PDA

View Full Version : Направих грешка, как да постъпя?Имам нужда от голям съвет.



tavriaclub
10-04-2007, 09:59
Значи ще ви разкажа част от животът си защото съм много объркан и ми трябва мнооого голям съвет как да постъпвам.

Имах си приятелка 1 година и 3 месеца, от които последните 4 месеца бяха едни от най-кошмарните в живота и,аз съм виновен за всичко защото не я карах да се чувства желана и обичана, не ми правеха впечатление дребните неща, всякаш друг човек се беше вселил в мен.Мислех си че нямам чувства към нея и няколко пъти казвах, че това е края,исках време да бъда сам и да осмисля нещата.Тя ми даваше шансове и пак се събирахме.Никога не съм искал да бъда с друго момиче и тя знае това..общо взето в момента е много много наранена.Отидох на море и спрях да и се обаждам, върнах се тя замина спрях да и пиша след което ми изля душата си, че това са били едни от най-кошмарните месеци в живота и.Обичаше ме адски силно,любовта беше много истинска и силна.Дори след като се разделихме преди месец,един ден я питах как върви живота при нея и тя ми каза, че е като малка ваканция,но не би отказала да бъде с мен.Много исках да се съберем, но не можех да събера смелост,защото ме беше страх да не я нараня отново,онзи дявол все още беше в мен.2-3 дни след този смс как върви живота,тя спря да ми клика, спря да ми пише и всичко останало,а предишните дни всеки ден и пишех за лека нощ,добро утро и всички останали неща.Разбрах, че си е хванала нов приятел.И ми стана много кофти,все едно някой дойде и ми отвори очите,започнах да виждам всичко по различен начин,върнах се 4 месеца назад с всеки 1 момент и детайл,осъзнах че приятелска любов няма, че я обичам повече от всичко на света и съм готов на всичко за нея.Исках да се видим,написах и стихотворение..казах и да дойде ако мисли,че има смисъл да ме изслуша или просто да дойде да и дам това което имам.Тя дойде, попитах е за какво е дошла - за да ме изслуша или за да и дам просто писмото.Тя ми каза, че не знае.Отидохме в една градинка и и дадох писмото но и казах да го прочете пред мен,прочете го но на ум и се разплака.Започнахме да си говорим,всъщност само аз говорих 2 часа ,разаказах и всичко как се чувствам в момента, че съм осъзнал много неща,че съм готов на всичко за да стигна до сърцето и и всичко и всичко.Тя ми каза,че за сега нямам шансове.Питах е защо е с новият и приятел?За да ме забрави или нещо друго?Тя ми каза може би и двете.Оставих едно синджирче на пейката и казах-ако смяташ, че той е любовта на живота ти и искаш да остана в миналото ми го върни,ако смяташ че съм се променил поне малко след това което ти казах го вземи,а ако просто не искаш нищо от мен го хвърли на земята...тя го взе и си тръгнахме защото той и се обади 2 пъти, а аз и казах, че не искам да и създавам проблеми.Вечерта дадох 1 роза на майка да и я даде.Писа ми смс "Много хубава розичка.На другият ден отидох и оставих 3 рози с едно писмо, на което пише обичам те.На другият ден отидох с 5 рози и 1 седем листово писмо,в което описах душата си.На последният 7мият лист написах-ако четеш този ред просто ми кликни,защото ще знам че си го прочела до края..предишният ден и дадох друго писмо и казах като и го дават да кажат"казах да го прочетеш ако сметнеш,че има нужда, ако не го изхвърли..тя го взела.Кликна ми след като е прочела онзи ред.След първата роза ми писа ми писа да не я притиснявам повече,защото е щастлива с него и да не развалям всичко.но продължих с розите.Писах и само за лека нощ.На другия ден и писах, с две думи да дойде да се видим ако смята, че не е направил грешка като е задържала синджирчето или просто да дойде да ми говърне и да каже край.Тя не дойде.Продължих да и пиша 2-3 дни за лека нощ, но не ми кликаше.Онзи ден купих 1 голямо сърце от балони 4 метра,намерих уредба на батерии, със силен звук купих много бенгалски огън и много конфети.С 2ма приятели отидохме пред тях,накарах нейната приятелка да я извика тя излезна,приятели му пуснаха нашата песен и аз се появих от ъгъла с това голямо сърце..тя се разплака..говорихме си 10-15 минути.Казах и че това е моето сърце към нея,че всеки един балон е пълен с моят въздух,защото не мога да дишам без нея.И че ако не го вземе другата седмица ще дойда с двойно по-голямо и така.Каза че това не е начинът и няма да постигна нищо...питах е дали все още има чувства към мен поне и малко,тя ми каза че има но никога няма да бъдат както преди.Аз я помолих да ми прости и да ми даде шанс тези малки чувства да ги превърна в най-голямото нещо на света.Казах и че ще я оставя на мира няма да е търся и сама да реши...исках да е целуна-не ми даде..но започнах да я целувам по врата и хем се дърпа хем не.Питах е дали ще ме целуне по бузата и тя каза не,след което ме целуна по двете бузи и аз я целунах по двете и си тръгнах.Серенадата или по точно,полу морето от любов мина повече от перфектно,наистина мина невероятно.Питах е дали да продължа да и пиша за лека нощ, и тя каза да но само това.


