. Слушам дет метъл, малко блек, малко грайнд, обожавам Шопен, Майкъл Джексън ме кефи /много специфичен и як глас има човекът/, този на аватара ми ме вдъхновява...но като цяло съм гадна детърка /абе, как се казва туй...детаджия/йка звучи доста тъпо.../ :mrgreen:

10-05-2007, 17:06
Сички ми мрънкяте всичко без чалга без чалга иначе колонките яко дънят на Преслава, а?
Слушам всичко.

LaDy_DaQnA
10-05-2007, 18:34
така е, имат ужасен вкус - аз слушам само Аврил и ТХ :smt055

това е музиката, която най-много ме определя и описва като човек! 8)


da razpiram li 4e si pedal?

GeorgiaLove
10-05-2007, 18:38
така е, имат ужасен вкус - аз слушам само Аврил и ТХ :smt055

това е музиката, която най-много ме определя и описва като човек! 8)


da razpiram li 4e si pedal?

Незнам какво си разбрала, ама май ние разбрахме че си дечко още :) :roll:

loyal_88
10-05-2007, 19:26
trance,hardtechno i gabba/аз/.
За съжаление оба4е чалготеките още се пълнят,което значи 4е все сме си на същото ниво. И аз съм по тая музика... Чалгии и разни рапове дето некфи печки се карат - у лево ;) Не си ли е да отидеш в Блек Бокс, да се напукаш като животно и да циклиш до сутринта не важи.
А иначе преди от класа ми страшно много ходеха по чалготеки, но вече им писна и много от тях започнаха да слушат хаус :)

Octofunk
10-05-2007, 19:32
Psychedelic, Progressive, Goa, Ambient -> най-вече
Ретро, чалга, метъл, хаус -> допадат ми в ограничени количества

1921
10-06-2007, 08:04
чалга

Kras4eto_lp
10-06-2007, 08:25
Metal,punk...понякога като ми писнат почвам и house и techno :::

_aLeX_
10-06-2007, 09:30
Каквото почне на win-a. В момента се върти /me (music) Now playing: 48. David Guetta - Dancing (Radio FG)-09-05-SAT-2. После следва Freeway -Flipside айде поздрав ;D

ZaHaRcHe
10-06-2007, 10:13
Хаус и техно ест.

Outlawz
10-06-2007, 12:03
Dolo-gore vsi4ko bez 4alga

nemesis_
10-06-2007, 13:49
Хаус и техно ест.

Личи ти :lol: И чалга слушаш нали? :smt005

nemesis_
10-06-2007, 13:53
Аз слушам предимно рок и метъл (и всевъзможните им подстилове =])
Но това не ми пречи да харесвам и друга музика :]

И аз съм така!(но не си пускам чалга,слушам я само за маса)

ебати тъпото изказване...

Под "слушам я на маса" искам да кажа,че съм длъжна да слушам тая помия,защото не ходя сама на ресторантчета и т.н и хората не могат да се съобразяват само с мен,нали така? :wink:

Exothermic
10-06-2007, 14:41
Metal,PunK(Ska),Gothic,RocK,Emocor,Techno,Retro,Hi p-Hop.

AtMosFera
10-06-2007, 15:07
Хаус и техно ест.

Личи ти :lol: И чалга слушаш нали? :smt005





:D иии не прави разлика м/у хаус и техно също

gothic_angel
10-06-2007, 18:21
ъъ..Без чалга предимно Метъл :::

`Death`Whore``
10-07-2007, 04:47
Под "слушам я на маса" искам да кажа,че съм длъжна да слушам тая помия,защото не ходя сама на ресторантчета и т.н и хората не могат да се съобразяват само с мен,нали така? :wink:

аз пък в ресторантче чалга не съм чувал, в разни квартални КРЪЧМИ- да ;)

ама аз си подбирам и компанията и заведенията ;)
Не те е срам - да вземаш думите от устата на горкото болно дете /мен/ :smt009

Mooo6no
10-07-2007, 06:20
Доста различни неща - като се почне от хаус,мине се през спийдкор,Ой,ска,ретро,класи чески рок,та и малко черно... :wink:
E, па' ти не ги ли мразиш черните? :lol: Или слушаш само бели рапъри (Everlast, Eminem, Hose of Pain и т.н.)? :roll:

Dark_Angel_F
10-07-2007, 11:19
Основно метъл , но понякога малко ретро и рядко транс и подобните му.

balistic_007
10-07-2007, 11:43
Слушам хубава музика \:D/ :::

