PDA

View Full Version : Писна ми да чакам,искам вече да действам!



mrysnika
10-04-2007, 09:47
Ами нищо не се знае в тая държава. Разбрах,че тая вечер щели да се водят някакви преговори м/у министъра и учителите,но пак не е ясно дали стачката няма да продължи. Това означава загуба на време и потенциално разпадане на годината,а аз не искам да чакам да разбера,че това ще се случи,за да направя нещо. Вече едва ли не се реших,че ще взема тая година на частно,пък каквото ще да става! 11 клас съм и не мога да си позволя тая година да ми се провали! Чудя се дали е реално това,да мина на частен план и да си ходя на изпити-някой правил ли го е и прекалено ли е сложно? Каква е системата? Записваш се на частни уроци и отвреме-навреме те изпитват(писмено) и ти пишат оценки учителите към гимназията,в която си се записал ли? Въобще каква е алтернативата за самостоятелно обучение? Който знае нещо сериозно,да пише,благодаря ви и лек ден.

sasha_90
10-04-2007, 10:06
И аз съм 11 клас.И аз непонасям това положение.Виж в сайта на МОН,може да пише нещо.

Water_lili
10-04-2007, 10:13
Ми след като не издаржате и искате да правите нещо съдете държавата и вдигнете шум в медиите може би тогава някой ще ви обърне внимание :smt070 а относно ученето на частно отиди и питаи директорката си ,аз имах един съученик които го преместиха на някав такав вид обучение при което идваше на изпити ,но то това беше някво наказание :roll:

kahn
10-04-2007, 10:46
Ми след като не издаржате и искате да правите нещо съдете държавата и вдигнете шум в медиите може би тогава някой ще ви обърне внимание :smt070
Това е разковничето,тази държава разбира само от съдене!!!

FelisDirus
10-04-2007, 11:44
Стига мрънка, аз съм по-преебана, защото съм 12 клас.

Колкото до самостоятелната форма на обучение - ще си прецакаш диполомата, защото ще се явяваш по изпити върху всичко, което учиш, а 11 клас е най-гаден. Не си мисли, че ще си правиш тестчета у вас и ще изкарваш 6.
Цяла година учиш, вееш си оная работа, абе, с други думи - правиш, каквото ти скимне. И после - айдеее на изпитиии. А как се взимат около 11 изпита?

Не се тормози и трай, все ще свърши някога тази стачка. :)
Иначе рискуваш да завършиш 11 клас с не повече от 3 и 40 примерно, което предполгам не ти е оферта. :lol:

Seducti0n
10-04-2007, 11:51
Здравей.Принципно има такава опция...наистина 11-ти клас е доста важен да не говорим за 12-ти.Ако продължават тези стачки няма за кога да губш време.Ако имаш финансовата възможност се запиши на частно,вземи изпуснатия материал,а после живот и здраве,ако нещата се нормализират,ти ще си окей и няма да ти се налага да изнемогваш за да си наваксваш с материла,който сте изпуснали за тези и 2 сдмици и който ще продължавате да изпускате,ако не се стигне,скоро до споразумение.Аз лично уча в частно училище и стачкуването не ме засяга пряко...но ти действай час по-скоро.Не си струва всичко да пропадне заради тези протести.... :( Успех ти желая и тази и догодина и въобще занапред. :wink:

FelisDirus
10-04-2007, 12:26
някой въобще чете ли ми постовете? :-s

Seducti0n
10-04-2007, 12:37
_Cuddly_ дамз аз ти чета постовете.И може си прав в думите си.Просто го посъветвах,ако има финансовата възможност да се запише начастно за да не изпуска много от материала при положение,че тази година е така важна за него,за теб не по-малко ест.Желая ви успехи и на двамата. :wink:

FelisDirus
10-04-2007, 12:44
_Cuddly_ дамз аз ти чета постовете.И може си прав в думите си.Просто го посъветвах,ако има финансовата възможност да се запише начастно за да не изпуска много от материала при положение,че тази година е така важна за него,за теб не по-малко ест.Желая ви успехи и на двамата. :wink:



Ухх, извини ме за това, което ще кажа, но "къдли" означава такъв, който обича да бъде гушкан, виж ми и аватара.. защо ми говориш в мъжки род? Нямам пишка все още!.. Едва ли уважаващ себе си мъж ще се подвизава под подобен ник и аватар :lol:

Иначе по темата - съвсем сериозно смятам, че той ще си прецака дипломата, ако мине на самост. ф-ма. Мислете обективно.