На следващата вечер и написах стихотворение за лека нощ и и писах смс..че искам да го прочете,ако и тя иска да ми кликне!...тя ми кликна пратих и съобщението....след което пак ми кликна(това става снощи) а предишните дни не ми беше кликала след съобщение за лека нощ...
Та не зная сега как да процедирам, днес през деня чаках рейс и реших да и кликна...кликнах и и след 5 минути тя мина покрай мен с колата с нейният и приятел..и ме гледаше през цялото време докато минаваха, но остана сериозна не се усмихна и аз останах сериозен...
Чудя се как да процедирам сега дали да не я оставя на мира да продължа да и правя изненади и да и пиша или просто да я оставя и да чакам..но си мисля, че ако оставя всичко тя е много наранена и няма да се върне..трябва да намеря начин да ми повярва поне малко и да получа още един малък шанс...Решил съм до 2 седмици ако не ми се обади да не я търся повече...но мисля че няма да успея да го направя.Мина ми през ума да направя едно сърце на нашето място до 1 река от рози да запаля две свещи и да намеря начин чрез някой тя да дойде там...но не знам сега какво да правя...със сигурност ще продължа да се боря,защото животът ми не значи нищо без нея и искам тези чувства които са останали да ги превърна в нещо истинско и голямо.Надявам се да ми помогнете как да постъпвам от сега нататък за да не прескоча тази малка граница и да не изгубя всичко...трябват ми идеи какви още изненади мога да направя за да и харесат...не знам дали трябва да я накарам да разбера сега, че страдам толкова колкото и тя е страдала след като съм я наранявал и какъв е начинът..Моля помогнете ми..Ако сте момиче какво бихте ппредпочели...да продължат да ви правят изненади и да не ви оставят на мира или просто да ви оставя след всичката болка..А ако сте момче как бихте постъпили..Мисля си тази вечер направо да и пиша за лека нощ и да видя дали ще ми кликне след този смс....мисля си другата седмица да отида пак пред тях с една друга важна песен...но още не съм измислил какъв подарък да занеса.ПОМОГНЕТЕ МИ ИМАМ НУЖДА ОТ ВАШАТА ПОМОЩ!

V1k1tYyY
10-04-2007, 10:15
Vij sega..Predelno qsno e che mnoo te obicha!!!Nali znaesh che e tragnala s drug za da te zabrawi?Prosto ne se otkazwai..6tom se obichate znachi prosto nqma prichina da ne ostanete zaedno!Waw wsqka wrazka ima takiwa momenti..Ok,naranil si q....No qwno se promenqsh,dokolkoto razbiram..Prosto az lichno imam dobro predchuwstwie za was 8) Prodaljawai da prawish takiwa podaracheta I badi nastoqtelen ot tipa na "ne priemam 'ne' za otgowor"..She se poluchi she widish

Aileen
10-04-2007, 10:23
Не знам дали някой въобще ще се хване да прочете цялото ти излияние. Хората в този форум предпочитат кратките постове, но както и да е....

Прочетох го и ми се струва, че малко притискаш момичето. С всички тези подаръци ти я караш да се чувства задължена и едва ли не виновна за това, че чувствата й към теб вече не са същите. Опитай се да го приемеш и полека лека да я забравиш. Това, че твърдиш, че я обичаш толкова много ми звучи малко пресилено (не се обиждай - така ми се струва). Като че ли като го повтаряш нон-стоп ти си самовнушаваш, че не можеш да живееш без нея. Пробвай да не мислиш за нея толкова често, легни си една вечер без да й пратиш SMS за лека нощ и виж дали ще има някаква промяна в държанието й. И още нещо - ти искаш тя да е щастлива. Не мислиш ли, че може би е щастливата с новото си гадже? Не си ли на мнение, че може би може да е щастлива не само с теб?