***(=+ ~ pi$ank@ ~ +=)***
10-07-2007, 16:57
Стига да ми харесва песента няма знаение стилът,само без чалга!!! 8)

?love_haTe!
10-07-2007, 17:22
Ми аз слушам Метъл,Пънк,Рок и Хип-хоп,но предимно метъл и пънк! :-)

Sw33tytu
10-08-2007, 13:58
az slu6am vsi4ko koeto mi haresva.... ne delq na stilove... 6tot ako ida na kupon i te pusnat 4alga (primerno) a az sym se zarekla 4e ne slu6am kfo, 6te si trygna, taka li? typo e ...
и аз съм теи :smt045 иначе слушам метъл,рок,пънк,гръндж и доста др :)

iMmOrAl`GiRl
10-08-2007, 18:36
слушам всякаква музика като изключим класическа и подобни.чалга-има 2 песни дето ми харесват ама толкова :smt016



LiNkIn PaRk
LiMp BiZkIt(pzZ Limp Bizkit-Pollution \:D/ :smt016 )

L0v3_suX
10-08-2007, 18:45
ami absoliutno vs kat se po4ne ot nai maznite 4algii prez po mekite.. pop.. dance.. house.. elektro.. trance.. rok.. 4ak do nai qkite metalski par4eta det moi da ti prodynat u4ite.. dovolno se razvivam v muzikalno otno6enie :-D :-D :mrgreen:

SpAcE_LaDy
10-08-2007, 19:03
Ми аз слушам електронна музика и Hip-Hop, а от електронната предимно
Trance (от trance-a предимно vocal trance i progressive trance) (Trance MANQCI(vs podstilove): ATB, Paul Van Dyk, Darude, Tiesto, PPK, Gouriella, Ferry Corsten, Astral Projection, Infected Mushroom, Yahel, Holymen, Above and Beyond, Armin Van Buuren, Nu NRG и т.н.)
House но по-тежък.. като Carl Cox, Dr.Kucho, Chris Liebing, Satoshi Tomiie, John Digweed и др.,
Minimal (Hard Techno) - Sven Wittekind, Skarabex, Sander Kleinenberg, Umek, Sinclair, Adam Beyer, Mauro Picotto, Ade Fenton и т.н.
Drum`n`Bass - Ogonek & Cooh, Noisia, Acidtrip, Targy, Exo, Konspirator, Mocks, Current Value, Concord Down, Muffler, Counter Strike, TeeBee, Pendulum, ShyFX, Aphrodite, Black Sun Empirе и т.н.

а Hip-Hop-a вече го казах.. слушам Ying Yang Twins, Raptile, Qwan, Bubba Sparxxx, Gorilla Zoe, Lil Jon и т.н.

Друго не слушам.. белким ми хареса и някое друго реге и пък от хитчетата.. като Yves Larock - Rise Up например.. но предимно това, което казах горе:) И много обичам да чета информация за музиката, която слушам:)

OFFtopic: Хахаха, мн са ми смешни чалгарите, които казват че слушат house.. като ги питам кво слушат от house-а, те казват "Ооо не знам, не ги знам по имена.." ХАХАХАХАХАХАААА, смешни стее.. като слушате един стил музика поне се постарайте да знаете какво представлява този стил.. защото да го слушате само защото е модерно.. е СУПЕР ХИПЕР ТЪПООО и не осъзнавате колко сте смешни хахахаххахах, леле късам се д се смея на такива индивиди:)

*~Katrin~*
10-08-2007, 19:20
Ми аз слушам всякаква музика :wink: Любимата ми грипа е Tokio Hotel :smt007 :smt007 :smt007 мн са готини и имат мн хубави песни :wink: кефя се още и на Avril Lavigne-супер певица ;)

blahblahblah
10-08-2007, 20:01
Общо взето всякаква електронна музика (hands up, dance, trance, rave, techno, happy hardcore, hardstyle, ambient...) и класически рок.