Seducti0n
10-04-2007, 12:59
Знам,че си момичепросто съм изпуснала едно,,а,,случва се,а и момчета принципно обичат сда бъдат гушкани,ние с теб сме май астрални близначки и ти май си родена на 27-ми април,извинявам се за отклонението,та сега по темата... :roll: Може би си права като казваш,че си прецаква там с изпити...аз му казвам просто ако го прави да го прави за да не изпуска от материала и да не се затормозява после да наваксва...знам какво става като се изпусне материал едно прескачане от урок на урок,като информацията,която се запетява е минимална да не кажа никаква..а пък и вие вече сериозни неща учите не е като в начален курс,когато е така лесно....ех как ми липсват добрите стари времена,а на вас :?: :P

mrysnika
10-04-2007, 12:59
Ами чудя се и аз,защо мислиш,че ще си прецакам дипломата? Толкова ли е кофти,толкова ли е непостижимо да изкараш някви що-годе нормални оценки? Аз просто не искам да си губя времето,само дето не сЪм запознат точно с условията-на какЪв период от време се явяваш на изпити и т.н. и просто питам,ако някой знае,да ми каже. [-o<

FelisDirus
10-04-2007, 13:14
Ами чудя се и аз,защо мислиш,че ще си прецакам дипломата? Толкова ли е кофти,толкова ли е непостижимо да изкараш някви що-годе нормални оценки? Аз просто не искам да си губя времето,само дето не сЪм запознат точно с условията-на какЪв период от време се явяваш на изпити и т.н. и просто питам,ако някой знае,да ми каже. [-o<


как ще научиш 11-12 учебника за 5 и 6? и ще възпроизведеш материала идеално? пич, помисли.. и пак ти казвам - 11 клас е най-трудно, щото учиш най-големи гадости

само си отвори учебника по биология и пак ще си говорим :D

FelisDirus
10-04-2007, 13:16
Знам,че си момичепросто съм изпуснала едно,,а,,случва се,а и момчета принципно обичат сда бъдат гушкани,ние с теб сме май астрални близначки и ти май си родена на 27-ми април,извинявам се за отклонението,та сега по темата... :roll: Може би си права като казваш,че си прецаква там с изпити...аз му казвам просто ако го прави да го прави за да не изпуска от материала и да не се затормозява после да наваксва...знам какво става като се изпусне материал едно прескачане от урок на урок,като информацията,която се запетява е минимална да не кажа никаква..а пък и вие вече сериозни неща учите не е като в начален курс,когато е така лесно....ех как ми липсват добрите стари времена,а на вас :?: :P


да, бе, пич, аз не споря, не се заяждам, няма проблеми
просто ми е напрегнато напоследък и затова изглеждам тъй лоша

хах.. а как разбра кога съм родена? някъде съм поствала или..? :-s

Seducti0n
10-04-2007, 13:25
Имам 6-т чувство... :smt005 сега сериозно,дам поствала си началото на лятото ли беше там някъде....

FelisDirus
10-04-2007, 13:26
Имам 6-т чувство... :smt005 сега сериозно,дам поствала си началото на лятото ли беше там някъде....

може :D

ем.. готино
ти си 2-то девойче, с което съм на една дата
кой набор си?


П.С.
как оспамихме на детето темата... ц, ц, ц...

mrysnika
10-04-2007, 13:27
Ами чудя се и аз,защо мислиш,че ще си прецакам дипломата? Толкова ли е кофти,толкова ли е непостижимо да изкараш някви що-годе нормални оценки? Аз просто не искам да си губя времето,само дето не сЪм запознат точно с условията-на какЪв период от време се явяваш на изпити и т.н. и просто питам,ако някой знае,да ми каже. [-o<


как ще научиш 11-12 учебника за 5 и 6? и ще възпроизведеш материала идеално? пич, помисли.. и пак ти казвам - 11 клас е най-трудно, щото учиш най-големи гадости

само си отвори учебника по биология и пак ще си говорим :D
Бтв аз уча сега всички общообразователни предмети с 1 година назад-смисъл съм в Езкова и следователно историята,химията,биология та,географията,етс. са за 10 клас,понеже подготве учехме само език+ мат-ка и литература...така че , за 10 клас не са толкова гадни...иначе права си,ще си помисля...

Seducti0n
10-04-2007, 13:30
92 съм...ем така си ама рядко потръгва разговор,тъй по съфорумски,тъй,че ще ни прощава... :roll:

FelisDirus
10-04-2007, 13:31
Ами чудя се и аз,защо мислиш,че ще си прецакам дипломата? Толкова ли е кофти,толкова ли е непостижимо да изкараш някви що-годе нормални оценки? Аз просто не искам да си губя времето,само дето не сЪм запознат точно с условията-на какЪв период от време се явяваш на изпити и т.н. и просто питам,ако някой знае,да ми каже. [-o<


как ще научиш 11-12 учебника за 5 и 6? и ще възпроизведеш материала идеално? пич, помисли.. и пак ти казвам - 11 клас е най-трудно, щото учиш най-големи гадости

само си отвори учебника по биология и пак ще си говорим :D
Бтв аз уча сега всички общообразователни предмети с 1 година назад-смисъл съм в Езкова и следователно историята,химията,биология та,географията,етс. са за 10 клас,понеже подготве учехме само език+ мат-ка и литература...така че , за 10 клас не са толкова гадни...иначе права си,ще си помисля...


коте, не ги обяснявай тия на кака си, защото е по същата програма и завършва езикова гимназия

биологията ти е отвратителна, въпреки всичко :mrgreen:

mrysnika
10-04-2007, 13:33
Ми не е чак толкова ужаснааа...предната година с право можеш да кажеш,че беше противна (цитология...бла...)..иначе по темата ми,аз самия мн здраво ще проуча ситуациите и чак тогава ще действаМ...та пак казваМ,ако някой знаее нещо,да казва,да не се скатава :D

Seducti0n
10-04-2007, 13:40
Чувствам се изолирана... :lol: