PDA

View Full Version : Проблем със записване на ДВД диск



Kras4eto_lp
10-04-2007, 09:37
Здравейте. Проблема ми е в това, че когато сложа празен диск във записвачката и ми пище, че има 0 байта заети и 0 свободни :?: а диска е чисто нов не е пипан. :x Ако някой може да ми помогне или е имал същият проблем плс да ми каже, че така немога да запиша 1 диск :cry:
П.П. Проблема е при един приятел не при мен :roll:

Kras4eto_lp
10-04-2007, 09:48
Не е записваем. Или уиндоуса прави проблеми със записвачката. Може би и двете. :>
"Как може да не е записваем-диска е чисто нов .. а и не е само с тоя диск прави го със ваички дискове .. а и като го дам на приятели те нямат проблеми .. а и въпроса ми е как да го оправя :-k "

Forslor
10-04-2007, 11:55
Не е записваем. Или уиндоуса прави проблеми със записвачката. Може би и двете. :>
"Как може да не е записваем-диска е чисто нов .. а и не е само с тоя диск прави го със ваички дискове .. а и като го дам на приятели те нямат проблеми .. а и въпроса ми е как да го оправя :-k " Да си преинсталриаш Windows.
A стига е ... как ще преинсталира Windows-a.
Проблема е във записвачката едно 90% съм сигурен в това.
Кажи каква ти е записвачката ?
Ако е в гаранция направо им носи пс то да си я откачат и да ти я сменят.

Kras4eto_lp
10-05-2007, 08:45
Както казах проблема беше при един приятел не при мен...той ме помоли да му запиша аз диска,но и при мен се получи същият проблем...помислих,че е от диска понеже пише,че няма достатъчно място на диска,опитах с друг диск и ми се получи същото...записвачката не е в гаранция :wink:

Forslor
10-05-2007, 11:03
Както казах проблема беше при един приятел не при мен...той ме помоли да му запиша аз диска,но и при мен се получи същият проблем...помислих,че е от диска понеже пише,че няма достатъчно място на диска,опитах с друг диск и ми се получи същото...записвачката не е в гаранция :wink:
Тооочно да ти кажа ,че сте използвали диск на които е имало малко свободно място ,а вие сте опитали да запишете по голям файл и стигам до средата на изказването ти и напаправо вече изгубих представа на приятелка на приятелят й ко станало :-s
Ти като опита с друг диск ...дискът беше ли празен ?
Със кава програма го записваш или ползваш Windows-a ?

:smt005 :smt005 :smt005

Kras4eto_lp
10-05-2007, 18:57
Както казах проблема беше при един приятел не при мен...той ме помоли да му запиша аз диска,но и при мен се получи същият проблем...помислих,че е от диска понеже пише,че няма достатъчно място на диска,опитах с друг диск и ми се получи същото...записвачката не е в гаранция :wink:
Тооочно да ти кажа ,че сте използвали диск на които е имало малко свободно място ,а вие сте опитали да запишете по голям файл и стигам до средата на изказването ти и напаправо вече изгубих представа на приятелка на приятелят й ко станало :-s
Ти като опита с друг диск ...дискът беше ли празен ?
Със кава програма го записваш или ползваш Windows-a ?

:smt005 :smt005 :smt005
Записвам го с Неро...диска беше празен и имаше място.Днеска питахме в Мултирама казаха,че най-вероятно записвачката и бил свършил някъв лазер и за тва не записвало...не ги разбирам много тия неща :-D