Песни от всеки жанр може да ми допаднат, без рап и чалга. Всъщност дори и на чалга мога да издържа, но рапът ме разяжда от всякъде. :roll:

AtMosFera
10-09-2007, 16:37
Ми аз слушам електронна музика и Hip-Hop, а от електронната предимно
Trance (от trance-a предимно vocal trance i progressive trance) (Trance MANQCI(vs podstilove): ATB, Paul Van Dyk, Darude, Tiesto, PPK, Gouriella, Ferry Corsten, Astral Projection, Infected Mushroom, Yahel, Holymen, Above and Beyond, Armin Van Buuren, Nu NRG и т.н.)
House но по-тежък.. като Carl Cox, Dr.Kucho, Chris Liebing, Satoshi Tomiie, John Digweed и др.,
Minimal (Hard Techno) - Sven Wittekind, Skarabex, Sander Kleinenberg, Umek, Sinclair, Adam Beyer, Mauro Picotto, Ade Fenton и т.н.
Drum`n`Bass - Ogonek & Cooh, Noisia, Acidtrip, Targy, Exo, Konspirator, Mocks, Current Value, Concord Down, Muffler, Counter Strike, TeeBee, Pendulum, ShyFX, Aphrodite, Black Sun Empirе и т.н.

а Hip-Hop-a вече го казах.. слушам Ying Yang Twins, Raptile, Qwan, Bubba Sparxxx, Gorilla Zoe, Lil Jon и т.н.

Друго не слушам.. белким ми хареса и някое друго реге и пък от хитчетата.. като Yves Larock - Rise Up например.. но предимно това, което казах горе:) И много обичам да чета информация за музиката, която слушам:)

OFFtopic: Хахаха, мн са ми смешни чалгарите, които казват че слушат house.. като ги питам кво слушат от house-а, те казват "Ооо не знам, не ги знам по имена.." ХАХАХАХАХАХАААА, смешни стее.. като слушате един стил музика поне се постарайте да знаете какво представлява този стил.. защото да го слушате само защото е модерно.. е СУПЕР ХИПЕР ТЪПООО и не осъзнавате колко сте смешни хахахаххахах, леле късам се д се смея на такива индивиди:)


Ооо,Свен...3-ти,....Христо Ботев...ша са убииме!!!!!

N0_feAR
10-09-2007, 19:03
почти всякаква музика слушам...зависи от настроението ми. Само метъла не го понасям :smt019

gree_girl
10-09-2007, 21:42
metal-kogato mi e nervno mnogo yspokoqva
dance-v diskoto

xkk
10-10-2007, 00:23
progressive/tribal house : Marcelo Castelli, Joy Marquez, Paco Buggin, RPO, Mark Knight, Loic B, Austin Leeds, Kobbe, Nick Terranova, John Digweed, Sasha, Tarkan & V-Sag, Simon Garcia & Karim Shaker и т.н. :)

SpAcE_LaDy
10-10-2007, 18:24
Ми аз слушам електронна музика и Hip-Hop, а от електронната предимно
Trance (от trance-a предимно vocal trance i progressive trance) (Trance MANQCI(vs podstilove): ATB, Paul Van Dyk, Darude, Tiesto, PPK, Gouriella, Ferry Corsten, Astral Projection, Infected Mushroom, Yahel, Holymen, Above and Beyond, Armin Van Buuren, Nu NRG и т.н.)
House но по-тежък.. като Carl Cox, Dr.Kucho, Chris Liebing, Satoshi Tomiie, John Digweed и др.,
Minimal (Hard Techno) - Sven Wittekind, Skarabex, Sander Kleinenberg, Umek, Sinclair, Adam Beyer, Mauro Picotto, Ade Fenton и т.н.
Drum`n`Bass - Ogonek & Cooh, Noisia, Acidtrip, Targy, Exo, Konspirator, Mocks, Current Value, Concord Down, Muffler, Counter Strike, TeeBee, Pendulum, ShyFX, Aphrodite, Black Sun Empirе и т.н.

а Hip-Hop-a вече го казах.. слушам Ying Yang Twins, Raptile, Qwan, Bubba Sparxxx, Gorilla Zoe, Lil Jon и т.н.

Друго не слушам.. белким ми хареса и някое друго реге и пък от хитчетата.. като Yves Larock - Rise Up например.. но предимно това, което казах горе:) И много обичам да чета информация за музиката, която слушам:)

OFFtopic: Хахаха, мн са ми смешни чалгарите, които казват че слушат house.. като ги питам кво слушат от house-а, те казват "Ооо не знам, не ги знам по имена.." ХАХАХАХАХАХАААА, смешни стее.. като слушате един стил музика поне се постарайте да знаете какво представлява този стил.. защото да го слушате само защото е модерно.. е СУПЕР ХИПЕР ТЪПООО и не осъзнавате колко сте смешни хахахаххахах, леле късам се д се смея на такива индивиди:)


Ооо,Свен...3-ти,....Христо Ботев...ша са убииме!!!!!