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-04-2007, 10:23
"Ако истински обичаш някого, пусни го да си тръгне. Ако се върне при теб, значи наистина значиш нещо за него. Ако не, значи никога не е бил твой." - май имаше нещо подобно. Според мен трябва да се бориш, но засега я остави малко да подиша. Като слушам какво е преживяла, убедена съм, че сега е дяволски объркана от нещата. Остави я малко да помисли, но не я притискай. Аз лично се надявам да те разбере, че съжаляваш. Хубаво е поне, че си осъзнал грешката си, дано тя пък да осъзнае, че искрено се разкайваш... Надявам се всичко между вас да се оправи, а ти пиши междувременно как върви ;)

N0_feAR
10-04-2007, 10:32
много дълъг пост бе човек, но все пак от тук от там го прочетах и разбрах смисъла....това, което правиш е наистина много красиво и романтично. Всяка на нейно мято би реагирала по този начин. Това, че постоянно ти кликва в отговор на това което си написал ми подсказва че още има чувства към теб , но не иска да си го признае дори пред самата себе си. Според мен повече от очевидно е, че се е хванала с другия за да те забрави. Другото, което искам да ти кажа е, че тези последователни действия (които са много красиви) ги правиш много на често и по този начин я притискаш...по-полека. Аз бих те посъветвала да се бориш за нея, но ако няма ефект и вече е 100% сигурно, че нямаш никакви шансове, най-добре е да спреш да мислиш за нея и да гледаш живота си на пред.

Water_lili
10-04-2007, 10:46
Темата ти доста ме развълнува и събуди отдавна заспали спомени в мен... :| Искам само да ти кажа че е важно да разбереш колко силно си наранил приятелката си с това твое държание и че е ужасно трудно след нещто такова да повярваш на този човек колкото и да го обичаш, защтото винаги ще го има страха в нея ,че сега даваш всичко да я спечелиш отново ,но след като ти се е доверила ще станеш същия и ще направиш живота и ад :cry: .Знам че и на теб не ти е лесно в момента ,но ти си този които трябва да вземе решение за себе си дали искаш да я оставиш да се опита да намери сама щастието си някаде другаде или да продължиш да я караш да страда и да изпълваш живота и с несигурност. Знам че е трудно да пуснеш човека който обичаш,но когато обичаш истински си готов на всичко само човека до теб да е добре :smt007 Това което аз бих те посъветвала е просто да продалжиш да потдържаш връзка с момичето и да се опитваш да и покажеш колко си се променил и че може да ти вярва и че винаги ще си там за нея,но без да я претискаш и да я караш да взима някви решения и да поствяш ултиматоми,това убива всяка любов и я превръща в чувство за вина... :-k

tavriaclub
10-04-2007, 11:00
Говорихме и ми каза,че има чувства към мен....старая се с всичко което и пиша и казвам да я връщам в хубавите спомени назад.Ясно е,че се е хванала с него, за да ме забрави...когато ги видях с колата той свирна на някакъв негов приятел с колата а тя през цялото време не спря да ме гледа...ясно е че е несигурна и адски объркана...осъзнавам всичко и това,че ако не правя нищо, не се опитам да доказвам и показвам тя никога няма да се върне дори и да ме е обичала защото ще знае че съм животното което съм бил....ясно е че сега и е хубаво с него,защото каквото и да предлага той е по-хубаво от това което аз съм предлагал.

Някой ми каза да легна без да и пиша и като се събудя да видя дали е същотото...ами човек лягам си ама не мога да заспя...за 4 дни отслабнах 5 килограма,вървя сред хората и е търся да я видя като кон с капаци само нейният образ търся...по цял ден се разхождам сам за да я зърна дори за миг...Онзи ден обикалях с един приятел с мотора из тяхната махала и една нейна приятелка ми вика ти идвал ли си до нас(защото трябваше да и дам едно нещо)и аз казах не само минах..и тя ми вика ами Ние те видяхме аз бях с Тях в колата и викам тя каза ли нещо за мен,момичето ми каза "не" как да каже след като е с него...но е видях, че цялата настръхна като те видя...
Пределно ясно ми е,че има чувства....ясно е че ще е трудно да ми повярва даже много трудно...но ако седя на страна от всичко ще стана невъзможно....и за това се опитам да направя всичко възможно за да ми повярва поне малко и да получа един малък шанс да и докажа,че всичко това не е някакъв блъф...Тази вечер пак ще и пиша дали иска да прочете смс-а,хубаво е това, че иска да ги чете....Ще почакам една седмица дори две след това пак ще измисля нещо за да и покажа, че съм готов на всичко...
Съжелявам за дългите постове:)
Значи казвате през деня изобщо да не я тормозя за сега, само вечер да и пиша така ли?
Някой каза, че толкова много неща които твърдя звучат пресилено...отстрани сигурно звучат така...но новярваш как се чувствам в момента...ако все още мислех, че нямам чувства към нея..нямаше да я преследвам търся и всичко останало.

Благодаря на всички!

