PDA

View Full Version : Добре ли съм?



morska_zvezda
10-04-2007, 07:22
Аз съм на 13 години, висока съм 1,65 и тежа 59 килограма. Това не е ли много за ръста и годините ми според вас и смятате ли, че ще порасна още на височина?
Също така ме интересуват упражнения за стягане на корема и краката, но намерих много добри в тази тема: Упражнения :( - Тези са за краката.
Тема: Упражнения за отслабване- Тук също открих добри съвети, но няма да откажа и още. Имам нужда упражненията да бъдат подходящи за изпълнение в домашни условия и най-вече ви моля да ми отговрите на първия въпрос.
:-k
P.S.Опитах се да има дам линковете на тия теми, но ми се появи съобщение, че нерегистрирани потребители не могат да пускат линкове, някой има ли идея защо така? И също как се пише послепис със съкращения на български? :shock:

xXxScreamxXx
10-04-2007, 07:30
Mi nzz zavisi kak izglejda6 6tom si 165 i 59 kg prosto nzz moje i da poorasne6 na d1ljina i 6te te pos1vetvam da mine6 na plodove zelen4yci spri kolata sladkoto i drygite vredni ne6ta
az naprimer s1m si dobre ot tva 4e ne qm sladko i az s1m na 13 ,176 sm i s1m 52 kg mi to az i s1m yprajneniq se podd1rjam klqkaniq i kormeni presi sytrin i ve4er po 20 :wink: a otdelno hodq i na plyvane

Борат
10-04-2007, 07:32
Според мен си добре!
Ръста минус 100!
Стига анорексички!

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-04-2007, 07:49
Много си си добре, не се разваляй, още повече, че в пубертета хормоните правят проблеми. Важното е ти да се харесваш такава, каквато си :) Ако това да отслабнеш ще ти повдигне малко самочувствието, направи го, но помни, че го правиш за себе си, а не за да се впишеш в някакви норми.

jim_beam
10-04-2007, 08:12
Аз съм на 13 години, висока съм 1,65 и тежа 59 килограма. Това не е ли много за ръста и годините ми според вас и смятате ли, че ще порасна още на височина?
Също така ме интересуват упражнения за стягане на корема и краката, но намерих много добри в тази тема: Упражнения :( - Тези са за краката.
Тема: Упражнения за отслабване- Тук също открих добри съвети, но няма да откажа и още. Имам нужда упражненията да бъдат подходящи за изпълнение в домашни условия и най-вече ви моля да ми отговрите на първия въпрос.
:-k
P.S.Опитах се да има дам линковете на тия теми, но ми се появи съобщение, че нерегистрирани потребители не могат да пускат линкове, някой има ли идея защо така? И също как се пише послепис със съкращения на български? :shock:

mi az kato bah 1.65 bqh 45 kg taka4e 59 kg mi se truvat mn ama naistina mnooogo.....
ne bih ti prepora4ala da mine6 na dieta za6toto sega organizma ti se razviva i ima6 nujda ot mn ne6ta no trqbva da pravi6 ujasno mnogo uprajneniq........

jim_beam
10-04-2007, 08:14
Според мен си добре!
Ръста минус 100!
Стига анорексички!

stiga anoreksi4ki ama taka kato gledam mn malko mom4eta si padat po po palni momi4eta :arrow: zatova tezi koiot sa predraspolojeni kam palneene ve4no sa na dieta i si broikat kaloriite..........

Iria
10-04-2007, 11:26
Добре си.Тя не изглежда пълна!100% сигурна съм.Напротив това си е нормално тегло!!!

marina star
10-04-2007, 11:37
Според мен си добре!
Ръста минус 100!
Стига анорексички!

stiga anoreksi4ki ama taka kato gledam mn malko mom4eta si padat po po palni momi4eta :arrow: zatova tezi koiot sa predraspolojeni kam palneene ve4no sa na dieta i si broikat kaloriite..........