ООоо, това парти го чакам от месец и половина.. напрао ще е ВЪРХАААААА! :)

AtMosFera
10-11-2007, 08:34
Ми аз слушам електронна музика и Hip-Hop, а от електронната предимно
Trance (от trance-a предимно vocal trance i progressive trance) (Trance MANQCI(vs podstilove): ATB, Paul Van Dyk, Darude, Tiesto, PPK, Gouriella, Ferry Corsten, Astral Projection, Infected Mushroom, Yahel, Holymen, Above and Beyond, Armin Van Buuren, Nu NRG и т.н.)
House но по-тежък.. като Carl Cox, Dr.Kucho, Chris Liebing, Satoshi Tomiie, John Digweed и др.,
Minimal (Hard Techno) - Sven Wittekind, Skarabex, Sander Kleinenberg, Umek, Sinclair, Adam Beyer, Mauro Picotto, Ade Fenton и т.н.
Drum`n`Bass - Ogonek & Cooh, Noisia, Acidtrip, Targy, Exo, Konspirator, Mocks, Current Value, Concord Down, Muffler, Counter Strike, TeeBee, Pendulum, ShyFX, Aphrodite, Black Sun Empirе и т.н.

а Hip-Hop-a вече го казах.. слушам Ying Yang Twins, Raptile, Qwan, Bubba Sparxxx, Gorilla Zoe, Lil Jon и т.н.

Друго не слушам.. белким ми хареса и някое друго реге и пък от хитчетата.. като Yves Larock - Rise Up например.. но предимно това, което казах горе:) И много обичам да чета информация за музиката, която слушам:)

OFFtopic: Хахаха, мн са ми смешни чалгарите, които казват че слушат house.. като ги питам кво слушат от house-а, те казват "Ооо не знам, не ги знам по имена.." ХАХАХАХАХАХАААА, смешни стее.. като слушате един стил музика поне се постарайте да знаете какво представлява този стил.. защото да го слушате само защото е модерно.. е СУПЕР ХИПЕР ТЪПООО и не осъзнавате колко сте смешни хахахаххахах, леле късам се д се смея на такива индивиди:)


Ооо,Свен...3-ти,....Христо Ботев...ша са убииме!!!!!

ООоо, това парти го чакам от месец и половина.. напрао ще е ВЪРХАААААА! :)


Има време за билети още нали?Щото не съм си взела,а 1 фр каза че ше вземе 100%...абе нещо на оферта беше,ама реших да се подсигуря защото няма начин да го пропусна... :-D

SpAcE_LaDy
10-11-2007, 10:57
Оо, ми има време да.. в смисъл те още дори флаери з партито не са направили.. тка че време колкот щеш.. :) е, не колкот щеш, ма поне половин месец че и повече има:)

CrIsTiaNo_
10-11-2007, 12:05
principno slu6am tova koeto mi xaresva i ne se kriq slu6am ot retro (liubimoto mi) prez 4alga(vkliu4va6ta i nai-maznite) do klasi4eska muzika (mn relaksira6to :P) no nai-ve4e zavisi v kakvo nastroenie sym :wink:

+1

DisciplineAndOrder
10-11-2007, 20:42
Метъл и рок.

schranz
07-18-2008, 07:53
hard-techno , schranz

k0kster
07-18-2008, 10:17
Аз слушам Метал,пънк,малко ска и drum n bass 8)

cold_arrow
07-18-2008, 10:21
Пънк и рнб :)

DjBaloon
07-18-2008, 17:48
Slushat chalga ta im pukat ushite

skatemore
07-18-2008, 19:03
hardcore hip hop trip hop

kofa_s_voda
07-18-2008, 19:38
рок,отчасти метъл

mimz_rap
07-18-2008, 19:47
rap , hip-hop , ragga , reggae :)

SunShinePearl
07-18-2008, 21:38
За мен на 1-во място е рока :grin: :grin: :grin: След това всичи са ми на едно ниво.

Decu
07-19-2008, 07:22
рок,отчасти метъл O:)

RottenFlesh
07-19-2008, 07:50
Рап , РнБ , метъл , рок , пънк , реге направо миш маш от стилове е при мен :D

GbSy
07-19-2008, 10:35
Рок, поп, R`N`B, Dance, Алтернативен рок... това са основните стилове, които слушам, смятам, че във всеки стил музика има нещо хубаво. :)

П.П.:Само без хаус :smt078 !!!

didi_baby
07-19-2008, 10:56
House Trance Techno & Electro :)

Ros
07-19-2008, 16:23
az slu6am vsi4ko koeto mi haresva.... ne delq na stilove... 6tot ako ida na kupon i te pusnat 4alga (primerno) a az sym se zarekla 4e ne slu6am kfo, 6te si trygna, taka li? typo e ...

