PDA

View Full Version : Вярно ли е това за слабите ?



G-BaBy-InLoW
10-04-2007, 09:00
Zdraveite . Mm predi se dvijeh s edni momi4eta koito bqha malk0 debeli4ki a az sam slaba . Te zavijdaha 4e men mom4etata me hharesvat a tqh ne i eto edin den kkakvo mi kazaha :
- Tii ako si mislish 4e mom4etatta haresvat sttroinii i slabi momi4eta mn0go se zalagvash , te haresvat p0 palni momi4eta"
Na kkakvo se dalji tova tqhno izkaazvane , vqrno li e ?
az imam gadje ot 8 meseca a te ot 2-3 goodini ne sa imali .
Trqbva li da napalnqvam ili tova 4e mom4ettata haresvat debeli m0mi4etaa e mit a ne realnost ?

i'm so excited!
10-04-2007, 09:03
всяко момче има различен вкус, някой си падат по по-пълните, други по слабите.
щом твоя приятел е с теб, значи те харесва такава.
колкото до дебеланите - остави ги да завиждат.

tuka6na
10-04-2007, 09:03
:wink: не зависи винаги от това дали си слаб или пълен...
Но в случея е ясно на какво може да се дължи тяхното така позитивно мислене; d...

Allthatshewant
10-04-2007, 09:12
Щом имаш приятел от 8 месеца и той те харесва такава каквато си .. и ако искаш да се харесаш само на него а не на др момчета какъв е смисъла да се интересуваш как да надебелееш... аз също съм слаба и определено немисля да променям фигурата си :::

vicious
10-04-2007, 09:13
завист :smt005

peteto89
10-04-2007, 09:16
TOVA SI E 4ISTA ZAVIST I NQMA OT KAKVO DA SE PRITESNQVA6 JIVEI SI JIVOTA A TIQ GUCKI GI OSTAVI DA SE DRAZNQT....!!!!!!11 :-D :-D :-D \:D/

xXxScreamxXx
10-04-2007, 09:19
4ydq se kak...kak moje da iam takiva zavislivi nagli s16testva da te karat da naplnqva6 .....
v nikak1v sly4ai ne nap1lnqvai po dobre spri da dviji6 s taq ako o6te ne si go napravila i si gledai jivota te prosto za zijdat 4e ot 3 godini ne sa imali gadjeta (pff tva e mn vreme we ) .............

sentient_
10-04-2007, 09:21
всяко момче има различен вкус, някой си падат по по-пълните, други по слабите.
щом твоя приятел е с теб, значи те харесва такава.
колкото до дебеланите - остави ги да завиждат.
+1

*tEmPtAtIoN*
10-04-2007, 09:26
Ti i sama trqbva da vijda6,4e masovo se haresvat slabite momi4eta.Naistina vseki si ima vkus, no ne razbiram kakuv ti e problema, pri polojenie, 4e si ima6 seriozen priqtel ot 8 meseca.Tova, koeto sa ti kazali e prosto ot zavist.

G-BaBy-InLoW
10-04-2007, 09:32
4ydq se kak...kak moje da iam takiva zavislivi nagli s16testva da te karat da naplnqva6 .....
v nikak1v sly4ai ne nap1lnqvai po dobre spri da dviji6 s taq ako o6te ne si go napravila i si gledai jivota te prosto za zijdat 4e ot 3 godini ne sa imali gadjeta (pff tva e mn vreme we ) .............

m da prava si .. i az se 4udq kaak moje da ima takiva sashtestva .. az s tezi ne se dvija ve4e ot qnyari mesec .. samo se pozdravqvaame ponqkoga . :::

xXxScreamxXx
10-04-2007, 09:36
mmmm da dobre pravi6 :wink:

KaTinCeTy
10-04-2007, 10:11
Завиждат! Това тяхното си е чиста проба завист! Просто немогат да се примирят мисълта, че си по-готина от тях и затова искат да ти изградят фалшиви комплекси. Въобще не им се връзвай, повечето момчета харесват по-слабички момичета, а не дебелани като тях(нищо лично към по-пълните).

ProstoAz
10-04-2007, 10:13
Na kkakvo se dalji tova tqhno izkaazvane , vqrno li e ?

Te zavijdaha 4e men mom4etata me hharesvat a tqh ne...
Задаваш въпрос, на който вече си дала отговор - какво очакваш да кажеме ние?