i kvo ot tva dai sq pove4eto mom4eta haresvat klio6tavi si4ki da gladuvame,bez zna4enie kakvo 6te pravi edin 4ovek s tqloto si tova trqbva da bade samo i edinstveno zaradi samiq nego

jim_beam
10-04-2007, 19:54
Според мен си добре!
Ръста минус 100!
Стига анорексички!

stiga anoreksi4ki ama taka kato gledam mn malko mom4eta si padat po po palni momi4eta :arrow: zatova tezi koiot sa predraspolojeni kam palneene ve4no sa na dieta i si broikat kaloriite..........

i kvo ot tva dai sq pove4eto mom4eta haresvat klio6tavi si4ki da gladuvame,bez zna4enie kakvo 6te pravi edin 4ovek s tqloto si tova trqbva da bade samo i edinstveno zaradi samiq nego

mi ako ne si zabelqzala te pove4eto momi4eta otslabvat zaradi tova.... a az prosto konstatiram......

LuCiFersAngeL
10-05-2007, 06:20
Според мен си добре!
Ръста минус 100!
Стига анорексички!

Аз съм чувала, че е ръста минус 110, но не вярвам на тея неща.
Иначе за килограмите ти не мога да кажа дали са много - зависи до голяма степен от телосложението ти, а и както съм писала и в други теми - на различните хора костите им тежат различно. Може просто да си с по тежки кости. Имаче аз съм също 1.65, 45-46 кг и съм на 16 и се приемам като нормална, въпреки че ми казват, че съм слаба :roll: ИЗвод: Важно е да се направиш така, че ти самата да се харесаш. Ако смяташ, че изглеждаш добре не е нужно да се променяш, щото някоя приятелка ти казала, че си дебела.

dream_girl_13
10-05-2007, 10:54
Добре си.Тя не изглежда пълна!100% сигурна съм.Напротив това си е нормално тегло!!!

Подкрепям! И аз съм на точно толкова години, точно толкова тежа и съм точно толкова висока и нямам никакво коремче, имам големи гърди (не сланини!!!) и по-пищни бедра! Идеална си просто! Сигурна съм, че не изглеждаш дебела!А иначе, ако наистина държиш да си смъкнеш килцата храни се здравословно и спортувай! Успех! :D

MaRiNkA_16
10-05-2007, 12:11
Аз съм на 13 години, висока съм 1,65 и тежа 59 килограма. Това не е ли много за ръста и годините ми според вас и смятате ли, че ще порасна още на височина?
Също така ме интересуват упражнения за стягане на корема и краката, но намерих много добри в тази тема: Упражнения :( - Тези са за краката.
Тема: Упражнения за отслабване- Тук също открих добри съвети, но няма да откажа и още. Имам нужда упражненията да бъдат подходящи за изпълнение в домашни условия и най-вече ви моля да ми отговрите на първия въпрос.
:-k
P.S.Опитах се да има дам линковете на тия теми, но ми се появи съобщение, че нерегистрирани потребители не могат да пускат линкове, някой има ли идея защо така? И също как се пише послепис със съкращения на български? :shock:
ami da ti kaja 4etah 4e edno momi4e sredno prez pyberiteta moje da ka4i do 20kg i da porastne s 20sm koeto bilo normalno i posle ve4e tqloto samo si regylira kg taka 4e sega to4no ne izbqgvai nqkoi hrani a se hrani normalno,ama gledai i da ne se tu4p4e6 i kakto pove4eto pisaha pravi yprajneniq...

sladkish_14
10-05-2007, 12:13
Че,аз съм на 14-1,62-46кг и за теб :roll: огромна си =;

HopeLesss
10-05-2007, 13:06
Добре си.Тя не изглежда пълна!100% сигурна съм.Напротив това си е нормално тегло!!!