+1 а пък и всички казват,че не слушат чалга,а после точно тези са първи на дансинга и се забавляват както тези,които казват,че слушат :wink:

music_soul
07-19-2008, 19:44
Hip-hop, R&B, punk-rock, малко metal.. ужасно малко чалга.. някои techno парчета .. и тва е :oops:

Jоnny
07-19-2008, 19:55
Сички слушат ХАУС и ЧАЛГА..

Мразя хаус.

Слушам алт/хард рок + хард техно..

Dilana
07-20-2008, 15:11
мммм повечето слушат ЧАЛГА :-x :evil: илииии HOUSE :smt078
ааааа има и такива които НАВЪН /т.е за пред хората/ слушат метъл... или пък рок... а вкъщи... кво да гледаш... чалгия от всякаде...


аз слушам метъл-death,black,thrash,power и gothic :]
:smt096 :smt096 :smt002 :smt002

LiLGrizzly
07-20-2008, 15:19
bg rap , hip hop , malko dance !

buffalo88
07-20-2008, 17:59
повечето са някви хаусари и чалгари , не че има разлика (все един и същи боклук) ... но има и хора ,който уважавам защото не се ограничават със един стил ми си разнообразяват .. има толкова хубави стилове който още не са станали комерс ;]

chester_love
07-23-2008, 20:54
ами сегашно време всички станаха ''хаус маниаци'' :D други пък слушат чалга ии най вече метъл :P

baby_v_
07-24-2008, 07:11
аз слушам hip hop R&B pop ;)

Just_ME !!!!
07-24-2008, 07:14
em est 4e rap ;]

cvetenceto1991
07-24-2008, 08:45
каквото им харесва

Redo
08-17-2008, 11:29
От тая година стана на мода да се слуша хаус и да се носиш фешън.Чалгарите до преди това пълнеха местата на концертите от Планета Прима.Тя смешна.
Слушам електронна музикиа от 3 години.Рап и хип-хоп от по-малък както и ретро.Не съм се ограничил до 1 стил в музиката,защото това е много голяма грешка.
Абе ви си знайте хейтърчета най-добре правете каквото искате и после се чудете защо някои ви се смеят.

ScionOfStorm
08-17-2008, 15:46
не знам какво слушат тийнейджърите, ама в детското меню на макдоналдс има играчка с Токио Хотел :lol: :lol: :lol:

retwerts
08-17-2008, 16:07
При тинейджърите няма ясно обособени вкусове(това е мое мнение).Те много обичат да се делат по отношение на вкусове.Забелязват се няколко основни направления-house,които задължително слушат и чалга-това са хората с най-лош вкус,метъли(по-голямата група е от слушатели на крайно върдия стил или пък на нео метъл банди) и едно поднаправление,което се отцепи от метълите-венорезачи(емо).Те също като чалгарите си падат по по-лоша музика-Tokio Hotel и т.н.

Най-лошото е ,че на тийнейджърския мозък много лесно се влияе.Има разбира се и хора,които не се вписват в тези групи.Голяма част от тези хора слушат стойностна музика-рок ,поп изпълнители,но не бритнита и т.н.,те са към чалгарите,джас,блус и т.н.Но тази група хора на ценители на стойностна музика,независимо от стила,са по-скоро при по-възрастни хора.

Има и така наречени комерси,които слушат хитове,като почти няма значение в кой стил са.Те най-често казват:аз слушам всичко.
(Щях да забравя и рапърите,сори.Те се срещат преди всичко сред млади хора.)

Make_Love
08-17-2008, 16:32
....най-много слушам Rock ,по-точно old Rock и най-точно Rock баладите ,иначе БГ рап и Hip-Hop,R&B..... Т'фа е ..

FlipY
08-17-2008, 19:12
зна4и си4ко но наи ве4е- техно ,хаус (мн малко) хардстаил..поп , метъл(мн мн мн мн малко 1-2 песни4ки)...РЕТРО.....с първите 3 стила хап4етата придобиват още по голямо въздеиствие

Skullbreaker
08-18-2008, 09:21
Еми аз слушам само МЕТАЛ....
Любимите ми групи са Грийн Дей , Никелбек и ест ТХ :-) .
Също така си падам по по-твърди парчета като Noting else meters / The Unforgivvven на Metalika .