Първо, от слаб до слаб има разлика - ако си торба с кокали (разбирай 40-45кг. при ръст над 165см.) са имали пълно право и определено не са завиждали, а са искали да ти помогнат. Второ, от дебел до дебел също има разлика, така че интересно защо не изясняваш какво значи според теб понятието "малко дебелички".

Много важна е самата структура на тялото, костната система и т.н., така че един човек може да изглежда перфектно, когато е 50кг., а друг (на същата височина), когато е 59кг. Така че универсална формула НЯМА. Също така важно е от какво се състоят тези килограми - мазнини или мускули.

Разбрахме, че искаш да си напомпаш самочувствието, радвам се, че успя. Но дали някой ще хареса някого другиго зависи НЕ само и дори не предимно от това кой колко тежи и кой колко е "дебеличък". А ти, ако имаш някакви проблеми със самочувствието, породени от формата и пропорциите на тялото ти, не е тук мястото да ги разрешиш. Първо, трябва да ги осъзнаеш и второ, да предприемеш мерки за излгаждането им.

А колкото до въпроса ти - с колкото момчета съм говорила на тази тема, толкова са ми и казвали, че предпочитат да има какво да стиснат. Ти разбирай това, както си поискаш с твоето изкривено мислене. За мен идеалната фигура е тази, която отговаря на костната ти структура и която има женствени форми, а не такива подобни на дъски!

Успех!

marina star
10-04-2007, 11:54
emi az mislq 4e sama si si otgovorila na vaprosa,no naistina ima maje,koito haresvat palni4ki

hungry_vampire_f
10-04-2007, 12:50
Завистливи кучки :lol:

VaNicHkaa
10-04-2007, 12:51
Zdraveite . Mm predi se dvijeh s edni momi4eta koito bqha malk0 debeli4ki a az sam slaba . Te zavijdaha 4e men mom4etata me hharesvat a tqh ne i eto edin den kkakvo mi kazaha :
- Tii ako si mislish 4e mom4etatta haresvat sttroinii i slabi momi4eta mn0go se zalagvash , te haresvat p0 palni momi4eta"
Na kkakvo se dalji tova tqhno izkaazvane , vqrno li e ?
az imam gadje ot 8 meseca a te ot 2-3 goodini ne sa imali .
Trqbva li da napalnqvam ili tova 4e mom4ettata haresvat debeli m0mi4etaa e mit a ne realnost ?

Хаха по принцип всеки си харесва различни момичета не е важно слаб ли си или дебел ..но винаги по слабичките се забелязват повече ..така ми се струва

Charlotte_
10-04-2007, 20:01
ами ти сама си знаеш,че това го казват от завист,а не друго,защо тогава ни питаш нас?вярно е,че вс си има различен вкус,е,но това което са казали е наистина гадничко,зарежи ги :D :D

CuteBaby
10-04-2007, 23:15
Всеки е с различен вкус..някой харесват слаби,а пък други малко по-пълни(но не дебели)..Щом казваш,че между вас момчетата са те харесвали теб и те после ти казват,че момчетата не харесват слаби момичета а и не са имали гаджета от 2-3 години по тази причина-това си е чиста завист! А и все пак имаш приятел от 8 месеца-значи той те харесва такава каквато си,а и ако ти се чувстваш добре с тези килограми защо трябва да ги променяш заради някой си ;)

LuCiFersAngeL
10-05-2007, 05:59
Първо: всяко момче има различен вкус за момичетата - някои харесват по-пълни, други не!
Второ: щом приятелят ти е с теб, значи те харесва такава каквато си и не е необходимо да напълняваш, защото тогава може и да не те хареса :?
Трето: Това изказване е породено от чистата завист на твоите приятелки, ако мога да ги нарека такива де, защото, според мен, ако ти бяха истински приятелки нямаше да ти го кажат това.

nemesis_
10-05-2007, 06:05
:wink: не зависи винаги от това дали си слаб или пълен...
Но в случея е ясно на какво може да се дължи тяхното така позитивно мислене; d...

Мда,права си!Е,то си и зависи от момчето,щото има надувляци,които гледат само външността....

white_chik
10-05-2007, 07:15
Хахахах,досега не съм срещала момче,което да харесва дебели момичета :smt005 ,но някъде може и да съществува.

ArTanDra
10-05-2007, 07:26
Защо всички казвате , че са завистливи ? Чакай малко ти да не си ходещ скелет 170/40 килограма.. , а те да са нормални 170/55 (примерно) може да са искали да кажат , че момчетата не харесват прекалено слаби момичета , а поне по тях да има малко за пипане..