Подкрепям! И аз съм на точно толкова години, точно толкова тежа и съм точно толкова висока и нямам никакво коремче, имам големи гърди (не сланини!!!) и по-пищни бедра! Идеална си просто! Сигурна съм, че не изглеждаш дебела!А иначе, ако наистина държиш да си смъкнеш килцата храни се здравословно и спортувай! Успех! :D

Откога 13 годишните деца изглеждат като истински жени - "големи гърди и по-пищни бедра"? :shock:

Малка си за диети, сега растеш и организма ти има нужда от храна - но не пици и чипсове, а истинска храна.

morska_zvezda
10-05-2007, 16:52
Mepcи много за отговорите, за мненията. Мисля, че най-полезни се оказаха кляканията и коремните преси, въпреки че от вчера имам яка мускулна треска. Предполагам, че ако направя мускули ще кача още няколко килограма... Това така ли е? Ама според вас ако наистина имам много мускули и т.н. стегнато тяло ще сваля ли кг.? Наистина се обърках. :?

Zarity
06-28-2008, 20:13
Добре си.Тя не изглежда пълна!100% сигурна съм.Напротив това си е нормално тегло!!!

Подкрепям! И аз съм на точно толкова години, точно толкова тежа и съм точно толкова висока и нямам никакво коремче, имам големи гърди (не сланини!!!) и по-пищни бедра! Идеална си просто! Сигурна съм, че не изглеждаш дебела!А иначе, ако наистина държиш да си смъкнеш килцата храни се здравословно и спортувай! Успех! :D

Откога 13 годишните деца изглеждат като истински жени - "големи гърди и по-пищни бедра"? :shock:

Малка си за диети, сега растеш и организма ти има нужда от храна - но не пици и чипсове, а истинска храна.
Знам ли и аз съм така :D Иначе по темата,добре си си несе притеснявай...

rashito0o
06-28-2008, 20:47
Mi nzz zavisi kak izglejda6 6tom si 165 i 59 kg prosto nzz moje i da poorasne6 na d1ljina i 6te te pos1vetvam da mine6 na plodove zelen4yci spri kolata sladkoto i drygite vredni ne6ta
az naprimer s1m si dobre ot tva 4e ne qm sladko i az s1m na 13 ,176 sm i s1m 52 kg mi to az i s1m yprajneniq se podd1rjam klqkaniq i kormeni presi sytrin i ve4er po 20 :wink: a otdelno hodq i na plyvane

много малко коремни преси бе аз прая по 200 на ден с 40 на ден нищо не се постига :(

TheNewReligion
06-28-2008, 23:02
Еми , така като кажеш колко си висока и колко тежиш не мога да преценя дали е нормално , защото в тези килограми влиза и тежстта на мускулите и тази на костите , както и гърдите . Ако искаш да отслабваш се храни здравословно и спортувай . Сутрин тичай и гледай да се храниш в точно определени часове . За да стегнеш тялото си прави упражнения , които можеш да видиш от "Ю тууб" .

TheNewReligion
06-28-2008, 23:08
Аз съм на 13 години, висока съм 1,65 и тежа 59 килограма. Това не е ли много за ръста и годините ми според вас и смятате ли, че ще порасна още на височина?
Също така ме интересуват упражнения за стягане на корема и краката, но намерих много добри в тази тема: Упражнения :( - Тези са за краката.
Тема: Упражнения за отслабване- Тук също открих добри съвети, но няма да откажа и още. Имам нужда упражненията да бъдат подходящи за изпълнение в домашни условия и най-вече ви моля да ми отговрите на първия въпрос.
:-k
P.S.Опитах се да има дам линковете на тия теми, но ми се появи съобщение, че нерегистрирани потребители не могат да пускат линкове, някой има ли идея защо така? И също как се пише послепис със съкращения на български? :shock:

mi az kato bah 1.65 bqh 45 kg taka4e 59 kg mi se truvat mn ama naistina mnooogo.....
ne bih ti prepora4ala da mine6 na dieta za6toto sega organizma ti se razviva i ima6 nujda ot mn ne6ta no trqbva da pravi6 ujasno mnogo uprajneniq........
Това , че ти си тежала толкова не значи , че всички , които са високи 165 см трябва да тежат 46 кг. Теглото на момичето си е съвсем нормално !

indecent
06-29-2008, 07:19
i spored men trqbva da otslabne6 malko .. ti dokato stane6 na 18 100 kg li 6te stane6

nikinkaa
06-29-2008, 09:48
ами това за момчетата според мен е супер тъпо.Тя няма да живее само и единствено за тяхното мнение и уважение.
П.С Ако искаш стегнато , а не слабо тяло,прави упражнения и спри вредните храни-чипсове и т.н.
Според мене за тази възраст си нормална,не ти трябва да слабееш много,през пубертета се качват и свалят кг непрекъснато,така че след време ще прецениш най-обективно и трезво дали ти трябва да слабееш.
За това време може да спортуваш усилено,но не и да се подлагаш на жестоки и мъчителни диети,след които ще ти се върнат кг.

