PDA

View Full Version : Мисля че направих добре, нали ?!?



valkyr
10-04-2007, 14:24
Проблемът беше че бях влюбен в едно момиче от моя клас..напрао бях подлудял незнам кво си тана некво такова чувство имах .. и тя ходи с един от 2 години .. супер мн й намеквах че я харесвам това онова тя ме гледаше приказвахме тва онова мислех че е разбрала и реших да й кажа всичко че не издържах повече без да й го казвам.. накрая неска й казах всичко което чувствах а тя реагира нормално . в смисъл вика аз нема едно едно момче даже и да е най готиния пич го възприемам като приятел не мога да го видя като гадже... аз мисля че това е вярно дето го каза .. на 16 години е още и вика че с нейното гадже мислели да имат деца .. да се оженят да има бъдеще .. междудругото е италианка .. сериозно имат бахти начина на мислене .. незнам обаче това което ми каза дали ще е вярно ?? да е толкова влюбена чак да не може да си хареса друго момче ??? и да ви кажа сега се чувствам много добре след като й казах всичко даже тя да не реагира както аз си мислех ..

cord
10-04-2007, 14:32
naprail si taka kakto trqa!!! =D>

sh3_1s_7h3_0n3
10-04-2007, 14:35
Ест, че си постъпил правилно... казал си това, което ти е било на сърце. Сега няма да какво да те гризе от вътре 'да й кажа ли/да не й ли кажа' 'тя как ще реагира'... и т.н. Иска се доста смелост да се изправиш с/у някой и да му признаеш чувствата си...

От др страна... явно тя наистина е мн влюбена и обича гаджето си... по-добре не се опитвай да застанеш м/у тях... нали знаеш, в любовния триъгълник все има един тъп ъгъл :roll:
Не разваляй любовната им идилия... ако имаше някакви шансове, тя щеше да ти каже... продължавай напред.. все ще се намери някое др момиче за теб :)

My_Dear
10-04-2007, 15:11
Любовта не бива да се крие. Добре си постъпил. Така ще можеш по-лесно да се освободиш.

А тя и гаджето й - какво да ти кажа, нищо ново под слънцето. Първата сериозна връзка, първите големи планове. Един ден повечето такива ситуации завършват с гръм и трясък, защото в тях човек прави и най-жестоките си грешки. Сякаш понякога няма друг изход.

Но тя е влюбена. И сигурно ще е така още доста време. Пък и кой знае, може и наистина да са създадени един за друг и един ден да се оженят и да имат семейство. Няма нищо лошо в това човек да вярва в хубавите неща на света :)

suantito
10-04-2007, 15:59
Хората мислят в перспектива.....

RaLkb
10-04-2007, 16:05
Правилно си постъпил...няма смисал да крие6 4уствата си.

Presley
10-04-2007, 16:11
Ами правилно е само эащото на теб ти е олекнало.Иначе до колкото раэбрах нищо не се е променило.ВЕроятно скоро пак ще эапочнеш да се иэмъчваш :-D !Нормално е да не може да си харесва друг,след като е толкова влюбена в гаджето си.Пък и са эаедно от 2 години-това е дооооста време.

bqsna_teenagerka
10-04-2007, 16:17
ами олекнало ти е...съответно...добре си направил :P

koalka
10-04-2007, 16:20
Щом имат такива сериозни планове...значи наистина много се обичат и държат един на друг, ти какво си очаквал?Иначе си постъпил правилно. :wink: Просто начина й на мислене не ти е познат, защото може би не си изпитвал такива чувства към някое момиче.

flowerlina
10-04-2007, 16:49
Правилно си постъпил.

talisman4e_
10-05-2007, 00:28
Браво човек ;) много добре си направил като си и казал !!! :P Само дето май е доста влюбена и няма да ти се отвори парашута,но все пак имай надежда.. може и да стане нещо ! :roll:

Krom
10-05-2007, 01:15
Моите поздравления, олеква нали :lol:

freedom
10-05-2007, 06:28
Дори много добре!!! И е нормално сега да се чувстваш по-добре... Няма ги ония провокативни въпроси вече... мНОгО яКо А? хЯхяхЯХ :) Поздрави!

mechtaq_za_teb
10-05-2007, 06:59
Постъпил си много добре!Поздравявам те за смелостта и успех! :smt008

viki_nt
10-05-2007, 07:01
BORI SE ZA NEQ :) ...NO MISLQ 4E SE TI E DOSTA TRUDNO [-(

DeS1Ty
10-05-2008, 10:36
Правилно си постъпил. :)
Иска се доста смелост да се изправиш с/у някой и да му признаеш чувствата си.. :(
... момичето е доста влюбено...ама все пак надеждата умира последна :P

mynichka
10-05-2008, 10:38
да направил си както трябва :) и мисля , че казва истината ..за това , че когато е с едно момче не може да хареса друго ...защото и аз съм така :)

darla
10-05-2008, 10:49
bravo,postupil si mnogo dobre,bil si otkroven ne samo s neq,a i sus samiq sebe si.
evala i na momi4eto,4e e reagiralo na mqsto-nito ti e davala prazni nadejdi,nito puk te e otritnala i otblusnala.A otnosno vuprosa ti-da,vuzmojno e da e tolkova vlubena,4e da ne zabelqzva dr mom4eta.da gi vijda prosto kato poznati/priqteli!!!