PDA

View Full Version : Много сериозен проблем!



DaMp370
10-04-2007, 12:18
Искам да попитам нещо...става въпрос за приятелката ми...значи проблема е такъв...нали знаете както е дупката...и нали от нея се едно стърчат едни "месца"...и на нея от долната страна и е много зачервено , много я боли дори когато стои на едно място...камо ли пък като трябва да ходи...дори когато ходи до тоалетна я боли МНОГО само от докосването...така и е от два дни...вчера почна да я боли и не я болеше кой знае колко много...а днеска казва че я боли НЕВЕРОЯТНО МНОГО!!!
Правим го с презерватив но дори и да е без и на двамата ни е било за първи път един с друг и няма опасноти от болести...не знам от какво може да е така че се надявам да кажете какво и има и от какво и е...също така ако знаете какво да направи за да спре да я боли или нещо такова ще съм ви много благодарен!!!

Мерси предварително!!!

lorena
10-04-2007, 12:22
Най-добре е да отиде на лекар :!:

Water_lili
10-04-2007, 12:24
Ами не мога да гарантирам ,но аз имах такав проблем при парвите ми пъти и според гинеколога ми проблема беше че кожичката ми е била много суха въпреки че бях доста възбудена и ми даде някво кремче да се мажа приличаше малко на възелин,за това съвета ми е да отиде на един преглед иначе предполагам и само ще се успоко ако не правите секс :roll:

DaMp370
10-04-2007, 12:25
ако може преди крайните мерки (ходенето на лекар) да ми кажете за кво става въпрос от кво може да е и сичко което знаете защото има причини поради които не може да отиде на лекар с майка си...ако се сещате за какво говоря...

еее все пак моляви дайте ми някъв съвет или кажете от кво е и т.н.

sasha_90
10-04-2007, 12:26
Не мога да кажа какво й е,но да иде на лекар.

DaMp370
10-04-2007, 12:29
ако може преди крайните мерки (ходенето на лекар) да ми кажете за кво става въпрос от кво може да е и сичко което знаете защото има причини поради които не може да отиде на лекар с майка си...ако се сещате за какво говоря...

еее все пак моляви дайте ми някъв съвет или кажете от кво е и т.н.

swords1010
10-04-2007, 12:36
Нека отиде на лекар!

kPuCkA
10-04-2007, 12:54
Е,момчето каза че няма как да отиде на лекар....а за другото предполагам че най-добре ще е да се маже с някакво кремче,имаше едно "Хидратант" за всичко помага,може да щипе малко в началото,но това е добре

thefreak
10-04-2007, 13:07
нали знаете както е дупката...и нали от нея се едно стърчат едни "месца"...и на нея от долната страна и е много зачервено
Моля?

xXxScreamxXx
10-04-2007, 13:12
mi nai-dobre e da mina prez lekar

xXxScreamxXx
10-04-2007, 13:12
minE *

AliceSw
10-04-2007, 14:21
офффффффф, протрила се е, защото не е била достатъчно влажна...кви доктори кви 5 лева...чака 2-3 дена да се оправи, и после си купувате лубрикант, ако ще правите секс...

DaMp370
10-04-2007, 15:15
добре а да попитам дали ще можете да ми кажете някакво кремче с което може да се маже...щото там доло не може да се клепаш с кво ти падне...


П.П. С крем "Здраве" може ли да се намаже?!

foreverr
10-04-2007, 15:57
И според мен си се протрила-а за крем-чесно да кажа незнам!Ако не те е срам иди в аптеката и питай аптекарката за крем за протрижане след секс :roll: Е а ако те е срам незнам-чакайотговорчета в форума и те ще ти кажат :wink:

DaMp370
10-04-2007, 18:17
a също така да ви кажа че приятелката ми ми каза че я сърби...тва значи ли нещо?може ли да е нещо сериозно :? :? :?

Seducti0n
10-04-2007, 18:54
a също така да ви кажа че приятелката ми ми каза че я сърби...тва значи ли нещо?може ли да е нещо сериозно :? :? :?Така,ако я имаше само болката бихм могли да предположим че се е протрила...но ти споменаваш сърбене по срамните устни и в областа на гениталите до колко разбрах.Това,може би е симптом за гъбички и би било хубаво да отиде на лекар,ей така профилактично,няма да и навреди.Да ти кажа само,че тези гъбички могат да се появат и при девствено момиче,тоест не е необходимо да води полов живот...ако се диагностицира от лекар и наистина съмненията ми се окажат верни,предстои лечение както за нея така и за теб.Това е от мен.Ако има още нещо неизяснено питай...дано не е нищо сериозно,но все пак моя съвет е щом има и сърбежи да се объне към съответния специалист.Всичко добро... :wink:

foreverr
10-04-2007, 19:40
Ами, щом я сърби вече нещата са за гинеколог-утре направо да ходи-ти иди с нея и ти се прегледай-не се знае и ти може да си прехванал нежо от нея-успех-дано нищо сериозно да не е! :roll:

alkobalko
10-05-2007, 04:12
Възможно е само да се е протрила и да мине до няколко дни. Само че този сърбеж може да е симптом и за гъбички или друга инфекция. Нека да отиде на гинеколог да я прегледа. А това, че ви е било за първи път не е гаранция, че няма да си лепнете някоя инфекция.

BebSsSs
10-05-2007, 08:55
Vseki 4ovek si e strogo individualen otnosno tezi ne6ta(i ne samo)tuka moje i da e imalo hora sas shodni problemi no tova ne zna4i 4e e to4no neiniq.Nqma kak da ti kajem to4no kakvo i e stanalo no predpolagam 4e sig se e protrila malko koji4kata.Neka nqkolko dni da ne pravi sex i moje da se pouspokoi ako ne otidete na lekar tam 6te vi kajat sas sigurnost.Uspeh!

biskvitche
10-05-2007, 11:28
ако може преди крайните мерки (ходенето на лекар) да ми кажете за кво става въпрос от кво може да е и сичко което знаете защото има причини поради които не може да отиде на лекар с майка си...ако се сещате за какво говоря...

Ами щом не може да отиде с майка си, да отиде без нея... :roll: Да си вземе направление от личния лекар, така няма да се налага да плаща нищо. А пък ако се притеснява да отиде сама, може ти да я придружиш например.
Аз също мисля, че щом я сърби, трябва да се прегледа...