Ако бях на твое място,бих спортувала често,не бих консумирала калорични бомби,а бих похапвала важните храни за пубертета-МЕСО,ПЛОДОВЕ,ЗЕЛЕНЧУЦИ и тестени изделия в ограничени количества. :) :) :)
Успех от мен.Ти ще прецениш какво да правиш.Не всички мнения в тази тема трябва да ти влияят . :)

MidnightCreep
06-29-2008, 10:17
Момиче,като правиш упражнения няма да качиш кг.,мускулна маса се трупа при излишък от енергия/повтарям за н-ти път вече/.
Да си ядете компетентното мнение,не на всеки му е заложено да е 40 кг.с мокри дрехи.

nailana
06-29-2008, 11:49
Според мен си добре!
Ръста минус 100!
Стига анорексички!


Ръста минус 110!

nailana
06-29-2008, 11:58
Според мен си добре!
Ръста минус 100!
Стига анорексички!

stiga anoreksi4ki ama taka kato gledam mn malko mom4eta si padat po po palni momi4eta :arrow: zatova tezi koiot sa predraspolojeni kam palneene ve4no sa na dieta i si broikat kaloriite..........

Тя е на 13,точно сега не трябва да започва строга диета,хормоните все още и се развиват и в бъдеще може да има проблеми,нередовен цикъл,или пък да стане обратен ефект и да надабелее още повече.
Отделна е и отговорността на родителите,те трябва да наблюдават какво ядат децата им,а не да ги тъпчат с пици и всякви боклуци,и още от малки да ги запишат на спорт.И след време в детето ще се изгради някакво чувство за отговорност относно килограмите и здравето,и то ще има самочуствие.А не като стане на 20 и да се сети,че е трябвала да се грижи за външния си вид.Всички сме длъжни да се грижим за здравето и тялото си.Нека не се стига до суета все пак.Има си граници.Някой пък страдат от различни болести,като диабет например,и са си пълни по принцип.Но познавам и такива момичета на по 15 години,които се тъпчат постоянно,и са към 80-90 кг,което е изключително грозно за една жена.Познавам и старци,които тичат километри без да спират и са в перфектно здраве.
Спорт и редовно и здравословно хранене = здраве и красива кожа.

angel000
06-29-2008, 16:22
Напълно достатъчно е ти да се харесваш . Не слушай другите , не може да се определи фигурата ти по теглото .Ако искаш да ти кажем дали трябва да отслабнеш по-добре прати снимка . Все пак аз имам една приятелка , която е 1.64 и тежи 54 кг и има супер яко тяло , дори по-яко от моето (пък аз тежа 43 и съм 1. 68 ) , така че спокойно . Ако все пак решиш , че си пълничка и искаш д отслабнеш бих ти препоръчала да влезеш в http://dieti.rozali.com/vkyshti.html там има много полезни упражнения и в никакъв случай не пробвай диети , тъй като твоята възраст е най-неподходящата .

П.С. Не всеки може да бъде 45 кг с мокри дрехи както каза съфорумката

Seducti0n
06-29-2008, 17:01
Висока съм 1.65 и тежа 49 кг, аз искам да отслабна-защото наистина е необходимо, но не чрез гладуване до припадък, посредством здравословно хранене и спорт.Съшото те съветвам да направиш и ти-яж полезни храни и прави упражнения. :)

zvezdichkaaa
06-29-2008, 17:23
Ами,това е спорен въпрос,но може би е хубаво да поотслабнеш малко,незнам примерно до 54-55кг.Иначе аз и свалям и качвам,в момента съм 49 кг( :cry: ) и ми се ще да стигна до 47,но е лято ходя на басейн 3-4 пъти седмично с приятели и там изразходвам калорийки.Може би и ти трябва да опиташ,това или пък нещо друго-да бягаш,караш колело и пр.,съчетай полезното с приятното.И се откажи от висикокалоричните храни.