Има и една много яка песен Мис а тинг , пее я Аеросмит май :grin: .


Когато съм с приятели любимото ми е "Залеза и зората" и "Погледни ме във очите" :-o .



пс: Определям се като нещо средно между пънк и метал с наклонности за скинар/хулиган 8)

blader
08-18-2008, 09:34
Еми аз слушам само МЕТАЛ....
Любимите ми групи са Грийн Дей , Никелбек и ест ТХ .
Също така си падам по по-твърди парчета като Noting else meters / The Unforgivvven на Metalika .

Има и една много яка песен Мис а тинг , пее я Аеросмит май Very Happy .


Когато съм с приятели любимото ми е "Залеза и зората" и "Погледни ме във очите" Surprised .



пс: Определям се като нещо средно между пънк и метал с наклонности за скинар/хулиган Cool
всичко е ок ама токио хотел къде ги слагаш при пънка и метал-а?... :o :o :o

Sticky[fuck bling bling]
08-18-2008, 09:50
Ама вие верно ли говорите :razz: :razz: :razz:
Секи слуша тва,дето го дават по ЕмиВи и Сити и там ЕмЕм ли беше,тва е положението

Redo
08-18-2008, 15:00
]Ама вие верно ли говорите :razz: :razz: :razz:
Секи слуша тва,дето го дават по ЕмиВи и Сити и там ЕмЕм ли беше,тва е положението
Повечето млади не са ограничени като теб до 3 музикални канала !

FlipY
08-18-2008, 15:01
]Ама вие верно ли говорите :razz: :razz: :razz:
Секи слуша тва,дето го дават по ЕмиВи и Сити и там ЕмЕм ли беше,тва е положението това не е за мене...аз като слушам песните те са по4ти безизвестни...щом я пуснат по Мтв или Сити спирам да я слушам..

shanty9
08-19-2008, 14:56
мен па най добре ме описват ( ли нз как го каа ) кат човек рапа и регето е тва са мойте стилове ... мраза не моа поннасям чалга тва некой кат започне ми говори за планета амор тея др тъпи чалга дискотеки дет сички курви и курвари (мъжки курви) се събират ;д ..
признаам само рапа и регето ест не съм такъв чоек слушам и др ... там тея риани ... келита кво осхте не се сещам ... ;Дма не толко колкото др 2 любими стила .. ;д ии така ... пийс

na1xn
08-19-2008, 16:02
4alga s house e twa e... veliko

d3signer
08-19-2008, 16:33
Първо HIP-HOP NEVER STOP , второ падам си по метал R&B и техно (по принцип това са най-слушаните песни от този стил).

MadHatter
08-19-2008, 17:23
Ср'бско му и майкатъ http://www.metal-world.info/forum/style_emoticons/default/tooth.gif

mim4ety_sara
08-19-2008, 18:28
Ve4e obojavam TH,slu6am house,tehno ii avril :lol: :lol: :lol: dosta stranna kombinaciq nali :razz:

miss_survivor
08-19-2008, 18:41
retro i house

BePoHuKa
08-23-2008, 01:32
Ми аз слушам всякаква музика.Любимата ми грипа е Tokio Hotel мн са готини и имат мн хубави песни.. кефя се още и на Avril Lavigne-супер певица




така е, имат ужасен вкус - аз слушам само Аврил и ТХ :smt055

това е музиката, която най-много ме определя и описва като човек! ]8)
Забелязала съм,че адски много тийн-чета слушат Аврил и тх..{две доказателства}ПОВЕЧЕТО от останалите са чалгари,метъли и хаус маниаци...аз обичам Аврил и поп... {главно слушам нея} :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: АвРиЛ зАвИнАгИ!!! :grin:

AutumnTears
08-23-2008, 04:31
tuk napravo sama se zatapi :lol:

BePoHuKa
08-23-2008, 04:33
tuk napravo sama se zatapi :lol:
И защо??Нейния стил е най-често представен катп пънк-рок аз добавям и поп..кое не ти е ясно??

