PDA

View Full Version : LGPz's Fuckin Stoy...



LGPz
10-04-2007, 08:01
Скоро не съм писал и реших,че си заслужава да похабя малко клавиатурата за тук...
Винаги съм бил Весел пич,но ... от това лято ме сполетя така наречената кучка - любовта...
Лятото се запознах на морето с 1 момиче от Стара Загора... мн си я харесах,но е много далече и нямаше как...Бях адски тъжен,докато не се появи едно момиче от тийпроблема и ми поиска скайпа...Тя ъм... не разбира толкова много от компютри,но поне се интересува и има желание и е красива...Винаги съм мечтал за такова момиче.Е,тя е от Асеновград,а аз от Пазарджик.Видяхме се 2 пъти. /не говорихме само,ако това ви интересува/ И всичко беше добре - целувки ала бала,НО ... до тази седмица.Напоследък започна да се държи по студено и вчера ми заяви,че искала да бъде сама...Винаги,като си харесала някое момче ставало така... Сега уж ми каза,че ме иска за приятел,който като видела,целува,защото й е симпатичен...Мене това изобщо не ме устройва,но ... няма какво да правя...Адски много я обичам,подяволите... Просто исках да си излея мъката...

Th3MaN
10-04-2007, 08:21
Ми нищо не можеш да направиш. Живота е гаден...

Fagile
10-04-2007, 08:28
:? aaah gorikia, ne ostanaha mnogo mom4eta na koito da im puka :| ti si mnogo cenen 4ovek ponege moge6 da izpita6 tezi 4uvstva... gordei se sas sebe si i da ne ti puka :)

freedom
10-04-2007, 08:30
Аз мисля,че трябва да си поговорите.. .Да видиш тя какво изпитва към теб... И ако и тя ти каже,че те обича...Ами измислете решение...Може би тя ти казва,че иска да е сама,защото усеща,че започваш да се влюбваш в нея..Може би я плаши разстоянието...Увери я,че тези километри няма да попречат на твоята любов и... че винаги ще си до нея,когато има нужда от нея...Личи си,че си ч обичаш и знам,че ще го направиш! Опитай! :) Успех,приятел!

GregoryHouse
10-04-2007, 08:35
Ъъъъ да имам един такъв приятел като теб...като се видят с неговата "възлюбена" се изчукват едно хубаво и на другия ден той си заминава и така всеки месец...мдааа просто прекрасно...поне си намери "приятелски секс" :mrgreen:

LGPz
10-04-2007, 09:11
Аз мисля,че трябва да си поговорите.. .Да видиш тя какво изпитва към теб... И ако и тя ти каже,че те обича...Ами измислете решение...Може би тя ти казва,че иска да е сама,защото усеща,че започваш да се влюбваш в нея..Може би я плаши разстоянието...Увери я,че тези километри няма да попречат на твоята любов и... че винаги ще си до нея,когато има нужда от нея...Личи си,че си ч обичаш и знам,че ще го направиш! Опитай! :) Успех,приятел!
Опитах...Като се видим ще ви кажа какво е станало.Сега реших да не се натъжавам ... уж :) Айде,че играя WoW... :D

HePeAJIeH
10-04-2007, 09:42
WOW е единствената любов на тоя свят баце :smt005

sasha_90
10-04-2007, 09:45
Забрави я!Тя не заслужава дори да мислиш за нея.

koalka
10-04-2007, 17:12
Някои хора определено имат гадния навик да дават напразни надежди, а после видиш ли не ги оправдават.Остави я, прекъсенете си отношенията и така, какво ще се занимаваш...