П.П.dark_sw моля те махни тази анорексичка от профила си,супер грозно е.Какво си мислиш,че постигаш?Няма да откажеш никой да отслабва с няколко плашещи картинки,а и понякога има нужда човек да се вземе в ръце.

Sensuality
06-29-2008, 17:33
Немога да преценя с точност дали си си добре или не,но няма да е лошо тъй като сме лято сега да спортуваш например да караш колело да тичаш да ходиш на басейн и да ограничиш сладкото,хляба,газираното. аблягай на салатките лято е пийй повечко вода и плодове :) Успех :)

hgfh
06-29-2008, 18:12
abe dobre si be spoko :) puk i nqkoi ot po gornite mneniq kaza stifga s tiq anoreksici e prav/a e :)

ELiTyYy
06-29-2008, 18:47
хаха...4е аз скоро правя 17....1,70 съм и съм 49 кг....
смъкни 2-3 кг... нз ..я дай снимка .. ; )

MidnightCreep
06-29-2008, 19:05
Нарцисизъм.
Снимката ли Ви създава проблем?

www
06-29-2008, 19:31
mnogo e spored men az sum 1.74 i kato bqh 60 mi izglejda6e mnogo .... trqbva da si 50 kila

ti_i_az
06-29-2008, 21:05
стига сте комлексирали момичето уее хич не си дебела ся организма ти се развива имаш нужда от всичко и от сладко, и от тестено,и от плодове... разбирам на тея години да е 75-80кг да но неините кг не са над ръста й мн си добре стига с тази кльощинаааа

TheNewReligion
06-29-2008, 21:20
mnogo e spored men az sum 1.74 i kato bqh 60 mi izglejda6e mnogo .... trqbva da si 50 kila
Ей , като кажете "ТРЯБВА" и вече ми се повръща !

Pliok0019
06-29-2008, 21:56
dark_sw Да сложа ли снимка на някоя малка дебеланка?

TheNewReligion
06-29-2008, 22:44
Дам , сложи да видим какво според теб е дебело момиче . :)

cLaDyRcHe
06-30-2008, 09:36
poznavam edno momi4e koeto e po4ti na 12 ,visoka e 172 i teji 63 kg i ne izglejda 4ak tolkova p1lna taka 4e ne mislq ot kakvo ima da se pritesnqva6 :)

RaI4etO
06-30-2008, 10:53
ами не мисля,че си дебела.
Ако желаеш лесно можеш да свалиш някой -друг килограм...успех

sexy_sladuranka___
06-30-2008, 12:03
За теб е най-добре да започнеш с кардио тренировка . Това включва бягане , каране на колело , клякания , изкачване на стълби , бързо ходене , полу-клякане . Има различни видове спорт избери си кой най ти допада . Изтегли си клипчета - има адски много аеробика .
На мен лично ми допада тае -бо , стрип-аеробиката , фитнеса и йогата :)

zvezdichkaaa
06-30-2008, 12:21
Дам , сложи да видим какво според теб е дебело момиче . :)

Еее не ни карай сега да ровим из нета супер грозна картинка е.Айде виж снимката в тази статийка (http://news.ibox.bg/news/id_1365496941) и разбери,че не ни е приятно да ти гледаме грозния подпис!Отвратително!Ако мога да попитам,с каква цел е?