AutumnTears
08-23-2008, 04:37
nadqvam se 4e sled nqkolko 4asa 6te ti stane qsno :-o

BePoHuKa
08-23-2008, 04:39
А аз се надявам скоро на теб да ти стане ясно!

unicorn_f
08-23-2008, 13:28
квото ми е на сърце тва слушам

Tokio_Hotel_Fanka_forever
08-24-2008, 00:13
principno slu6am tova koeto mi xaresva i ne se kriq slu6am ot retro (liubimoto mi) prez 4alga(vkliu4va6ta i nai-maznite) do klasi4eska muzika (mn relaksira6to :P) no nai-ve4e zavisi v kakvo nastroenie sym :wink:


+1 :-D

psychopath
08-24-2008, 01:41
жица или чалга (ама само от най-долните) 8-)

the_best_f
08-24-2008, 07:44
Рок, метъл, поп, R'n'B... Такива ми ти работи. :)

hgfh
08-25-2008, 05:42
слушам чалга и български рап
:wink:

KaramelenaExotika
08-27-2008, 09:14
hip-hop,reggeaton,rap,R&B,pop,srabsko,gracko,malko 4alga,malko rock...
:)

th3_unforgiv3n
08-27-2008, 12:02
хораа, не трябваше да се набутвам в тая тема, защото ще ви изреждам 100 часа какво слушам! :-D
Такаам...
ето ги моите стилове: метъл, рок (всички видове), пънк, хепи хардкор, малко техно и RnB, но основно хард стилове! :smt002

~MiSs KaUlItZ~
08-29-2008, 10:51
За голямо съжаление по-голямата част слуша чалга, хаус, техно, поп (чуждоезична чалга) и тем подобни лигави жалки подобия на истинската музика.Аз слушам мн различни неща например от поп пънк до мелодичен дет и много хора може да мислят това за позьорщина но аз не мисля тка пък и всеки с мнението си :)

kiki_stz08
08-29-2008, 19:29
Добре де като повечето от вас НЕ слушат "чалга", кой тогава пълни стадионите, по-време на турнетата???? :?

From_Hell
08-29-2008, 19:38
Еми и аз не знам кой ги пълни!Слушамо готически рок и метал, симфоничен рок и метал.Траш също както и хард рок.Сдве думи рок и метал :grin:

danielchety
08-30-2008, 17:38
повече се набляга на House според мен ....

sladkish_14
08-30-2008, 18:02
Тц тц колко сте смешни :lol: :lol: :lol:

blue_ice
08-30-2008, 18:04
Аз лично съм тийнейджърка и слушам сяква музика-метъл, чалга, рап, хаус, хип-хоп, черно и др стилове. Ама секи тийн си е различен-тъй че мисля че на тази възраст сичко се слуша.

hate_everything
08-30-2008, 18:09
ааами чалгарите преобладават :shock:
иначе аз не съм...аз си слушам
*ROCK *Nu-Metal *Pop Punk *Gothic Metal *Emocore *Punk Rock *Rapcore *Post-Hardcore *Metalcore *Alternative *Screamo :D :D :D

Glam
08-30-2008, 18:10
ааами чалгарите преобладават :shock:
иначе аз не съм...аз си слушам
*ROCK *Nu-Metal *Pop Punk *Gothic Metal *Emocore *Punk Rock *Rapcore *Post-Hardcore *Metalcore *Alternative *Screamo :D :D :D

:? :? :?
Bad Rock...

~MiSs KaUlItZ~
08-30-2008, 20:27
скриймото е диво

BlAgOV
09-01-2008, 09:36
Otnosno onez tupi chalgari deto se pravqt na hausarcheta "TE SA NESHO NEZAKONNO TRQBVA NQKOI DA GI IZTREBI ZASHTOTO NI RAZVALQT REPUTACIQTA"az lichno slusham sqkakva muzika deto se vika "MUZIKALNA KURVICHKA SUM SI" no predimno nablqgam na haus, SLUSHAL sum i techno, hard techno, power metal, neu metal(LIMP BIZKIT) klasika :-P :-P :-P.beshe mi interesno da chuq razlichni stilove muzika no poveche mi prilqga hausa. CHALGA NA KOMPA SI NEMAM TOVA MOGAT DA GO POTVARDQT VSICHKITE MOI PRIQTELI.TVa ChE HAUS OBSHTESTVOTO SLUSHA CHALGA PONE ZA MEN NE E VQRNO

Nefarian
09-01-2008, 10:08
http://www.youtube.com/watch?v=P4MiC67seUY - това

Иначе слушам Trancecore, Nintendocore, Post - Hardcore, Alternative, Hardcore, Nu Metal, Metalcore, Screamo, Rock , Progressive