*tEmPtAtIoN*
10-04-2007, 11:06
Momi4eto ima mnogo silni 4uvtva kym teb. Kazala ti e, 4e ne sa kakvito sa bili predi, za6toto e mn naranena i obarkana. Mislq, 4e s drugoto mom4e 4uvtva nqkakva sigurnost i za tova e s nego, no nai-veroqtno tova nqma da prodalji dalgo pri polojenie, 4e obi4a teb. Bori se za neq kakto dosega i prodaljavai da i kazva6 i dokazva6 lubovta si. Moeto mnenie e da ne i dava6 vreme, vupreki 4e kazvat, 4e to lekuva, no nikoga ne znae6 to4no po kakyv na4in. Vie opredelqte sydbata si. Po - dobre sega da si nastoqtelen otkolkoto sled vreme da syjalqva6, 4e ne si napravil vsi4ko, koeto si mogyl.Uspeh!

tavriaclub
10-04-2007, 11:09
Успях да и кажа всичко,успях да подредя мислите си и в 1 писмо да напиша всичко как съм чувствал и как чувствам сега...говори така всякаш момчето с което е ходила преди 4 месеца не съм бил аз...защото като погледна назад не мога да повярвам, че съм била аз...общо взето и написах всичко което исках да знае....

Ето какво и написах снощи...:)

Искам да оставя своето сърце при теб,
за да тупти и да шепти,че много те обича.
Макар, че раната боли,
разкъсай го докрай и ако можеш с него своето затвори,
защото много те боли.
То те обича - аз давам ти го с любовта си за лека нощ,
защото те обичам.


Благодаря на всички...ще ви държа в течение защото знам, че наистина си заслужава да се затворя,да притискам чувствата си,да мисля че нямам такива и да я оставя на първият срещнат за да ме забрави...защото наистина има смисъл да обърна света:)

tavriaclub
10-04-2007, 13:18
Momi4eto ima mnogo silni 4uvtva kym teb. Kazala ti e, 4e ne sa kakvito sa bili predi, za6toto e mn naranena i obarkana. Mislq, 4e s drugoto mom4e 4uvtva nqkakva sigurnost i za tova e s nego, no nai-veroqtno tova nqma da prodalji dalgo pri polojenie, 4e obi4a teb. Bori se za neq kakto dosega i prodaljavai da i kazva6 i dokazva6 lubovta si. Moeto mnenie e da ne i dava6 vreme, vupreki 4e kazvat, 4e to lekuva, no nikoga ne znae6 to4no po kakyv na4in. Vie opredelqte sydbata si. Po - dobre sega da si nastoqtelen otkolkoto sled vreme da syjalqva6, 4e ne si napravil vsi4ko, koeto si mogyl.Uspeh!


И аз мисля така, но в момента не мога да правя точно това...защото не сме на училище иначе се виждаме всеки ден..и сега по цял ден е с него и кой знае къде я води с колата си...но съм почти сигурен, че той може да и даде само това...разходка и нещо моментно...в близките 3-4 дни смятам да не и кликам и ще се постарая да не се виждаме...понеделник-вторник ще и се обадя и ще и кажа, че много искам да се видим някоя вечер и да ми даде дума, че ще дойде след което ще я заведа на едно много специално място,свързано с много спомени...надявам се чрез това да успея да постигна нещо и да ми повярва.Не смятам, че е уместно да я притиснявам през деня,след като тя каза да не го правя...ще я оставя да помисли няколко дни и ще и се обадя, какво ще кажете?Мислех това да го направя другата неделя...но сигурно няма да издържа и ще го направя през седмицата.

My_Dear
10-04-2007, 14:13
Не съм чела предните мнения. Но съм изпадала в ситуация, твърде близка до тази на въпросното момиче. И нека ти кажа някои истини...

Да, тя те обича. Не знаем защо обичаме толкова силно, просто е факт.
Но ти си я наранил толкова много. Сам не разбираш колко чувствителна е женската душа, когато е в плен на толкова силни емоции. Дори най-малката грешка е като дълбока резка по нея. Защото тя го чувства така. Не ме питай защо.

Тя не иска да е с теб, защото знае, че пак ще бъде наранена. Освен това всеки път ще си спомня какво се е случвало преди. Тези неща трудно се забравят.
Тя иска да е с теб, защото те обича адски много.
Но просто да обичаш... не е достатъчно. Понякога дори е твърде малко.

Иска да продължи напред. Сигурна съм. Защото забравяйки за теб, ще забрави и за болката. Белезите ще се покрият с прах и няма да ги вижда, няма да й напомнят.

Всички тези твои жестове са страхотни... от чисто идейна гледна точка. Това, което се получава на практика е, че всеки път, когато се появиш, тя е едновременно безумно щастлива, едновременно плаче... И знаеш ли защо плаче? Защото си спомня.

След като казваш, че я обичаш толкова много, поне й дай избор - сама да реши, кое е най-доброто за нея.

Съжалявам, че така ти го казвам. Но ти в момента действаш на принципа "след дъжд - качулка". Всичко е отдавна загубено.