П.П.Сори,че спамя,но супер много ме дразни тая снимка :x .

babykiller_
06-30-2008, 13:10
а бе душо екстра си си!а бе виа хора не моа да ви разбра кво му харесвате на едно момиче със стърчащи кокали???????я се стегнете малко секи сам решавам как да изглежда......... :x :x :x :x

MidnightCreep
06-30-2008, 16:55
Причината е,че съветчетата на подобните Вам знайни и незнайни пишман диетолози са научно необосновани.
Изглежда Вие ясно/може би в несъответствие с представите Ви/си противоречите.
Давате съвети на петдесет-килограмови дами да "свалят",дразните се от снимката на г-цата с лоша обща охраненост и Ваш пример за "дебел" е младеж с телесна маса от впечатляващите петстотин мерни единици в степен "кило".

Pliok0019
06-30-2008, 20:52
Дам , сложи да видим какво според теб е дебело момиче . :)
Може да опитаме с твоя снимка?

soul1199
07-01-2008, 11:02
mislq,4e si dobre,6om si visoka 1.65 sigyrno o6e po-visoka 6e stane6

sweet_baby_cool
07-01-2008, 11:11
A ti haresva6 li se ???????

inSane_baby
07-01-2008, 20:02
Дам , сложи да видим какво според теб е дебело момиче . :)
Може да опитаме с твоя снимка?


oффффф. :-x


Продължавайте си френските диети и на 20 ше сте анорексички... congratulations! :x :x

desiiito
07-01-2008, 21:29
Ако почнеш на тази възраст диета .. ( в пубертета ) забавяш растежа си и най-вероятно по-висока от т'ва няма да станеш ..
не мога да преценя .. просто защото не разбирам .. спокойно имаш време да мислиш за тези работи .. иначе все пак ако ти помогне аз съм 172 и тежа 2-3 кг по-малко от теб .. по-голяма съм .. не съм нито "клечка" , нито пълна ..
абе к'во ти пука .. "дъвчи си дъвката .. прави балончетаа и за друго не мислиии 8) ляллял"

edit: и все пак решението е .. ПЛУване !!

XEPO
07-01-2008, 21:40
Обаче дъвка без захар...

pepitaaa
07-02-2008, 00:07
Ако смяташ, че трябва да отслабнеш, започни да спортуваш, но в никакъв случай не почвай диети. Като бях на 12 тренирах лека атлетика и си нямаш напредстава по колко ядях, а си бях кльощава, не анорексичка. В момента организма ти расте и се нуждае от енергия. Според мен спорта е най-доброто решение. :)

jim_beam
07-03-2008, 05:41
Аз съм на 13 години, висока съм 1,65 и тежа 59 килограма. Това не е ли много за ръста и годините ми според вас и смятате ли, че ще порасна още на височина?
Също така ме интересуват упражнения за стягане на корема и краката, но намерих много добри в тази тема: Упражнения :( - Тези са за краката.
Тема: Упражнения за отслабване- Тук също открих добри съвети, но няма да откажа и още. Имам нужда упражненията да бъдат подходящи за изпълнение в домашни условия и най-вече ви моля да ми отговрите на първия въпрос.
:-k
P.S.Опитах се да има дам линковете на тия теми, но ми се появи съобщение, че нерегистрирани потребители не могат да пускат линкове, някой има ли идея защо така? И също как се пише послепис със съкращения на български? :shock:

mi az kato bah 1.65 bqh 45 kg taka4e 59 kg mi se truvat mn ama naistina mnooogo.....
ne bih ti prepora4ala da mine6 na dieta za6toto sega organizma ti se razviva i ima6 nujda ot mn ne6ta no trqbva da pravi6 ujasno mnogo uprajneniq........

Това , че ти си тежала толкова не значи , че всички , които са високи 165 см трябва да тежат 46 кг. Теглото на момичето си е съвсем нормално !

ne sam kazala 4e trbva da teji to4no kolkoto men no se pak tva sa si 14 kg otgore... nz ama verno sa si mnojko... po ednata skala trbva da e 55 a po dr 45... ve4e ti si re6avai

-нова съм тук-
07-03-2008, 08:05
Много си си добре, не се разваляй, още повече, че в пубертета хормоните правят проблеми. Важното е ти да се харесваш такава, каквато си :) Ако това да отслабнеш ще ти повдигне малко самочувствието, направи го, но помни, че го правиш за себе си, а не за да се впишеш в някакви норми.
+1