TheBlack
09-01-2008, 14:44
Moga da vi kaja ot li4en opit, 4e vsi4ki 4algari sa byrzo izostava6ti :P :-P :P
za men sy6testvuva samo metal, rock i pak metal... :smt002 :)

krisscha
09-02-2008, 10:05
Мммм...Какво харесвам аз или тийнейджърите по принцип? =D Щото се предполага,че в тая тема трябва да пишем за собствения си вкус,знам ли...Обаче тъй като има достатъчно други теми,в които мога да пиша за предпочитанията си,тук ще се опитам да спретна една статистика :D Неприятно ми е да го кажа,а и не ми се иска да започнете да ме нападате,но според мен повечето от днешните български тийнейджъри слушат...бози.Да,знам,че всеки си има свой собствен вкус и,повярвайте ми,аз съм от хората,които винаги се опитват да бъдат колкото се може повече толерантни към останалите.И все пак съм сигурна,че ще има доста хора,които ще се съгласят,че много малък процент от днешната младеж,лол,могат да оценят хубавата музика.Е,по дяволите,не говоря за стил...Във всеки един стил има по един изпълнител или поне една песен,които да мога да нарека "добри" без да се замислям.Ще рискувам да поуроня логиката си и да кажа,че чалгата прави изключение (поне при мен!).Та така...За тийновете е доста типично непрестанно да променят музикалните си предпочитания.И аз съм така.И в това няма нищо лошо-дори е много хубаво,ако в теб го има заложен стремежът към преоткриване на по-сложното и по-мистериозното...Не се терзайте толкова какво слушате...Ако сте върл рок фен,а сте си харесали нещо по-така-какво толкова?Слушайте каквото ви харесва и каквото ви прави щастливи! :oops:

blader
09-02-2008, 11:07
масата от българското население(включително тийнейджърите) слуша музика която е най-подходяща за слушане при наличие на повече от 1,5 промила алкохол в кръвта
като голяма част от тези хора слушат даден стил музика щото и готините им приятели я слушат
основните стилове са поп-фолк(заеби го тоа поп-фолк смърт за шибаната чалга) house и други техно стилове
има обаче една немалка и непрестанно нарастваща група хора слушащи абсолютно всякакви варианти и разновидносто на рока(казвам само рок защото все пак метъл музиката е тръгнала от рока нека бъдем честни...не всичко почва от мейдън) което е доста хубаво
за мен обаче най-истински фенове са рап феновете те поне си държат на стила и рядко сум чувал за човек който слуша хип-хоп да се пренасочи към house примерно
а и те мразят ЧАЛГАТА което до някаква степен допринася за доброто ми мнение за тях :-o

Kaulitz_483
09-03-2008, 23:28
Всичко :grin:
Без чалга 8-)

LINKNOT
09-04-2008, 04:24
за мен обаче най-истински фенове са рап феновете те поне си държат на стила и рядко сум чувал за човек който слуша хип-хоп да се пренасочи към house примерно
а и те мразят ЧАЛГАТА което до някаква степен допринася за доброто ми мнение за тях :-o

Абе да ти кажа честно много рап песни ми звучат като чалга .. примерно тоя S.N.G. дето прави дуети с всевъзможни кифли,дето даже не могат да пеят ..

krisence
09-04-2008, 07:06
Аз пък си слушам всичко! 8) Най-важното е да е мелодична и да ми допада независимо от това в кой стил е. :)

blader
09-04-2008, 17:04
като питам някои какво слушаш и той ми каже 'всичко' разбирам че всъщност не слуша нищо защото така и не получавам конкретен отговор на въпроса си

Inaaaaaaaa
09-04-2008, 17:21
Otnosno onez tupi chalgari deto se pravqt na hausarcheta "TE SA NESHO NEZAKONNO TRQBVA NQKOI DA GI IZTREBI ZASHTOTO NI RAZVALQT REPUTACIQTA"az lichno slusham sqkakva muzika deto se vika "MUZIKALNA KURVICHKA SUM SI" no predimno nablqgam na haus, SLUSHAL sum i techno, hard techno, power metal, neu metal(LIMP BIZKIT) klasika :-P :-P :-P.beshe mi interesno da chuq razlichni stilove muzika no poveche mi prilqga hausa. CHALGA NA KOMPA SI NEMAM TOVA MOGAT DA GO POTVARDQT VSICHKITE MOI PRIQTELI.TVa ChE HAUS OBSHTESTVOTO SLUSHA CHALGA PONE ZA MEN NE E VQRNO
Гръмни се.

MG
09-04-2008, 23:32
Hip-hop music and some retro hits

kokk
09-05-2008, 19:25
Всичко без чалга и техно 8)